Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 17. forduló

2021.03.20 - 15:00

Galgahévíz, Galgahévízi sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
CSERESNYÉS CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BUBLOS OLIVÉR, CSIZMADIA DOMINIK ANTAL
Galgahévíz SK
Inárcs VSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

18'

MÁNDOKI LÁSZLÓ

 

0 - 2

31'

BUKOVSZKI BALÁZS

 

0 - 3

38'

BUKOVSZKI BALÁZS

 

0 - 4

43'

BORBÉLY ZSOLT

 

0 - 5

60'

URBÁN GÁBOR

 

0 - 6

70'

URBÁN GÁBOR

 

0 - 7

83'

BUKOVSZKI BALÁZS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Ecser SE Ecser SE 17 15 0 2 52 13 39 45 8.3
2 Péceli SSE Péceli SSE 17 14 1 2 51 21 30 43 8.9
3 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 17 12 2 3 60 27 33 38 9.5
4 Sülysápi SE Sülysápi SE 17 12 1 4 45 23 22 37 8.5
5 Inárcs VSE Inárcs VSE 17 11 2 4 67 35 32 35 8.9
6 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 17 10 1 6 46 27 19 31 9.1
7 Dány KSK Dány KSK 17 9 2 6 45 32 13 29 8.6
8 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 17 7 1 9 28 40 -12 22 8.5
9 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 17 6 2 9 30 41 -11 19 9.1 (-1 pont)
10 Turai TC Turai TC 17 5 4 8 38 38 0 19 8.7
11 Zsámboki SE Zsámboki SE 17 5 2 10 27 40 -13 17 8.3
12 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 17 5 0 12 33 54 -21 15 8.5
13 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 17 4 3 10 23 60 -37 15 7.8
14 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 17 3 2 12 29 51 -22 11 8.1
15 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 17 3 2 12 14 57 -43 11 7.8
16 Úri KSK Úri KSK 17 2 1 14 28 57 -29 7 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Abonyi Kid FC 9 7 0 2 18 5 13 21 8 5 1 2 8 3 5 16 17 12 1 4 26 8 18 37
2 Úri KSK Sülysápi SE 8 6 1 1 10 4 6 19 9 5 3 1 13 6 7 18 17 11 4 2 23 10 13 37
3 Úri KSK Inárcs VSE 7 5 2 0 19 6 13 17 10 5 4 1 17 6 11 19 17 10 6 1 36 12 24 36
4 Úri KSK Ecser SE 9 5 4 0 13 1 12 19 8 3 4 1 10 5 5 13 17 8 8 1 23 6 17 32
5 Úri KSK Péceli SSE 8 3 5 0 12 4 8 14 9 4 3 2 9 5 4 15 17 7 8 2 21 9 12 29
6 Úri KSK Dány KSK 8 3 2 3 7 6 1 11 9 4 4 1 14 10 4 16 17 7 6 4 21 16 5 27
7 Úri KSK Nyáregyházi SK 8 2 4 2 9 9 0 10 9 4 3 2 9 6 3 15 17 6 7 4 18 15 3 25
8 Úri KSK Turai TC 9 4 2 3 13 11 2 14 8 3 1 4 9 12 -3 10 17 7 3 7 22 23 -1 24
9 Úri KSK Galgahévíz SK 9 3 1 5 5 15 -10 10 8 2 4 2 4 3 1 10 17 5 5 7 9 18 -9 20
10 Úri KSK Zsámboki SE 9 3 4 2 7 6 1 13 8 1 4 3 10 9 1 7 17 4 8 5 17 15 2 20
11 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 9 3 3 3 7 7 0 12 8 1 4 3 2 8 -6 6 17 4 7 6 9 15 -6 18
12 Úri KSK Úri KSK 9 3 2 4 10 12 -2 11 8 0 3 5 3 13 -10 3 17 3 5 9 13 25 -12 14
13 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 8 2 3 3 6 5 1 9 9 1 1 7 7 19 -12 4 17 3 4 10 13 24 -11 13
14 Úri KSK Újlengyeli DSE 9 2 4 3 8 11 -3 10 8 0 3 5 1 9 -8 3 17 2 7 8 9 20 -11 13
15 Úri KSK Újszilvás KSE 8 1 4 3 1 6 -5 7 9 1 0 8 4 21 -17 3 17 2 4 11 5 27 -22 10
16 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 9 2 2 5 8 13 -5 8 8 0 1 7 1 18 -17 1 17 2 3 12 9 31 -22 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Ecser SE 9 9 0 0 34 5 29 27 8 6 0 2 18 8 10 18 17 15 0 2 52 13 39 45
2 Úri KSK Péceli SSE 8 8 0 0 27 7 20 24 9 6 1 2 24 14 10 19 17 14 1 2 51 21 30 43
3 Úri KSK Abonyi Kid FC 9 7 1 1 40 11 29 22 8 5 1 2 20 16 4 16 17 12 2 3 60 27 33 38
4 Úri KSK Sülysápi SE 8 6 0 2 20 12 8 18 9 6 1 2 25 11 14 19 17 12 1 4 45 23 22 37
5 Úri KSK Inárcs VSE 7 6 0 1 35 13 22 18 10 5 2 3 32 22 10 17 17 11 2 4 67 35 32 35
6 Úri KSK Nyáregyházi SK 8 6 0 2 27 14 13 18 9 4 1 4 19 13 6 13 17 10 1 6 46 27 19 31
7 Úri KSK Dány KSK 8 5 0 3 18 10 8 15 9 4 2 3 27 22 5 14 17 9 2 6 45 32 13 29
8 Úri KSK Újlengyeli DSE 9 6 0 3 24 20 4 18 8 1 1 6 4 20 -16 4 17 7 1 9 28 40 -12 22
9 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 9 5 2 2 21 20 1 17 8 1 0 7 9 21 -12 2 17 6 2 9 30 41 -11 19
10 Úri KSK Turai TC 9 3 4 2 20 16 4 13 8 2 0 6 18 22 -4 6 17 5 4 8 38 38 0 19
11 Úri KSK Zsámboki SE 9 3 1 5 12 18 -6 10 8 2 1 5 15 22 -7 7 17 5 2 10 27 40 -13 17
12 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 8 3 0 5 15 17 -2 9 9 2 0 7 18 37 -19 6 17 5 0 12 33 54 -21 15
13 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 9 3 2 4 13 25 -12 11 8 1 1 6 10 35 -25 4 17 4 3 10 23 60 -37 15
14 Úri KSK Galgahévíz SK 9 1 1 7 16 35 -19 4 8 2 1 5 13 16 -3 7 17 3 2 12 29 51 -22 11
15 Úri KSK Újszilvás KSE 8 2 2 4 8 20 -12 8 9 1 0 8 6 37 -31 3 17 3 2 12 14 57 -43 11
16 Úri KSK Úri KSK 9 2 0 7 15 28 -13 6 8 0 1 7 13 29 -16 1 17 2 1 14 28 57 -29 7
 
Abonyi Kid FC
4 - 40 - 3---6 - 08 - 1-2 - 07 - 13 - 21 - 09 - 0--
Dány KSK
-0 - 1-2 - 32 - 0--1 - 32 - 13 - 0-4 - 04 - 2--
Ecser SE
--2 - 03 - 02 - 12 - 0-5 - 24 - 09 - 0--4 - 03 - 2-
Galgahévíz SK
1 - 21 - 6-0 - 7-1 - 34 - 5--2 - 11 - 4--3 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 17 - 4-3 - 0-1 - 38 - 1------9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4--3 - 04 - 10 - 33 - 2----3 - 0-5 - 26 - 2
Péceli SSE
-4 - 23 - 2----1 - 03 - 1-4 - 13 - 07 - 02 - 1-
SK Tóalmás-TT Sport
-3 - 21 - 2---0 - 4-1 - 4-4 - 25 - 00 - 1-1 - 2
Sülysápi SE
2 - 1-1 - 32 - 14 - 01 - 2-4 - 2-----2 - 14 - 2
Tápiógyörgye KSK
---0 - 73 - 32 - 1-3 - 11 - 42 - 2--4 - 03 - 03 - 2
Tápiószőlősi KSE
1 - 12 - 3--2 - 21 - 60 - 53 - 10 - 5-2 - 1-2 - 1--
Turai TC
-1 - 13 - 03 - 31 - 21 - 1--1 - 54 - 0-2 - 24 - 2--
Újlengyeli DSE
--0 - 43 - 02 - 53 - 2--1 - 33 - 24 - 05 - 43 - 0--
Újszilvás KSE
1 - 2--0 - 21 - 90 - 3--1 - 12 - 1---2 - 11 - 1
Úri KSK
1 - 50 - 3---1 - 32 - 42 - 1--4 - 52 - 41 - 2-2 - 1
Zsámboki SE
2 - 40 - 20 - 3---2 - 22 - 40 - 2-4 - 11 - 01 - 0--

Meccsek

Galgahévíz SK

2020. 08. 23. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Turai TC
2020. 08. 30. 10:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 08. 30. 10:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 06. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Dány KSK
2020. 09. 13. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Tápiószőlősi KSE
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 27. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 27. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Úri KSK
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Galgahévíz SK
2020. 10. 11. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 11. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Zsámboki SE
2020. 10. 18. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Galgahévíz SK
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Abonyi Kid FC
2020. 11. 01. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Galgahévíz SK
2020. 11. 08. 13:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 02. 21. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 02. 21. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Sülysápi SE
Galgahévíz SK
2021. 02. 27. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 02. 27. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Péceli SSE
2021. 03. 06.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 03. 06.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Galgahévíz SK
2021. 03. 14. 15:00
Turai sportpálya
2021. 03. 14. 15:00
Turai sportpálya
Turai TC
Galgahévíz SK
2021. 03. 20. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Inárcs VSE
2021. 03. 28. 15:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Galgahévíz SK
2021. 04. 03.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 04. 03.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Galgahévíz SK
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Újlengyeli DSE
2021. 04. 17. 16:00
Úri sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Galgahévíz SK
2021. 04. 24.
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 24.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Ecser SE
2021. 05. 02. 16:30
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 02. 16:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Galgahévíz SK
2021. 05. 09. 11:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 09. 11:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Galgahévíz SK
2021. 05. 22. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Újszilvás KSE
2021. 05. 29.
Kókai sportpálya
2021. 05. 29.
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Galgahévíz SK
2021. 06. 05. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Sülysápi SE
2021. 06. 12.
Péceli sportpálya
2021. 06. 12.
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Galgahévíz SK
2021. 05. 26. 18:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 26. 18:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Nyáregyházi SK

Inárcs VSE

2020. 08. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 08. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Inárcs VSE
2020. 08. 30. 10:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 08. 30. 10:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 05. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Inárcs VSE
2020. 09. 13. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Úri KSK
2020. 09. 19. 16:00
Ecseri sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Inárcs VSE
2020. 09. 27. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Zsámboki SE
2020. 10. 04. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Inárcs VSE
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Abonyi Kid FC
2020. 10. 18. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Inárcs VSE
2020. 10. 25. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 10. 25. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 31. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 10. 31. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Inárcs VSE
2020. 11. 08. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Péceli SSE
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Inárcs VSE
2021. 02. 28. 14:00
Turai sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Turai sportpálya
Turai TC
Inárcs VSE
2021. 03. 06. 14:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Inárcs VSE
2021. 03. 14. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 03. 14. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Dány KSK
2021. 03. 20. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Inárcs VSE
2021. 06. 03.
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 03.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Újlengyeli DSE
2021. 04. 03. 16:00
Úri sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Inárcs VSE
2021. 04. 11. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 04. 11. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Ecser SE
2021. 04. 18. 16:00
Zsámboki sportpálya
2021. 04. 18. 16:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Inárcs VSE
2021. 04. 25. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 04. 25. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Inárcs VSE
2021. 05. 09. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Újszilvás KSE
2021. 05. 15. 17:00
Kókai sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Inárcs VSE
2021. 05. 23. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Sülysápi SE
2021. 05. 29. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Inárcs VSE
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Nyáregyházi SK
2021. 06. 13. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 13. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Turai TC
2021. 05. 26. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Tápiószőlősi KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple