Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 15. forduló

2021.02.16 - 20:00

Budapest, UTE Bánka Kristóf Sportközpont

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
CZENE-JOÓ ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH I. TAMÁS, DOBÓ GÁBOR
ASR GÁZGYÁR
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

30'

BÁNK LEVENTE BARNABÁS

 

0 - 2

37'

MARCZINKA TAMÁS
CSÉKA KRISZTOFER

50'

1 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 15 13 1 1 46 13 33 40 9
2 CSEPEL FC CSEPEL FC 15 12 0 3 37 14 23 36 8.9
3 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 15 10 1 4 32 17 15 31 8.9
4 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 15 8 4 3 40 22 18 28 8.8
5 UNIONE FC UNIONE FC 15 8 3 4 34 26 8 27 8.7
6 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 15 7 4 4 25 18 7 25 8.7
7 REAC REAC 15 6 7 2 26 18 8 25 8.6
8 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  15 6 5 4 20 19 1 23 8.5
9 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 15 6 3 6 22 20 2 21 8.5
10 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 15 4 4 7 24 23 1 16 8.4
11 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 15 4 3 8 16 25 -9 15 8.3
12 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 15 4 2 9 26 33 -7 14 8.3
13 RAFC RAFC 15 2 5 8 18 44 -26 11 8.2
14 IKARUS BSE IKARUS BSE 15 2 3 10 17 39 -22 9 8.1
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 15 2 1 12 13 47 -34 7 8.1
16 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 15 1 4 10 6 24 -18 7 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSEP-GÓL FC KELEN SC 7 4 3 0 7 2 5 15 8 6 2 0 13 1 12 20 15 10 5 0 20 3 17 35
2 CSEP-GÓL FC CSEPEL FC 6 3 2 1 8 4 4 11 9 6 3 0 13 1 12 21 15 9 5 1 21 5 16 32
3 CSEP-GÓL FC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 8 4 3 1 11 7 4 15 7 4 0 3 9 6 3 12 15 8 3 4 20 13 7 27
4 CSEP-GÓL FC UNIONE FC 8 5 0 3 8 9 -1 15 7 3 3 1 7 2 5 12 15 8 3 4 15 11 4 27
5 CSEP-GÓL FC PÉNZÜGYŐR SE 9 6 3 0 11 0 11 21 6 1 3 2 2 4 -2 6 15 7 6 2 13 4 9 27
6 CSEP-GÓL FC 1908 SZAC BUDAPEST 8 3 3 2 4 5 -1 12 7 3 4 0 6 2 4 13 15 6 7 2 10 7 3 25
7 CSEP-GÓL FC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 7 6 1 0 7 0 7 19 8 0 5 3 1 5 -4 5 15 6 6 3 8 5 3 24
8 CSEP-GÓL FC REAC 6 1 3 2 2 3 -1 6 9 4 2 3 8 6 2 14 15 5 5 5 10 9 1 20
9 CSEP-GÓL FC ASR GÁZGYÁR 8 1 4 3 2 7 -5 7 7 2 3 2 5 4 1 9 15 3 7 5 7 11 -4 16
10 CSEP-GÓL FC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 8 1 6 1 4 5 -1 9 7 0 5 2 3 5 -2 5 15 1 11 3 7 10 -3 14
11 CSEP-GÓL FC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 9 2 2 5 6 12 -6 8 6 1 2 3 3 6 -3 5 15 3 4 8 9 18 -9 13
12 CSEP-GÓL FC RAFC 7 0 4 3 3 7 -4 4 8 2 3 3 9 13 -4 9 15 2 7 6 12 20 -8 13
13 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 6 1 4 1 1 2 -1 7 9 0 6 3 1 4 -3 6 15 1 10 4 2 6 -4 13
14 CSEP-GÓL FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 7 0 4 3 1 6 -5 4 8 2 2 4 6 6 0 8 15 2 6 7 7 12 -5 12
15 CSEP-GÓL FC BUDAFOKI MTE II. 8 2 1 5 4 9 -5 7 7 1 1 5 2 10 -8 4 15 3 2 10 6 19 -13 11
16 CSEP-GÓL FC IKARUS BSE 8 2 1 5 5 11 -6 7 7 0 0 7 1 9 -8 0 15 2 1 12 6 20 -14 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSEP-GÓL FC KELEN SC 7 6 1 0 19 6 13 19 8 7 0 1 27 7 20 21 15 13 1 1 46 13 33 40
2 CSEP-GÓL FC CSEPEL FC 6 5 0 1 12 5 7 15 9 7 0 2 25 9 16 21 15 12 0 3 37 14 23 36
3 CSEP-GÓL FC PÉNZÜGYŐR SE 9 9 0 0 25 5 20 27 6 1 1 4 7 12 -5 4 15 10 1 4 32 17 15 31
4 CSEP-GÓL FC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 8 4 4 0 19 10 9 16 7 4 0 3 21 12 9 12 15 8 4 3 40 22 18 28
5 CSEP-GÓL FC UNIONE FC 8 3 1 4 16 21 -5 10 7 5 2 0 18 5 13 17 15 8 3 4 34 26 8 27
6 CSEP-GÓL FC 1908 SZAC BUDAPEST 8 4 2 2 14 11 3 14 7 3 2 2 11 7 4 11 15 7 4 4 25 18 7 25
7 CSEP-GÓL FC REAC 6 2 3 1 7 6 1 9 9 4 4 1 19 12 7 16 15 6 7 2 26 18 8 25
8 CSEP-GÓL FC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 7 4 3 0 10 4 6 15 8 2 2 4 10 15 -5 8 15 6 5 4 20 19 1 23
9 CSEP-GÓL FC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 8 5 0 3 16 11 5 15 7 1 3 3 6 9 -3 6 15 6 3 6 22 20 2 21
10 CSEP-GÓL FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 7 1 2 4 8 11 -3 5 8 3 2 3 16 12 4 11 15 4 4 7 24 23 1 16
11 CSEP-GÓL FC ASR GÁZGYÁR 8 2 2 4 7 14 -7 8 7 2 1 4 9 11 -2 7 15 4 3 8 16 25 -9 15
12 CSEP-GÓL FC BUDAFOKI MTE II. 8 3 1 4 17 18 -1 10 7 1 1 5 9 15 -6 4 15 4 2 9 26 33 -7 14
13 CSEP-GÓL FC RAFC 7 1 1 5 5 20 -15 4 8 1 4 3 13 24 -11 7 15 2 5 8 18 44 -26 11
14 CSEP-GÓL FC IKARUS BSE 8 2 2 4 13 23 -10 8 7 0 1 6 4 16 -12 1 15 2 3 10 17 39 -22 9
15 CSEP-GÓL FC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 9 1 1 7 8 30 -22 4 6 1 0 5 5 17 -12 3 15 2 1 12 13 47 -34 7
16 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 6 0 2 4 1 10 -9 2 9 1 2 6 5 14 -9 5 15 1 4 10 6 24 -18 7
 
1908 SZAC BUDAPEST
--1 - 0--2 - 02 - 0-4 - 3-1 - 32 - 2--0 - 1-2 - 2
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
3 - 1-2 - 12 - 00 - 12 - 5--1 - 2-4 - 0---2 - 1--
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1--0 - 4--2 - 10 - 2-----1 - 10 - 21 - 2
BUDAFOKI MTE II.
--4 - 23 - 0--3 - 55 - 0---1 - 10 - 2--1 - 60 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1-0 - 0----1 - 10 - 5-----0 - 20 - 1-
CSEPEL FC
2 - 1--4 - 11 - 0---1 - 2-1 - 0---3 - 1--
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
--1 - 30 - 32 - 30 - 40 - 51 - 0---3 - 30 - 1---1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
-0 - 01 - 0-2 - 14 - 1-----3 - 33 - 3-5 - 11 - 1-
IKARUS BSE
1 - 11 - 0---0 - 6-0 - 70 - 2--8 - 12 - 5---1 - 1
KELEN SC
---4 - 1--5 - 02 - 1--2 - 1-1 - 1-3 - 2-2 - 0
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
--3 - 12 - 12 - 0-3 - 04 - 11 - 0--4 - 03 - 2---3 - 0
RAFC
-2 - 20 - 2-1 - 00 - 3---0 - 5--2 - 4--0 - 4-
REAC
0 - 10 - 02 - 1-1 - 13 - 2---------1 - 1-
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
---2 - 2--2 - 0-1 - 0--0 - 02 - 01 - 1--2 - 1
UNIONE FC
0 - 51 - 2---1 - 23 - 0-5 - 21 - 6-4 - 3---1 - 1-
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-3 - 1--0 - 01 - 2-1 - 2----1 - 30 - 0--2 - 3

Meccsek

ASR GÁZGYÁR

2020. 08. 23. 17:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 08. 23. 17:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 08. 30. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 08. 30. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
ASR GÁZGYÁR
2020. 09. 05. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 09. 05. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 11. 18:30
Budai II. László Stadion
2020. 09. 11. 18:30
Budai II. László Stadion
REAC
ASR GÁZGYÁR
2020. 09. 30. 16:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 09. 30. 16:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
KELEN SC
2020. 09. 26. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 03. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 10. 03. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 10. 10. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
ASR GÁZGYÁR
2021. 02. 13. 11:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 02. 13. 11:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 24. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 10. 24. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
IKARUS BSE
2020. 10. 31. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 31. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
ASR GÁZGYÁR
2020. 11. 07. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 11. 07. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
UNIONE FC
2020. 11. 14. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 11. 14. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
ASR GÁZGYÁR
2021. 02. 18. 20:05
Nemzeti Sportközpontok
2021. 02. 18. 20:05
Nemzeti Sportközpontok
ASR GÁZGYÁR
CSEPEL FC
2021. 02. 16. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2021. 02. 16. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ASR GÁZGYÁR
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 02. 23. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 02. 23. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ASR GÁZGYÁR
2021. 04. 21. 17:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 04. 21. 17:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 03. 06. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
ASR GÁZGYÁR
2021. 03. 31. 16:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 03. 31. 16:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
REAC
2021. 03. 20. 15:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 03. 20. 15:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ASR GÁZGYÁR
2021. 03. 27. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 03. 27. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
RAFC
2021. 04. 04. 18:30
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 04. 04. 18:30
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
ASR GÁZGYÁR
2021. 04. 10. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 04. 10. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
CSEP-GÓL FC
2021. 04. 17. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 04. 17. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 04. 25. 16:00
Ikarus BSE
2021. 04. 25. 16:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
ASR GÁZGYÁR
2021. 05. 01. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 05. 01. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 05. 08. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 05. 08. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
ASR GÁZGYÁR
2021. 05. 15. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 05. 15. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
BUDAFOKI MTE II.
2021. 05. 22. 17:00
Csepel Stadion
2021. 05. 22. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
INFO
ASR GÁZGYÁR
2021. 05. 28. 20:30
Goldball Park
2021. 05. 28. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
05. 28. 20:30
ASR GÁZGYÁR

XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC

2020. 10. 21. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 21. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 08. 28. 20:30
Goldball Park
2020. 08. 28. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
UNIONE FC
2020. 09. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 09. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 09. 11. 20:30
Goldball Park
2020. 09. 11. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
CSEPEL FC
2020. 10. 07. 15:00
Ikarus BSE
2020. 10. 07. 15:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 09. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 09. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 10. 02. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 02. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 10. 10. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 10. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 10. 16. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 16. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
REAC
2020. 10. 24. 13:30
Kelen SC Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 10. 30. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 30. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
RAFC
2020. 12. 08. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
2020. 12. 08. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 02. 13. 19:00
Goldball Park
2021. 02. 13. 19:00
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
CSEP-GÓL FC
2020. 11. 21. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 11. 21. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 02. 16. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2021. 02. 16. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ASR GÁZGYÁR
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 02. 19. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 02. 19. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 02. 27. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 02. 27. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 03. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 03. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
BUDAFOKI MTE II.
2021. 03. 14. 15:00
Csepel Stadion
2021. 03. 14. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 03. 19. 20:30
Goldball Park
2021. 03. 19. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
IKARUS BSE
2021. 03. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 03. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 04. 01. 19:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 04. 01. 19:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 05. 25. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 05. 25. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
05. 25. 20:00
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 04. 16. 19:30
Budai II. László Stadion
2021. 04. 16. 19:30
Budai II. László Stadion
REAC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 04. 23. 20:30
Goldball Park
2021. 04. 23. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
KELEN SC
2021. 05. 01. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 05. 07. 20:30
Goldball Park
2021. 05. 07. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 05. 16. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 16. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 05. 21. 20:30
Goldball Park
2021. 05. 21. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
INFO
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 05. 28. 20:30
Goldball Park
2021. 05. 28. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
05. 28. 20:30
ASR GÁZGYÁR
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple