Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 21. forduló

2021.05.05 - 00:00

Ecser, Ecseri sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
LACZKÓ ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOHÁCSI ISTVÁN, BERKES MILÁN ISTVÁN
Ecser SE
Dány KSK
90'
30'
60'

Gólok

Csapatok

CSERÉK
VEZETŐEDZŐ
CSERÉK
VEZETŐEDZŐ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Ecser SE Ecser SE 21 19 0 2 63 15 48 57 8
2 Péceli SSE Péceli SSE 21 18 1 2 63 23 40 55 9
3 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 21 15 2 4 71 31 40 47 8.8
4 Inárcs VSE Inárcs VSE 21 14 2 5 85 41 44 44 9.1
5 Sülysápi SE Sülysápi SE 21 14 2 5 53 29 24 44 8.7
6 Dány KSK Dány KSK 21 12 2 7 55 35 20 38 8.9
7 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 21 12 1 8 50 31 19 37 8.5
8 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 21 7 3 11 34 48 -14 23 8.5 (-1 pont)
9 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 21 7 1 13 29 64 -35 22 8.6
10 Turai TC Turai TC 21 6 4 11 41 46 -5 22 8.9
11 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 21 6 4 11 35 64 -29 22 8.8
12 Zsámboki SE Zsámboki SE 21 5 2 14 29 49 -20 17 7.9
13 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 21 5 2 14 40 67 -27 17 8.4
14 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 21 4 3 14 17 64 -47 15 7.8
15 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 21 4 2 15 32 60 -28 14 8.4
16 Úri KSK Úri KSK 21 4 1 16 34 64 -30 13 7.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Sülysápi SE 10 7 2 1 12 5 7 23 11 7 3 1 16 6 10 24 21 14 5 2 28 11 17 47
2 Úri KSK Inárcs VSE 9 6 2 1 28 7 21 20 12 7 4 1 22 7 15 25 21 13 6 2 50 14 36 45
3 Úri KSK Abonyi Kid FC 11 7 1 3 18 6 12 22 10 6 1 3 9 4 5 19 21 13 2 6 27 10 17 41
4 Úri KSK Ecser SE 11 5 6 0 13 1 12 21 10 4 5 1 11 5 6 17 21 9 11 1 24 6 18 38
5 Úri KSK Dány KSK 10 5 2 3 9 6 3 17 11 5 5 1 16 10 6 20 21 10 7 4 25 16 9 37
6 Úri KSK Péceli SSE 10 5 5 0 15 4 11 20 11 4 5 2 9 5 4 17 21 9 10 2 24 9 15 37
7 Úri KSK Nyáregyházi SK 10 3 5 2 10 9 1 14 11 5 4 2 10 6 4 19 21 8 9 4 20 15 5 33
8 Úri KSK Turai TC 11 5 3 3 15 11 4 18 10 3 2 5 9 15 -6 11 21 8 5 8 24 26 -2 29
9 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 11 4 4 3 10 7 3 16 10 1 5 4 3 10 -7 7 21 5 9 7 13 17 -4 23
10 Úri KSK Galgahévíz SK 10 3 1 6 5 16 -11 10 11 2 6 3 4 4 0 12 21 5 7 9 9 20 -11 22
11 Úri KSK Zsámboki SE 11 3 4 4 8 9 -1 13 10 1 4 5 10 13 -3 7 21 4 8 9 18 22 -4 20
12 Úri KSK Újszilvás KSE 11 3 5 3 4 6 -2 14 10 1 0 9 4 22 -18 3 21 4 5 12 8 28 -20 17
13 Úri KSK Úri KSK 11 3 3 5 10 15 -5 12 10 0 4 6 3 14 -11 4 21 3 7 11 13 29 -16 16
14 Úri KSK Újlengyeli DSE 10 2 4 4 8 13 -5 10 11 1 3 7 2 20 -18 6 21 3 7 11 10 33 -23 16
15 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 11 2 4 5 7 9 -2 10 10 1 1 8 7 21 -14 4 21 3 5 13 14 30 -16 14
16 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 11 3 3 5 10 13 -3 12 10 0 2 8 2 20 -18 2 21 3 5 13 12 33 -21 14
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Ecser SE 11 11 0 0 40 5 35 33 10 8 0 2 23 10 13 24 21 19 0 2 63 15 48 57
2 Úri KSK Péceli SSE 10 10 0 0 33 9 24 30 11 8 1 2 30 14 16 25 21 18 1 2 63 23 40 55
3 Úri KSK Abonyi Kid FC 11 9 1 1 45 12 33 28 10 6 1 3 26 19 7 19 21 15 2 4 71 31 40 47
4 Úri KSK Inárcs VSE 9 7 0 2 45 16 29 21 12 7 2 3 40 25 15 23 21 14 2 5 85 41 44 44
5 Úri KSK Sülysápi SE 10 7 1 2 23 13 10 22 11 7 1 3 30 16 14 22 21 14 2 5 53 29 24 44
6 Úri KSK Dány KSK 10 7 0 3 22 10 12 21 11 5 2 4 33 25 8 17 21 12 2 7 55 35 20 38
7 Úri KSK Nyáregyházi SK 10 7 0 3 30 16 14 21 11 5 1 5 20 15 5 16 21 12 1 8 50 31 19 37
8 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 11 6 2 3 24 24 0 20 10 1 1 8 10 24 -14 3 21 7 3 11 34 48 -14 23
9 Úri KSK Újlengyeli DSE 10 6 0 4 24 26 -2 18 11 1 1 9 5 38 -33 4 21 7 1 13 29 64 -35 22
10 Úri KSK Turai TC 11 4 4 3 22 18 4 16 10 2 0 8 19 28 -9 6 21 6 4 11 41 46 -5 22
11 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 11 5 2 4 22 25 -3 17 10 1 2 7 13 39 -26 5 21 6 4 11 35 64 -29 22
12 Úri KSK Zsámboki SE 11 3 1 7 13 22 -9 10 10 2 1 7 16 27 -11 7 21 5 2 14 29 49 -20 17
13 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 11 3 1 7 20 28 -8 10 10 2 1 7 20 39 -19 7 21 5 2 14 40 67 -27 17
14 Úri KSK Újszilvás KSE 11 3 3 5 11 25 -14 12 10 1 0 9 6 39 -33 3 21 4 3 14 17 64 -47 15
15 Úri KSK Galgahévíz SK 10 2 1 7 19 36 -17 7 11 2 1 8 13 24 -11 7 21 4 2 15 32 60 -28 14
16 Úri KSK Úri KSK 11 3 0 8 20 33 -13 9 10 1 1 8 14 31 -17 4 21 4 1 16 34 64 -30 13
 
Abonyi Kid FC
4 - 40 - 3--2 - 06 - 08 - 13 - 12 - 07 - 13 - 21 - 09 - 0--
Dány KSK
-0 - 12 - 02 - 32 - 0--1 - 32 - 13 - 0-4 - 04 - 22 - 0-
Ecser SE
-3 - 02 - 03 - 02 - 12 - 0-5 - 24 - 09 - 03 - 0-4 - 03 - 2-
Galgahévíz SK
1 - 21 - 6-0 - 7-1 - 34 - 5--2 - 11 - 43 - 1-3 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 17 - 41 - 33 - 0-1 - 38 - 1----9 - 0-9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4-1 - 23 - 04 - 10 - 33 - 2-2 - 0--3 - 0-5 - 26 - 2
Péceli SSE
3 - 24 - 23 - 2----1 - 03 - 1-4 - 13 - 07 - 02 - 13 - 0
SK Tóalmás-TT Sport
0 - 43 - 21 - 2---0 - 42 - 41 - 43 - 34 - 25 - 00 - 1-1 - 2
Sülysápi SE
2 - 1-1 - 32 - 14 - 01 - 2-4 - 21 - 1---2 - 02 - 14 - 2
Tápiógyörgye KSK
---0 - 73 - 32 - 10 - 33 - 11 - 42 - 23 - 1-4 - 03 - 03 - 2
Tápiószőlősi KSE
1 - 12 - 3-3 - 02 - 21 - 60 - 53 - 10 - 5-2 - 16 - 02 - 1--
Turai TC
-1 - 13 - 03 - 31 - 21 - 1--1 - 54 - 0-2 - 24 - 20 - 12 - 1
Újlengyeli DSE
-0 - 60 - 43 - 02 - 53 - 2--1 - 33 - 24 - 05 - 43 - 0--
Újszilvás KSE
1 - 2--0 - 21 - 90 - 30 - 32 - 21 - 12 - 11 - 0--2 - 11 - 1
Úri KSK
1 - 50 - 3-3 - 02 - 51 - 32 - 42 - 1--4 - 52 - 41 - 2-2 - 1
Zsámboki SE
2 - 40 - 20 - 3-1 - 30 - 12 - 22 - 40 - 2-4 - 11 - 01 - 0--

Meccsek

Ecser SE

2020. 08. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Sülysápi SE
2020. 08. 30. 10:00
Péceli sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Ecser SE
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Nyáregyházi SK
2020. 09. 13. 16:30
Turai sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Turai sportpálya
Turai TC
Ecser SE
2020. 09. 19. 16:00
Ecseri sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Inárcs VSE
2020. 09. 27. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Ecser SE
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Galgahévíz SK
2020. 10. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 10. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Ecser SE
2020. 10. 17. 15:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Úri KSK
2020. 10. 24. 14:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiószőlősi KSE
2020. 11. 01. 13:30
Zsámboki sportpálya
2020. 11. 01. 13:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Ecser SE
2020. 11. 07. 13:30
Ecseri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiógyörgye KSK
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Ecser SE
2021. 02. 27. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2021. 02. 27. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
Ecser SE
Újszilvás KSE
2021. 03. 06. 14:30
Kókai sportpálya
2021. 03. 06. 14:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Ecser SE
2021. 03. 13. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 03. 13. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Ecser SE
2021. 03. 20. 15:00
Ecseri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Péceli SSE
2021. 04. 28. 17:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 28. 17:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Ecser SE
2021. 04. 03.
Ecseri sportpálya
2021. 04. 03.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Turai TC
2021. 04. 11. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 04. 11. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Ecser SE
2021. 05. 05.
Ecseri sportpálya
2021. 05. 05.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Dány KSK
2021. 04. 24.
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 24.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Ecser SE
2021. 05. 01.
Ecseri sportpálya
2021. 05. 01.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Újlengyeli DSE
2021. 05. 08. 16:30
Úri sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Ecser SE
2021. 05. 15. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Ecser SE
2021. 05. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Zsámboki SE
2021. 05. 30. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 30. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Ecser SE
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Abonyi Kid FC
2021. 06. 13. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 06. 13. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Ecser SE
2021. 05. 26. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
SK Tóalmás-TT Sport

Dány KSK

2020. 08. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 08. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Inárcs VSE
2020. 08. 30. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 08. 30. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Dány KSK
2020. 09. 06. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Dány KSK
2020. 09. 13. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Újlengyeli DSE
2020. 09. 20. 16:00
Úri sportpálya
2020. 09. 20. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Dány KSK
2020. 09. 27. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Ecser SE
2020. 10. 04. 16:00
Zsámboki sportpálya
2020. 10. 04. 16:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Dány KSK
2020. 10. 11. 15:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiógyörgye KSK
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Dány KSK
2020. 10. 25. 14:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 10. 25. 14:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Újszilvás KSE
2020. 10. 31. 13:30
Kókai sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Dány KSK
2020. 11. 08. 13:30
Dány KSK Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Sülysápi SE
2021. 02. 20. 11:00
Újlak utcai sporttelep
2021. 02. 20. 11:00
Újlak utcai sporttelep
Péceli SSE
Dány KSK
2020. 11. 22. 13:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Nyáregyházi SK
2021. 03. 06. 14:30
Turai sportpálya
2021. 03. 06. 14:30
Turai sportpálya
Turai TC
Dány KSK
2021. 03. 14. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 03. 14. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Dány KSK
2021. 03. 21. 15:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiószőlősi KSE
2021. 03. 28. 15:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Galgahévíz SK
2021. 04. 03. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Dány KSK
2021. 04. 11. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 04. 11. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Úri KSK
2021. 05. 05.
Ecseri sportpálya
2021. 05. 05.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Dány KSK
2021. 04. 25. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 04. 25. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Zsámboki SE
2021. 05. 02. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 02. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Dány KSK
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Abonyi Kid FC
2021. 05. 16. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 05. 16. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Dány KSK
2021. 05. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 05. 29. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 05. 29. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Dány KSK
2021. 06. 06. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 06. 06. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Péceli SSE
2021. 06. 12.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 06. 12.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Dány KSK
2021. 05. 26. 19:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 26. 19:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Turai TC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple