Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 15. forduló

2020.11.28 - 17:00

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
HORVÁTH JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RESZLER CSABA, POZSONYI BALÁZS ANDRÁS
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
PÉNZÜGYŐR SE
90'
45'

Gólok

STAMPF ARMAND

49'

1 - 0

 

SZABÓ ZSOLT ÁRPÁD

78'

2 - 0

 

ROZSÁLI ARTÚR

81'

3 - 0

 

GERHARDT ÁDÁM

88'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 15 13 1 1 46 13 33 40 9
2 CSEPEL FC CSEPEL FC 15 12 0 3 37 14 23 36 8.9
3 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 15 10 1 4 32 17 15 31 8.9
4 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 15 8 4 3 40 22 18 28 8.8
5 UNIONE FC UNIONE FC 15 8 3 4 34 26 8 27 8.7
6 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 15 7 4 4 25 18 7 25 8.7
7 REAC REAC 15 6 7 2 26 18 8 25 8.6
8 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  15 6 5 4 20 19 1 23 8.5
9 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 15 6 3 6 22 20 2 21 8.5
10 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 15 4 4 7 24 23 1 16 8.4
11 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 15 4 3 8 16 25 -9 15 8.3
12 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 15 4 2 9 26 33 -7 14 8.3
13 RAFC RAFC 15 2 5 8 18 44 -26 11 8.2
14 IKARUS BSE IKARUS BSE 15 2 3 10 17 39 -22 9 8.1
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 15 2 1 12 13 47 -34 7 8.1
16 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 15 1 4 10 6 24 -18 7 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSEP-GÓL FC KELEN SC 7 4 3 0 7 2 5 15 8 6 2 0 13 1 12 20 15 10 5 0 20 3 17 35
2 CSEP-GÓL FC CSEPEL FC 6 3 2 1 8 4 4 11 9 6 3 0 13 1 12 21 15 9 5 1 21 5 16 32
3 CSEP-GÓL FC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 8 4 3 1 11 7 4 15 7 4 0 3 9 6 3 12 15 8 3 4 20 13 7 27
4 CSEP-GÓL FC UNIONE FC 8 5 0 3 8 9 -1 15 7 3 3 1 7 2 5 12 15 8 3 4 15 11 4 27
5 CSEP-GÓL FC PÉNZÜGYŐR SE 9 6 3 0 11 0 11 21 6 1 3 2 2 4 -2 6 15 7 6 2 13 4 9 27
6 CSEP-GÓL FC 1908 SZAC BUDAPEST 8 3 3 2 4 5 -1 12 7 3 4 0 6 2 4 13 15 6 7 2 10 7 3 25
7 CSEP-GÓL FC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 7 6 1 0 7 0 7 19 8 0 5 3 1 5 -4 5 15 6 6 3 8 5 3 24
8 CSEP-GÓL FC REAC 6 1 3 2 2 3 -1 6 9 4 2 3 8 6 2 14 15 5 5 5 10 9 1 20
9 CSEP-GÓL FC ASR GÁZGYÁR 8 1 4 3 2 7 -5 7 7 2 3 2 5 4 1 9 15 3 7 5 7 11 -4 16
10 CSEP-GÓL FC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 8 1 6 1 4 5 -1 9 7 0 5 2 3 5 -2 5 15 1 11 3 7 10 -3 14
11 CSEP-GÓL FC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 9 2 2 5 6 12 -6 8 6 1 2 3 3 6 -3 5 15 3 4 8 9 18 -9 13
12 CSEP-GÓL FC RAFC 7 0 4 3 3 7 -4 4 8 2 3 3 9 13 -4 9 15 2 7 6 12 20 -8 13
13 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 6 1 4 1 1 2 -1 7 9 0 6 3 1 4 -3 6 15 1 10 4 2 6 -4 13
14 CSEP-GÓL FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 7 0 4 3 1 6 -5 4 8 2 2 4 6 6 0 8 15 2 6 7 7 12 -5 12
15 CSEP-GÓL FC BUDAFOKI MTE II. 8 2 1 5 4 9 -5 7 7 1 1 5 2 10 -8 4 15 3 2 10 6 19 -13 11
16 CSEP-GÓL FC IKARUS BSE 8 2 1 5 5 11 -6 7 7 0 0 7 1 9 -8 0 15 2 1 12 6 20 -14 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSEP-GÓL FC KELEN SC 7 6 1 0 19 6 13 19 8 7 0 1 27 7 20 21 15 13 1 1 46 13 33 40
2 CSEP-GÓL FC CSEPEL FC 6 5 0 1 12 5 7 15 9 7 0 2 25 9 16 21 15 12 0 3 37 14 23 36
3 CSEP-GÓL FC PÉNZÜGYŐR SE 9 9 0 0 25 5 20 27 6 1 1 4 7 12 -5 4 15 10 1 4 32 17 15 31
4 CSEP-GÓL FC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 8 4 4 0 19 10 9 16 7 4 0 3 21 12 9 12 15 8 4 3 40 22 18 28
5 CSEP-GÓL FC UNIONE FC 8 3 1 4 16 21 -5 10 7 5 2 0 18 5 13 17 15 8 3 4 34 26 8 27
6 CSEP-GÓL FC 1908 SZAC BUDAPEST 8 4 2 2 14 11 3 14 7 3 2 2 11 7 4 11 15 7 4 4 25 18 7 25
7 CSEP-GÓL FC REAC 6 2 3 1 7 6 1 9 9 4 4 1 19 12 7 16 15 6 7 2 26 18 8 25
8 CSEP-GÓL FC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 7 4 3 0 10 4 6 15 8 2 2 4 10 15 -5 8 15 6 5 4 20 19 1 23
9 CSEP-GÓL FC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 8 5 0 3 16 11 5 15 7 1 3 3 6 9 -3 6 15 6 3 6 22 20 2 21
10 CSEP-GÓL FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 7 1 2 4 8 11 -3 5 8 3 2 3 16 12 4 11 15 4 4 7 24 23 1 16
11 CSEP-GÓL FC ASR GÁZGYÁR 8 2 2 4 7 14 -7 8 7 2 1 4 9 11 -2 7 15 4 3 8 16 25 -9 15
12 CSEP-GÓL FC BUDAFOKI MTE II. 8 3 1 4 17 18 -1 10 7 1 1 5 9 15 -6 4 15 4 2 9 26 33 -7 14
13 CSEP-GÓL FC RAFC 7 1 1 5 5 20 -15 4 8 1 4 3 13 24 -11 7 15 2 5 8 18 44 -26 11
14 CSEP-GÓL FC IKARUS BSE 8 2 2 4 13 23 -10 8 7 0 1 6 4 16 -12 1 15 2 3 10 17 39 -22 9
15 CSEP-GÓL FC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 9 1 1 7 8 30 -22 4 6 1 0 5 5 17 -12 3 15 2 1 12 13 47 -34 7
16 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 6 0 2 4 1 10 -9 2 9 1 2 6 5 14 -9 5 15 1 4 10 6 24 -18 7
 
1908 SZAC BUDAPEST
--1 - 0--2 - 02 - 0-4 - 3-1 - 32 - 2--0 - 1-2 - 2
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
3 - 1-2 - 12 - 00 - 12 - 5--1 - 2-4 - 0---2 - 1--
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1--0 - 4--2 - 10 - 2-----1 - 10 - 21 - 2
BUDAFOKI MTE II.
--4 - 23 - 0--3 - 55 - 0---1 - 10 - 2--1 - 60 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1-0 - 0----1 - 10 - 5-----0 - 20 - 1-
CSEPEL FC
2 - 1--4 - 11 - 0---1 - 2-1 - 0---3 - 1--
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
--1 - 30 - 32 - 30 - 40 - 51 - 0---3 - 30 - 1---1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
-0 - 01 - 0-2 - 14 - 1-----3 - 33 - 3-5 - 11 - 1-
IKARUS BSE
1 - 11 - 0---0 - 6-0 - 70 - 2--8 - 12 - 5---1 - 1
KELEN SC
---4 - 1--5 - 02 - 1--2 - 1-1 - 1-3 - 2-2 - 0
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
--3 - 12 - 12 - 0-3 - 04 - 11 - 0--4 - 03 - 2---3 - 0
RAFC
-2 - 20 - 2-1 - 00 - 3---0 - 5--2 - 4--0 - 4-
REAC
0 - 10 - 02 - 1-1 - 13 - 2---------1 - 1-
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
---2 - 2--2 - 0-1 - 0--0 - 02 - 01 - 1--2 - 1
UNIONE FC
0 - 51 - 2---1 - 23 - 0-5 - 21 - 6-4 - 3---1 - 1-
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-3 - 1--0 - 01 - 2-1 - 2----1 - 30 - 0--2 - 3

Meccsek

43. SZ. ÉPÍTŐK SK

2020. 08. 23. 17:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 08. 23. 17:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 08. 30. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 30. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 09. 05. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 05. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 09. 12. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 12. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
BUDAFOKI MTE II.
2021. 02. 13. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 02. 13. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
CSEPEL FC
2020. 09. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 09. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 10. 04. 15:00
Ikarus BSE
2020. 10. 04. 15:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 02. 07. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2021. 02. 07. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 11. 18. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 18. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 24. 17:00
Budai II. László Stadion
2020. 10. 24. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 10. 31. 18:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 31. 18:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
KELEN SC
2020. 11. 07. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 11. 07. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 11. 15. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 15. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 11. 21. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 21. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
CSEP-GÓL FC
2020. 11. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 02. 23. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 02. 23. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ASR GÁZGYÁR
2021. 02. 27. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 02. 27. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 03. 06. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 03. 06. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
UNIONE FC
2021. 04. 07. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 04. 07. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 03. 20. 15:00
Csepel Stadion
2021. 03. 20. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 03. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 03. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 04. 21. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 21. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
IKARUS BSE
2021. 04. 10. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 10. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 05. 19. 19:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 19. 19:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 04. 24. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 24. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
REAC
2021. 05. 01. 16:30
Kelen SC Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 05. 08. 18:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 05. 08. 18:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
RAFC
2021. 05. 16. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
2021. 05. 16. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 05. 23. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
ELMARDT
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 05. 26. 18:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 26. 18:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 05. 29. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK

PÉNZÜGYŐR SE

2020. 08. 21. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 08. 21. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 08. 29. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 08. 29. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 09. 05. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 09. 05. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
REAC
2020. 09. 12. 15:30
Kelen SC Sporttelep
2020. 09. 12. 15:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 09. 19. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 09. 19. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
RAFC
2020. 09. 26. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
2020. 09. 26. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 10. 03. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 10. 03. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
CSEP-GÓL FC
2020. 10. 10. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 10. 10. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
IKARUS BSE
2021. 02. 13. 11:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 02. 13. 11:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 24. 13:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 10. 31. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 31. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 11. 07. 13:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 11. 07. 13:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
BUDAFOKI MTE II.
2020. 11. 15. 13:30
Csepel Stadion
2020. 11. 15. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 11. 21. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 11. 21. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 11. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 02. 20. 15:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 02. 20. 15:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 02. 27. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 02. 27. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 03. 06. 14:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 03. 06. 14:00
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 03. 13. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 03. 13. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
KELEN SC
2021. 04. 21. 20:00
Ikarus BSE
2021. 04. 21. 20:00
Ikarus BSE
RAFC
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 03. 27. 15:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 03. 27. 15:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 04. 04. 15:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 04. 04. 15:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 04. 11. 15:00
Ikarus BSE
2021. 04. 11. 15:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 04. 17. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 04. 17. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 04. 24. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 04. 24. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 05. 01. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
UNIONE FC
2021. 05. 08. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 05. 08. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 05. 15. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2021. 05. 15. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
CSEPEL FC
2021. 05. 21. 20:30
Goldball Park
2021. 05. 21. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 05. 29. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple