Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U14-es bajnokság, Keleti csoport 6. forduló

2020.10.08 - 16:30

Tápiószecső, Tápiószecső FC Sporttelep

Pest

U14-es bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
JÓZAN CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KISS TIBOR ZOLTÁN
Tápiószecső FC
Szanda Focisuli SE
70'
35'

Gólok

 

0 - 1

4'

TÓTH BALÁZS

 

0 - 2

28'

TÓTH BALÁZS
SINKÓ ROLAND

32'

1 - 2

 

 

1 - 3

48'

TÓTH BALÁZS

 

1 - 4

55'

ZSEMLYE ANDOR MIKLÓS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Szanda Focisuli SE Szanda Focisuli SE 6 6 0 0 45 6 39 18 6.8
2 FC Dabas  FC Dabas  6 5 0 1 63 5 58 15 5.8
3 Kakucs KSE Kakucs KSE 5 5 0 0 57 3 54 15 7.6
4 Kincsem Lovaspark SE Kincsem Lovaspark SE 6 4 0 2 69 12 57 12 6.7
5 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 6 3 0 3 19 29 -10 9 5.3
6 Üllői DSE Üllői DSE 5 2 0 3 26 21 5 6 6.2
7 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 5 1 0 4 7 27 -20 3 6.4
8 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 5 1 0 4 13 36 -23 3 6.2
9 Szentmártonkátai KSE Szentmártonkátai KSE 6 1 0 5 7 54 -47 3 4.7
10 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 5 1 0 4 4 58 -54 3 3.6
11 Táborfalva KSE Táborfalva KSE 5 1 0 4 8 67 -59 3 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Táborfalva KSE Kincsem Lovaspark SE 2 2 0 0 13 3 10 6 4 3 0 1 26 3 23 9 6 5 0 1 39 6 33 15
2 Táborfalva KSE FC Dabas 3 3 0 0 17 1 16 9 3 2 0 1 13 2 11 6 6 5 0 1 30 3 27 15
3 Táborfalva KSE Szanda Focisuli SE 2 2 0 0 7 1 6 6 4 3 0 1 14 4 10 9 6 5 0 1 21 5 16 15
4 Táborfalva KSE Kakucs KSE 4 3 1 0 21 3 18 10 1 1 0 0 2 0 2 3 5 4 1 0 23 3 20 13
5 Táborfalva KSE Tápiószecső FC 3 1 0 2 6 4 2 3 3 2 0 1 4 8 -4 6 6 3 0 3 10 12 -2 9
6 Táborfalva KSE Szentmártonkátai KSE 3 1 0 2 2 17 -15 3 3 1 1 1 3 7 -4 4 6 2 1 3 5 24 -19 7
7 Táborfalva KSE Üllői DSE 3 1 0 2 2 7 -5 3 2 1 0 1 13 5 8 3 5 2 0 3 15 12 3 6
8 Táborfalva KSE Dabas-Gyón FC 3 1 1 1 6 3 3 4 2 0 0 2 1 7 -6 0 5 1 1 3 7 10 -3 4
9 Táborfalva KSE Aranyszarvas SE 2 0 0 2 0 5 -5 0 3 1 0 2 2 7 -5 3 5 1 0 4 2 12 -10 3
10 Táborfalva KSE Tápiószőlősi KSE 2 0 0 2 0 16 -16 0 3 0 1 2 1 18 -17 1 5 0 1 4 1 34 -33 1
11 Táborfalva KSE szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Táborfalva KSE Táborfalva KSE 3 0 0 3 2 20 -18 0 2 0 0 2 1 15 -14 0 5 0 0 5 3 35 -32 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Táborfalva KSE Szanda Focisuli SE 2 2 0 0 13 2 11 6 4 4 0 0 32 4 28 12 6 6 0 0 45 6 39 18
2 Táborfalva KSE FC Dabas 3 3 0 0 35 1 34 9 3 2 0 1 28 4 24 6 6 5 0 1 63 5 58 15
3 Táborfalva KSE Kakucs KSE 4 4 0 0 52 3 49 12 1 1 0 0 5 0 5 3 5 5 0 0 57 3 54 15
4 Táborfalva KSE Kincsem Lovaspark SE 2 1 0 1 26 7 19 3 4 3 0 1 43 5 38 9 6 4 0 2 69 12 57 12
5 Táborfalva KSE Tápiószecső FC 3 1 0 2 11 9 2 3 3 2 0 1 8 20 -12 6 6 3 0 3 19 29 -10 9
6 Táborfalva KSE Üllői DSE 3 1 0 2 10 13 -3 3 2 1 0 1 16 8 8 3 5 2 0 3 26 21 5 6
7 Táborfalva KSE Aranyszarvas SE 2 0 0 2 2 13 -11 0 3 1 0 2 5 14 -9 3 5 1 0 4 7 27 -20 3
8 Táborfalva KSE Dabas-Gyón FC 3 1 0 2 12 6 6 3 2 0 0 2 1 30 -29 0 5 1 0 4 13 36 -23 3
9 Táborfalva KSE Szentmártonkátai KSE 3 1 0 2 4 36 -32 3 3 0 0 3 3 18 -15 0 6 1 0 5 7 54 -47 3
10 Táborfalva KSE Tápiószőlősi KSE 2 0 0 2 0 24 -24 0 3 1 0 2 4 34 -30 3 5 1 0 4 4 58 -54 3
11 Táborfalva KSE Táborfalva KSE 3 1 0 2 5 34 -29 3 2 0 0 2 3 33 -30 0 5 1 0 4 8 67 -59 3
12 Táborfalva KSE szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Aranyszarvas SE
---0 - 7---2 - 6--
Dabas-Gyón FC
10 - 0------0 - 22 - 4-
FC Dabas
---5 - 1---18 - 012 - 0-
Kakucs KSE
-21 - 1---3 - 0--20 - 08 - 2
Kincsem Lovaspark SE
----3 - 4-23 - 3---
Szanda Focisuli SE
--3 - 2--10 - 0----
Szentmártonkátai KSE
4 - 2-0 - 16-0 - 18-----
Táborfalva KSE
-----0 - 175 - 3--0 - 14
Tápiószecső FC
---0 - 5-1 - 4-10 - 0--
Tápiószőlősi KSE
----0 - 170 - 7----
Üllői DSE
0 - 39 - 01 - 10-------

Meccsek

Tápiószecső FC

2020. 10. 27. 17:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 10. 27. 17:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Tápiószecső FC
2020. 09. 30. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 09. 30. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Kakucs KSE
2020. 09. 19. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 09. 19. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tápiószecső FC
2020. 09. 27. 10:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 09. 27. 10:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Táborfalva KSE
2020. 10. 03. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2020. 10. 03. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Tápiószecső FC
2020. 10. 08. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 10. 08. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Szanda Focisuli SE
2020. 10. 18. 10:00
Kincsem Lovaspark
2020. 10. 18. 10:00
Kincsem Lovaspark
Kincsem Lovaspark SE
Tápiószecső FC
2020. 10. 22. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 10. 22. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Szentmártonkátai KSE
2020. 10. 30. 11:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 30. 11:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Tápiószecső FC
2020. 11. 04. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 11. 04. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői DSE
Tápiószecső FC
2021. 04. 01. 11:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 04. 01. 11:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Dabas-Gyón FC
2021. 03. 27. 15:00
Kakucsi Sportpálya
2021. 03. 27. 15:00
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Tápiószecső FC
2021. 04. 08. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 04. 08. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Aranyszarvas SE
2021. 04. 17. 10:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2021. 04. 17. 10:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Tápiószecső FC
2021. 04. 24. 15:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 04. 24. 15:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
FC Dabas
2021. 05. 01. 13:00
Rákoczifalva SE
2021. 05. 01. 13:00
Rákoczifalva SE
Szanda Focisuli SE
Tápiószecső FC
2021. 05. 09. 15:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 05. 09. 15:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Kincsem Lovaspark SE
2021. 05. 15. 10:00
Szentmártonkátai sportpálya
2021. 05. 15. 10:00
Szentmártonkátai sportpálya
Szentmártonkátai KSE
Tápiószecső FC
2021. 05. 22. 10:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 05. 22. 10:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 30. 15:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 05. 30. 15:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Üllői DSE

Szanda Focisuli SE

2020. 09. 05. 10:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2020. 09. 05. 10:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Szanda Focisuli SE
2020. 09. 13. 10:00
Rákoczifalva SE
2020. 09. 13. 10:00
Rákoczifalva SE
Szanda Focisuli SE
FC Dabas
2020. 09. 17. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 09. 17. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Szanda Focisuli SE
2020. 09. 27. 10:00
Kincsem Lovaspark
2020. 09. 27. 10:00
Kincsem Lovaspark
Kincsem Lovaspark SE
Szanda Focisuli SE
2020. 09. 30. 16:00
Rákoczifalva SE
2020. 09. 30. 16:00
Rákoczifalva SE
Szanda Focisuli SE
Szentmártonkátai KSE
2020. 10. 08. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 10. 08. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Szanda Focisuli SE
2020. 10. 18. 10:00
Rákoczifalva SE
2020. 10. 18. 10:00
Rákoczifalva SE
Szanda Focisuli SE
Üllői DSE
2020. 11. 01.
Rákoczifalva SE
2020. 11. 01.
Rákoczifalva SE
Szanda Focisuli SE
Dabas-Gyón FC
2020. 11. 08. 10:00
Kakucsi Sportpálya
2020. 11. 08. 10:00
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Szanda Focisuli SE
2021. 04. 01. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 04. 01. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Szanda Focisuli SE
2021. 03. 20. 12:00
Rákoczifalva SE
2021. 03. 20. 12:00
Rákoczifalva SE
Szanda Focisuli SE
Táborfalva KSE
2021. 03. 27. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2021. 03. 27. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Szanda Focisuli SE
2021. 04. 06. 15:00
Rákoczifalva SE
2021. 04. 06. 15:00
Rákoczifalva SE
Szanda Focisuli SE
Tápiószőlősi KSE
2021. 04. 18. 12:00
Rákoczifalva SE
2021. 04. 18. 12:00
Rákoczifalva SE
Szanda Focisuli SE
Kincsem Lovaspark SE
2021. 04. 25. 10:00
Szentmártonkátai sportpálya
2021. 04. 25. 10:00
Szentmártonkátai sportpálya
Szentmártonkátai KSE
Szanda Focisuli SE
2021. 05. 01. 13:00
Rákoczifalva SE
2021. 05. 01. 13:00
Rákoczifalva SE
Szanda Focisuli SE
Tápiószecső FC
2021. 05. 07. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 05. 07. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői DSE
Szanda Focisuli SE
2021. 05. 23. 14:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2021. 05. 23. 14:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Szanda Focisuli SE
2021. 05. 30. 14:00
Rákoczifalva SE
2021. 05. 30. 14:00
Rákoczifalva SE
Szanda Focisuli SE
Kakucs KSE
2021. 06. 05. 10:00
Rákoczifalva SE
2021. 06. 05. 10:00
Rákoczifalva SE
Szanda Focisuli SE
Aranyszarvas SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple