Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 8. forduló

2020.10.10 - 16:00

Budapest, Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
APKÓ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SUDICKY BÁLINT, BUSAI ATTILA
1908 SZAC BUDAPEST
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
90'
45'

Gólok

KOZSELKA ÁDÁM

47'

1 - 0

 

 

1 - 1

62'

SZALAI ÁRON
KOZSELKA ÁDÁM

64'

2 - 1

 

 

2 - 2

84'

MARCZINKA TAMÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 8 8 0 0 32 5 27 24 10.6
2 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 8 6 1 1 18 6 12 19 7.9
3 CSEPEL FC CSEPEL FC 8 6 0 2 20 11 9 18 9.1
4 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 8 5 2 1 19 10 9 17 9.1
5 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  8 4 3 1 11 5 6 15 8.9
6 REAC REAC 8 4 3 1 13 9 4 15 9.3
7 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 8 4 2 2 14 8 6 14 9.6
8 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 8 3 2 3 20 12 8 11 9.4
9 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 8 2 3 3 7 8 -1 9 8.1
10 IKARUS BSE IKARUS BSE 8 2 2 4 11 16 -5 8 9.4
11 UNIONE FC UNIONE FC 8 2 2 4 12 19 -7 8 6.9
12 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 8 2 1 5 8 14 -6 7 9.1
13 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 8 1 1 6 9 28 -19 4 7.1
14 RAFC RAFC 8 1 1 6 5 28 -23 4 8.4
15 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 8 1 0 7 11 20 -9 3 6.4
16 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 8 0 3 5 2 13 -11 3 6.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSEP-GÓL FC CSEPEL FC 2 1 1 0 5 2 3 4 6 4 2 0 8 1 7 14 8 5 3 0 13 3 10 18
2 CSEP-GÓL FC KELEN SC 4 2 2 0 4 1 3 8 4 3 1 0 7 0 7 10 8 5 3 0 11 1 10 18
3 CSEP-GÓL FC PÉNZÜGYŐR SE 5 4 1 0 8 0 8 13 3 1 2 0 2 1 1 5 8 5 3 0 10 1 9 18
4 CSEP-GÓL FC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 5 4 1 0 4 0 4 13 3 0 3 0 0 0 0 3 8 4 4 0 4 0 4 16
5 CSEP-GÓL FC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 4 1 3 0 3 2 1 6 4 3 0 1 6 4 2 9 8 4 3 1 9 6 3 15
6 CSEP-GÓL FC 1908 SZAC BUDAPEST 4 2 1 1 2 1 1 7 4 1 3 0 3 1 2 6 8 3 4 1 5 2 3 13
7 CSEP-GÓL FC REAC 4 1 2 1 2 2 0 5 4 2 0 2 2 2 0 6 8 3 2 3 4 4 0 11
8 CSEP-GÓL FC ASR GÁZGYÁR 4 0 4 0 1 1 0 4 4 1 2 1 3 2 1 5 8 1 6 1 4 3 1 9
9 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 5 1 3 1 1 2 -1 6 3 0 3 0 0 0 0 3 8 1 6 1 1 2 -1 9
10 CSEP-GÓL FC UNIONE FC 4 1 0 3 1 8 -7 3 4 1 2 1 3 2 1 5 8 2 2 4 4 10 -6 8
11 CSEP-GÓL FC IKARUS BSE 4 2 1 1 5 4 1 7 4 0 0 4 0 5 -5 0 8 2 1 5 5 9 -4 7
12 CSEP-GÓL FC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 4 0 2 2 3 6 -3 2 4 1 1 2 3 4 -1 4 8 1 3 4 6 10 -4 6
13 CSEP-GÓL FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 4 0 1 3 0 5 -5 1 4 1 2 1 4 3 1 5 8 1 3 4 4 8 -4 6
14 CSEP-GÓL FC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 3 0 2 1 1 3 -2 2 5 0 3 2 1 3 -2 3 8 0 5 3 2 6 -4 5
15 CSEP-GÓL FC BUDAFOKI MTE II. 4 1 0 3 3 6 -3 3 4 0 1 3 1 6 -5 1 8 1 1 6 4 12 -8 4
16 CSEP-GÓL FC RAFC 4 0 2 2 0 3 -3 2 4 0 1 3 3 9 -6 1 8 0 3 5 3 12 -9 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSEP-GÓL FC KELEN SC 4 4 0 0 14 4 10 12 4 4 0 0 18 1 17 12 8 8 0 0 32 5 27 24
2 CSEP-GÓL FC PÉNZÜGYŐR SE 5 5 0 0 14 3 11 15 3 1 1 1 4 3 1 4 8 6 1 1 18 6 12 19
3 CSEP-GÓL FC CSEPEL FC 2 2 0 0 6 2 4 6 6 4 0 2 14 9 5 12 8 6 0 2 20 11 9 18
4 CSEP-GÓL FC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 4 2 2 0 6 2 4 8 4 3 0 1 13 8 5 9 8 5 2 1 19 10 9 17
5 CSEP-GÓL FC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 5 3 2 0 6 1 5 11 3 1 1 1 5 4 1 4 8 4 3 1 11 5 6 15
6 CSEP-GÓL FC REAC 4 2 2 0 7 5 2 8 4 2 1 1 6 4 2 7 8 4 3 1 13 9 4 15
7 CSEP-GÓL FC 1908 SZAC BUDAPEST 4 2 1 1 6 5 1 7 4 2 1 1 8 3 5 7 8 4 2 2 14 8 6 14
8 CSEP-GÓL FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 4 1 0 3 7 8 -1 3 4 2 2 0 13 4 9 8 8 3 2 3 20 12 8 11
9 CSEP-GÓL FC ASR GÁZGYÁR 4 1 2 1 4 5 -1 5 4 1 1 2 3 3 0 4 8 2 3 3 7 8 -1 9
10 CSEP-GÓL FC IKARUS BSE 4 2 1 1 10 8 2 7 4 0 1 3 1 8 -7 1 8 2 2 4 11 16 -5 8
11 CSEP-GÓL FC UNIONE FC 4 0 0 4 3 15 -12 0 4 2 2 0 9 4 5 8 8 2 2 4 12 19 -7 8
12 CSEP-GÓL FC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 3 1 0 2 4 7 -3 3 5 1 1 3 4 7 -3 4 8 2 1 5 8 14 -6 7
13 CSEP-GÓL FC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 4 0 1 3 4 17 -13 1 4 1 0 3 5 11 -6 3 8 1 1 6 9 28 -19 4
14 CSEP-GÓL FC RAFC 4 1 0 3 1 11 -10 3 4 0 1 3 4 17 -13 1 8 1 1 6 5 28 -23 4
15 CSEP-GÓL FC BUDAFOKI MTE II. 4 1 0 3 8 9 -1 3 4 0 0 4 3 11 -8 0 8 1 0 7 11 20 -9 3
16 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 5 0 2 3 1 9 -8 2 3 0 1 2 1 4 -3 1 8 0 3 5 2 13 -11 3
 
1908 SZAC BUDAPEST
--1 - 0--2 - 0----1 - 3-----2 - 2
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
--2 - 1-0 - 12 - 5-----------
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1------0 - 2-----1 - 1--
BUDAFOKI MTE II.
------3 - 55 - 0----0 - 2---0 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1-0 - 0----1 - 10 - 5-----0 - 2--
CSEPEL FC
2 - 1--4 - 1-------------
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
------0 - 5----3 - 30 - 1---1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
-0 - 01 - 0--4 - 1---------1 - 1-
IKARUS BSE
-1 - 0---0 - 6-----8 - 1----1 - 1
KELEN SC
---4 - 1--5 - 0---2 - 1---3 - 2--
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
----2 - 0--4 - 11 - 0--4 - 03 - 2----
RAFC
--0 - 2-1 - 0----0 - 5-----0 - 4-
REAC
--2 - 1-1 - 13 - 2---------1 - 1-
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
------2 - 0-1 - 0--0 - 02 - 01 - 1---
UNIONE FC
0 - 51 - 2---1 - 2---1 - 6-------
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-3 - 1---1 - 2-1 - 2--------2 - 3

Meccsek

1908 SZAC BUDAPEST

2020. 08. 22. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 08. 22. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 08. 29. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 08. 29. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 09. 05. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 09. 05. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 12. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 12. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 09. 19. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 19. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 26. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
BUDAFOKI MTE II.
2020. 10. 03. 14:30
Csepel Stadion
2020. 10. 03. 14:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 10. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 10. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 11. 18. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 18. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 24. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 11. 01. 13:00
Ikarus BSE
2020. 11. 01. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 11. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
2020. 11. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 11. 14. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
KELEN SC
2020. 11. 21. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 21. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
RAFC
2020. 11. 28. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 28. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 02. 20. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 02. 20. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
CSEP-GÓL FC
2021. 02. 27. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 02. 27. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 03. 06. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
ASR GÁZGYÁR
2021. 03. 13. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 03. 13. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 05. 18:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 05. 18:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
UNIONE FC
2021. 04. 28. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 04. 28. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 12. 19:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 12. 19:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
CSEPEL FC
2021. 05. 25. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 05. 25. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 19. 19:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 19. 19:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 04. 25. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2021. 04. 25. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 01. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 01. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
IKARUS BSE
2021. 05. 08. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 08. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
REAC
2021. 05. 15. 16:30
Kelen SC Sporttelep
2021. 05. 15. 16:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 21. 19:30
Ikarus BSE
2021. 05. 21. 19:30
Ikarus BSE
RAFC
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
2021. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
1908 SZAC BUDAPEST

XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC

2020. 10. 21. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 21. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 08. 28. 20:30
Goldball Park
2020. 08. 28. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
UNIONE FC
2020. 09. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 09. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 09. 11. 20:30
Goldball Park
2020. 09. 11. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
CSEPEL FC
2020. 10. 07. 15:00
Ikarus BSE
2020. 10. 07. 15:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 09. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 09. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 10. 02. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 02. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 10. 10. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 10. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 10. 16. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 16. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
REAC
2020. 10. 24. 13:30
Kelen SC Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 10. 30. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 30. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
RAFC
2020. 12. 08. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
2020. 12. 08. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 02. 13. 19:00
Goldball Park
2021. 02. 13. 19:00
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
CSEP-GÓL FC
2020. 11. 21. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 11. 21. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 02. 16. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2021. 02. 16. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ASR GÁZGYÁR
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 02. 19. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 02. 19. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 02. 27. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 02. 27. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 03. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 03. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
BUDAFOKI MTE II.
2021. 03. 14. 15:00
Csepel Stadion
2021. 03. 14. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 03. 19. 20:30
Goldball Park
2021. 03. 19. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
IKARUS BSE
2021. 03. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 03. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 04. 01. 19:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 04. 01. 19:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 05. 25. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 05. 25. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 04. 16. 19:30
Budai II. László Stadion
2021. 04. 16. 19:30
Budai II. László Stadion
REAC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 04. 23. 20:30
Goldball Park
2021. 04. 23. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
KELEN SC
2021. 05. 01. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 05. 07. 20:30
Goldball Park
2021. 05. 07. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 05. 16. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 16. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 05. 21. 20:30
Goldball Park
2021. 05. 21. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 05. 28. 20:30
Goldball Park
2021. 05. 28. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
ASR GÁZGYÁR
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple