Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 8. forduló

2021.02.07 - 11:00

Budapest, Fővárosi Vízművek SK (Főv. Vízművek SK)

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
BARTIS LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BENCZE ANDRÁS, TÖRÖK ZSOLT
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 8 8 0 0 32 5 27 24 10.6
2 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 8 6 1 1 18 6 12 19 7.9
3 CSEPEL FC CSEPEL FC 8 6 0 2 20 11 9 18 9.1
4 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 8 5 2 1 19 10 9 17 9.1
5 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  8 4 3 1 11 5 6 15 8.9
6 REAC REAC 8 4 3 1 13 9 4 15 9.3
7 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 8 4 2 2 14 8 6 14 9.6
8 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 8 3 2 3 20 12 8 11 9.4
9 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 8 2 3 3 7 8 -1 9 8.1
10 IKARUS BSE IKARUS BSE 8 2 2 4 11 16 -5 8 9.4
11 UNIONE FC UNIONE FC 8 2 2 4 12 19 -7 8 6.9
12 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 8 2 1 5 8 14 -6 7 9.1
13 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 8 1 1 6 9 28 -19 4 7.1
14 RAFC RAFC 8 1 1 6 5 28 -23 4 8.4
15 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 8 1 0 7 11 20 -9 3 6.4
16 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 8 0 3 5 2 13 -11 3 6.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSEP-GÓL FC CSEPEL FC 2 1 1 0 5 2 3 4 6 4 2 0 8 1 7 14 8 5 3 0 13 3 10 18
2 CSEP-GÓL FC KELEN SC 4 2 2 0 4 1 3 8 4 3 1 0 7 0 7 10 8 5 3 0 11 1 10 18
3 CSEP-GÓL FC PÉNZÜGYŐR SE 5 4 1 0 8 0 8 13 3 1 2 0 2 1 1 5 8 5 3 0 10 1 9 18
4 CSEP-GÓL FC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 5 4 1 0 4 0 4 13 3 0 3 0 0 0 0 3 8 4 4 0 4 0 4 16
5 CSEP-GÓL FC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 4 1 3 0 3 2 1 6 4 3 0 1 6 4 2 9 8 4 3 1 9 6 3 15
6 CSEP-GÓL FC 1908 SZAC BUDAPEST 4 2 1 1 2 1 1 7 4 1 3 0 3 1 2 6 8 3 4 1 5 2 3 13
7 CSEP-GÓL FC REAC 4 1 2 1 2 2 0 5 4 2 0 2 2 2 0 6 8 3 2 3 4 4 0 11
8 CSEP-GÓL FC ASR GÁZGYÁR 4 0 4 0 1 1 0 4 4 1 2 1 3 2 1 5 8 1 6 1 4 3 1 9
9 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 5 1 3 1 1 2 -1 6 3 0 3 0 0 0 0 3 8 1 6 1 1 2 -1 9
10 CSEP-GÓL FC UNIONE FC 4 1 0 3 1 8 -7 3 4 1 2 1 3 2 1 5 8 2 2 4 4 10 -6 8
11 CSEP-GÓL FC IKARUS BSE 4 2 1 1 5 4 1 7 4 0 0 4 0 5 -5 0 8 2 1 5 5 9 -4 7
12 CSEP-GÓL FC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 4 0 2 2 3 6 -3 2 4 1 1 2 3 4 -1 4 8 1 3 4 6 10 -4 6
13 CSEP-GÓL FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 4 0 1 3 0 5 -5 1 4 1 2 1 4 3 1 5 8 1 3 4 4 8 -4 6
14 CSEP-GÓL FC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 3 0 2 1 1 3 -2 2 5 0 3 2 1 3 -2 3 8 0 5 3 2 6 -4 5
15 CSEP-GÓL FC BUDAFOKI MTE II. 4 1 0 3 3 6 -3 3 4 0 1 3 1 6 -5 1 8 1 1 6 4 12 -8 4
16 CSEP-GÓL FC RAFC 4 0 2 2 0 3 -3 2 4 0 1 3 3 9 -6 1 8 0 3 5 3 12 -9 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSEP-GÓL FC KELEN SC 4 4 0 0 14 4 10 12 4 4 0 0 18 1 17 12 8 8 0 0 32 5 27 24
2 CSEP-GÓL FC PÉNZÜGYŐR SE 5 5 0 0 14 3 11 15 3 1 1 1 4 3 1 4 8 6 1 1 18 6 12 19
3 CSEP-GÓL FC CSEPEL FC 2 2 0 0 6 2 4 6 6 4 0 2 14 9 5 12 8 6 0 2 20 11 9 18
4 CSEP-GÓL FC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 4 2 2 0 6 2 4 8 4 3 0 1 13 8 5 9 8 5 2 1 19 10 9 17
5 CSEP-GÓL FC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 5 3 2 0 6 1 5 11 3 1 1 1 5 4 1 4 8 4 3 1 11 5 6 15
6 CSEP-GÓL FC REAC 4 2 2 0 7 5 2 8 4 2 1 1 6 4 2 7 8 4 3 1 13 9 4 15
7 CSEP-GÓL FC 1908 SZAC BUDAPEST 4 2 1 1 6 5 1 7 4 2 1 1 8 3 5 7 8 4 2 2 14 8 6 14
8 CSEP-GÓL FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 4 1 0 3 7 8 -1 3 4 2 2 0 13 4 9 8 8 3 2 3 20 12 8 11
9 CSEP-GÓL FC ASR GÁZGYÁR 4 1 2 1 4 5 -1 5 4 1 1 2 3 3 0 4 8 2 3 3 7 8 -1 9
10 CSEP-GÓL FC IKARUS BSE 4 2 1 1 10 8 2 7 4 0 1 3 1 8 -7 1 8 2 2 4 11 16 -5 8
11 CSEP-GÓL FC UNIONE FC 4 0 0 4 3 15 -12 0 4 2 2 0 9 4 5 8 8 2 2 4 12 19 -7 8
12 CSEP-GÓL FC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 3 1 0 2 4 7 -3 3 5 1 1 3 4 7 -3 4 8 2 1 5 8 14 -6 7
13 CSEP-GÓL FC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 4 0 1 3 4 17 -13 1 4 1 0 3 5 11 -6 3 8 1 1 6 9 28 -19 4
14 CSEP-GÓL FC RAFC 4 1 0 3 1 11 -10 3 4 0 1 3 4 17 -13 1 8 1 1 6 5 28 -23 4
15 CSEP-GÓL FC BUDAFOKI MTE II. 4 1 0 3 8 9 -1 3 4 0 0 4 3 11 -8 0 8 1 0 7 11 20 -9 3
16 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 5 0 2 3 1 9 -8 2 3 0 1 2 1 4 -3 1 8 0 3 5 2 13 -11 3
 
1908 SZAC BUDAPEST
--1 - 0--2 - 0----1 - 3-----2 - 2
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
--2 - 1-0 - 12 - 5-----------
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1------0 - 2-----1 - 1--
BUDAFOKI MTE II.
------3 - 55 - 0----0 - 2---0 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1-0 - 0----1 - 10 - 5-----0 - 2--
CSEPEL FC
2 - 1--4 - 1-------------
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
------0 - 5----3 - 30 - 1---1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
-0 - 01 - 0--4 - 1---------1 - 1-
IKARUS BSE
-1 - 0---0 - 6-----8 - 1----1 - 1
KELEN SC
---4 - 1--5 - 0---2 - 1---3 - 2--
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
----2 - 0--4 - 11 - 0--4 - 03 - 2----
RAFC
--0 - 2-1 - 0----0 - 5-----0 - 4-
REAC
--2 - 1-1 - 13 - 2---------1 - 1-
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
------2 - 0-1 - 0--0 - 02 - 01 - 1---
UNIONE FC
0 - 51 - 2---1 - 2---1 - 6-------
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-3 - 1---1 - 2-1 - 2--------2 - 3

Meccsek

FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK

2020. 08. 21. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 08. 21. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 08. 30. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 08. 30. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 07. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 07. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 09. 13. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 09. 13. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
UNIONE FC
2020. 09. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 09. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 09. 26. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 09. 26. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
CSEPEL FC
2020. 10. 02. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 02. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 02. 07. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2021. 02. 07. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 10. 18. 14:30
Ikarus BSE
2020. 10. 18. 14:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 10. 24. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 10. 31. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 10. 31. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
REAC
2020. 11. 08. 13:30
Kelen SC Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 11. 14. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
2020. 11. 14. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
RAFC
2021. 02. 17. 18:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 02. 17. 18:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 02. 03. 18:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 02. 03. 18:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
CSEP-GÓL FC
2021. 02. 20. 15:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 02. 20. 15:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 04. 21. 17:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 04. 21. 17:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 03. 06. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2021. 03. 06. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 03. 13. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 03. 13. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 05. 19. 19:00
Fővárosi Vízművek SK
2021. 05. 19. 19:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
INFO
BUDAFOKI MTE II.
2021. 05. 26. 18:00
Csepel Stadion
2021. 05. 26. 18:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
05. 26. 18:00
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 04. 01. 19:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 04. 01. 19:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 04. 10. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 10. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 04. 17. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2021. 04. 17. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
IKARUS BSE
2021. 04. 25. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2021. 04. 25. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 01. 18:00
Budai II. László Stadion
2021. 05. 01. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 05. 08. 16:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 05. 08. 16:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
KELEN SC
2021. 05. 15. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 05. 22. 18:00
Testvériség SE Sporttelep
2021. 05. 22. 18:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
INFO
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 05. 29. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
05. 29. 17:00
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK

43. SZ. ÉPÍTŐK SK

2020. 08. 23. 17:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 08. 23. 17:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 08. 30. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 30. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 09. 05. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 05. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 09. 12. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 12. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
BUDAFOKI MTE II.
2021. 02. 13. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 02. 13. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
CSEPEL FC
2020. 09. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 09. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 10. 04. 15:00
Ikarus BSE
2020. 10. 04. 15:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 02. 07. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2021. 02. 07. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 11. 18. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 18. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 24. 17:00
Budai II. László Stadion
2020. 10. 24. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 10. 31. 18:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 31. 18:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
KELEN SC
2020. 11. 07. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 11. 07. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 11. 15. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 15. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 11. 21. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 21. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
CSEP-GÓL FC
2020. 11. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 02. 23. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 02. 23. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ASR GÁZGYÁR
2021. 02. 27. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 02. 27. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 03. 06. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 03. 06. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
UNIONE FC
2021. 04. 07. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 04. 07. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 03. 20. 15:00
Csepel Stadion
2021. 03. 20. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 03. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 03. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 04. 21. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 21. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
IKARUS BSE
2021. 04. 10. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 10. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 05. 19. 19:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 19. 19:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
INFO
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 04. 24. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 24. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
REAC
2021. 05. 01. 16:30
Kelen SC Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 05. 08. 18:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 05. 08. 18:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
RAFC
2021. 05. 16. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
2021. 05. 16. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 05. 23. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
INFO
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 05. 29. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
05. 29. 17:00
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple