Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U14-es bajnokság, Keleti csoport 3. forduló

2020.09.19 - 10:00

Dabas, FC Dabas Utánpótlás Sporttelep

Pest

U14-es bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
RISZ DOMONKOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LACZKÓ GEORGINA
FC Dabas
Kincsem Lovaspark SE
70'
35'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Szanda Focisuli SE Szanda Focisuli SE 3 3 0 0 27 2 25 9 8
2 Kakucs KSE Kakucs KSE 3 3 0 0 16 2 14 9 6
3 Kincsem Lovaspark SE Kincsem Lovaspark SE 3 2 0 1 31 8 23 6 7.7
4 FC Dabas  FC Dabas  3 2 0 1 19 4 15 6 5.3
5 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 3 2 0 1 8 7 1 6 7.7
6 Üllői DSE Üllői DSE 2 1 0 1 11 8 3 3 6
7 Szentmártonkátai KSE Szentmártonkátai KSE 3 1 0 2 7 10 -3 3 7
8 Táborfalva KSE Táborfalva KSE 3 1 0 2 8 43 -35 3 3.7
9 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 2 0 0 2 0 11 -11 0 5.5
10 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 3 0 0 3 4 17 -13 0 5
11 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 2 0 0 2 0 19 -19 0 2.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tápiószőlősi KSE Szanda Focisuli SE 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 10 0 10 6 3 3 0 0 12 1 11 9
2 Tápiószőlősi KSE Kakucs KSE 2 1 1 0 5 2 3 4 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 1 0 7 2 5 7
3 Tápiószőlősi KSE Szentmártonkátai KSE 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 3 2 1 4 3 2 1 0 5 2 3 7
4 Tápiószőlősi KSE Kincsem Lovaspark SE 1 1 0 0 10 1 9 3 2 1 0 1 4 3 1 3 3 2 0 1 14 4 10 6
5 Tápiószőlősi KSE FC Dabas 2 2 0 0 9 1 8 6 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 2 0 1 10 3 7 6
6 Tápiószőlősi KSE Tápiószecső FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 2 0 0 4 0 4 6 3 2 0 1 4 2 2 6
7 Tápiószőlősi KSE Üllői DSE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 1 0 1 4 5 -1 3
8 Tápiószőlősi KSE szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Tápiószőlősi KSE Dabas-Gyón FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 4 -4 0
10 Tápiószőlősi KSE Aranyszarvas SE 2 0 0 2 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 0 3 0 7 -7 0
11 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 2 0 0 2 0 10 -10 0
12 Tápiószőlősi KSE Táborfalva KSE 2 0 0 2 2 9 -7 0 1 0 0 1 1 10 -9 0 3 0 0 3 3 19 -16 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tápiószőlősi KSE Szanda Focisuli SE 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 24 0 24 6 3 3 0 0 27 2 25 9
2 Tápiószőlősi KSE Kakucs KSE 2 2 0 0 11 2 9 6 1 1 0 0 5 0 5 3 3 3 0 0 16 2 14 9
3 Tápiószőlősi KSE Kincsem Lovaspark SE 1 1 0 0 23 3 20 3 2 1 0 1 8 5 3 3 3 2 0 1 31 8 23 6
4 Tápiószőlősi KSE FC Dabas 2 2 0 0 17 1 16 6 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 2 0 1 19 4 15 6
5 Tápiószőlősi KSE Tápiószecső FC 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 2 0 0 8 2 6 6 3 2 0 1 8 7 1 6
6 Tápiószőlősi KSE Üllői DSE 1 1 0 0 9 0 9 3 1 0 0 1 2 8 -6 0 2 1 0 1 11 8 3 3
7 Tápiószőlősi KSE Szentmártonkátai KSE 1 1 0 0 4 2 2 3 2 0 0 2 3 8 -5 0 3 1 0 2 7 10 -3 3
8 Tápiószőlősi KSE Táborfalva KSE 2 1 0 1 5 20 -15 3 1 0 0 1 3 23 -20 0 3 1 0 2 8 43 -35 3
9 Tápiószőlősi KSE szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Tápiószőlősi KSE Dabas-Gyón FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 9 -9 0 2 0 0 2 0 11 -11 0
11 Tápiószőlősi KSE Aranyszarvas SE 2 0 0 2 2 13 -11 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 0 0 3 4 17 -13 0
12 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 1 0 0 1 0 7 -7 0 1 0 0 1 0 12 -12 0 2 0 0 2 0 19 -19 0
 
Aranyszarvas SE
---0 - 7---2 - 6--
Dabas-Gyón FC
-------0 - 2--
FC Dabas
---5 - 1----12 - 0-
Kakucs KSE
-----3 - 0---8 - 2
Kincsem Lovaspark SE
------23 - 3---
Szanda Focisuli SE
--3 - 2-------
Szentmártonkátai KSE
4 - 2---------
Táborfalva KSE
-----0 - 175 - 3---
Tápiószecső FC
---0 - 5------
Tápiószőlősi KSE
-----0 - 7----
Üllői DSE
-9 - 0--------

Meccsek

FC Dabas

2020. 09. 06. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2020. 09. 06. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Tápiószőlősi KSE
2020. 09. 13. 10:00
Rákoczifalva SE
2020. 09. 13. 10:00
Rákoczifalva SE
Szanda Focisuli SE
FC Dabas
2020. 09. 19. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2020. 09. 19. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Kincsem Lovaspark SE
2020. 09. 26. 10:00
Szentmártonkátai sportpálya
2020. 09. 26. 10:00
Szentmártonkátai sportpálya
Szentmártonkátai KSE
FC Dabas
2020. 10. 03. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2020. 10. 03. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Tápiószecső FC
2020. 10. 28. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 10. 28. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői DSE
FC Dabas
2020. 10. 25. 15:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 10. 25. 15:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
FC Dabas
2020. 11. 01. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2020. 11. 01. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Kakucs KSE
2020. 11. 07. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 11. 07. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas
2021. 03. 14. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2021. 03. 14. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Táborfalva KSE
2021. 03. 21. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 21. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
FC Dabas
2021. 03. 27. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2021. 03. 27. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Szanda Focisuli SE
2021. 04. 11. 10:00
Kincsem Lovaspark
2021. 04. 11. 10:00
Kincsem Lovaspark
Kincsem Lovaspark SE
FC Dabas
2021. 04. 17. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2021. 04. 17. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Szentmártonkátai KSE
2021. 04. 24. 15:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 04. 24. 15:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
FC Dabas
2021. 05. 01. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2021. 05. 01. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Üllői DSE
2021. 05. 18. 18:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep (Kiss Ernő utca)
2021. 05. 18. 18:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep (Kiss Ernő utca)
FC Dabas
Dabas-Gyón FC
2021. 05. 22. 15:00
Kakucsi Sportpálya
2021. 05. 22. 15:00
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
FC Dabas
2021. 05. 29. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2021. 05. 29. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Aranyszarvas SE
2021. 06. 05.
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep (Kiss Ernő utca)
2021. 06. 05.
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep (Kiss Ernő utca)
Táborfalva KSE
FC Dabas

Kincsem Lovaspark SE

2020. 09. 05. 12:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 09. 05. 12:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Kincsem Lovaspark SE
2020. 09. 12. 10:00
Kincsem Lovaspark
2020. 09. 12. 10:00
Kincsem Lovaspark
Kincsem Lovaspark SE
Táborfalva KSE
2020. 09. 19. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2020. 09. 19. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Kincsem Lovaspark SE
2020. 09. 27. 10:00
Kincsem Lovaspark
2020. 09. 27. 10:00
Kincsem Lovaspark
Kincsem Lovaspark SE
Szanda Focisuli SE
2020. 10. 04. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 04. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Kincsem Lovaspark SE
2020. 10. 10. 10:00
Szentmártonkátai sportpálya
2020. 10. 10. 10:00
Szentmártonkátai sportpálya
Szentmártonkátai KSE
Kincsem Lovaspark SE
2020. 10. 18. 10:00
Kincsem Lovaspark
2020. 10. 18. 10:00
Kincsem Lovaspark
Kincsem Lovaspark SE
Tápiószecső FC
2020. 10. 22. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 10. 22. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői DSE
Kincsem Lovaspark SE
2020. 11. 07. 14:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 11. 07. 14:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Kincsem Lovaspark SE
2021. 05. 04. 17:00
Kincsem Lovaspark
2021. 05. 04. 17:00
Kincsem Lovaspark
Kincsem Lovaspark SE
Kakucs KSE
2021. 04. 25. 11:00
Kincsem Lovaspark
2021. 04. 25. 11:00
Kincsem Lovaspark
Kincsem Lovaspark SE
Aranyszarvas SE
2021. 03. 27. 10:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2021. 03. 27. 10:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Kincsem Lovaspark SE
2021. 04. 11. 10:00
Kincsem Lovaspark
2021. 04. 11. 10:00
Kincsem Lovaspark
Kincsem Lovaspark SE
FC Dabas
2021. 04. 18. 12:00
Rákoczifalva SE
2021. 04. 18. 12:00
Rákoczifalva SE
Szanda Focisuli SE
Kincsem Lovaspark SE
2021. 04. 24. 10:00
Kincsem Lovaspark
2021. 04. 24. 10:00
Kincsem Lovaspark
Kincsem Lovaspark SE
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 01. 10:00
Kincsem Lovaspark
2021. 05. 01. 10:00
Kincsem Lovaspark
Kincsem Lovaspark SE
Szentmártonkátai KSE
2021. 05. 09. 15:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 05. 09. 15:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Kincsem Lovaspark SE
2021. 05. 14. 17:30
Kincsem Lovaspark
2021. 05. 14. 17:30
Kincsem Lovaspark
Kincsem Lovaspark SE
Üllői DSE
2021. 05. 29. 10:00
Kincsem Lovaspark
2021. 05. 29. 10:00
Kincsem Lovaspark
Kincsem Lovaspark SE
Dabas-Gyón FC
2021. 06. 05. 15:00
Kakucsi Sportpálya
2021. 06. 05. 15:00
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Kincsem Lovaspark SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple