Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 22. forduló

2021.04.04 - 15:30

Budapest, Csep-Gól FC Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
BARTIS LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BOROS RÓBERT, DIENES ANDRÁS
CSEP-GÓL FC
PÉNZÜGYŐR SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

17'

BORBÉLY BENCE
NAGY GERGŐ

66'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 22 19 2 1 73 17 56 59 9.5
2 CSEPEL FC CSEPEL FC 20 16 1 3 53 17 36 49 9.2
3 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 22 13 5 4 47 27 20 44 8.5
4 REAC REAC 21 10 9 2 45 23 22 39 9.1
5 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 20 11 4 5 61 30 31 37 8.9
6 UNIONE FC UNIONE FC 22 10 5 7 44 40 4 35 7.6
7 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 22 9 6 7 34 29 5 33 9.1
8 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 21 9 4 8 30 25 5 31 9.1
9 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  22 8 7 7 34 30 4 31 8.5
10 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 22 7 5 10 33 36 -3 26 8.5
11 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 22 6 5 11 21 33 -12 23 7.8
12 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 20 5 3 12 31 43 -12 18 8.3
13 RAFC RAFC 21 3 7 11 24 54 -30 16 8.4
14 IKARUS BSE IKARUS BSE 21 3 3 15 24 53 -29 12 8.3
15 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 20 2 5 13 9 43 -34 11 7.3
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 22 3 1 18 18 81 -63 10 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK KELEN SC 11 7 4 0 13 2 11 25 11 6 5 0 15 3 12 23 22 13 9 0 28 5 23 48
2 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 10 5 4 1 12 5 7 19 10 7 3 0 15 2 13 24 20 12 7 1 27 7 20 43
3 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 12 7 5 0 13 1 12 26 10 4 4 2 9 7 2 16 22 11 9 2 22 8 14 42
4 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 11 6 3 2 17 10 7 21 9 5 0 4 11 8 3 15 20 11 3 6 28 18 10 36
5 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 11 6 1 4 11 12 -1 19 11 3 5 3 8 6 2 14 22 9 6 7 19 18 1 33
6 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 11 4 4 3 5 7 -2 16 10 4 5 1 7 3 4 17 21 8 9 4 12 10 2 33
7 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK REAC 9 2 4 3 7 5 2 10 12 6 3 3 13 7 6 21 21 8 7 6 20 12 8 31
8 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 10 7 2 1 9 2 7 23 12 0 7 5 2 9 -7 7 22 7 9 6 11 11 0 30
9 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 10 3 4 3 7 6 1 13 12 2 5 5 6 7 -1 11 22 5 9 8 13 13 0 24
10 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 11 1 6 4 2 8 -6 9 11 4 3 4 9 6 3 15 22 5 9 8 11 14 -3 24
11 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK RAFC 11 3 5 3 8 8 0 14 10 2 4 4 9 15 -6 10 21 5 9 7 17 23 -6 24
12 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 12 3 7 2 7 9 -2 16 10 0 7 3 5 8 -3 7 22 3 14 5 12 17 -5 23
13 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 11 4 1 6 8 12 -4 13 9 1 2 6 2 11 -9 5 20 5 3 12 10 23 -13 18
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 8 1 4 3 1 6 -5 7 12 1 6 5 3 8 -5 9 20 2 10 8 4 14 -10 16
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 12 2 4 6 7 14 -7 10 10 1 2 7 3 19 -16 5 22 3 6 13 10 33 -23 15
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 10 2 3 5 6 12 -6 9 11 0 0 11 2 14 -12 0 21 2 3 16 8 26 -18 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK KELEN SC 11 10 1 0 35 6 29 31 11 9 1 1 38 11 27 28 22 19 2 1 73 17 56 59
2 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 10 8 1 1 26 7 19 25 10 8 0 2 27 10 17 24 20 16 1 3 53 17 36 49
3 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 12 11 1 0 31 8 23 34 10 2 4 4 16 19 -3 10 22 13 5 4 47 27 20 44
4 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK REAC 9 4 4 1 16 9 7 16 12 6 5 1 29 14 15 23 21 10 9 2 45 23 22 39
5 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 11 6 4 1 36 15 21 22 9 5 0 4 25 15 10 15 20 11 4 5 61 30 31 37
6 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 11 4 2 5 21 27 -6 14 11 6 3 2 23 13 10 21 22 10 5 7 44 40 4 35
7 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 12 7 1 4 24 17 7 22 10 2 5 3 10 12 -2 11 22 9 6 7 34 29 5 33
8 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 11 5 2 4 15 15 0 17 10 4 2 4 15 10 5 14 21 9 4 8 30 25 5 31
9 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 10 5 4 1 16 9 7 19 12 3 3 6 18 21 -3 12 22 8 7 7 34 30 4 31
10 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 10 4 2 4 16 12 4 14 12 3 3 6 17 24 -7 12 22 7 5 10 33 36 -3 26
11 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 11 3 3 5 8 16 -8 12 11 3 2 6 13 17 -4 11 22 6 5 11 21 33 -12 23
12 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 11 4 2 5 21 22 -1 14 9 1 1 7 10 21 -11 4 20 5 3 12 31 43 -12 18
13 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK RAFC 11 2 3 6 11 27 -16 9 10 1 4 5 13 27 -14 7 21 3 7 11 24 54 -30 16
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 10 3 2 5 18 28 -10 11 11 0 1 10 6 25 -19 1 21 3 3 15 24 53 -29 12
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 8 0 3 5 2 17 -15 3 12 2 2 8 7 26 -19 8 20 2 5 13 9 43 -34 11
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 12 1 1 10 9 41 -32 4 10 2 0 8 9 40 -31 6 22 3 1 18 18 81 -63 10
 
1908 SZAC BUDAPEST
-1 - 01 - 00 - 2-2 - 02 - 0-4 - 3-1 - 32 - 2--0 - 10 - 22 - 2
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
3 - 12 - 32 - 12 - 00 - 12 - 5-2 - 11 - 2-4 - 0---2 - 12 - 22 - 0
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1--0 - 4-0 - 22 - 10 - 2--1 - 00 - 0-1 - 10 - 21 - 2
BUDAFOKI MTE II.
1 - 02 - 24 - 23 - 01 - 2-3 - 55 - 0---1 - 10 - 2--1 - 60 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1-0 - 0----1 - 10 - 5-1 - 1-0 - 6-0 - 20 - 1-
CSEPEL FC
2 - 10 - 0-4 - 11 - 0--5 - 11 - 2-1 - 0---3 - 13 - 16 - 0
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
0 - 41 - 21 - 30 - 32 - 30 - 40 - 51 - 00 - 5--3 - 30 - 1---1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
-0 - 01 - 0-2 - 14 - 111 - 0---2 - 43 - 33 - 3-5 - 11 - 14 - 1
IKARUS BSE
1 - 11 - 0-4 - 0-0 - 6-0 - 70 - 2--8 - 12 - 5-1 - 5-1 - 1
KELEN SC
--2 - 04 - 19 - 0-5 - 02 - 1--2 - 12 - 01 - 1-3 - 23 - 02 - 0
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 0-3 - 12 - 12 - 0-3 - 04 - 11 - 02 - 2-4 - 03 - 2-2 - 1-3 - 0
RAFC
-2 - 20 - 2-1 - 00 - 31 - 3-1 - 00 - 5-2 - 22 - 4-2 - 20 - 4-
REAC
0 - 10 - 02 - 1-1 - 13 - 26 - 1----2 - 2--1 - 01 - 1-
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
--1 - 12 - 23 - 0-2 - 0-1 - 02 - 4-0 - 02 - 01 - 1--2 - 1
UNIONE FC
0 - 51 - 2---1 - 23 - 03 - 25 - 21 - 6-4 - 3-2 - 4-1 - 10 - 0
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-3 - 1-2 - 10 - 01 - 25 - 01 - 21 - 0---1 - 30 - 0--2 - 3

Meccsek

CSEP-GÓL FC

2020. 08. 22. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 08. 22. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 08. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
2020. 08. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
CSEP-GÓL FC
2020. 09. 05. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
KELEN SC
2021. 02. 17. 19:30
Ikarus BSE
2021. 02. 17. 19:30
Ikarus BSE
RAFC
CSEP-GÓL FC
2020. 09. 19. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 09. 26. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
IKARUS BSE
2020. 10. 03. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 10. 03. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
CSEP-GÓL FC
2020. 10. 10. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 17. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 17. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
CSEP-GÓL FC
2020. 10. 24. 13:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
UNIONE FC
2020. 10. 31. 10:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 10. 31. 10:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
CSEP-GÓL FC
2020. 11. 07. 13:30
Csepel Stadion
2020. 11. 07. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
CSEP-GÓL FC
2021. 02. 13. 19:00
Goldball Park
2021. 02. 13. 19:00
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
CSEP-GÓL FC
2020. 11. 21. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 21. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
CSEP-GÓL FC
2021. 02. 03. 18:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 02. 03. 18:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
CSEP-GÓL FC
2021. 02. 20. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 02. 20. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
CSEP-GÓL FC
2021. 02. 28. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 02. 28. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
CSEP-GÓL FC
REAC
2021. 03. 06. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2021. 03. 06. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
KELEN SC
CSEP-GÓL FC
2021. 05. 12. 17:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
INFO
RAFC
2021. 03. 21. 18:30
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 03. 21. 18:30
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
CSEP-GÓL FC
2021. 05. 19. 17:00
Ikarus BSE
2021. 05. 19. 17:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
05. 19. 17:00
CSEP-GÓL FC
2021. 04. 04. 15:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 04. 04. 15:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 04. 10. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 04. 10. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
CSEP-GÓL FC
2021. 04. 18. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 04. 18. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 04. 24. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 24. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
CSEP-GÓL FC
2021. 05. 02. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 02. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
BUDAFOKI MTE II.
2021. 05. 08. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 08. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
INFO
CSEPEL FC
2021. 05. 16. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 16. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
05. 16. 17:00
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 05. 23. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
05. 23. 17:00
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 05. 29. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
05. 29. 17:00
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK

PÉNZÜGYŐR SE

2020. 08. 21. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 08. 21. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 08. 29. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 08. 29. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 09. 05. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 09. 05. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
REAC
2020. 09. 12. 15:30
Kelen SC Sporttelep
2020. 09. 12. 15:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 09. 19. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 09. 19. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
RAFC
2020. 09. 26. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
2020. 09. 26. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 10. 03. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 10. 03. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
CSEP-GÓL FC
2020. 10. 10. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 10. 10. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
IKARUS BSE
2021. 02. 13. 11:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 02. 13. 11:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 24. 13:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 10. 31. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 31. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 11. 07. 13:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 11. 07. 13:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
BUDAFOKI MTE II.
2020. 11. 15. 13:30
Csepel Stadion
2020. 11. 15. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 11. 21. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 11. 21. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 11. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 02. 20. 15:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 02. 20. 15:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 02. 27. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 02. 27. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 03. 06. 14:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 03. 06. 14:00
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 03. 13. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 03. 13. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
KELEN SC
2021. 04. 21. 20:00
Ikarus BSE
2021. 04. 21. 20:00
Ikarus BSE
RAFC
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 03. 27. 15:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 03. 27. 15:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 04. 04. 15:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 04. 04. 15:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 04. 11. 15:00
Ikarus BSE
2021. 04. 11. 15:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 04. 17. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 04. 17. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 04. 24. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 04. 24. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 05. 01. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
UNIONE FC
2021. 05. 08. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 05. 08. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
INFO
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 05. 15. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2021. 05. 15. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
05. 15. 16:30
CSEPEL FC
2021. 05. 21. 20:30
Goldball Park
2021. 05. 21. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
05. 21. 20:30
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 05. 29. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
05. 29. 17:00
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple