Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 16. forduló

2021.02.20 - 13:00

Budapest, SPORT11 Sport és Szabadidőközpont

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
BARTIS LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MILAVECZ PÉTER, POZSONYI BALÁZS ANDRÁS
KELEN SC
RAFC
90'
45'

Gólok

TÍMÁRI NORMAN

16'

1 - 0

 

SOÓS DÁVID ATTILA

24'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 16 14 1 1 48 13 35 43 9.3
2 CSEPEL FC CSEPEL FC 16 13 0 3 40 15 25 39 8.8
3 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 16 11 1 4 36 19 17 34 8.6
4 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 16 8 4 4 42 26 16 28 8.4
5 REAC REAC 16 7 7 2 27 18 9 28 8.7
6 UNIONE FC UNIONE FC 16 8 3 5 35 29 6 27 8.3
7 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 16 7 4 5 25 20 5 25 9
8 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  16 6 5 5 20 20 0 23 8.3
9 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 16 6 3 7 24 23 1 21 8.6
10 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 16 5 4 7 29 23 6 19 8.9
11 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 16 5 3 8 19 27 -8 18 8.4
12 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 16 4 2 10 26 37 -11 14 8.6
13 IKARUS BSE IKARUS BSE 16 3 3 10 21 39 -18 12 8.4
14 RAFC RAFC 16 2 5 9 18 46 -28 11 7.7
15 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 16 2 4 10 8 24 -16 10 8
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 16 2 1 13 13 52 -39 7 8.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK KELEN SC 8 5 3 0 9 2 7 18 8 6 2 0 13 1 12 20 16 11 5 0 22 3 19 38
2 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 7 4 2 1 10 4 6 14 9 6 3 0 13 1 12 21 16 10 5 1 23 5 18 35
3 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 9 6 3 0 11 0 11 21 7 2 3 2 5 5 0 9 16 8 6 2 16 5 11 30
4 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 9 4 3 2 12 10 2 15 7 4 0 3 9 6 3 12 16 8 3 5 21 16 5 27
5 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 8 5 0 3 8 9 -1 15 8 3 3 2 7 4 3 12 16 8 3 5 15 13 2 27
6 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 7 6 1 0 7 0 7 19 9 0 6 3 1 5 -4 6 16 6 7 3 8 5 3 25
7 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 9 3 3 3 4 7 -3 12 7 3 4 0 6 2 4 13 16 6 7 3 10 9 1 25
8 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK REAC 7 1 4 2 2 3 -1 7 9 4 2 3 8 6 2 14 16 5 6 5 10 9 1 21
9 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 8 1 4 3 2 7 -5 7 8 3 3 2 8 4 4 12 16 4 7 5 10 11 -1 19
10 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 6 1 4 1 1 2 -1 7 10 1 6 3 3 4 -1 9 16 2 10 4 4 6 -2 16
11 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 8 1 4 3 5 6 -1 7 8 2 2 4 6 6 0 8 16 3 6 7 11 12 -1 15
12 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 9 1 6 2 4 8 -4 9 7 0 5 2 3 5 -2 5 16 1 11 4 7 13 -6 14
13 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 9 2 2 5 6 12 -6 8 7 1 2 4 3 10 -7 5 16 3 4 9 9 22 -13 13
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK RAFC 7 0 4 3 3 7 -4 4 9 2 3 4 9 15 -6 9 16 2 7 7 12 22 -10 13
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 8 2 1 5 4 9 -5 7 8 1 2 5 2 10 -8 5 16 3 3 10 6 19 -13 12
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 9 2 2 5 5 11 -6 8 7 0 0 7 1 9 -8 0 16 2 2 12 6 20 -14 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK KELEN SC 8 7 1 0 21 6 15 22 8 7 0 1 27 7 20 21 16 14 1 1 48 13 35 43
2 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 7 6 0 1 15 6 9 18 9 7 0 2 25 9 16 21 16 13 0 3 40 15 25 39
3 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 9 9 0 0 25 5 20 27 7 2 1 4 11 14 -3 7 16 11 1 4 36 19 17 34
4 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 9 4 4 1 21 14 7 16 7 4 0 3 21 12 9 12 16 8 4 4 42 26 16 28
5 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK REAC 7 3 3 1 8 6 2 12 9 4 4 1 19 12 7 16 16 7 7 2 27 18 9 28
6 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 8 3 1 4 16 21 -5 10 8 5 2 1 19 8 11 17 16 8 3 5 35 29 6 27
7 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 9 4 2 3 14 13 1 14 7 3 2 2 11 7 4 11 16 7 4 5 25 20 5 25
8 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 7 4 3 0 10 4 6 15 9 2 2 5 10 16 -6 8 16 6 5 5 20 20 0 23
9 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 9 5 0 4 18 14 4 15 7 1 3 3 6 9 -3 6 16 6 3 7 24 23 1 21
10 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 8 2 2 4 13 11 2 8 8 3 2 3 16 12 4 11 16 5 4 7 29 23 6 19
11 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 8 2 2 4 7 14 -7 8 8 3 1 4 12 13 -1 10 16 5 3 8 19 27 -8 18
12 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 8 3 1 4 17 18 -1 10 8 1 1 6 9 19 -10 4 16 4 2 10 26 37 -11 14
13 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 9 3 2 4 17 23 -6 11 7 0 1 6 4 16 -12 1 16 3 3 10 21 39 -18 12
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK RAFC 7 1 1 5 5 20 -15 4 9 1 4 4 13 26 -13 7 16 2 5 9 18 46 -28 11
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 6 0 2 4 1 10 -9 2 10 2 2 6 7 14 -7 8 16 2 4 10 8 24 -16 10
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 9 1 1 7 8 30 -22 4 7 1 0 6 5 22 -17 3 16 2 1 13 13 52 -39 7
 
1908 SZAC BUDAPEST
--1 - 00 - 2-2 - 02 - 0-4 - 3-1 - 32 - 2--0 - 1-2 - 2
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
3 - 12 - 32 - 12 - 00 - 12 - 5--1 - 2-4 - 0---2 - 1--
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1--0 - 4--2 - 10 - 2-----1 - 10 - 21 - 2
BUDAFOKI MTE II.
--4 - 23 - 0--3 - 55 - 0---1 - 10 - 2--1 - 60 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1-0 - 0----1 - 10 - 5-----0 - 20 - 1-
CSEPEL FC
2 - 1--4 - 11 - 0---1 - 2-1 - 0---3 - 13 - 1-
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
--1 - 30 - 32 - 30 - 40 - 51 - 0---3 - 30 - 1---1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
-0 - 01 - 0-2 - 14 - 1----2 - 43 - 33 - 3-5 - 11 - 1-
IKARUS BSE
1 - 11 - 0-4 - 0-0 - 6-0 - 70 - 2--8 - 12 - 5---1 - 1
KELEN SC
---4 - 1--5 - 02 - 1--2 - 12 - 01 - 1-3 - 2-2 - 0
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
--3 - 12 - 12 - 0-3 - 04 - 11 - 0--4 - 03 - 2---3 - 0
RAFC
-2 - 20 - 2-1 - 00 - 3---0 - 5--2 - 4--0 - 4-
REAC
0 - 10 - 02 - 1-1 - 13 - 2--------1 - 01 - 1-
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
---2 - 2--2 - 0-1 - 0--0 - 02 - 01 - 1--2 - 1
UNIONE FC
0 - 51 - 2---1 - 23 - 0-5 - 21 - 6-4 - 3---1 - 1-
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-3 - 1--0 - 01 - 25 - 01 - 2----1 - 30 - 0--2 - 3

Meccsek

KELEN SC

2020. 08. 22. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
KELEN SC
2020. 08. 30. 14:30
Kelen SC Sporttelep
2020. 08. 30. 14:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 09. 05. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
KELEN SC
2020. 09. 12. 15:30
Kelen SC Sporttelep
2020. 09. 12. 15:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 09. 30. 16:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 09. 30. 16:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
KELEN SC
2020. 09. 26. 15:00
Kelen SC Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 10. 03. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 03. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
KELEN SC
2020. 10. 10. 14:00
Kelen SC Sporttelep
2020. 10. 10. 14:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
BUDAFOKI MTE II.
2020. 12. 06. 13:00
Csepel Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
KELEN SC
2020. 10. 24. 13:30
Kelen SC Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 10. 31. 18:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 31. 18:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
KELEN SC
2020. 11. 08. 13:30
Kelen SC Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 11. 14. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
KELEN SC
2021. 02. 06. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2021. 02. 06. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
KELEN SC
REAC
2020. 12. 09. 19:00
Ikarus BSE
2020. 12. 09. 19:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
KELEN SC
2021. 02. 20. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2021. 02. 20. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
KELEN SC
RAFC
2021. 02. 28. 18:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 02. 28. 18:00
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
KELEN SC
2021. 03. 06. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2021. 03. 06. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
KELEN SC
CSEP-GÓL FC
2021. 03. 13. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 03. 13. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
KELEN SC
2021. 03. 20. 15:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 03. 20. 15:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ASR GÁZGYÁR
2021. 03. 27. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 03. 27. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
KELEN SC
2021. 04. 03.
Kelen SC Sporttelep
2021. 04. 03.
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
UNIONE FC
2021. 04. 20. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 04. 20. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ELMARDT
UNIONE FC
2021. 04. 10. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 04. 10. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
KELEN SC
2021. 05. 19. 18:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 05. 19. 18:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
05. 19. 18:00
CSEPEL FC
2021. 04. 23. 20:30
Goldball Park
2021. 04. 23. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
KELEN SC
2021. 05. 01. 16:30
Kelen SC Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 05. 08. 16:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 05. 08. 16:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
KELEN SC
2021. 05. 15. 16:30
Kelen SC Sporttelep
2021. 05. 15. 16:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
INFO
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 22. 18:00
Budai II. László Stadion
2021. 05. 22. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
05. 22. 18:00
KELEN SC
2021. 05. 29. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
05. 29. 17:00
IKARUS BSE

RAFC

2020. 08. 22. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
KELEN SC
2020. 08. 30. 17:30
Ikarus BSE
2020. 08. 30. 17:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
RAFC
2020. 09. 05. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
RAFC
2021. 02. 17. 19:30
Ikarus BSE
2021. 02. 17. 19:30
Ikarus BSE
RAFC
CSEP-GÓL FC
2020. 09. 19. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 09. 19. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
RAFC
2020. 09. 26. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 03. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 03. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
RAFC
2020. 10. 10. 14:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 10. 10. 14:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
UNIONE FC
2020. 10. 17. 09:45
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 10. 17. 09:45
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
RAFC
2020. 10. 24. 13:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
CSEPEL FC
2020. 10. 30. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 30. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
RAFC
2020. 11. 07. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 11. 07. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 11. 14. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
2020. 11. 14. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
RAFC
2020. 11. 21. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 21. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
RAFC
2020. 11. 28. 16:00
Ikarus BSE
2020. 11. 28. 16:00
Ikarus BSE
RAFC
REAC
2021. 02. 20. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2021. 02. 20. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
KELEN SC
RAFC
2021. 02. 27. 12:00
Ikarus BSE
2021. 02. 27. 12:00
Ikarus BSE
RAFC
IKARUS BSE
2021. 03. 06. 18:00
Ikarus BSE
2021. 03. 06. 18:00
Ikarus BSE
RAFC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 05. 12. 17:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
RAFC
2021. 04. 21. 20:00
Ikarus BSE
2021. 04. 21. 20:00
Ikarus BSE
RAFC
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 03. 27. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 03. 27. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
RAFC
2021. 04. 03. 18:00
Ikarus BSE
2021. 04. 03. 18:00
Ikarus BSE
RAFC
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 05. 18. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 05. 18. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
INFO
RAFC
2021. 04. 17. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2021. 04. 17. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
BUDAFOKI MTE II.
2021. 04. 24. 17:00
Csepel Stadion
2021. 04. 24. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
RAFC
2021. 05. 01. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 05. 08. 18:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 05. 08. 18:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
RAFC
2021. 05. 15. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
INFO
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 05. 21. 19:30
Ikarus BSE
2021. 05. 21. 19:30
Ikarus BSE
RAFC
05. 21. 19:30
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
2021. 05. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
05. 29. 18:00
RAFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple