Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 9. forduló

2020.10.16 - 20:30

Budapest, Goldball Park (Goldball pálya)

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
FEKETE LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH ATTILA, NYEKITA BENJAMIN
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
REAC
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 9 9 0 0 34 6 28 27 10
2 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 9 7 1 1 21 7 14 22 7.9
3 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 9 6 2 1 26 10 16 20 9.7
4 CSEPEL FC CSEPEL FC 9 6 0 3 21 13 8 18 8
5 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  9 4 4 1 12 6 6 16 9.4
6 REAC REAC 9 4 4 1 13 9 4 16 9.3
7 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 9 4 2 3 15 11 4 14 9.8
8 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 9 3 3 3 20 12 8 12 9.2
9 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 9 3 1 5 11 15 -4 10 9.6
10 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 9 2 3 4 8 11 -3 9 6.7
11 UNIONE FC UNIONE FC 9 2 3 4 13 20 -7 9 6.3
12 IKARUS BSE IKARUS BSE 9 2 2 5 11 23 -12 8 8.1
13 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 9 1 3 5 5 15 -10 6 8.1
14 RAFC RAFC 9 1 2 6 6 29 -23 5 9.4
15 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 9 1 1 7 12 21 -9 4 7.1
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 9 1 1 7 11 31 -20 4 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK KELEN SC 4 2 2 0 4 1 3 8 5 4 1 0 8 0 8 13 9 6 3 0 12 1 11 21
2 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 6 4 2 0 8 0 8 14 3 1 2 0 2 1 1 5 9 5 4 0 10 1 9 19
3 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 3 1 1 1 5 3 2 4 6 4 2 0 8 1 7 14 9 5 3 1 13 4 9 18
4 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 4 1 3 0 3 2 1 6 5 4 0 1 9 4 5 12 9 5 3 1 12 6 6 18
5 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 5 4 1 0 4 0 4 13 4 0 3 1 0 1 -1 3 9 4 4 1 4 1 3 16
6 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 4 2 1 1 2 1 1 7 5 1 4 0 4 2 2 7 9 3 5 1 6 3 3 14
7 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK REAC 4 1 2 1 2 2 0 5 5 2 1 2 2 2 0 7 9 3 3 3 4 4 0 12
8 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 5 2 0 3 2 8 -6 6 4 1 2 1 3 2 1 5 9 3 2 4 5 10 -5 11
9 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 4 0 4 0 1 1 0 4 5 1 3 1 3 2 1 6 9 1 7 1 4 3 1 10
10 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 5 1 2 2 4 6 -2 5 4 1 1 2 3 4 -1 4 9 2 3 4 7 10 -3 9
11 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 5 1 3 1 1 2 -1 6 4 0 3 1 0 1 -1 3 9 1 6 2 1 3 -2 9
12 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 5 2 1 2 5 7 -2 7 4 0 0 4 0 5 -5 0 9 2 1 6 5 12 -7 7
13 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 5 0 2 3 0 5 -5 2 4 1 2 1 4 3 1 5 9 1 4 4 4 8 -4 7
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK RAFC 4 0 2 2 0 3 -3 2 5 1 1 3 4 9 -5 4 9 1 3 5 4 12 -8 6
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 4 0 3 1 2 4 -2 3 5 0 3 2 1 3 -2 3 9 0 6 3 3 7 -4 6
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 5 1 0 4 3 7 -4 3 4 0 1 3 1 6 -5 1 9 1 1 7 4 13 -9 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK KELEN SC 4 4 0 0 14 4 10 12 5 5 0 0 20 2 18 15 9 9 0 0 34 6 28 27
2 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 6 6 0 0 17 4 13 18 3 1 1 1 4 3 1 4 9 7 1 1 21 7 14 22
3 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 4 2 2 0 6 2 4 8 5 4 0 1 20 8 12 12 9 6 2 1 26 10 16 20
4 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 3 2 0 1 7 4 3 6 6 4 0 2 14 9 5 12 9 6 0 3 21 13 8 18
5 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 5 3 2 0 6 1 5 11 4 1 2 1 6 5 1 5 9 4 4 1 12 6 6 16
6 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK REAC 4 2 2 0 7 5 2 8 5 2 2 1 6 4 2 8 9 4 4 1 13 9 4 16
7 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 4 2 1 1 6 5 1 7 5 2 1 2 9 6 3 7 9 4 2 3 15 11 4 14
8 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 5 1 1 3 7 8 -1 4 4 2 2 0 13 4 9 8 9 3 3 3 20 12 8 12
9 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 4 2 0 2 7 8 -1 6 5 1 1 3 4 7 -3 4 9 3 1 5 11 15 -4 10
10 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 4 1 2 1 4 5 -1 5 5 1 1 3 4 6 -2 4 9 2 3 4 8 11 -3 9
11 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 5 0 1 4 4 16 -12 1 4 2 2 0 9 4 5 8 9 2 3 4 13 20 -7 9
12 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 5 2 1 2 10 15 -5 7 4 0 1 3 1 8 -7 1 9 2 2 5 11 23 -12 8
13 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 5 0 2 3 1 9 -8 2 4 1 1 2 4 6 -2 4 9 1 3 5 5 15 -10 6
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK RAFC 4 1 0 3 1 11 -10 3 5 0 2 3 5 18 -13 2 9 1 2 6 6 29 -23 5
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 5 1 1 3 9 10 -1 4 4 0 0 4 3 11 -8 0 9 1 1 7 12 21 -9 4
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 5 0 1 4 6 20 -14 1 4 1 0 3 5 11 -6 3 9 1 1 7 11 31 -20 4
 
1908 SZAC BUDAPEST
--1 - 0--2 - 0----1 - 3-----2 - 2
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
3 - 1-2 - 1-0 - 12 - 5-----------
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1------0 - 2-----1 - 1--
BUDAFOKI MTE II.
------3 - 55 - 0---1 - 10 - 2---0 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1-0 - 0----1 - 10 - 5-----0 - 2--
CSEPEL FC
2 - 1--4 - 1----1 - 2--------
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
----2 - 3-0 - 5----3 - 30 - 1---1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
-0 - 01 - 0--4 - 1---------1 - 1-
IKARUS BSE
-1 - 0---0 - 6-0 - 7---8 - 1----1 - 1
KELEN SC
---4 - 1--5 - 0---2 - 1---3 - 2--
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
--3 - 1-2 - 0--4 - 11 - 0--4 - 03 - 2----
RAFC
--0 - 2-1 - 0----0 - 5-----0 - 4-
REAC
--2 - 1-1 - 13 - 2---------1 - 1-
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
------2 - 0-1 - 0--0 - 02 - 01 - 1---
UNIONE FC
0 - 51 - 2---1 - 2---1 - 6-----1 - 1-
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-3 - 1---1 - 2-1 - 2-----0 - 0--2 - 3

Meccsek

XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC

2020. 10. 21. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 21. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 08. 28. 20:30
Goldball Park
2020. 08. 28. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
UNIONE FC
2020. 09. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 09. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 09. 11. 20:30
Goldball Park
2020. 09. 11. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
CSEPEL FC
2020. 10. 07. 15:00
Ikarus BSE
2020. 10. 07. 15:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 09. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 09. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 10. 02. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 02. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 10. 10. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 10. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 10. 16. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 16. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
REAC
2020. 10. 24. 13:30
Kelen SC Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 10. 30. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 30. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
RAFC
2020. 12. 08. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
2020. 12. 08. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 02. 13. 19:00
Goldball Park
2021. 02. 13. 19:00
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
CSEP-GÓL FC
2020. 11. 21. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 11. 21. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 02. 16. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2021. 02. 16. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ASR GÁZGYÁR
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 02. 19. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 02. 19. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 02. 27. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 02. 27. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 03. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 03. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
BUDAFOKI MTE II.
2021. 03. 14. 15:00
Csepel Stadion
2021. 03. 14. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 03. 19. 20:30
Goldball Park
2021. 03. 19. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
IKARUS BSE
2021. 03. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 03. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 04. 01. 19:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 04. 01. 19:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 05. 25. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 05. 25. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 04. 16. 19:30
Budai II. László Stadion
2021. 04. 16. 19:30
Budai II. László Stadion
REAC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 04. 23. 20:30
Goldball Park
2021. 04. 23. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
KELEN SC
2021. 05. 01. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 05. 07. 20:30
Goldball Park
2021. 05. 07. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 05. 16. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 16. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 05. 21. 20:30
Goldball Park
2021. 05. 21. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 05. 28. 20:30
Goldball Park
2021. 05. 28. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
ASR GÁZGYÁR

REAC

2020. 08. 22. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
2020. 08. 22. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
REAC
2020. 08. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
2020. 08. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
CSEP-GÓL FC
2020. 09. 05. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 09. 05. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
REAC
2020. 09. 11. 18:30
Budai II. László Stadion
2020. 09. 11. 18:30
Budai II. László Stadion
REAC
ASR GÁZGYÁR
2020. 09. 19. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 19. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
REAC
2020. 09. 26. 18:00
Budai II. László Stadion
2020. 09. 26. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
UNIONE FC
2020. 10. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 10. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
REAC
2020. 10. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
2020. 10. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
CSEPEL FC
2020. 10. 16. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 16. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
REAC
2020. 10. 24. 17:00
Budai II. László Stadion
2020. 10. 24. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 10. 31. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 10. 31. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
REAC
2020. 11. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
2020. 11. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 11. 15. 13:00
Ikarus BSE
2020. 11. 15. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
REAC
2021. 02. 06. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2021. 02. 06. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
KELEN SC
REAC
2020. 11. 28. 16:00
Ikarus BSE
2020. 11. 28. 16:00
Ikarus BSE
RAFC
REAC
2021. 02. 20. 13:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 02. 20. 13:00
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 02. 28. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 02. 28. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
CSEP-GÓL FC
REAC
2021. 03. 06. 14:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 03. 06. 14:00
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 03. 31. 16:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 03. 31. 16:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
REAC
2021. 03. 20. 14:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 03. 20. 14:00
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 03. 27. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 03. 27. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
REAC
2021. 05. 11. 19:00
Budai II. László Stadion
2021. 05. 11. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
BUDAFOKI MTE II.
2021. 04. 10. 17:00
Csepel Stadion
2021. 04. 10. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
REAC
2021. 04. 16. 19:30
Budai II. László Stadion
2021. 04. 16. 19:30
Budai II. László Stadion
REAC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 04. 24. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 24. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
REAC
2021. 05. 01. 18:00
Budai II. László Stadion
2021. 05. 01. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 05. 08. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 08. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
REAC
2021. 05. 14. 18:00
Budai II. László Stadion
2021. 05. 14. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
IKARUS BSE
2021. 05. 22. 18:00
Budai II. László Stadion
2021. 05. 22. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
KELEN SC
2021. 05. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
2021. 05. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
RAFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple