Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 21. forduló

2021.04.17 - 16:00

Abony, Abonyi sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
ZUIGÉBER ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SOMOGYI MÁTÉ, UNGI MILÁN CSABA
Abonyi Kid FC
Nyáregyházi SK
90'
45'

Gólok

BALOG MIHÁLY

73'

1 - 0

 

KOZÁK JÁNOS

84'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Ecser SE Ecser SE 21 19 0 2 63 15 48 57 8
2 Péceli SSE Péceli SSE 21 18 1 2 63 23 40 55 9
3 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 21 15 2 4 71 31 40 47 8.8
4 Sülysápi SE Sülysápi SE 20 14 1 5 52 28 24 43 8.5
5 Inárcs VSE Inárcs VSE 20 13 2 5 76 41 35 41 9
6 Dány KSK Dány KSK 21 12 2 7 55 35 20 38 8.9
7 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 20 11 1 8 49 31 18 34 8.4
8 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 21 7 3 11 34 48 -14 24 8.5
9 Turai TC Turai TC 20 6 4 10 37 41 -4 22 8.9
10 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 20 6 3 11 32 61 -29 21 8.8
11 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 19 6 1 12 24 51 -27 19 8.5
12 Zsámboki SE Zsámboki SE 20 5 2 13 29 48 -19 17 7.9
13 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 20 5 1 14 37 64 -27 16 8.3
14 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 21 4 2 15 32 60 -28 14 8.5
15 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 20 4 2 14 16 63 -47 14 7.9
16 Úri KSK Úri KSK 21 4 1 16 34 64 -30 13 7.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Sülysápi SE 10 7 2 1 12 5 7 23 10 6 3 1 15 6 9 21 20 13 5 2 27 11 16 44
2 Úri KSK Inárcs VSE 8 5 2 1 19 7 12 17 12 7 4 1 22 7 15 25 20 12 6 2 41 14 27 42
3 Úri KSK Abonyi Kid FC 11 7 1 3 18 6 12 22 10 6 1 3 9 4 5 19 21 13 2 6 27 10 17 41
4 Úri KSK Ecser SE 11 5 6 0 13 1 12 21 10 4 5 1 11 5 6 17 21 9 11 1 24 6 18 38
5 Úri KSK Dány KSK 10 5 2 3 9 6 3 17 11 5 5 1 16 10 6 20 21 10 7 4 25 16 9 37
6 Úri KSK Péceli SSE 10 5 5 0 15 4 11 20 11 4 5 2 9 5 4 17 21 9 10 2 24 9 15 37
7 Úri KSK Nyáregyházi SK 10 3 5 2 10 9 1 14 10 4 4 2 9 6 3 16 20 7 9 4 19 15 4 30
8 Úri KSK Turai TC 11 5 3 3 15 11 4 18 9 2 2 5 7 14 -7 8 20 7 5 8 22 25 -3 26
9 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 11 4 4 3 10 7 3 16 10 1 5 4 3 10 -7 8 21 5 9 7 13 17 -4 24
10 Úri KSK Galgahévíz SK 10 3 1 6 5 16 -11 10 11 2 6 3 4 4 0 12 21 5 7 9 9 20 -11 22
11 Úri KSK Zsámboki SE 10 3 4 3 8 8 0 13 10 1 4 5 10 13 -3 7 20 4 8 8 18 21 -3 20
12 Úri KSK Újszilvás KSE 10 3 5 2 4 5 -1 14 10 1 0 9 4 22 -18 3 20 4 5 11 8 27 -19 17
13 Úri KSK Újlengyeli DSE 9 2 4 3 7 11 -4 10 10 1 3 6 2 11 -9 6 19 3 7 9 9 22 -13 16
14 Úri KSK Úri KSK 11 3 3 5 10 15 -5 12 10 0 4 6 3 14 -11 4 21 3 7 11 13 29 -16 16
15 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 10 2 3 5 6 8 -2 9 10 1 1 8 7 21 -14 4 20 3 4 13 13 29 -16 13
16 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 11 3 3 5 10 13 -3 12 9 0 1 8 1 19 -18 1 20 3 4 13 11 32 -21 13
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Ecser SE 11 11 0 0 40 5 35 33 10 8 0 2 23 10 13 24 21 19 0 2 63 15 48 57
2 Úri KSK Péceli SSE 10 10 0 0 33 9 24 30 11 8 1 2 30 14 16 25 21 18 1 2 63 23 40 55
3 Úri KSK Abonyi Kid FC 11 9 1 1 45 12 33 28 10 6 1 3 26 19 7 19 21 15 2 4 71 31 40 47
4 Úri KSK Sülysápi SE 10 7 1 2 23 13 10 22 10 7 0 3 29 15 14 21 20 14 1 5 52 28 24 43
5 Úri KSK Inárcs VSE 8 6 0 2 36 16 20 18 12 7 2 3 40 25 15 23 20 13 2 5 76 41 35 41
6 Úri KSK Dány KSK 10 7 0 3 22 10 12 21 11 5 2 4 33 25 8 17 21 12 2 7 55 35 20 38
7 Úri KSK Nyáregyházi SK 10 7 0 3 30 16 14 21 10 4 1 5 19 15 4 13 20 11 1 8 49 31 18 34
8 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 11 6 2 3 24 24 0 20 10 1 1 8 10 24 -14 4 21 7 3 11 34 48 -14 24
9 Úri KSK Turai TC 11 4 4 3 22 18 4 16 9 2 0 7 15 23 -8 6 20 6 4 10 37 41 -4 22
10 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 11 5 2 4 22 25 -3 17 9 1 1 7 10 36 -26 4 20 6 3 11 32 61 -29 21
11 Úri KSK Újlengyeli DSE 9 5 0 4 19 22 -3 15 10 1 1 8 5 29 -24 4 19 6 1 12 24 51 -27 19
12 Úri KSK Zsámboki SE 10 3 1 6 13 21 -8 10 10 2 1 7 16 27 -11 7 20 5 2 13 29 48 -19 17
13 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 10 3 0 7 17 25 -8 9 10 2 1 7 20 39 -19 7 20 5 1 14 37 64 -27 16
14 Úri KSK Galgahévíz SK 10 2 1 7 19 36 -17 7 11 2 1 8 13 24 -11 7 21 4 2 15 32 60 -28 14
15 Úri KSK Újszilvás KSE 10 3 2 5 10 24 -14 11 10 1 0 9 6 39 -33 3 20 4 2 14 16 63 -47 14
16 Úri KSK Úri KSK 11 3 0 8 20 33 -13 9 10 1 1 8 14 31 -17 4 21 4 1 16 34 64 -30 13
 
Abonyi Kid FC
4 - 40 - 3--2 - 06 - 08 - 13 - 12 - 07 - 13 - 21 - 09 - 0--
Dány KSK
-0 - 12 - 02 - 32 - 0--1 - 32 - 13 - 0-4 - 04 - 22 - 0-
Ecser SE
-3 - 02 - 03 - 02 - 12 - 0-5 - 24 - 09 - 03 - 0-4 - 03 - 2-
Galgahévíz SK
1 - 21 - 6-0 - 7-1 - 34 - 5--2 - 11 - 43 - 1-3 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 17 - 41 - 33 - 0-1 - 38 - 1------9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4-1 - 23 - 04 - 10 - 33 - 2-2 - 0--3 - 0-5 - 26 - 2
Péceli SSE
3 - 24 - 23 - 2----1 - 03 - 1-4 - 13 - 07 - 02 - 13 - 0
SK Tóalmás-TT Sport
0 - 43 - 21 - 2---0 - 42 - 41 - 4-4 - 25 - 00 - 1-1 - 2
Sülysápi SE
2 - 1-1 - 32 - 14 - 01 - 2-4 - 21 - 1---2 - 02 - 14 - 2
Tápiógyörgye KSK
---0 - 73 - 32 - 10 - 33 - 11 - 42 - 23 - 1-4 - 03 - 03 - 2
Tápiószőlősi KSE
1 - 12 - 3-3 - 02 - 21 - 60 - 53 - 10 - 5-2 - 16 - 02 - 1--
Turai TC
-1 - 13 - 03 - 31 - 21 - 1--1 - 54 - 0-2 - 24 - 20 - 12 - 1
Újlengyeli DSE
-0 - 60 - 43 - 02 - 53 - 2--1 - 33 - 24 - 0-3 - 0--
Újszilvás KSE
1 - 2--0 - 21 - 90 - 30 - 32 - 2-2 - 11 - 0--2 - 11 - 1
Úri KSK
1 - 50 - 3-3 - 02 - 51 - 32 - 42 - 1--4 - 52 - 41 - 2-2 - 1
Zsámboki SE
2 - 40 - 20 - 3-1 - 3-2 - 22 - 40 - 2-4 - 11 - 01 - 0--

Meccsek

Abonyi Kid FC

2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Tápiószőlősi KSE
2020. 08. 30. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
Újszilvás KSE
Abonyi Kid FC
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 09. 12. 12:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 09. 12. 12:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Abonyi Kid FC
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Péceli SSE
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Turai TC
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Abonyi Kid FC
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Dány KSK
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újlengyeli DSE
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Abonyi Kid FC
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Ecser SE
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Abonyi Kid FC
Tápiógyörgye KSK
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 20. 15:00
Abonyi sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újszilvás KSE
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Abonyi Kid FC
2021. 04. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Sülysápi SE
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Abonyi Kid FC
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Nyáregyházi SK
2021. 04. 24. 16:30
Turai sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Turai sportpálya
Turai TC
Abonyi Kid FC
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Inárcs VSE
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
INFO
Abonyi Kid FC
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 15. 17:00
Galgahévíz SK
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
05. 22. 17:00
Abonyi Kid FC
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 29. 17:00
Úri KSK
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
06. 05. 17:00
Abonyi Kid FC
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
06. 12. 17:00
Zsámboki SE
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
05. 26. 17:00
Abonyi Kid FC

Nyáregyházi SK

2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Nyáregyházi SK
2020. 08. 30. 10:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 08. 30. 10:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Úri KSK
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Nyáregyházi SK
2020. 09. 12. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 12. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Zsámboki SE
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Nyáregyházi SK
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 04. 16:00
Törteli KSK Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Törteli KSK Sporttelep
Újszilvás KSE
Nyáregyházi SK
2020. 10. 10. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 10. 10. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 17. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 10. 17. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Nyáregyházi SK
2020. 10. 24. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 10. 24. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Péceli SSE
2020. 10. 31. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 31. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Nyáregyházi SK
2020. 11. 08. 13:30
Turai sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Turai sportpálya
Turai TC
Nyáregyházi SK
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Inárcs VSE
2020. 11. 22. 13:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Nyáregyházi SK
2021. 03. 06.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 03. 06.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Galgahévíz SK
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Újlengyeli DSE
2021. 03. 20. 15:00
Úri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Nyáregyházi SK
2021. 04. 28. 17:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 28. 17:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Ecser SE
2021. 05. 12. 17:30
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 12. 17:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
INFO
Nyáregyházi SK
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Tápiógyörgye KSK
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Nyáregyházi SK
2021. 04. 24. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 24. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Újszilvás KSE
2021. 05. 01. 16:30
Kókai sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Nyáregyházi SK
2021. 05. 08. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 08. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Sülysápi SE
2021. 05. 15. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
05. 15. 17:00
Nyáregyházi SK
2021. 05. 22. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 22. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
05. 22. 17:00
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 29. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 29. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
05. 29. 17:00
Turai TC
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 06. 17:00
Nyáregyházi SK
2021. 06. 12. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 06. 12. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
06. 12. 17:00
Dány KSK
2021. 05. 26. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
05. 26. 17:00
Nyáregyházi SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple