Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 20. forduló

2021.04.11 - 16:00

Inárcs, Inárcs VSE Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
KÉRI I. ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KÁNYÁSI ISTVÁN, SOÓS ADRIAN - MARIUS
Inárcs VSE
Ecser SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

9'

PRESKA BÁLINT
BUKOVSZKI BALÁZS

81'

1 - 1

 

 

1 - 2

83'

GUBCSÓ DÁVID

 

1 - 3

88'

TÓTH PÉTER

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Ecser SE Ecser SE 20 18 0 2 60 15 45 54 8.1
2 Péceli SSE Péceli SSE 20 17 1 2 60 23 37 52 8.8
3 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 20 14 2 4 69 31 38 44 8.9
4 Inárcs VSE Inárcs VSE 20 13 2 5 82 40 42 41 8.9
5 Sülysápi SE Sülysápi SE 20 13 2 5 49 27 22 41 8.6
6 Dány KSK Dány KSK 20 12 2 6 55 32 23 38 9.2
7 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 20 12 1 7 50 29 21 37 8.8
8 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 20 7 1 12 29 58 -29 22 8.5
9 Turai TC Turai TC 20 6 4 10 40 43 -3 22 9
10 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 20 6 3 11 31 47 -16 20 8.4 (-1 pont)
11 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 20 5 4 11 29 64 -35 19 8.8
12 Zsámboki SE Zsámboki SE 20 5 2 13 28 46 -18 17 8
13 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 20 5 2 13 38 63 -25 17 8.7
14 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 20 4 3 13 17 61 -44 15 8.2
15 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 20 4 2 14 32 57 -25 14 8
16 Úri KSK Úri KSK 20 3 1 16 31 64 -33 10 7.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Sülysápi SE 10 7 2 1 12 5 7 23 10 6 3 1 14 6 8 21 20 13 5 2 26 11 15 44
2 Úri KSK Inárcs VSE 9 6 2 1 28 7 21 20 11 6 4 1 20 6 14 22 20 12 6 2 48 13 35 42
3 Úri KSK Abonyi Kid FC 10 7 0 3 18 6 12 21 10 6 1 3 9 4 5 19 20 13 1 6 27 10 17 40
4 Úri KSK Ecser SE 10 5 5 0 13 1 12 20 10 4 5 1 11 5 6 17 20 9 10 1 24 6 18 37
5 Úri KSK Dány KSK 10 5 2 3 9 6 3 17 10 5 4 1 16 10 6 19 20 10 6 4 25 16 9 36
6 Úri KSK Péceli SSE 10 5 5 0 15 4 11 20 10 4 4 2 9 5 4 16 20 9 9 2 24 9 15 36
7 Úri KSK Nyáregyházi SK 10 3 5 2 10 9 1 14 10 5 3 2 10 6 4 18 20 8 8 4 20 15 5 32
8 Úri KSK Turai TC 11 5 3 3 15 11 4 18 9 3 2 4 9 12 -3 11 20 8 5 7 24 23 1 29
9 Úri KSK Galgahévíz SK 10 3 1 6 5 16 -11 10 10 2 5 3 4 4 0 11 20 5 6 9 9 20 -11 21
10 Úri KSK Zsámboki SE 10 3 4 3 7 7 0 13 10 1 4 5 10 13 -3 7 20 4 8 8 17 20 -3 20
11 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 10 3 4 3 7 7 0 13 10 1 5 4 3 10 -7 7 20 4 9 7 10 17 -7 20
12 Úri KSK Újszilvás KSE 10 3 4 3 4 6 -2 13 10 1 0 9 4 22 -18 3 20 4 4 12 8 28 -20 16
13 Úri KSK Újlengyeli DSE 10 2 4 4 8 13 -5 10 10 1 3 6 2 18 -16 6 20 3 7 10 10 31 -21 16
14 Úri KSK Úri KSK 10 3 2 5 10 15 -5 11 10 0 4 6 3 14 -11 4 20 3 6 11 13 29 -16 15
15 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 10 2 4 4 7 7 0 10 10 1 1 8 7 21 -14 4 20 3 5 12 14 28 -14 14
16 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 10 2 3 5 8 13 -5 9 10 0 2 8 2 20 -18 2 20 2 5 13 10 33 -23 11
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Ecser SE 10 10 0 0 37 5 32 30 10 8 0 2 23 10 13 24 20 18 0 2 60 15 45 54
2 Úri KSK Péceli SSE 10 10 0 0 33 9 24 30 10 7 1 2 27 14 13 22 20 17 1 2 60 23 37 52
3 Úri KSK Abonyi Kid FC 10 8 1 1 43 12 31 25 10 6 1 3 26 19 7 19 20 14 2 4 69 31 38 44
4 Úri KSK Inárcs VSE 9 7 0 2 45 16 29 21 11 6 2 3 37 24 13 20 20 13 2 5 82 40 42 41
5 Úri KSK Sülysápi SE 10 7 1 2 23 13 10 22 10 6 1 3 26 14 12 19 20 13 2 5 49 27 22 41
6 Úri KSK Dány KSK 10 7 0 3 22 10 12 21 10 5 2 3 33 22 11 17 20 12 2 6 55 32 23 38
7 Úri KSK Nyáregyházi SK 10 7 0 3 30 16 14 21 10 5 1 4 20 13 7 16 20 12 1 7 50 29 21 37
8 Úri KSK Újlengyeli DSE 10 6 0 4 24 26 -2 18 10 1 1 8 5 32 -27 4 20 7 1 12 29 58 -29 22
9 Úri KSK Turai TC 11 4 4 3 22 18 4 16 9 2 0 7 18 25 -7 6 20 6 4 10 40 43 -3 22
10 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 10 5 2 3 21 23 -2 17 10 1 1 8 10 24 -14 3 20 6 3 11 31 47 -16 20
11 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 10 4 2 4 16 25 -9 14 10 1 2 7 13 39 -26 5 20 5 4 11 29 64 -35 19
12 Úri KSK Zsámboki SE 10 3 1 6 12 19 -7 10 10 2 1 7 16 27 -11 7 20 5 2 13 28 46 -18 17
13 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 10 3 1 6 18 24 -6 10 10 2 1 7 20 39 -19 7 20 5 2 13 38 63 -25 17
14 Úri KSK Újszilvás KSE 10 3 3 4 11 22 -11 12 10 1 0 9 6 39 -33 3 20 4 3 13 17 61 -44 15
15 Úri KSK Galgahévíz SK 10 2 1 7 19 36 -17 7 10 2 1 7 13 21 -8 7 20 4 2 14 32 57 -25 14
16 Úri KSK Úri KSK 10 2 0 8 17 33 -16 6 10 1 1 8 14 31 -17 4 20 3 1 16 31 64 -33 10
 
Abonyi Kid FC
4 - 40 - 3---6 - 08 - 13 - 12 - 07 - 13 - 21 - 09 - 0--
Dány KSK
-0 - 12 - 02 - 32 - 0--1 - 32 - 13 - 0-4 - 04 - 22 - 0-
Ecser SE
--2 - 03 - 02 - 12 - 0-5 - 24 - 09 - 03 - 0-4 - 03 - 2-
Galgahévíz SK
1 - 21 - 6-0 - 7-1 - 34 - 5--2 - 11 - 43 - 1-3 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 17 - 41 - 33 - 0-1 - 38 - 1----9 - 0-9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4-1 - 23 - 04 - 10 - 33 - 2-2 - 0--3 - 0-5 - 26 - 2
Péceli SSE
3 - 24 - 23 - 2----1 - 03 - 1-4 - 13 - 07 - 02 - 13 - 0
SK Tóalmás-TT Sport
0 - 43 - 21 - 2---0 - 4-1 - 43 - 34 - 25 - 00 - 1-1 - 2
Sülysápi SE
2 - 1-1 - 32 - 14 - 01 - 2-4 - 21 - 1---2 - 02 - 14 - 2
Tápiógyörgye KSK
---0 - 73 - 32 - 10 - 33 - 11 - 42 - 2--4 - 03 - 03 - 2
Tápiószőlősi KSE
1 - 12 - 3-3 - 02 - 21 - 60 - 53 - 10 - 5-2 - 1-2 - 1--
Turai TC
-1 - 13 - 03 - 31 - 21 - 1--1 - 54 - 0-2 - 24 - 20 - 12 - 1
Újlengyeli DSE
-0 - 60 - 43 - 02 - 53 - 2--1 - 33 - 24 - 05 - 43 - 0--
Újszilvás KSE
1 - 2--0 - 21 - 90 - 3-2 - 21 - 12 - 11 - 0--2 - 11 - 1
Úri KSK
1 - 50 - 3--2 - 51 - 32 - 42 - 1--4 - 52 - 41 - 2-2 - 1
Zsámboki SE
2 - 40 - 20 - 3--0 - 12 - 22 - 40 - 2-4 - 11 - 01 - 0--

Meccsek

Inárcs VSE

2020. 08. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 08. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Inárcs VSE
2020. 08. 30. 10:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 08. 30. 10:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 05. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Inárcs VSE
2020. 09. 13. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Úri KSK
2020. 09. 19. 16:00
Ecseri sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Inárcs VSE
2020. 09. 27. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Zsámboki SE
2020. 10. 04. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Inárcs VSE
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Abonyi Kid FC
2020. 10. 18. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Inárcs VSE
2020. 10. 25. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 10. 25. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 31. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 10. 31. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Inárcs VSE
2020. 11. 08. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Péceli SSE
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Inárcs VSE
2021. 02. 28. 14:00
Turai sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Turai sportpálya
Turai TC
Inárcs VSE
2021. 03. 06. 14:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Inárcs VSE
2021. 03. 14. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 03. 14. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Dány KSK
2021. 03. 20. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Inárcs VSE
2021. 06. 03.
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 03.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Újlengyeli DSE
2021. 04. 03. 16:00
Úri sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Inárcs VSE
2021. 04. 11. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 04. 11. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Ecser SE
2021. 04. 18. 16:00
Zsámboki sportpálya
2021. 04. 18. 16:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Inárcs VSE
2021. 04. 25. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 04. 25. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Inárcs VSE
2021. 05. 09. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Újszilvás KSE
2021. 05. 15. 17:00
Kókai sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Inárcs VSE
2021. 05. 23. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Sülysápi SE
2021. 05. 29. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Inárcs VSE
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Nyáregyházi SK
2021. 06. 13. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 13. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Turai TC
2021. 05. 26. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Tápiószőlősi KSE

Ecser SE

2020. 08. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Sülysápi SE
2020. 08. 30. 10:00
Péceli sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Ecser SE
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Nyáregyházi SK
2020. 09. 13. 16:30
Turai sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Turai sportpálya
Turai TC
Ecser SE
2020. 09. 19. 16:00
Ecseri sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Inárcs VSE
2020. 09. 27. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Ecser SE
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Galgahévíz SK
2020. 10. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 10. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Ecser SE
2020. 10. 17. 15:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Úri KSK
2020. 10. 24. 14:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiószőlősi KSE
2020. 11. 01. 13:30
Zsámboki sportpálya
2020. 11. 01. 13:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Ecser SE
2020. 11. 07. 13:30
Ecseri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiógyörgye KSK
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Ecser SE
2021. 02. 27. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2021. 02. 27. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
Ecser SE
Újszilvás KSE
2021. 03. 06. 14:30
Kókai sportpálya
2021. 03. 06. 14:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Ecser SE
2021. 03. 13. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 03. 13. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Ecser SE
2021. 03. 20. 15:00
Ecseri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Péceli SSE
2021. 04. 28. 17:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 28. 17:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Ecser SE
2021. 04. 03.
Ecseri sportpálya
2021. 04. 03.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Turai TC
2021. 04. 11. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 04. 11. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Ecser SE
2021. 05. 05.
Ecseri sportpálya
2021. 05. 05.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Dány KSK
2021. 04. 24.
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 24.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Ecser SE
2021. 05. 01.
Ecseri sportpálya
2021. 05. 01.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Újlengyeli DSE
2021. 05. 08. 16:30
Úri sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Ecser SE
2021. 05. 15. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Ecser SE
2021. 05. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Zsámboki SE
2021. 05. 30. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 30. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Ecser SE
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Abonyi Kid FC
2021. 06. 13. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 06. 13. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Ecser SE
2021. 05. 26. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
SK Tóalmás-TT Sport
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple