Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 23. forduló

2021.05.01 - 00:00

Ecser, Ecseri sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
MOHÁCSI ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSIZMADIA DOMINIK ANTAL, GYŐRI HUNOR GERGELY
Ecser SE
Újlengyeli DSE
90'
45'

Gólok

Csapatok

CSERÉK
VEZETŐEDZŐ
CSERÉK
VEZETŐEDZŐ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Ecser SE Ecser SE 23 21 0 2 69 15 54 63 8.4
2 Péceli SSE Péceli SSE 23 19 2 2 70 24 46 59 9
3 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 23 15 4 4 76 36 40 49 8.6
4 Inárcs VSE Inárcs VSE 23 15 3 5 92 43 49 48 8.8
5 Sülysápi SE Sülysápi SE 23 15 3 5 61 33 28 48 8.6
6 Dány KSK Dány KSK 23 14 2 7 59 36 23 44 9
7 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 23 13 1 9 56 34 22 40 9
8 Turai TC Turai TC 23 7 5 11 48 52 -4 26 9
9 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 23 7 3 13 35 56 -21 23 8.1 (-1 pont)
10 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 23 7 1 15 30 69 -39 22 8.4
11 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 23 6 4 13 40 77 -37 22 9
12 Zsámboki SE Zsámboki SE 23 6 2 15 32 52 -20 20 8
13 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 23 6 2 15 43 75 -32 20 8.1
14 Úri KSK Úri KSK 23 6 1 16 42 67 -25 19 8.1
15 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 23 4 3 16 20 72 -52 15 7.8
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 23 4 2 17 34 66 -32 14 8.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Sülysápi SE 12 9 2 1 17 5 12 29 11 7 3 1 16 6 10 24 23 16 5 2 33 11 22 53
2 Galgahévíz SK Inárcs VSE 10 7 2 1 29 7 22 23 13 7 4 2 23 9 14 25 23 14 6 3 52 16 36 48
3 Galgahévíz SK Abonyi Kid FC 12 8 1 3 20 7 13 25 11 7 1 3 11 5 6 22 23 15 2 6 31 12 19 47
4 Galgahévíz SK Dány KSK 11 6 2 3 10 6 4 20 12 6 5 1 17 10 7 23 23 12 7 4 27 16 11 43
5 Galgahévíz SK Péceli SSE 11 6 5 0 18 4 14 23 12 4 5 3 9 6 3 17 23 10 10 3 27 10 17 40
6 Galgahévíz SK Ecser SE 12 5 7 0 13 1 12 22 11 4 6 1 11 5 6 18 23 9 13 1 24 6 18 40
7 Galgahévíz SK Nyáregyházi SK 11 4 5 2 11 9 2 17 12 5 5 2 11 7 4 20 23 9 10 4 22 16 6 37
8 Galgahévíz SK Turai TC 12 5 3 4 16 13 3 18 11 3 3 5 11 17 -6 12 23 8 6 9 27 30 -3 30
9 Galgahévíz SK Zsámboki SE 12 4 4 4 9 9 0 16 11 1 4 6 10 14 -4 7 23 5 8 10 19 23 -4 23
10 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 12 4 4 4 10 8 2 16 11 1 5 5 3 11 -8 7 23 5 9 9 13 19 -6 23
11 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 11 3 2 6 5 16 -11 11 12 2 6 4 4 5 -1 12 23 5 8 10 9 21 -12 23
12 Galgahévíz SK Úri KSK 11 3 3 5 10 15 -5 12 12 1 5 6 5 15 -10 8 23 4 8 11 15 30 -15 20
13 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 12 3 6 3 6 8 -2 15 11 1 0 10 4 23 -19 3 23 4 6 13 10 31 -21 18
14 Galgahévíz SK Újlengyeli DSE 11 2 5 4 8 13 -5 11 12 1 4 7 2 20 -18 7 23 3 9 11 10 33 -23 18
15 Galgahévíz SK SK Tóalmás-TT Sport 12 2 5 5 8 10 -2 11 11 1 1 9 7 24 -17 4 23 3 6 14 15 34 -19 15
16 Galgahévíz SK Tápiószőlősi KSE 12 3 3 6 11 15 -4 12 11 0 2 9 2 24 -22 2 23 3 5 15 13 39 -26 14
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Ecser SE 12 12 0 0 43 5 38 36 11 9 0 2 26 10 16 27 23 21 0 2 69 15 54 63
2 Galgahévíz SK Péceli SSE 11 11 0 0 39 9 30 33 12 8 2 2 31 15 16 26 23 19 2 2 70 24 46 59
3 Galgahévíz SK Abonyi Kid FC 12 9 2 1 47 14 33 29 11 6 2 3 29 22 7 20 23 15 4 4 76 36 40 49
4 Galgahévíz SK Inárcs VSE 10 8 0 2 50 16 34 24 13 7 3 3 42 27 15 24 23 15 3 5 92 43 49 48
5 Galgahévíz SK Sülysápi SE 12 8 2 2 31 17 14 26 11 7 1 3 30 16 14 22 23 15 3 5 61 33 28 48
6 Galgahévíz SK Dány KSK 11 8 0 3 23 10 13 24 12 6 2 4 36 26 10 20 23 14 2 7 59 36 23 44
7 Galgahévíz SK Nyáregyházi SK 11 8 0 3 34 16 18 24 12 5 1 6 22 18 4 16 23 13 1 9 56 34 22 40
8 Galgahévíz SK Turai TC 12 4 5 3 25 21 4 17 11 3 0 8 23 31 -8 9 23 7 5 11 48 52 -4 26
9 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 12 6 2 4 25 27 -2 20 11 1 1 9 10 29 -19 3 23 7 3 13 35 56 -21 23
10 Galgahévíz SK Újlengyeli DSE 11 6 0 5 25 28 -3 18 12 1 1 10 5 41 -36 4 23 7 1 15 30 69 -39 22
11 Galgahévíz SK Tápiószőlősi KSE 12 5 2 5 24 31 -7 17 11 1 2 8 16 46 -30 5 23 6 4 13 40 77 -37 22
12 Galgahévíz SK Zsámboki SE 12 4 1 7 16 24 -8 13 11 2 1 8 16 28 -12 7 23 6 2 15 32 52 -20 20
13 Galgahévíz SK SK Tóalmás-TT Sport 12 4 1 7 23 30 -7 13 11 2 1 8 20 45 -25 7 23 6 2 15 43 75 -32 20
14 Galgahévíz SK Úri KSK 11 3 0 8 20 33 -13 9 12 3 1 8 22 34 -12 10 23 6 1 16 42 67 -25 19
15 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 12 3 3 6 14 29 -15 12 11 1 0 10 6 43 -37 3 23 4 3 16 20 72 -52 15
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 11 2 1 8 19 39 -20 7 12 2 1 9 15 27 -12 7 23 4 2 17 34 66 -32 14
 
Abonyi Kid FC
4 - 40 - 3-2 - 22 - 06 - 08 - 13 - 12 - 07 - 13 - 21 - 09 - 0--
Dány KSK
-0 - 12 - 02 - 32 - 0--1 - 32 - 13 - 0-4 - 04 - 22 - 01 - 0
Ecser SE
-3 - 02 - 03 - 02 - 12 - 0-5 - 24 - 09 - 03 - 03 - 04 - 03 - 2-
Galgahévíz SK
1 - 21 - 60 - 30 - 7-1 - 34 - 5--2 - 11 - 43 - 1-3 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 17 - 41 - 33 - 0-1 - 38 - 1-5 - 0--9 - 0-9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4-1 - 23 - 04 - 10 - 33 - 2-2 - 0--3 - 04 - 05 - 26 - 2
Péceli SSE
3 - 24 - 23 - 2---6 - 01 - 03 - 1-4 - 13 - 07 - 02 - 13 - 0
SK Tóalmás-TT Sport
0 - 43 - 21 - 2--3 - 20 - 42 - 41 - 43 - 34 - 25 - 00 - 1-1 - 2
Sülysápi SE
2 - 1-1 - 32 - 14 - 01 - 21 - 14 - 21 - 17 - 3--2 - 02 - 14 - 2
Tápiógyörgye KSK
-1 - 3-0 - 73 - 32 - 10 - 33 - 11 - 42 - 23 - 1-4 - 03 - 03 - 2
Tápiószőlősi KSE
1 - 12 - 3-3 - 02 - 21 - 60 - 53 - 10 - 5-2 - 16 - 02 - 12 - 6-
Turai TC
3 - 31 - 13 - 03 - 31 - 21 - 1--1 - 54 - 0-2 - 24 - 20 - 12 - 1
Újlengyeli DSE
-0 - 60 - 43 - 02 - 53 - 2--1 - 33 - 24 - 05 - 43 - 01 - 2-
Újszilvás KSE
1 - 2--0 - 21 - 90 - 30 - 32 - 21 - 12 - 11 - 03 - 4-2 - 11 - 1
Úri KSK
1 - 50 - 3-3 - 02 - 51 - 32 - 42 - 1--4 - 52 - 41 - 2-2 - 1
Zsámboki SE
2 - 40 - 20 - 33 - 21 - 30 - 12 - 22 - 40 - 2-4 - 11 - 01 - 0--

Meccsek

Ecser SE

2020. 08. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Sülysápi SE
2020. 08. 30. 10:00
Péceli sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Ecser SE
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Nyáregyházi SK
2020. 09. 13. 16:30
Turai sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Turai sportpálya
Turai TC
Ecser SE
2020. 09. 19. 16:00
Ecseri sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Inárcs VSE
2020. 09. 27. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Ecser SE
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Galgahévíz SK
2020. 10. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 10. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Ecser SE
2020. 10. 17. 15:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Úri KSK
2020. 10. 24. 14:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiószőlősi KSE
2020. 11. 01. 13:30
Zsámboki sportpálya
2020. 11. 01. 13:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Ecser SE
2020. 11. 07. 13:30
Ecseri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiógyörgye KSK
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Ecser SE
2021. 02. 27. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2021. 02. 27. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
Ecser SE
Újszilvás KSE
2021. 03. 06. 14:30
Kókai sportpálya
2021. 03. 06. 14:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Ecser SE
2021. 03. 13. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 03. 13. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Ecser SE
2021. 03. 20. 15:00
Ecseri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Péceli SSE
2021. 04. 28. 17:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 28. 17:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Ecser SE
2021. 04. 03.
Ecseri sportpálya
2021. 04. 03.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Turai TC
2021. 04. 11. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 04. 11. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Ecser SE
2021. 05. 05.
Ecseri sportpálya
2021. 05. 05.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Dány KSK
2021. 04. 24.
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 24.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Ecser SE
2021. 05. 01.
Ecseri sportpálya
2021. 05. 01.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Újlengyeli DSE
2021. 05. 08. 16:30
Úri sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Ecser SE
2021. 05. 15. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Ecser SE
2021. 05. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Zsámboki SE
2021. 05. 30. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 30. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Ecser SE
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Abonyi Kid FC
2021. 06. 13. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 06. 13. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Ecser SE
2021. 05. 26. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
SK Tóalmás-TT Sport

Újlengyeli DSE

2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Nyáregyházi SK
2020. 08. 30. 10:00
Turai sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Turai sportpálya
Turai TC
Újlengyeli DSE
2020. 09. 05. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Inárcs VSE
2020. 09. 13. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Újlengyeli DSE
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 26. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 03. 16:00
Úri sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Újlengyeli DSE
2020. 10. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 10. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Ecser SE
2020. 10. 18. 15:00
Zsámboki sportpálya
2020. 10. 18. 15:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Újlengyeli DSE
2020. 10. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 10. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Tápiógyörgye KSK
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újlengyeli DSE
2020. 11. 07. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 11. 07. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Újszilvás KSE
2021. 02. 20. 13:00
Kókai sportpálya
2021. 02. 20. 13:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Újlengyeli DSE
2020. 11. 21. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 11. 21. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Sülysápi SE
2020. 11. 28.
Péceli sportpálya
2020. 11. 28.
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Újlengyeli DSE
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Újlengyeli DSE
2021. 05. 12. 19:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 12. 19:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Turai TC
2021. 06. 03.
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 03.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Újlengyeli DSE
2021. 04. 03. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Dány KSK
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Újlengyeli DSE
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Újlengyeli DSE
2021. 04. 24. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Úri KSK
2021. 05. 01.
Ecseri sportpálya
2021. 05. 01.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Újlengyeli DSE
2021. 05. 08. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Zsámboki SE
2021. 05. 16.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 16.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Újlengyeli DSE
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Abonyi Kid FC
2021. 05. 30. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 05. 30. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Újlengyeli DSE
2021. 06. 05. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 06. 12. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 06. 12. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Újlengyeli DSE
2021. 05. 26. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Péceli SSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple