Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 16. forduló

2021.02.20 - 13:00

Budapest, Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
TÖRÖK ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RESZLER CSABA, KISS II. GÁBOR
1908 SZAC BUDAPEST
CSEP-GÓL FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

35'

FERENCZI ZSOLT

 

0 - 2

43'

FERENCZI ZSOLT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 16 14 1 1 48 13 35 43 9.3
2 CSEPEL FC CSEPEL FC 16 13 0 3 40 15 25 39 8.8
3 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 16 11 1 4 36 19 17 34 8.6
4 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 16 8 4 4 42 26 16 28 8.4
5 REAC REAC 16 7 7 2 27 18 9 28 8.7
6 UNIONE FC UNIONE FC 16 8 3 5 35 29 6 27 8.3
7 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 16 7 4 5 25 20 5 25 9
8 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  16 6 5 5 20 20 0 23 8.3
9 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 16 6 3 7 24 23 1 21 8.6
10 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 16 5 4 7 29 23 6 19 8.9
11 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 16 5 3 8 19 27 -8 18 8.4
12 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 16 4 2 10 26 37 -11 14 8.6
13 IKARUS BSE IKARUS BSE 16 3 3 10 21 39 -18 12 8.4
14 RAFC RAFC 16 2 5 9 18 46 -28 11 7.7
15 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 16 2 4 10 8 24 -16 10 8
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 16 2 1 13 13 52 -39 7 8.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK KELEN SC 8 5 3 0 9 2 7 18 8 6 2 0 13 1 12 20 16 11 5 0 22 3 19 38
2 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 7 4 2 1 10 4 6 14 9 6 3 0 13 1 12 21 16 10 5 1 23 5 18 35
3 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 9 6 3 0 11 0 11 21 7 2 3 2 5 5 0 9 16 8 6 2 16 5 11 30
4 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 9 4 3 2 12 10 2 15 7 4 0 3 9 6 3 12 16 8 3 5 21 16 5 27
5 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 8 5 0 3 8 9 -1 15 8 3 3 2 7 4 3 12 16 8 3 5 15 13 2 27
6 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 7 6 1 0 7 0 7 19 9 0 6 3 1 5 -4 6 16 6 7 3 8 5 3 25
7 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 9 3 3 3 4 7 -3 12 7 3 4 0 6 2 4 13 16 6 7 3 10 9 1 25
8 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK REAC 7 1 4 2 2 3 -1 7 9 4 2 3 8 6 2 14 16 5 6 5 10 9 1 21
9 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 8 1 4 3 2 7 -5 7 8 3 3 2 8 4 4 12 16 4 7 5 10 11 -1 19
10 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 6 1 4 1 1 2 -1 7 10 1 6 3 3 4 -1 9 16 2 10 4 4 6 -2 16
11 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 8 1 4 3 5 6 -1 7 8 2 2 4 6 6 0 8 16 3 6 7 11 12 -1 15
12 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 9 1 6 2 4 8 -4 9 7 0 5 2 3 5 -2 5 16 1 11 4 7 13 -6 14
13 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 9 2 2 5 6 12 -6 8 7 1 2 4 3 10 -7 5 16 3 4 9 9 22 -13 13
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK RAFC 7 0 4 3 3 7 -4 4 9 2 3 4 9 15 -6 9 16 2 7 7 12 22 -10 13
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 8 2 1 5 4 9 -5 7 8 1 2 5 2 10 -8 5 16 3 3 10 6 19 -13 12
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 9 2 2 5 5 11 -6 8 7 0 0 7 1 9 -8 0 16 2 2 12 6 20 -14 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK KELEN SC 8 7 1 0 21 6 15 22 8 7 0 1 27 7 20 21 16 14 1 1 48 13 35 43
2 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 7 6 0 1 15 6 9 18 9 7 0 2 25 9 16 21 16 13 0 3 40 15 25 39
3 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 9 9 0 0 25 5 20 27 7 2 1 4 11 14 -3 7 16 11 1 4 36 19 17 34
4 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 9 4 4 1 21 14 7 16 7 4 0 3 21 12 9 12 16 8 4 4 42 26 16 28
5 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK REAC 7 3 3 1 8 6 2 12 9 4 4 1 19 12 7 16 16 7 7 2 27 18 9 28
6 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 8 3 1 4 16 21 -5 10 8 5 2 1 19 8 11 17 16 8 3 5 35 29 6 27
7 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 9 4 2 3 14 13 1 14 7 3 2 2 11 7 4 11 16 7 4 5 25 20 5 25
8 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 7 4 3 0 10 4 6 15 9 2 2 5 10 16 -6 8 16 6 5 5 20 20 0 23
9 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 9 5 0 4 18 14 4 15 7 1 3 3 6 9 -3 6 16 6 3 7 24 23 1 21
10 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 8 2 2 4 13 11 2 8 8 3 2 3 16 12 4 11 16 5 4 7 29 23 6 19
11 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 8 2 2 4 7 14 -7 8 8 3 1 4 12 13 -1 10 16 5 3 8 19 27 -8 18
12 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 8 3 1 4 17 18 -1 10 8 1 1 6 9 19 -10 4 16 4 2 10 26 37 -11 14
13 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 9 3 2 4 17 23 -6 11 7 0 1 6 4 16 -12 1 16 3 3 10 21 39 -18 12
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK RAFC 7 1 1 5 5 20 -15 4 9 1 4 4 13 26 -13 7 16 2 5 9 18 46 -28 11
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 6 0 2 4 1 10 -9 2 10 2 2 6 7 14 -7 8 16 2 4 10 8 24 -16 10
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 9 1 1 7 8 30 -22 4 7 1 0 6 5 22 -17 3 16 2 1 13 13 52 -39 7
 
1908 SZAC BUDAPEST
--1 - 00 - 2-2 - 02 - 0-4 - 3-1 - 32 - 2--0 - 1-2 - 2
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
3 - 12 - 32 - 12 - 00 - 12 - 5--1 - 2-4 - 0---2 - 1--
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1--0 - 4--2 - 10 - 2-----1 - 10 - 21 - 2
BUDAFOKI MTE II.
--4 - 23 - 0--3 - 55 - 0---1 - 10 - 2--1 - 60 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1-0 - 0----1 - 10 - 5-----0 - 20 - 1-
CSEPEL FC
2 - 1--4 - 11 - 0---1 - 2-1 - 0---3 - 13 - 1-
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
--1 - 30 - 32 - 30 - 40 - 51 - 0---3 - 30 - 1---1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
-0 - 01 - 0-2 - 14 - 1----2 - 43 - 33 - 3-5 - 11 - 1-
IKARUS BSE
1 - 11 - 0-4 - 0-0 - 6-0 - 70 - 2--8 - 12 - 5---1 - 1
KELEN SC
---4 - 1--5 - 02 - 1--2 - 12 - 01 - 1-3 - 2-2 - 0
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
--3 - 12 - 12 - 0-3 - 04 - 11 - 0--4 - 03 - 2---3 - 0
RAFC
-2 - 20 - 2-1 - 00 - 3---0 - 5--2 - 4--0 - 4-
REAC
0 - 10 - 02 - 1-1 - 13 - 2--------1 - 01 - 1-
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
---2 - 2--2 - 0-1 - 0--0 - 02 - 01 - 1--2 - 1
UNIONE FC
0 - 51 - 2---1 - 23 - 0-5 - 21 - 6-4 - 3---1 - 1-
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-3 - 1--0 - 01 - 25 - 01 - 2----1 - 30 - 0--2 - 3

Meccsek

1908 SZAC BUDAPEST

2020. 08. 22. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 08. 22. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 08. 29. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 08. 29. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 09. 05. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 09. 05. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 12. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 12. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 09. 19. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 19. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 26. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
BUDAFOKI MTE II.
2020. 10. 03. 14:30
Csepel Stadion
2020. 10. 03. 14:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 10. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 10. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 11. 18. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 18. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 24. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 11. 01. 13:00
Ikarus BSE
2020. 11. 01. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 11. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
2020. 11. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 11. 14. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
KELEN SC
2020. 11. 21. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 21. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
RAFC
2020. 11. 28. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 28. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 02. 20. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 02. 20. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
CSEP-GÓL FC
2021. 02. 27. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 02. 27. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 03. 06. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
ASR GÁZGYÁR
2021. 03. 13. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 03. 13. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 05. 18:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 05. 18:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
UNIONE FC
2021. 04. 28. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 04. 28. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 12. 19:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 12. 19:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
CSEPEL FC
2021. 05. 25. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 05. 25. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
05. 25. 20:00
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 19. 19:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 19. 19:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
INFO
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 04. 25. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2021. 04. 25. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 01. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 01. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
IKARUS BSE
2021. 05. 08. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 08. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
REAC
2021. 05. 15. 16:30
Kelen SC Sporttelep
2021. 05. 15. 16:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
INFO
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 21. 19:30
Ikarus BSE
2021. 05. 21. 19:30
Ikarus BSE
RAFC
05. 21. 19:30
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 29. 18:00
Testvériség SE Sporttelep
2021. 05. 29. 18:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
05. 29. 18:00
1908 SZAC BUDAPEST

CSEP-GÓL FC

2020. 08. 22. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 08. 22. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 08. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
2020. 08. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
CSEP-GÓL FC
2020. 09. 05. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
KELEN SC
2021. 02. 17. 19:30
Ikarus BSE
2021. 02. 17. 19:30
Ikarus BSE
RAFC
CSEP-GÓL FC
2020. 09. 19. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 09. 26. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
IKARUS BSE
2020. 10. 03. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 10. 03. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
CSEP-GÓL FC
2020. 10. 10. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 17. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 17. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
CSEP-GÓL FC
2020. 10. 24. 13:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
UNIONE FC
2020. 10. 31. 10:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 10. 31. 10:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
CSEP-GÓL FC
2020. 11. 07. 13:30
Csepel Stadion
2020. 11. 07. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
CSEP-GÓL FC
2021. 02. 13. 19:00
Goldball Park
2021. 02. 13. 19:00
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
CSEP-GÓL FC
2020. 11. 21. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 21. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
CSEP-GÓL FC
2021. 02. 03. 18:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 02. 03. 18:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
CSEP-GÓL FC
2021. 02. 20. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 02. 20. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
CSEP-GÓL FC
2021. 02. 28. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 02. 28. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
CSEP-GÓL FC
REAC
2021. 03. 06. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2021. 03. 06. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
KELEN SC
CSEP-GÓL FC
2021. 05. 12. 17:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
RAFC
2021. 03. 21. 18:30
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 03. 21. 18:30
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
CSEP-GÓL FC
2021. 05. 19. 17:00
Ikarus BSE
2021. 05. 19. 17:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
INFO
CSEP-GÓL FC
2021. 04. 04. 15:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 04. 04. 15:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 04. 10. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 04. 10. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
CSEP-GÓL FC
2021. 04. 18. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 04. 18. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 04. 24. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 24. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
CSEP-GÓL FC
2021. 05. 02. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 02. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
BUDAFOKI MTE II.
2021. 05. 08. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 08. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
CSEPEL FC
2021. 05. 16. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 16. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
INFO
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 05. 23. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
05. 23. 17:00
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 05. 29. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
05. 29. 17:00
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple