Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 19. forduló

2021.03.13 - 14:30

Budapest, Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
KISS GERGŐ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH I. TAMÁS, GYANA GERGELY
PÉNZÜGYŐR SE
KELEN SC
90'
45'

Gólok

GRECSÓ BENCE TIBOR

28'

1 - 0

 

 

1 - 1

37'

TÍMÁRI NORMAN

 

1 - 2

65'

BALOGH BENCE BÉLA
BORBÉLY BENCE

82'

2 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 19 16 2 1 63 17 46 50 9.1
2 CSEPEL FC CSEPEL FC 19 16 0 3 53 17 36 48 9.3
3 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 19 12 3 4 42 23 19 39 7.9
4 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 19 10 4 5 57 29 28 34 8.8
5 REAC REAC 19 8 9 2 35 20 15 33 8.8
6 UNIONE FC UNIONE FC 19 9 5 5 40 33 7 32 8.2
7 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 19 9 4 6 30 22 8 31 9.1
8 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  19 7 6 6 29 27 2 27 8.5
9 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 19 7 5 7 30 28 2 26 9.1
10 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 19 6 5 8 31 30 1 23 8.5
11 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 19 5 4 10 19 30 -11 19 7.9
12 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 19 4 3 12 30 43 -13 15 8.4
13 RAFC RAFC 19 3 6 10 21 49 -28 15 8.5
14 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 19 3 4 12 9 39 -30 13 7.8
15 IKARUS BSE IKARUS BSE 19 3 3 13 23 50 -27 12 8.2
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 19 2 1 16 14 69 -55 7 7.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK KELEN SC 9 6 3 0 12 2 10 21 10 6 4 0 15 3 12 22 19 12 7 0 27 5 22 43
2 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 9 5 3 1 12 5 7 18 10 7 3 0 15 2 13 24 19 12 6 1 27 7 20 42
3 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 11 6 5 0 12 1 11 23 8 3 3 2 7 6 1 12 19 9 8 2 19 7 12 35
4 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 10 5 3 2 16 10 6 18 9 5 0 4 11 8 3 15 19 10 3 6 27 18 9 33
5 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 10 4 3 3 5 7 -2 15 9 4 5 0 7 2 5 17 19 8 8 3 12 9 3 32
6 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 10 6 1 3 10 10 0 19 9 3 3 3 8 6 2 12 19 9 4 6 18 16 2 31
7 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 8 6 2 0 8 1 7 20 11 0 7 4 2 8 -6 7 19 6 9 4 10 9 1 27
8 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK REAC 8 1 4 3 3 5 -2 7 11 5 3 3 11 6 5 18 19 6 7 6 14 11 3 25
9 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 9 2 4 3 6 6 0 10 10 2 4 4 6 6 0 10 19 4 8 7 12 12 0 20
10 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 10 1 5 4 2 8 -6 8 9 3 3 3 8 5 3 12 19 4 8 7 10 13 -3 20
11 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK RAFC 9 2 4 3 6 7 -1 10 10 2 3 5 9 16 -7 9 19 4 7 8 15 23 -8 19
12 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 8 2 4 2 2 5 -3 10 11 1 6 4 3 7 -4 9 19 3 10 6 5 12 -7 19
13 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 10 2 6 2 6 9 -3 12 9 0 6 3 5 8 -3 6 19 2 12 5 11 17 -6 18
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 10 3 1 6 7 12 -5 10 9 1 2 6 2 11 -9 5 19 4 3 12 9 23 -14 15
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 11 2 3 6 7 14 -7 9 8 1 2 5 3 14 -11 5 19 3 5 11 10 28 -18 14
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 10 2 3 5 6 12 -6 9 9 0 0 9 2 12 -10 0 19 2 3 14 8 24 -16 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK KELEN SC 9 8 1 0 30 6 24 25 10 8 1 1 33 11 22 25 19 16 2 1 63 17 46 50
2 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 9 8 0 1 26 7 19 24 10 8 0 2 27 10 17 24 19 16 0 3 53 17 36 48
3 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 11 10 1 0 29 7 22 31 8 2 2 4 13 16 -3 8 19 12 3 4 42 23 19 39
4 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 10 5 4 1 32 14 18 19 9 5 0 4 25 15 10 15 19 10 4 5 57 29 28 34
5 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK REAC 8 3 4 1 10 8 2 13 11 5 5 1 25 12 13 20 19 8 9 2 35 20 15 33
6 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 10 4 2 4 19 23 -4 14 9 5 3 1 21 10 11 18 19 9 5 5 40 33 7 32
7 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 10 5 2 3 15 13 2 17 9 4 2 3 15 9 6 14 19 9 4 6 30 22 8 31
8 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 8 4 3 1 12 8 4 15 11 3 3 5 17 19 -2 12 19 7 6 6 29 27 2 27
9 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 10 5 1 4 20 16 4 16 9 2 4 3 10 12 -2 10 19 7 5 7 30 28 2 26
10 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 9 3 2 4 15 12 3 11 10 3 3 4 16 18 -2 12 19 6 5 8 31 30 1 23
11 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 10 2 3 5 7 16 -9 9 9 3 1 5 12 14 -2 10 19 5 4 10 19 30 -11 19
12 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 10 3 2 5 20 22 -2 11 9 1 1 7 10 21 -11 4 19 4 3 12 30 43 -13 15
13 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK RAFC 9 2 2 5 8 22 -14 8 10 1 4 5 13 27 -14 7 19 3 6 10 21 49 -28 15
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 8 1 2 5 2 16 -14 5 11 2 2 7 7 23 -16 8 19 3 4 12 9 39 -30 13
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 10 3 2 5 18 28 -10 11 9 0 1 8 5 22 -17 1 19 3 3 13 23 50 -27 12
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 11 1 1 9 9 36 -27 4 8 1 0 7 5 33 -28 3 19 2 1 16 14 69 -55 7
 
1908 SZAC BUDAPEST
-1 - 01 - 00 - 2-2 - 02 - 0-4 - 3-1 - 32 - 2--0 - 1-2 - 2
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
3 - 12 - 32 - 12 - 00 - 12 - 5--1 - 2-4 - 0---2 - 12 - 2-
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1--0 - 4-0 - 22 - 10 - 2---0 - 0-1 - 10 - 21 - 2
BUDAFOKI MTE II.
-2 - 24 - 23 - 01 - 2-3 - 55 - 0---1 - 10 - 2--1 - 60 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1-0 - 0----1 - 10 - 5--1 - 00 - 6-0 - 20 - 1-
CSEPEL FC
2 - 1--4 - 11 - 0--5 - 11 - 2-1 - 0---3 - 13 - 16 - 0
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
0 - 41 - 21 - 30 - 32 - 30 - 40 - 51 - 0---3 - 30 - 1---1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
-0 - 01 - 0-2 - 14 - 111 - 0---2 - 43 - 33 - 3-5 - 11 - 1-
IKARUS BSE
1 - 11 - 0-4 - 0-0 - 6-0 - 70 - 2--8 - 12 - 5-1 - 5-1 - 1
KELEN SC
---4 - 19 - 0-5 - 02 - 1--2 - 12 - 01 - 1-3 - 2-2 - 0
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 0-3 - 12 - 12 - 0-3 - 04 - 11 - 02 - 2-4 - 03 - 2---3 - 0
RAFC
-2 - 20 - 2-1 - 00 - 3--1 - 00 - 5--2 - 4-2 - 20 - 4-
REAC
0 - 10 - 02 - 1-1 - 13 - 2-----2 - 2--1 - 01 - 1-
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
---2 - 2--2 - 0-1 - 02 - 4-0 - 02 - 01 - 1--2 - 1
UNIONE FC
0 - 51 - 2---1 - 23 - 03 - 25 - 21 - 6-4 - 3---1 - 10 - 0
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-3 - 1-2 - 10 - 01 - 25 - 01 - 2----1 - 30 - 0--2 - 3

Meccsek

PÉNZÜGYŐR SE

2020. 08. 21. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 08. 21. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 08. 29. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 08. 29. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 09. 05. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 09. 05. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
REAC
2020. 09. 12. 15:30
Kelen SC Sporttelep
2020. 09. 12. 15:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 09. 19. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 09. 19. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
RAFC
2020. 09. 26. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
2020. 09. 26. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 10. 03. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 10. 03. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
CSEP-GÓL FC
2020. 10. 10. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 10. 10. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
IKARUS BSE
2021. 02. 13. 11:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 02. 13. 11:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 24. 13:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 10. 31. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 31. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 11. 07. 13:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 11. 07. 13:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
BUDAFOKI MTE II.
2020. 11. 15. 13:30
Csepel Stadion
2020. 11. 15. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 11. 21. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 11. 21. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 11. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 02. 20. 15:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 02. 20. 15:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 02. 27. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 02. 27. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 03. 06. 14:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 03. 06. 14:00
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 03. 13. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 03. 13. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
KELEN SC
2021. 04. 21. 20:00
Ikarus BSE
2021. 04. 21. 20:00
Ikarus BSE
RAFC
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 03. 27. 15:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 03. 27. 15:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 04. 04. 15:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 04. 04. 15:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 04. 11. 15:00
Ikarus BSE
2021. 04. 11. 15:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 04. 17. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 04. 17. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 04. 24. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 04. 24. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 05. 01. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
UNIONE FC
2021. 05. 08. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 05. 08. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 05. 15. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2021. 05. 15. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
INFO
CSEPEL FC
2021. 05. 21. 20:30
Goldball Park
2021. 05. 21. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
05. 21. 20:30
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 05. 29. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
05. 29. 17:00
43. SZ. ÉPÍTŐK SK

KELEN SC

2020. 08. 22. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
KELEN SC
2020. 08. 30. 14:30
Kelen SC Sporttelep
2020. 08. 30. 14:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 09. 05. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
KELEN SC
2020. 09. 12. 15:30
Kelen SC Sporttelep
2020. 09. 12. 15:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 09. 30. 16:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 09. 30. 16:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
KELEN SC
2020. 09. 26. 15:00
Kelen SC Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 10. 03. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 03. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
KELEN SC
2020. 10. 10. 14:00
Kelen SC Sporttelep
2020. 10. 10. 14:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
BUDAFOKI MTE II.
2020. 12. 06. 13:00
Csepel Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
KELEN SC
2020. 10. 24. 13:30
Kelen SC Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 10. 31. 18:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 31. 18:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
KELEN SC
2020. 11. 08. 13:30
Kelen SC Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 11. 14. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
KELEN SC
2021. 02. 06. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2021. 02. 06. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
KELEN SC
REAC
2020. 12. 09. 19:00
Ikarus BSE
2020. 12. 09. 19:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
KELEN SC
2021. 02. 20. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2021. 02. 20. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
KELEN SC
RAFC
2021. 02. 28. 18:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 02. 28. 18:00
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
KELEN SC
2021. 03. 06. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2021. 03. 06. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
KELEN SC
CSEP-GÓL FC
2021. 03. 13. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 03. 13. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
KELEN SC
2021. 03. 20. 15:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 03. 20. 15:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ASR GÁZGYÁR
2021. 03. 27. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 03. 27. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
KELEN SC
2021. 04. 03.
Kelen SC Sporttelep
2021. 04. 03.
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
UNIONE FC
2021. 04. 20. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 04. 20. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ELMARDT
UNIONE FC
2021. 04. 10. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 04. 10. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
KELEN SC
2021. 05. 19. 18:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 05. 19. 18:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
05. 19. 18:00
CSEPEL FC
2021. 04. 23. 20:30
Goldball Park
2021. 04. 23. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
KELEN SC
2021. 05. 01. 16:30
Kelen SC Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 05. 08. 16:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 05. 08. 16:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
KELEN SC
2021. 05. 15. 16:30
Kelen SC Sporttelep
2021. 05. 15. 16:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
INFO
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 22. 18:00
Budai II. László Stadion
2021. 05. 22. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
05. 22. 18:00
KELEN SC
2021. 05. 29. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
05. 29. 17:00
IKARUS BSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple