Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 19. forduló

2021.04.04 - 16:00

Újszilvás, Újszilvás KSE Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
NEMES ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FEIGL GÁBOR, FODOR CINTIA
Újszilvás KSE
SK Tóalmás-TT Sport
90'
45'

Gólok

NAGY NÁNDOR

21'

1 - 0

 

NAGY NÁNDOR

42'

2 - 0

 

 

2 - 1

58'

LÁZÁR ZOLTÁN

 

2 - 2

92'

LÁZÁR ZOLTÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Ecser SE Ecser SE 19 17 0 2 57 14 43 51 8.4
2 Péceli SSE Péceli SSE 19 16 1 2 57 21 36 49 9.1
3 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 19 14 2 3 67 28 39 44 9.3
4 Inárcs VSE Inárcs VSE 19 13 2 4 81 37 44 41 9.3
5 Sülysápi SE Sülysápi SE 19 12 2 5 47 27 20 38 8.2
6 Dány KSK Dány KSK 19 11 2 6 53 32 21 35 8.8
7 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 19 11 1 7 48 29 19 34 8.7
8 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 19 7 1 11 28 55 -27 22 8.2
9 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 19 6 3 10 31 45 -14 21 8.5
10 Turai TC Turai TC 19 5 4 10 38 42 -4 19 8.7
11 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 19 5 3 11 26 61 -35 18 8.6
12 Zsámboki SE Zsámboki SE 19 5 2 12 27 44 -17 17 7.9
13 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 19 5 1 13 35 60 -25 16 8.5
14 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 19 4 3 12 17 59 -42 15 8.3
15 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 19 3 2 14 29 56 -27 11 8
16 Úri KSK Úri KSK 19 3 1 15 31 62 -31 10 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Inárcs VSE 8 6 2 0 28 6 22 20 11 6 4 1 20 6 14 22 19 12 6 1 48 12 36 42
2 Úri KSK Sülysápi SE 9 6 2 1 11 5 6 20 10 6 3 1 14 6 8 21 19 12 5 2 25 11 14 41
3 Úri KSK Abonyi Kid FC 10 7 0 3 18 6 12 21 9 6 1 2 9 3 6 19 19 13 1 5 27 9 18 40
4 Úri KSK Ecser SE 10 5 5 0 13 1 12 20 9 3 5 1 10 5 5 14 19 8 10 1 23 6 17 34
5 Úri KSK Dány KSK 9 4 2 3 8 6 2 14 10 5 4 1 16 10 6 19 19 9 6 4 24 16 8 33
6 Úri KSK Péceli SSE 9 4 5 0 14 4 10 17 10 4 4 2 9 5 4 16 19 8 9 2 23 9 14 33
7 Úri KSK Nyáregyházi SK 9 2 5 2 9 9 0 11 10 5 3 2 10 6 4 18 19 7 8 4 19 15 4 29
8 Úri KSK Turai TC 10 4 3 3 13 11 2 15 9 3 2 4 9 12 -3 11 19 7 5 7 22 23 -1 26
9 Úri KSK Galgahévíz SK 9 3 1 5 5 15 -10 10 10 2 5 3 4 4 0 11 19 5 6 8 9 19 -10 21
10 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 10 3 4 3 7 7 0 13 9 1 5 3 3 9 -6 8 19 4 9 6 10 16 -6 21
11 Úri KSK Zsámboki SE 10 3 4 3 7 7 0 13 9 1 4 4 10 11 -1 7 19 4 8 7 17 18 -1 20
12 Úri KSK Újszilvás KSE 10 3 4 3 4 6 -2 13 9 1 0 8 4 21 -17 3 19 4 4 11 8 27 -19 16
13 Úri KSK Úri KSK 10 3 2 5 10 15 -5 11 9 0 4 5 3 13 -10 4 19 3 6 10 13 28 -15 15
14 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 9 2 3 4 6 6 0 9 10 1 1 8 7 21 -14 4 19 3 4 12 13 27 -14 13
15 Úri KSK Újlengyeli DSE 10 2 4 4 8 13 -5 10 9 0 3 6 1 18 -17 3 19 2 7 10 9 31 -22 13
16 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 10 2 3 5 8 13 -5 9 9 0 1 8 1 19 -18 1 19 2 4 13 9 32 -23 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Ecser SE 10 10 0 0 37 5 32 30 9 7 0 2 20 9 11 21 19 17 0 2 57 14 43 51
2 Úri KSK Péceli SSE 9 9 0 0 30 7 23 27 10 7 1 2 27 14 13 22 19 16 1 2 57 21 36 49
3 Úri KSK Abonyi Kid FC 10 8 1 1 43 12 31 25 9 6 1 2 24 16 8 19 19 14 2 3 67 28 39 44
4 Úri KSK Inárcs VSE 8 7 0 1 44 13 31 21 11 6 2 3 37 24 13 20 19 13 2 4 81 37 44 41
5 Úri KSK Sülysápi SE 9 6 1 2 21 13 8 19 10 6 1 3 26 14 12 19 19 12 2 5 47 27 20 38
6 Úri KSK Dány KSK 9 6 0 3 20 10 10 18 10 5 2 3 33 22 11 17 19 11 2 6 53 32 21 35
7 Úri KSK Nyáregyházi SK 9 6 0 3 28 16 12 18 10 5 1 4 20 13 7 16 19 11 1 7 48 29 19 34
8 Úri KSK Újlengyeli DSE 10 6 0 4 24 26 -2 18 9 1 1 7 4 29 -25 4 19 7 1 11 28 55 -27 22
9 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 10 5 2 3 21 23 -2 17 9 1 1 7 10 22 -12 4 19 6 3 10 31 45 -14 21
10 Úri KSK Turai TC 10 3 4 3 20 17 3 13 9 2 0 7 18 25 -7 6 19 5 4 10 38 42 -4 19
11 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 10 4 2 4 16 25 -9 14 9 1 1 7 10 36 -26 4 19 5 3 11 26 61 -35 18
12 Úri KSK Zsámboki SE 10 3 1 6 12 19 -7 10 9 2 1 6 15 25 -10 7 19 5 2 12 27 44 -17 17
13 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 9 3 0 6 15 21 -6 9 10 2 1 7 20 39 -19 7 19 5 1 13 35 60 -25 16
14 Úri KSK Újszilvás KSE 10 3 3 4 11 22 -11 12 9 1 0 8 6 37 -31 3 19 4 3 12 17 59 -42 15
15 Úri KSK Galgahévíz SK 9 1 1 7 16 35 -19 4 10 2 1 7 13 21 -8 7 19 3 2 14 29 56 -27 11
16 Úri KSK Úri KSK 10 2 0 8 17 33 -16 6 9 1 1 7 14 29 -15 4 19 3 1 15 31 62 -31 10
 
Abonyi Kid FC
4 - 40 - 3---6 - 08 - 13 - 12 - 07 - 13 - 21 - 09 - 0--
Dány KSK
-0 - 12 - 02 - 32 - 0--1 - 32 - 13 - 0-4 - 04 - 2--
Ecser SE
--2 - 03 - 02 - 12 - 0-5 - 24 - 09 - 03 - 0-4 - 03 - 2-
Galgahévíz SK
1 - 21 - 6-0 - 7-1 - 34 - 5--2 - 11 - 4--3 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 17 - 4-3 - 0-1 - 38 - 1----9 - 0-9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4-1 - 23 - 04 - 10 - 33 - 2----3 - 0-5 - 26 - 2
Péceli SSE
-4 - 23 - 2----1 - 03 - 1-4 - 13 - 07 - 02 - 13 - 0
SK Tóalmás-TT Sport
0 - 43 - 21 - 2---0 - 4-1 - 4-4 - 25 - 00 - 1-1 - 2
Sülysápi SE
2 - 1-1 - 32 - 14 - 01 - 2-4 - 21 - 1----2 - 14 - 2
Tápiógyörgye KSK
---0 - 73 - 32 - 10 - 33 - 11 - 42 - 2--4 - 03 - 03 - 2
Tápiószőlősi KSE
1 - 12 - 3-3 - 02 - 21 - 60 - 53 - 10 - 5-2 - 1-2 - 1--
Turai TC
-1 - 13 - 03 - 31 - 21 - 1--1 - 54 - 0-2 - 24 - 20 - 1-
Újlengyeli DSE
-0 - 60 - 43 - 02 - 53 - 2--1 - 33 - 24 - 05 - 43 - 0--
Újszilvás KSE
1 - 2--0 - 21 - 90 - 3-2 - 21 - 12 - 11 - 0--2 - 11 - 1
Úri KSK
1 - 50 - 3--2 - 51 - 32 - 42 - 1--4 - 52 - 41 - 2-2 - 1
Zsámboki SE
2 - 40 - 20 - 3--0 - 12 - 22 - 40 - 2-4 - 11 - 01 - 0--

Meccsek

Újszilvás KSE

2020. 09. 23. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 23. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Újszilvás KSE
2020. 08. 30. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
Újszilvás KSE
Abonyi Kid FC
2020. 09. 06. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 09. 06. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Újszilvás KSE
2020. 09. 13. 16:30
Kókai sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Újszilvás KSE
2021. 05. 12. 18:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 05. 12. 18:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Sülysápi SE
2020. 09. 26. 16:00
Péceli sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Újszilvás KSE
2020. 10. 04. 16:00
Törteli KSK Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Törteli KSK Sporttelep
Újszilvás KSE
Nyáregyházi SK
2020. 10. 11. 15:00
Turai sportpálya
2020. 10. 11. 15:00
Turai sportpálya
Turai TC
Újszilvás KSE
2020. 10. 18. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Inárcs VSE
2020. 10. 25. 14:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 10. 25. 14:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Újszilvás KSE
2020. 11. 01. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Galgahévíz SK
2020. 11. 07. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 11. 07. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Újszilvás KSE
2021. 02. 21. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 02. 21. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Úri KSK
2021. 02. 27. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2021. 02. 27. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
Ecser SE
Újszilvás KSE
2021. 03. 07. 14:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Zsámboki SE
2021. 03. 14. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 03. 14. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Tápiógyörgye KSK
2021. 03. 20. 15:00
Abonyi sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újszilvás KSE
2021. 03. 28. 15:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Tápiószőlősi KSE
2021. 04. 04. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 04. 04. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 04. 10. 16:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 04. 10. 16:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Újszilvás KSE
2021. 04. 18.
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 04. 18.
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Péceli SSE
2021. 04. 24. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 24. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Újszilvás KSE
2021. 05. 02. 16:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 05. 02. 16:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Turai TC
2021. 05. 09. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Újszilvás KSE
2021. 05. 16. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 05. 16. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Dány KSK
2021. 05. 22. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Újszilvás KSE
2021. 05. 30. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 05. 30. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Újlengyeli DSE
2021. 06. 05. 17:00
Úri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Újszilvás KSE
2021. 06. 13. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 06. 13. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Ecser SE
2021. 05. 26.
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 26.
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Újszilvás KSE

SK Tóalmás-TT Sport

2020. 08. 23. 17:00
Zsámboki sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 08. 30. 10:00
Kókai sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Tápiógyörgye KSK
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 09. 13. 16:30
Kókai sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Újszilvás KSE
2020. 09. 20. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 09. 26. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 09. 26. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 04. 16:00
Kókai sportpálya
2020. 10. 04. 16:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Péceli SSE
2020. 10. 10. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 10. 10. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 18. 15:00
Kókai sportpálya
2020. 10. 18. 15:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Turai TC
2020. 10. 25. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 10. 25. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 31. 13:30
Kókai sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Dány KSK
2020. 11. 08. 13:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 02. 20. 13:00
Kókai sportpálya
2021. 02. 20. 13:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Újlengyeli DSE
2021. 02. 27. 14:00
Úri sportpálya
2021. 02. 27. 14:00
Úri sportpálya
Úri KSK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 03. 06. 14:30
Kókai sportpálya
2021. 03. 06. 14:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Ecser SE
2021. 03. 13. 15:00
Kókai sportpálya
2021. 03. 13. 15:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Zsámboki SE
2021. 03. 21. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Abonyi Kid FC
2021. 04. 04. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 04. 04. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 06. 01. 17:30
Kókai sportpálya
2021. 06. 01. 17:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Tápiószőlősi KSE
2021. 04. 17. 16:30
Kókai sportpálya
2021. 04. 17. 16:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Sülysápi SE
2021. 04. 24. 16:30
Péceli sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 05. 01. 16:30
Kókai sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Nyáregyházi SK
2021. 05. 08. 16:30
Turai sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Turai sportpálya
Turai TC
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 05. 15. 17:00
Kókai sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Inárcs VSE
2021. 05. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 05. 29.
Kókai sportpálya
2021. 05. 29.
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Galgahévíz SK
2021. 06. 05. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 06. 12. 17:00
Kókai sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Úri KSK
2021. 05. 26. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
SK Tóalmás-TT Sport
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple