Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 4. forduló

2021.02.17 - 19:30

Budapest, Ikarus BSE

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
KISS GERGŐ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ILYÉS GERGŐ HUNOR, AGÓCS RÓBERT
RAFC
CSEP-GÓL FC
90'
45'

Gólok

HAJDU BÁLINT

77'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 4 4 0 0 15 3 12 12 9.8
2 CSEPEL FC CSEPEL FC 4 4 0 0 14 3 11 12 10.5
3 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 4 3 0 1 11 6 5 9 5
4 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 4 2 1 1 8 5 3 7 9.5
5 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  4 2 1 1 6 4 2 7 9.5
6 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 4 2 1 1 5 4 1 7 11
7 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 4 2 0 2 13 6 7 6 9.5
8 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 4 2 0 2 7 9 -2 6 11.8
9 REAC REAC 4 1 2 1 6 6 0 5 8.8
10 UNIONE FC UNIONE FC 4 1 1 2 6 7 -1 4 5.3
11 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 4 1 1 2 4 5 -1 4 6.8
12 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 4 1 0 3 7 8 -1 3 7.5
13 IKARUS BSE IKARUS BSE 4 1 0 3 8 13 -5 3 8.5
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 4 1 0 3 6 17 -11 3 6.3
15 RAFC RAFC 4 1 0 3 2 15 -13 3 8.8
16 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 4 0 1 3 1 8 -7 1 7.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSEP-GÓL FC CSEPEL FC 1 1 0 0 4 1 3 3 3 3 0 0 6 0 6 9 4 4 0 0 10 1 9 12
2 CSEP-GÓL FC PÉNZÜGYŐR SE 2 2 0 0 4 0 4 6 2 1 1 0 2 1 1 4 4 3 1 0 6 1 5 10
3 CSEP-GÓL FC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 3 3 0 0 3 0 3 9 1 0 1 0 0 0 0 1 4 3 1 0 3 0 3 10
4 CSEP-GÓL FC KELEN SC 2 0 2 0 1 1 0 2 2 2 0 0 3 0 3 6 4 2 2 0 4 1 3 8
5 CSEP-GÓL FC UNIONE FC 2 1 0 1 1 2 -1 3 2 1 1 0 3 1 2 4 4 2 1 1 4 3 1 7
6 CSEP-GÓL FC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 2 1 1 4 4 0 7
7 CSEP-GÓL FC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 1 1 0 3 1 2 4 4 1 2 1 4 4 0 5
8 CSEP-GÓL FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 2 0 0 2 0 4 -4 0 2 1 1 0 3 1 2 4 4 1 1 2 3 5 -2 4
9 CSEP-GÓL FC BUDAFOKI MTE II. 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 1 1 2 3 6 -3 4
10 CSEP-GÓL FC IKARUS BSE 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 0 2 0 3 -3 0 4 1 0 3 3 6 -3 3
11 CSEP-GÓL FC ASR GÁZGYÁR 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 3 1 2 3 -1 3
12 CSEP-GÓL FC 1908 SZAC BUDAPEST 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 0 2 0 0 0 0 2 4 0 3 1 0 1 -1 3
13 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 0 2 0 0 0 0 2 4 0 3 1 0 2 -2 3
14 CSEP-GÓL FC REAC 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 0 2 2 1 3 -2 2
15 CSEP-GÓL FC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 2 2 2 5 -3 2
16 CSEP-GÓL FC RAFC 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 0 0 2 1 4 -3 0 4 0 1 3 1 5 -4 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSEP-GÓL FC KELEN SC 2 2 0 0 5 3 2 6 2 2 0 0 10 0 10 6 4 4 0 0 15 3 12 12
2 CSEP-GÓL FC CSEPEL FC 1 1 0 0 4 1 3 3 3 3 0 0 10 2 8 9 4 4 0 0 14 3 11 12
3 CSEP-GÓL FC PÉNZÜGYŐR SE 2 2 0 0 7 3 4 6 2 1 0 1 4 3 1 3 4 3 0 1 11 6 5 9
4 CSEP-GÓL FC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 0 1 6 4 2 3 4 2 1 1 8 5 3 7
5 CSEP-GÓL FC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 3 2 1 0 4 1 3 7 1 0 0 1 2 3 -1 0 4 2 1 1 6 4 2 7
6 CSEP-GÓL FC 1908 SZAC BUDAPEST 2 1 0 1 3 3 0 3 2 1 1 0 2 1 1 4 4 2 1 1 5 4 1 7
7 CSEP-GÓL FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 2 0 0 2 3 5 -2 0 2 2 0 0 10 1 9 6 4 2 0 2 13 6 7 6
8 CSEP-GÓL FC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 1 0 1 4 6 -2 3 2 1 0 1 3 3 0 3 4 2 0 2 7 9 -2 6
9 CSEP-GÓL FC REAC 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 1 2 1 6 6 0 5
10 CSEP-GÓL FC UNIONE FC 2 0 0 2 2 4 -2 0 2 1 1 0 4 3 1 4 4 1 1 2 6 7 -1 4
11 CSEP-GÓL FC ASR GÁZGYÁR 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 1 1 2 4 5 -1 4
12 CSEP-GÓL FC BUDAFOKI MTE II. 2 1 0 1 5 2 3 3 2 0 0 2 2 6 -4 0 4 1 0 3 7 8 -1 3
13 CSEP-GÓL FC IKARUS BSE 2 1 0 1 8 7 1 3 2 0 0 2 0 6 -6 0 4 1 0 3 8 13 -5 3
14 CSEP-GÓL FC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 2 0 0 2 1 13 -12 0 2 1 0 1 5 4 1 3 4 1 0 3 6 17 -11 3
15 CSEP-GÓL FC RAFC 2 1 0 1 1 5 -4 3 2 0 0 2 1 10 -9 0 4 1 0 3 2 15 -13 3
16 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 2 0 0 2 0 6 -6 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 1 3 1 8 -7 1
 
1908 SZAC BUDAPEST
-----2 - 0----1 - 3------
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
--2 - 1--2 - 5-----------
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1---------------
BUDAFOKI MTE II.
-------5 - 0--------0 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1-------0 - 5--------
CSEPEL FC
---4 - 1-------------
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
------0 - 5---------1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
--1 - 0------------1 - 1-
IKARUS BSE
-----0 - 6-----8 - 1-----
KELEN SC
----------2 - 1---3 - 2--
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
-------4 - 1----3 - 2----
RAFC
----1 - 0----0 - 5-------
REAC
--2 - 1-1 - 1------------
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
--------1 - 0---2 - 01 - 1---
UNIONE FC
-1 - 2---1 - 2-----------
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-----1 - 2----------2 - 3

Meccsek

RAFC

2020. 08. 22. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
KELEN SC
2020. 08. 30. 17:30
Ikarus BSE
2020. 08. 30. 17:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
RAFC
2020. 09. 05. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
RAFC
2021. 02. 17. 19:30
Ikarus BSE
2021. 02. 17. 19:30
Ikarus BSE
RAFC
CSEP-GÓL FC
2020. 09. 19. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 09. 19. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
RAFC
2020. 09. 26. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 03. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 03. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
RAFC
2020. 10. 10. 14:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 10. 10. 14:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
UNIONE FC
2020. 10. 17. 09:45
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 10. 17. 09:45
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
RAFC
2020. 10. 24. 13:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
CSEPEL FC
2020. 10. 30. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 30. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
RAFC
2020. 11. 07. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 11. 07. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 11. 14. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
2020. 11. 14. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
RAFC
2020. 11. 21. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 21. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
RAFC
2020. 11. 28. 16:00
Ikarus BSE
2020. 11. 28. 16:00
Ikarus BSE
RAFC
REAC
2021. 02. 20. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2021. 02. 20. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
KELEN SC
RAFC
2021. 02. 27. 12:00
Ikarus BSE
2021. 02. 27. 12:00
Ikarus BSE
RAFC
IKARUS BSE
2021. 03. 06. 18:00
Ikarus BSE
2021. 03. 06. 18:00
Ikarus BSE
RAFC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 05. 12. 17:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
RAFC
2021. 04. 21. 20:00
Ikarus BSE
2021. 04. 21. 20:00
Ikarus BSE
RAFC
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 03. 27. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 03. 27. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
RAFC
2021. 04. 03. 18:00
Ikarus BSE
2021. 04. 03. 18:00
Ikarus BSE
RAFC
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 05. 18. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 05. 18. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
INFO
RAFC
2021. 04. 17. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2021. 04. 17. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
BUDAFOKI MTE II.
2021. 04. 24. 17:00
Csepel Stadion
2021. 04. 24. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
RAFC
2021. 05. 01. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 05. 08. 18:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 05. 08. 18:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
RAFC
2021. 05. 15. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 05. 21. 19:30
Ikarus BSE
2021. 05. 21. 19:30
Ikarus BSE
RAFC
INFO
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
2021. 05. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
05. 29. 18:00
RAFC

CSEP-GÓL FC

2020. 08. 22. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 08. 22. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 08. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
2020. 08. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
CSEP-GÓL FC
2020. 09. 05. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
KELEN SC
2021. 02. 17. 19:30
Ikarus BSE
2021. 02. 17. 19:30
Ikarus BSE
RAFC
CSEP-GÓL FC
2020. 09. 19. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 09. 26. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
IKARUS BSE
2020. 10. 03. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 10. 03. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
CSEP-GÓL FC
2020. 10. 10. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 17. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 17. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
CSEP-GÓL FC
2020. 10. 24. 13:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
UNIONE FC
2020. 10. 31. 10:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 10. 31. 10:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
CSEP-GÓL FC
2020. 11. 07. 13:30
Csepel Stadion
2020. 11. 07. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
CSEP-GÓL FC
2021. 02. 13. 19:00
Goldball Park
2021. 02. 13. 19:00
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
CSEP-GÓL FC
2020. 11. 21. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 21. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
CSEP-GÓL FC
2021. 02. 03. 18:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 02. 03. 18:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
CSEP-GÓL FC
2021. 02. 20. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 02. 20. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
CSEP-GÓL FC
2021. 02. 28. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 02. 28. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
CSEP-GÓL FC
REAC
2021. 03. 06. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2021. 03. 06. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
KELEN SC
CSEP-GÓL FC
2021. 05. 12. 17:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
RAFC
2021. 03. 21. 18:30
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 03. 21. 18:30
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
CSEP-GÓL FC
2021. 05. 19. 18:00
Ikarus BSE
2021. 05. 19. 18:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
INFO
CSEP-GÓL FC
2021. 04. 04. 15:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 04. 04. 15:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 04. 10. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 04. 10. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
CSEP-GÓL FC
2021. 04. 18. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 04. 18. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 04. 24. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 24. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
CSEP-GÓL FC
2021. 05. 02. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 02. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
BUDAFOKI MTE II.
2021. 05. 08. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 08. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
CSEPEL FC
2021. 05. 16. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 16. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 05. 23. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
INFO
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 05. 29. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
05. 29. 17:00
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple