Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 9. forduló

2020.12.11 - 19:30

TIHANY, Tihanyi Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
IBRIKSZ MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KONDÁKOR MÁRK, SZÜCS LÁSZLÓ
TIHANYI FC
UTE
40'
20'

Gólok

BOROMISZA GÁBOR

7'

1 - 0

 

 

1 - 1

10'

HUJBER GÁBOR

 

1 - 2

23'

HUSZTY DÁNIEL
CSERNAY DÁVID

33'

2 - 2

 

LÁSZLÓ GÁBOR ZSOLT

35'

3 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. 9 8 0 1 59 32 27 24 7.3
2 TFSE-SZERTARSPORT.HU TFSE-SZERTARSPORT.HU 9 7 2 0 48 23 25 23 7.9
3 KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 9 5 1 3 45 40 5 16 6.2
4 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 9 4 2 3 43 35 8 14 7.3
5 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 9 4 1 4 50 39 11 13 6.4
6 REAC-SISE REAC-SISE 9 4 1 4 33 40 -7 13 6.2
7 PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 9 4 0 5 42 39 3 12 6.3
8 UTE UTE 9 3 1 5 40 39 1 10 6.9
9 TIHANYI FC TIHANYI FC 9 3 1 5 33 45 -12 10 6.8
10 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 9 3 0 6 46 67 -21 9 5
11 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 9 2 0 7 28 61 -33 6 6
12 BAK  BAK  9 1 3 5 38 45 -7 6 5.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BAK  TFSE-SZERTARSPORT.HU 4 3 1 0 13 5 8 10 5 3 1 1 12 6 6 10 9 6 2 1 25 11 14 20
2 BAK  PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 4 3 1 0 10 4 6 10 5 3 1 1 9 9 0 10 9 6 2 1 19 13 6 20
3 BAK  ELTE-BEAC 4 3 0 1 11 6 5 9 5 1 2 2 14 13 1 5 9 4 2 3 25 19 6 14
4 BAK  BAK 5 2 1 2 10 10 0 7 4 2 1 1 10 5 5 7 9 4 2 3 20 15 5 14
5 BAK  REAC-SISE 4 1 1 2 8 10 -2 4 5 3 0 2 10 8 2 9 9 4 1 4 18 18 0 13
6 BAK  KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 5 2 1 2 12 11 1 7 4 1 3 0 10 9 1 6 9 3 4 2 22 20 2 13
7 BAK  HALADÁS VSE II. 6 2 2 2 13 9 4 8 3 1 1 1 7 8 -1 4 9 3 3 3 20 17 3 12
8 BAK  UTE 4 2 1 1 10 9 1 7 5 1 2 2 9 7 2 5 9 3 3 3 19 16 3 12
9 BAK  5 STARS - ÉRDI VSE 5 1 0 4 11 20 -9 3 4 2 0 2 9 12 -3 6 9 3 0 6 20 32 -12 9
10 BAK  TIHANYI FC 4 0 3 1 4 6 -2 3 5 2 0 3 7 12 -5 6 9 2 3 4 11 18 -7 9
11 BAK  NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 5 2 1 2 11 9 2 7 4 0 1 3 6 10 -4 1 9 2 2 5 17 19 -2 8
12 BAK  HIDEGKÚTI SC 4 2 0 2 5 8 -3 6 5 0 0 5 4 19 -15 0 9 2 0 7 9 27 -18 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BAK  HALADÁS VSE II. 6 6 0 0 42 18 24 18 3 2 0 1 17 14 3 6 9 8 0 1 59 32 27 24
2 BAK  TFSE-SZERTARSPORT.HU 4 4 0 0 26 7 19 12 5 3 2 0 22 16 6 11 9 7 2 0 48 23 25 23
3 BAK  KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 5 3 0 2 26 23 3 9 4 2 1 1 19 17 2 7 9 5 1 3 45 40 5 16
4 BAK  NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 5 2 0 3 20 15 5 6 4 2 2 0 23 20 3 8 9 4 2 3 43 35 8 14
5 BAK  ELTE-BEAC 4 2 1 1 23 11 12 7 5 2 0 3 27 28 -1 6 9 4 1 4 50 39 11 13
6 BAK  REAC-SISE 4 1 1 2 18 24 -6 4 5 3 0 2 15 16 -1 9 9 4 1 4 33 40 -7 13
7 BAK  PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 4 3 0 1 21 13 8 9 5 1 0 4 21 26 -5 3 9 4 0 5 42 39 3 12
8 BAK  UTE 4 1 1 2 20 21 -1 4 5 2 0 3 20 18 2 6 9 3 1 5 40 39 1 10
9 BAK  TIHANYI FC 4 2 0 2 15 15 0 6 5 1 1 3 18 30 -12 4 9 3 1 5 33 45 -12 10
10 BAK  5 STARS - ÉRDI VSE 5 1 0 4 25 36 -11 3 4 2 0 2 21 31 -10 6 9 3 0 6 46 67 -21 9
11 BAK  HIDEGKÚTI SC 4 2 0 2 18 20 -2 6 5 0 0 5 10 41 -31 0 9 2 0 7 28 61 -33 6
12 BAK  BAK 5 0 3 2 21 27 -6 3 4 1 0 3 17 18 -1 3 9 1 3 5 38 45 -7 6
 
5 STARS - ÉRDI VSE
-2 - 11-9 - 104 - 55 - 3-5 - 7---
BAK
-4 - 5-3 - 33 - 35 - 10-6 - 6---
ELTE-BEAC
--8 - 23 - 3--1 - 4--11 - 2-
HIDEGKÚTI SC
-4 - 2----2 - 3--7 - 65 - 9
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
---9 - 3---4 - 52 - 42 - 33 - 0
TFSE-SZERTARSPORT.HU
--9 - 18 - 2-3 - 06 - 4----
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
---6 - 15 - 7-5 - 1---5 - 4
REAC-SISE
3 - 8-------9 - 74 - 42 - 5
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
--9 - 7--3 - 66 - 42 - 3-6 - 3-
HALADÁS VSE II.
11 - 38 - 54 - 310 - 2--7 - 4-2 - 1--
TIHANYI FC
5 - 64 - 2---3 - 5----3 - 2
UTE
12 - 42 - 8---3 - 3---3 - 6-

Meccsek

TIHANYI FC

2020. 10. 26. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 10. 26. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
TIHANYI FC
2020. 09. 14. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 09. 14. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
BAK
2020. 09. 21. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2020. 09. 21. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
TIHANYI FC
2020. 10. 05. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 10. 05. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
5 STARS - ÉRDI VSE
2020. 10. 12. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 10. 12. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TIHANYI FC
2020. 10. 19. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 10. 19. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2020. 11. 02. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2020. 11. 02. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
TIHANYI FC
2020. 11. 09. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 11. 09. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
TIHANYI FC
2020. 12. 11. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 12. 11. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
UTE
2021. 02. 15. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 02. 15. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
TIHANYI FC
2020. 11. 30. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 11. 30. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
HALADÁS VSE II.
2020. 12. 04. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 12. 04. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 12. 14. 19:45
Aramis SE Futsal Csarnok
2020. 12. 14. 19:45
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
TIHANYI FC
2021. 02. 10. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 02. 10. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
HIDEGKÚTI SC
2021. 01. 11. 20:30
Érd Aréna
2021. 01. 11. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
TIHANYI FC
2021. 01. 15. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 01. 15. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC-SISE
2021. 01. 25. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 01. 25. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
TIHANYI FC
2021. 02. 01. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 02. 01. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 02. 08. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 02. 08. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
ELTE-BEAC
2021. 02. 22. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 02. 22. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
TIHANYI FC
2021. 03. 01. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 03. 01. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 03. 08. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 03. 08. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
TIHANYI FC

UTE

2020. 10. 26. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 10. 26. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
UTE
2020. 09. 14. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 09. 14. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
HALADÁS VSE II.
2020. 09. 21. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 09. 21. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
UTE
2020. 10. 05. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 10. 05. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
BAK
2020. 10. 12. 20:45
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2020. 10. 12. 20:45
Fonyódi Antal Sportcsarnok
HIDEGKÚTI SC
UTE
2021. 02. 03. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 02. 03. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
5 STARS - ÉRDI VSE
2020. 11. 02. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 11. 02. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
UTE
2020. 11. 09. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 11. 09. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2020. 12. 11. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 12. 11. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
UTE
2021. 02. 15. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 02. 15. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
UTE
2020. 11. 30. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2020. 11. 30. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
UTE
2020. 12. 07. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 12. 07. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 01. 09. 15:00
Haladás Sportcsarnok
2021. 01. 09. 15:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
UTE
2020. 12. 21. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 12. 21. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 01. 11. 20:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 01. 11. 20:30
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
UTE
2021. 01. 18. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 01. 18. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
HIDEGKÚTI SC
2021. 01. 25. 20:30
Érd Aréna
2021. 01. 25. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
UTE
2021. 02. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 02. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
REAC-SISE
2021. 02. 08. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 02. 08. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
UTE
2021. 02. 22. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 02. 22. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
TIHANYI FC
2021. 03. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 03. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ELTE-BEAC
2021. 03. 08. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 03. 08. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple