Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U14-es bajnokság, Keleti csoport 4. forduló

2020.09.27 - 10:00

Tápiószecső, Tápiószecső FC Sporttelep

Pest

U14-es bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
VARGA ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KÁLÉ ELEMÉR, KOVÁCS KRISTÓF
Tápiószecső FC
Táborfalva KSE
70'
35'

Gólok

DÁNYI CSABA RIKÁRDÓ

11'

1 - 0

 

SINKÓ ROLAND

13'

2 - 0

 

KISS BARNABÁS

20'

3 - 0

 

SINKÓ ROLAND

30'

4 - 0

 

MOLNÁR GERGŐ

32'

5 - 0

 

HATOS ÁKOS TIVADAR

52'

6 - 0

 

PÁSZTOR ÓRÁND DÁNIEL

62'

7 - 0

 

KISS BARNABÁS

66'

8 - 0

 

KOVÁCS GERGELY RICHÁRD

69'

9 - 0

 

DARÁZS DOMINIK

70'

10 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Szanda Focisuli SE Szanda Focisuli SE 4 4 0 0 31 5 26 12 6.3
2 FC Dabas  FC Dabas  4 3 0 1 35 4 31 9 5.8
3 Kakucs KSE Kakucs KSE 3 3 0 0 16 2 14 9 6.3
4 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 4 3 0 1 18 7 11 9 8
5 Kincsem Lovaspark SE Kincsem Lovaspark SE 4 2 0 2 34 12 22 6 5
6 Üllői DSE Üllői DSE 3 1 0 2 11 11 0 3 7.3
7 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 4 1 0 3 7 17 -10 3 6
8 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 3 1 0 2 4 21 -17 3 5
9 Szentmártonkátai KSE Szentmártonkátai KSE 4 1 0 3 7 26 -19 3 5.5
10 Táborfalva KSE Táborfalva KSE 4 1 0 3 8 53 -45 3 4.8
11 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 3 0 0 3 2 15 -13 0 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dabas-Gyón FC FC Dabas 2 2 0 0 9 1 8 6 2 1 0 1 8 2 6 3 4 3 0 1 17 3 14 9
2 Dabas-Gyón FC Kincsem Lovaspark SE 2 2 0 0 13 3 10 6 2 1 0 1 4 3 1 3 4 3 0 1 17 6 11 9
3 Dabas-Gyón FC Szanda Focisuli SE 1 1 0 0 2 1 1 3 3 2 0 1 12 3 9 6 4 3 0 1 14 4 10 9
4 Dabas-Gyón FC Tápiószecső FC 2 1 0 1 5 2 3 3 2 2 0 0 4 0 4 6 4 3 0 1 9 2 7 9
5 Dabas-Gyón FC Kakucs KSE 2 1 1 0 5 2 3 4 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 1 0 7 2 5 7
6 Dabas-Gyón FC Szentmártonkátai KSE 2 1 0 1 2 7 -5 3 2 1 1 0 3 2 1 4 4 2 1 1 5 9 -4 7
7 Dabas-Gyón FC Üllői DSE 2 1 0 1 2 2 0 3 1 0 0 1 2 5 -3 0 3 1 0 2 4 7 -3 3
8 Dabas-Gyón FC Aranyszarvas SE 2 0 0 2 0 5 -5 0 2 1 0 1 2 2 0 3 4 1 0 3 2 7 -5 3
9 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 2 0 1 1 1 3 -2 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 1 2 1 5 -4 1
10 Dabas-Gyón FC Tápiószőlősi KSE 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 1 1 1 7 -6 1 3 0 1 2 1 11 -10 1
11 Dabas-Gyón FC szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Dabas-Gyón FC Táborfalva KSE 2 0 0 2 2 9 -7 0 2 0 0 2 1 15 -14 0 4 0 0 4 3 24 -21 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dabas-Gyón FC Szanda Focisuli SE 1 1 0 0 3 2 1 3 3 3 0 0 28 3 25 9 4 4 0 0 31 5 26 12
2 Dabas-Gyón FC FC Dabas 2 2 0 0 17 1 16 6 2 1 0 1 18 3 15 3 4 3 0 1 35 4 31 9
3 Dabas-Gyón FC Kakucs KSE 2 2 0 0 11 2 9 6 1 1 0 0 5 0 5 3 3 3 0 0 16 2 14 9
4 Dabas-Gyón FC Tápiószecső FC 2 1 0 1 10 5 5 3 2 2 0 0 8 2 6 6 4 3 0 1 18 7 11 9
5 Dabas-Gyón FC Kincsem Lovaspark SE 2 1 0 1 26 7 19 3 2 1 0 1 8 5 3 3 4 2 0 2 34 12 22 6
6 Dabas-Gyón FC Üllői DSE 2 1 0 1 9 3 6 3 1 0 0 1 2 8 -6 0 3 1 0 2 11 11 0 3
7 Dabas-Gyón FC Aranyszarvas SE 2 0 0 2 2 13 -11 0 2 1 0 1 5 4 1 3 4 1 0 3 7 17 -10 3
8 Dabas-Gyón FC Tápiószőlősi KSE 1 0 0 1 0 7 -7 0 2 1 0 1 4 14 -10 3 3 1 0 2 4 21 -17 3
9 Dabas-Gyón FC Szentmártonkátai KSE 2 1 0 1 4 18 -14 3 2 0 0 2 3 8 -5 0 4 1 0 3 7 26 -19 3
10 Dabas-Gyón FC Táborfalva KSE 2 1 0 1 5 20 -15 3 2 0 0 2 3 33 -30 0 4 1 0 3 8 53 -45 3
11 Dabas-Gyón FC szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 2 0 0 2 2 6 -4 0 1 0 0 1 0 9 -9 0 3 0 0 3 2 15 -13 0
 
Aranyszarvas SE
---0 - 7---2 - 6--
Dabas-Gyón FC
-------0 - 22 - 4-
FC Dabas
---5 - 1----12 - 0-
Kakucs KSE
-----3 - 0---8 - 2
Kincsem Lovaspark SE
----3 - 4-23 - 3---
Szanda Focisuli SE
--3 - 2-------
Szentmártonkátai KSE
4 - 2-0 - 16-------
Táborfalva KSE
-----0 - 175 - 3---
Tápiószecső FC
---0 - 5---10 - 0--
Tápiószőlősi KSE
-----0 - 7----
Üllői DSE
0 - 39 - 0--------

Meccsek

Tápiószecső FC

2020. 10. 27. 17:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 10. 27. 17:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Tápiószecső FC
2020. 09. 30. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 09. 30. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Kakucs KSE
2020. 09. 19. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 09. 19. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tápiószecső FC
2020. 09. 27. 10:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 09. 27. 10:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Táborfalva KSE
2020. 10. 03. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2020. 10. 03. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Tápiószecső FC
2020. 10. 08. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 10. 08. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Szanda Focisuli SE
2020. 10. 18. 10:00
Kincsem Lovaspark
2020. 10. 18. 10:00
Kincsem Lovaspark
Kincsem Lovaspark SE
Tápiószecső FC
2020. 10. 22. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 10. 22. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Szentmártonkátai KSE
2020. 10. 30. 11:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 30. 11:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Tápiószecső FC
2020. 11. 04. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 11. 04. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői DSE
Tápiószecső FC
2021. 04. 01. 11:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 04. 01. 11:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Dabas-Gyón FC
2021. 03. 27. 15:00
Kakucsi Sportpálya
2021. 03. 27. 15:00
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Tápiószecső FC
2021. 04. 08. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 04. 08. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Aranyszarvas SE
2021. 04. 17. 10:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2021. 04. 17. 10:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Tápiószecső FC
2021. 04. 24. 15:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 04. 24. 15:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
FC Dabas
2021. 05. 01. 13:00
Rákoczifalva SE
2021. 05. 01. 13:00
Rákoczifalva SE
Szanda Focisuli SE
Tápiószecső FC
2021. 05. 09. 15:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 05. 09. 15:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Kincsem Lovaspark SE
2021. 05. 15. 10:00
Szentmártonkátai sportpálya
2021. 05. 15. 10:00
Szentmártonkátai sportpálya
Szentmártonkátai KSE
Tápiószecső FC
2021. 05. 22. 10:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 05. 22. 10:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 30. 15:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 05. 30. 15:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Üllői DSE

Táborfalva KSE

2020. 09. 05. 10:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2020. 09. 05. 10:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Szanda Focisuli SE
2020. 09. 12. 10:00
Kincsem Lovaspark
2020. 09. 12. 10:00
Kincsem Lovaspark
Kincsem Lovaspark SE
Táborfalva KSE
2021. 03. 17. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2021. 03. 17. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Szentmártonkátai KSE
2020. 09. 27. 10:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 09. 27. 10:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Táborfalva KSE
2020. 10. 03. 10:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2020. 10. 03. 10:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Üllői DSE
2020. 10. 16. 17:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2020. 10. 16. 17:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Dabas-Gyón FC
2020. 11. 10. 17:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2020. 11. 10. 17:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Kakucs KSE
2020. 10. 31. 10:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2020. 10. 31. 10:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Aranyszarvas SE
2020. 11. 07. 10:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2020. 11. 07. 10:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Tápiószőlősi KSE
2021. 03. 14. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2021. 03. 14. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Táborfalva KSE
2021. 03. 20. 12:00
Rákoczifalva SE
2021. 03. 20. 12:00
Rákoczifalva SE
Szanda Focisuli SE
Táborfalva KSE
2021. 03. 27. 10:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2021. 03. 27. 10:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Kincsem Lovaspark SE
2021. 04. 10. 10:00
Szentmártonkátai sportpálya
2021. 04. 10. 10:00
Szentmártonkátai sportpálya
Szentmártonkátai KSE
Táborfalva KSE
2021. 04. 17. 10:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2021. 04. 17. 10:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Tápiószecső FC
2021. 04. 24. 10:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 04. 24. 10:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői DSE
Táborfalva KSE
2021. 05. 09. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2021. 05. 09. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Táborfalva KSE
2021. 05. 15. 11:00
Kakucsi Sportpálya
2021. 05. 15. 11:00
Kakucsi Sportpálya
Táborfalva KSE
Kakucs KSE
2021. 05. 22. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 05. 22. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Táborfalva KSE
2021. 05. 30. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 30. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Táborfalva KSE
2021. 06. 05.
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep (Kiss Ernő utca)
2021. 06. 05.
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep (Kiss Ernő utca)
Táborfalva KSE
FC Dabas
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple