Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 20. forduló

2021.05.05 - 18:30

Budapest, Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
BERECZKI MIKLÓS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KERÉK ÁDÁM, CSÉKEI ANDOR
1908 SZAC BUDAPEST
UNIONE FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

75'

MELCZER VILMOS

 

0 - 2

87'

MELCZER VILMOS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 20 17 2 1 65 17 48 53 9.2
2 CSEPEL FC CSEPEL FC 20 16 1 3 53 17 36 49 9.3
3 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 20 12 4 4 44 25 19 40 8.2
4 REAC REAC 20 9 9 2 41 21 20 36 9.3
5 UNIONE FC UNIONE FC 20 10 5 5 42 33 9 35 8.3
6 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 19 10 4 5 57 29 28 34 8.7
7 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 20 9 4 7 30 24 6 31 9
8 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  20 8 6 6 32 27 5 30 8.7
9 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 20 7 6 7 30 28 2 27 8.7
10 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 20 7 5 8 32 30 2 26 8.8
11 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 20 5 4 11 19 32 -13 19 7.6
12 RAFC RAFC 19 3 7 9 23 50 -27 16 7.9
13 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 19 4 3 12 30 43 -13 15 8.3
14 IKARUS BSE IKARUS BSE 20 3 3 14 23 51 -28 12 8.4
15 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 19 2 4 13 8 42 -34 10 7.4
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 20 2 1 17 15 75 -60 7 7.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK KELEN SC 10 7 3 0 13 2 11 24 10 6 4 0 15 3 12 22 20 13 7 0 28 5 23 46
2 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 10 5 4 1 12 5 7 19 10 7 3 0 15 2 13 24 20 12 7 1 27 7 20 43
3 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 11 6 5 0 12 1 11 23 9 3 4 2 8 7 1 13 20 9 9 2 20 8 12 36
4 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 10 5 3 2 16 10 6 18 9 5 0 4 11 8 3 15 19 10 3 6 27 18 9 33
5 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 11 4 4 3 5 7 -2 16 9 4 5 0 7 2 5 17 20 8 9 3 12 9 3 33
6 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 10 6 1 3 10 10 0 19 10 3 4 3 8 6 2 13 20 9 5 6 18 16 2 32
7 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 9 7 2 0 9 1 8 23 11 0 7 4 2 8 -6 7 20 7 9 4 11 9 2 30
8 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK REAC 9 2 4 3 7 5 2 10 11 5 3 3 11 6 5 18 20 7 7 6 18 11 7 28
9 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 10 3 4 3 7 6 1 13 10 2 4 4 6 6 0 10 20 5 8 7 13 12 1 23
10 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 10 1 5 4 2 8 -6 8 10 3 3 4 8 6 2 12 20 4 8 8 10 14 -4 20
11 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK RAFC 10 2 5 3 7 8 -1 11 9 2 3 4 9 15 -6 9 19 4 8 7 16 23 -7 20
12 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 10 2 6 2 6 9 -3 12 10 0 7 3 5 8 -3 7 20 2 13 5 11 17 -6 19
13 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 7 1 4 2 1 5 -4 7 12 1 6 5 3 8 -5 9 19 2 10 7 4 13 -9 16
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 10 3 1 6 7 12 -5 10 9 1 2 6 2 11 -9 5 19 4 3 12 9 23 -14 15
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 11 2 3 6 7 14 -7 9 9 1 2 6 3 18 -15 5 20 3 5 12 10 32 -22 14
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 10 2 3 5 6 12 -6 9 10 0 0 10 2 13 -11 0 20 2 3 15 8 25 -17 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK KELEN SC 10 9 1 0 32 6 26 28 10 8 1 1 33 11 22 25 20 17 2 1 65 17 48 53
2 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 10 8 1 1 26 7 19 25 10 8 0 2 27 10 17 24 20 16 1 3 53 17 36 49
3 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 11 10 1 0 29 7 22 31 9 2 3 4 15 18 -3 9 20 12 4 4 44 25 19 40
4 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK REAC 9 4 4 1 16 9 7 16 11 5 5 1 25 12 13 20 20 9 9 2 41 21 20 36
5 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 10 4 2 4 19 23 -4 14 10 6 3 1 23 10 13 21 20 10 5 5 42 33 9 35
6 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 10 5 4 1 32 14 18 19 9 5 0 4 25 15 10 15 19 10 4 5 57 29 28 34
7 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 11 5 2 4 15 15 0 17 9 4 2 3 15 9 6 14 20 9 4 7 30 24 6 31
8 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 9 5 3 1 15 8 7 18 11 3 3 5 17 19 -2 12 20 8 6 6 32 27 5 30
9 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 10 5 1 4 20 16 4 16 10 2 5 3 10 12 -2 11 20 7 6 7 30 28 2 27
10 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 10 4 2 4 16 12 4 14 10 3 3 4 16 18 -2 12 20 7 5 8 32 30 2 26
11 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 10 2 3 5 7 16 -9 9 10 3 1 6 12 16 -4 10 20 5 4 11 19 32 -13 19
12 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK RAFC 10 2 3 5 10 24 -14 9 9 1 4 4 13 26 -13 7 19 3 7 9 23 50 -27 16
13 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 10 3 2 5 20 22 -2 11 9 1 1 7 10 21 -11 4 19 4 3 12 30 43 -13 15
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 10 3 2 5 18 28 -10 11 10 0 1 9 5 23 -18 1 20 3 3 14 23 51 -28 12
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 7 0 2 5 1 16 -15 2 12 2 2 8 7 26 -19 8 19 2 4 13 8 42 -34 10
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 11 1 1 9 9 36 -27 4 9 1 0 8 6 39 -33 3 20 2 1 17 15 75 -60 7
 
1908 SZAC BUDAPEST
-1 - 01 - 00 - 2-2 - 02 - 0-4 - 3-1 - 32 - 2--0 - 10 - 22 - 2
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
3 - 12 - 32 - 12 - 00 - 12 - 5--1 - 2-4 - 0---2 - 12 - 2-
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1--0 - 4-0 - 22 - 10 - 2---0 - 0-1 - 10 - 21 - 2
BUDAFOKI MTE II.
-2 - 24 - 23 - 01 - 2-3 - 55 - 0---1 - 10 - 2--1 - 60 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1-0 - 0----1 - 10 - 5---0 - 6-0 - 20 - 1-
CSEPEL FC
2 - 10 - 0-4 - 11 - 0--5 - 11 - 2-1 - 0---3 - 13 - 16 - 0
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
0 - 41 - 21 - 30 - 32 - 30 - 40 - 51 - 0---3 - 30 - 1---1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
-0 - 01 - 0-2 - 14 - 111 - 0---2 - 43 - 33 - 3-5 - 11 - 1-
IKARUS BSE
1 - 11 - 0-4 - 0-0 - 6-0 - 70 - 2--8 - 12 - 5-1 - 5-1 - 1
KELEN SC
--2 - 04 - 19 - 0-5 - 02 - 1--2 - 12 - 01 - 1-3 - 2-2 - 0
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 0-3 - 12 - 12 - 0-3 - 04 - 11 - 02 - 2-4 - 03 - 2---3 - 0
RAFC
-2 - 20 - 2-1 - 00 - 3--1 - 00 - 5-2 - 22 - 4-2 - 20 - 4-
REAC
0 - 10 - 02 - 1-1 - 13 - 26 - 1----2 - 2--1 - 01 - 1-
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
---2 - 23 - 0-2 - 0-1 - 02 - 4-0 - 02 - 01 - 1--2 - 1
UNIONE FC
0 - 51 - 2---1 - 23 - 03 - 25 - 21 - 6-4 - 3---1 - 10 - 0
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-3 - 1-2 - 10 - 01 - 25 - 01 - 21 - 0---1 - 30 - 0--2 - 3

Meccsek

1908 SZAC BUDAPEST

2020. 08. 22. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 08. 22. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 08. 29. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 08. 29. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 09. 05. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 09. 05. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 12. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 12. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 09. 19. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 19. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 26. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
BUDAFOKI MTE II.
2020. 10. 03. 14:30
Csepel Stadion
2020. 10. 03. 14:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 10. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 10. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 11. 18. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 18. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 24. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 11. 01. 13:00
Ikarus BSE
2020. 11. 01. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 11. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
2020. 11. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 11. 14. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
KELEN SC
2020. 11. 21. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 21. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
RAFC
2020. 11. 28. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 28. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 02. 20. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 02. 20. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
CSEP-GÓL FC
2021. 02. 27. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 02. 27. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 03. 06. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
ASR GÁZGYÁR
2021. 03. 13. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 03. 13. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 05. 18:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 05. 18:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
UNIONE FC
2021. 04. 28. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 04. 28. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 12. 19:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 12. 19:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
INFO
CSEPEL FC
2021. 06. 30.
Goldball Park
2021. 06. 30.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
06. 30.
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 19. 19:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 19. 19:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
05. 19. 19:00
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 04. 25. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2021. 04. 25. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 01. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 01. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
IKARUS BSE
2021. 05. 08. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 08. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
REAC
2021. 05. 15. 16:30
Kelen SC Sporttelep
2021. 05. 15. 16:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
05. 15. 16:30
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 21. 19:30
Ikarus BSE
2021. 05. 21. 19:30
Ikarus BSE
RAFC
05. 21. 19:30
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 29. 18:00
Testvériség SE Sporttelep
2021. 05. 29. 18:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
05. 29. 18:00
1908 SZAC BUDAPEST

UNIONE FC

2020. 08. 22. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 22. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
CSEPEL FC
2020. 08. 28. 20:30
Goldball Park
2020. 08. 28. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
UNIONE FC
2020. 09. 05. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 05. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 09. 13. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 09. 13. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
UNIONE FC
2020. 09. 19. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 19. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 26. 18:00
Budai II. László Stadion
2020. 09. 26. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
UNIONE FC
2020. 10. 03. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 03. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
KELEN SC
2020. 10. 10. 14:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 10. 10. 14:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
UNIONE FC
2020. 10. 17. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 17. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 10. 24. 13:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
UNIONE FC
2020. 10. 31. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 31. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 11. 07. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 11. 07. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
UNIONE FC
2020. 11. 14. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 14. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 12. 05. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 12. 05. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
IKARUS BSE
2020. 11. 28. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 11. 28. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
UNIONE FC
2021. 02. 21. 14:00
Csepel Stadion
2021. 02. 21. 14:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
UNIONE FC
2021. 02. 27. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 02. 27. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 03. 06. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 03. 06. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
UNIONE FC
2021. 03. 13. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 03. 13. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 05. 05. 18:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 05. 18:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
UNIONE FC
2021. 03. 27. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 03. 27. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
REAC
2021. 04. 03.
Kelen SC Sporttelep
2021. 04. 03.
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
UNIONE FC
2021. 04. 20. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 04. 20. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ELMARDT
UNIONE FC
2021. 05. 18. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 05. 18. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
05. 18. 19:30
RAFC
2021. 04. 16. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 04. 16. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
UNIONE FC
2021. 04. 24. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 24. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
CSEP-GÓL FC
2021. 05. 01. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
UNIONE FC
2021. 05. 08. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 05. 08. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
ASR GÁZGYÁR
2021. 05. 15. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 15. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
05. 15. 16:00
UNIONE FC
2021. 05. 23. 17:00
Ikarus BSE
2021. 05. 23. 17:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
05. 23. 17:00
UNIONE FC
2021. 05. 29. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 05. 29. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
05. 29. 11:00
BUDAFOKI MTE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple