Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 7. forduló

2020.10.03 - 11:00

Budapest, III. Ker. TVE Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
SZANYI ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HUSZÁR ÁKOS, KISS II. GÁBOR
UNIONE FC
KELEN SC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

3'

BALOGH BENCE BÉLA

 

0 - 2

21'

KERTAI DÁNIEL

 

0 - 3

30'

TÍMÁRI NORMAN

 

0 - 4

39'

BALOGH BENCE BÉLA

 

0 - 5

59'

SOÓS DÁVID ATTILA
KULCSÁR TAMÁS

71'

1 - 5

 

 

1 - 6

78'

KASZA DÁNIEL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 7 7 0 0 28 4 24 21 10.4
2 CSEPEL FC CSEPEL FC 7 6 0 1 18 8 10 18 9.3
3 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 7 5 1 1 17 6 11 16 7.6
4 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 7 5 1 1 19 10 9 16 8.9
5 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 7 4 1 2 12 6 6 13 10
6 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  7 3 3 1 9 5 4 12 8.6
7 REAC REAC 7 3 3 1 10 7 3 12 10.6
8 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 7 3 1 3 18 10 8 10 9.6
9 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 7 2 2 3 7 8 -1 8 6.9
10 IKARUS BSE IKARUS BSE 7 2 2 3 11 15 -4 8 10.3
11 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 7 2 0 5 8 14 -6 6 9.9
12 UNIONE FC UNIONE FC 7 1 2 4 8 19 -11 5 5.4
13 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 7 1 1 5 9 26 -17 4 7.1
14 RAFC RAFC 7 1 1 5 5 24 -19 4 8.3
15 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 7 1 0 6 10 16 -6 3 6.7
16 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 7 0 2 5 2 13 -11 2 6.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSEP-GÓL FC CSEPEL FC 2 1 1 0 5 2 3 4 5 3 2 0 7 1 6 11 7 4 3 0 12 3 9 15
2 CSEP-GÓL FC KELEN SC 3 1 2 0 3 1 2 5 4 3 1 0 7 0 7 10 7 4 3 0 10 1 9 15
3 CSEP-GÓL FC PÉNZÜGYŐR SE 4 3 1 0 7 0 7 10 3 1 2 0 2 1 1 5 7 4 3 0 9 1 8 15
4 CSEP-GÓL FC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 3 1 2 0 3 2 1 5 4 3 0 1 6 4 2 9 7 4 2 1 9 6 3 14
5 CSEP-GÓL FC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 4 3 1 0 3 0 3 10 3 0 3 0 0 0 0 3 7 3 4 0 3 0 3 13
6 CSEP-GÓL FC REAC 3 1 2 0 2 1 1 5 4 2 0 2 2 2 0 6 7 3 2 2 4 3 1 11
7 CSEP-GÓL FC 1908 SZAC BUDAPEST 3 1 1 1 1 1 0 4 4 1 3 0 3 1 2 6 7 2 4 1 4 2 2 10
8 CSEP-GÓL FC ASR GÁZGYÁR 4 0 4 0 1 1 0 4 3 1 1 1 3 2 1 4 7 1 5 1 4 3 1 8
9 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 4 1 2 1 1 2 -1 5 3 0 3 0 0 0 0 3 7 1 5 1 1 2 -1 8
10 CSEP-GÓL FC IKARUS BSE 4 2 1 1 5 4 1 7 3 0 0 3 0 4 -4 0 7 2 1 4 5 8 -3 7
11 CSEP-GÓL FC UNIONE FC 4 1 0 3 1 8 -7 3 3 1 1 1 3 2 1 4 7 2 1 4 4 10 -6 7
12 CSEP-GÓL FC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 4 0 2 2 3 6 -3 2 3 1 1 1 3 3 0 4 7 1 3 3 6 9 -3 6
13 CSEP-GÓL FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 4 0 1 3 0 5 -5 1 3 1 2 0 4 2 2 5 7 1 3 3 4 7 -3 6
14 CSEP-GÓL FC BUDAFOKI MTE II. 4 1 0 3 3 6 -3 3 3 0 1 2 1 5 -4 1 7 1 1 5 4 11 -7 4
15 CSEP-GÓL FC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 3 0 2 1 1 3 -2 2 4 0 2 2 1 3 -2 2 7 0 4 3 2 6 -4 4
16 CSEP-GÓL FC RAFC 3 0 1 2 0 3 -3 1 4 0 1 3 3 9 -6 1 7 0 2 5 3 12 -9 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSEP-GÓL FC KELEN SC 3 3 0 0 10 3 7 9 4 4 0 0 18 1 17 12 7 7 0 0 28 4 24 21
2 CSEP-GÓL FC CSEPEL FC 2 2 0 0 6 2 4 6 5 4 0 1 12 6 6 12 7 6 0 1 18 8 10 18
3 CSEP-GÓL FC PÉNZÜGYŐR SE 4 4 0 0 13 3 10 12 3 1 1 1 4 3 1 4 7 5 1 1 17 6 11 16
4 CSEP-GÓL FC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 3 2 1 0 6 2 4 7 4 3 0 1 13 8 5 9 7 5 1 1 19 10 9 16
5 CSEP-GÓL FC 1908 SZAC BUDAPEST 3 2 0 1 4 3 1 6 4 2 1 1 8 3 5 7 7 4 1 2 12 6 6 13
6 CSEP-GÓL FC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 4 2 2 0 4 1 3 8 3 1 1 1 5 4 1 4 7 3 3 1 9 5 4 12
7 CSEP-GÓL FC REAC 3 1 2 0 4 3 1 5 4 2 1 1 6 4 2 7 7 3 3 1 10 7 3 12
8 CSEP-GÓL FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 4 1 0 3 7 8 -1 3 3 2 1 0 11 2 9 7 7 3 1 3 18 10 8 10
9 CSEP-GÓL FC ASR GÁZGYÁR 4 1 2 1 4 5 -1 5 3 1 0 2 3 3 0 3 7 2 2 3 7 8 -1 8
10 CSEP-GÓL FC IKARUS BSE 4 2 1 1 10 8 2 7 3 0 1 2 1 7 -6 1 7 2 2 3 11 15 -4 8
11 CSEP-GÓL FC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 3 1 0 2 4 7 -3 3 4 1 0 3 4 7 -3 3 7 2 0 5 8 14 -6 6
12 CSEP-GÓL FC UNIONE FC 4 0 0 4 3 15 -12 0 3 1 2 0 5 4 1 5 7 1 2 4 8 19 -11 5
13 CSEP-GÓL FC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 4 0 1 3 4 17 -13 1 3 1 0 2 5 9 -4 3 7 1 1 5 9 26 -17 4
14 CSEP-GÓL FC RAFC 3 1 0 2 1 7 -6 3 4 0 1 3 4 17 -13 1 7 1 1 5 5 24 -19 4
15 CSEP-GÓL FC BUDAFOKI MTE II. 4 1 0 3 8 9 -1 3 3 0 0 3 2 7 -5 0 7 1 0 6 10 16 -6 3
16 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 4 0 1 3 1 9 -8 1 3 0 1 2 1 4 -3 1 7 0 2 5 2 13 -11 2
 
1908 SZAC BUDAPEST
--1 - 0--2 - 0----1 - 3------
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
--2 - 1-0 - 12 - 5-----------
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1------0 - 2-----1 - 1--
BUDAFOKI MTE II.
------3 - 55 - 0----0 - 2---0 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1------1 - 10 - 5-----0 - 2--
CSEPEL FC
2 - 1--4 - 1-------------
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
------0 - 5----3 - 30 - 1---1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
--1 - 0--4 - 1---------1 - 1-
IKARUS BSE
-1 - 0---0 - 6-----8 - 1----1 - 1
KELEN SC
------5 - 0---2 - 1---3 - 2--
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
----2 - 0--4 - 1---4 - 03 - 2----
RAFC
--0 - 2-1 - 0----0 - 5-------
REAC
--2 - 1-1 - 1----------1 - 1-
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
--------1 - 0--0 - 02 - 01 - 1---
UNIONE FC
0 - 51 - 2---1 - 2---1 - 6-------
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-3 - 1---1 - 2-1 - 2--------2 - 3

Meccsek

UNIONE FC

2020. 08. 22. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2020. 08. 22. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
CSEPEL FC
2020. 08. 28. 20:30
Goldball Park
2020. 08. 28. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
UNIONE FC
2020. 09. 05. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2020. 09. 05. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 09. 13. 10:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2020. 09. 13. 10:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
UNIONE FC
2020. 09. 19. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2020. 09. 19. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 26. 18:00
Budai II. László Stadion
2020. 09. 26. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
UNIONE FC
2020. 10. 03. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2020. 10. 03. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
KELEN SC
2020. 10. 10. 14:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 10. 10. 14:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
UNIONE FC
2020. 10. 17. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2020. 10. 17. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 10. 24. 13:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
UNIONE FC
2020. 10. 31. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2020. 10. 31. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 11. 07. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 11. 07. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
UNIONE FC
2020. 11. 14. 18:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2020. 11. 14. 18:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 12. 05. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2020. 12. 05. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
IKARUS BSE
2020. 11. 28. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 11. 28. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
UNIONE FC
2021. 02. 21. 14:00
Csepel Stadion
2021. 02. 21. 14:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
UNIONE FC
2021. 02. 27. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2021. 02. 27. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 03. 06. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2021. 03. 06. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
UNIONE FC
2021. 03. 13. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2021. 03. 13. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 05. 05. 18:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 05. 18:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
UNIONE FC
2021. 03. 27. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2021. 03. 27. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
REAC
2021. 04. 03.
Kelen SC Sporttelep
2021. 04. 03.
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
UNIONE FC
2021. 04. 20. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 04. 20. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ELMARDT
UNIONE FC
2021. 05. 18. 19:30
III. Ker. TVE Sporttelep
2021. 05. 18. 19:30
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
RAFC
2021. 04. 16. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 04. 16. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
UNIONE FC
2021. 04. 24. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2021. 04. 24. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
CSEP-GÓL FC
2021. 05. 01. 16:30
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
UNIONE FC
2021. 05. 08. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2021. 05. 08. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
ASR GÁZGYÁR
2021. 05. 15. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 15. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
UNIONE FC
2021. 05. 23. 18:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
UNIONE FC
2021. 05. 29. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2021. 05. 29. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
BUDAFOKI MTE II.

KELEN SC

2020. 08. 22. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
KELEN SC
2020. 08. 30. 14:30
Kelen SC Sporttelep
2020. 08. 30. 14:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 09. 05. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
KELEN SC
2020. 09. 12. 15:30
Kelen SC Sporttelep
2020. 09. 12. 15:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 09. 30. 16:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 09. 30. 16:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
KELEN SC
2020. 09. 26. 15:00
Kelen SC Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 10. 03. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2020. 10. 03. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
KELEN SC
2020. 10. 10. 14:00
Kelen SC Sporttelep
2020. 10. 10. 14:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
BUDAFOKI MTE II.
2020. 12. 06. 13:00
Csepel Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
KELEN SC
2020. 10. 24. 13:30
Kelen SC Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 10. 31. 18:30
III. Ker. TVE Sporttelep
2020. 10. 31. 18:30
III. Ker. TVE Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
KELEN SC
2020. 11. 08. 13:30
Kelen SC Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 11. 14. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
KELEN SC
2021. 02. 06. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2021. 02. 06. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
KELEN SC
REAC
2020. 12. 09. 19:00
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 12. 09. 19:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
KELEN SC
2021. 02. 20. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2021. 02. 20. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
KELEN SC
RAFC
2021. 02. 28. 18:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 02. 28. 18:00
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
KELEN SC
2021. 03. 06. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2021. 03. 06. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
KELEN SC
CSEP-GÓL FC
2021. 03. 13. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 03. 13. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
KELEN SC
2021. 03. 20. 15:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 03. 20. 15:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ASR GÁZGYÁR
2021. 03. 27. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 03. 27. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
KELEN SC
2021. 04. 03.
Kelen SC Sporttelep
2021. 04. 03.
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
UNIONE FC
2021. 04. 20. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 04. 20. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ELMARDT
UNIONE FC
2021. 04. 10. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 04. 10. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
KELEN SC
2021. 05. 19. 18:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 05. 19. 18:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
CSEPEL FC
2021. 04. 23. 20:30
Goldball Park
2021. 04. 23. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
KELEN SC
2021. 05. 01. 16:30
Kelen SC Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 05. 08. 16:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 05. 08. 16:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
KELEN SC
2021. 05. 15. 16:30
Kelen SC Sporttelep
2021. 05. 15. 16:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 22. 18:00
Budai II. László Stadion
2021. 05. 22. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
KELEN SC
2021. 05. 29. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
IKARUS BSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple