Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 23. forduló

2021.05.02 - 16:30

Zsámbok, Zsámboki sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
PETŐ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FENYVESI SZABOLCS
Zsámboki SE
Galgahévíz SK
90'
45'

Gólok

BAJNÓCZI TAMÁS

18'

1 - 0

 

KECSKÉS GÁBOR

69'

2 - 0

 

 

2 - 1

75'

SÁRMÁNY VIKTOR
BALOGH KRISZTIÁN

84'

3 - 1

 

 

3 - 2

90'

SÁRMÁNY VIKTOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Ecser SE Ecser SE 23 21 0 2 69 15 54 63 8.4
2 Péceli SSE Péceli SSE 23 19 2 2 70 24 46 59 9
3 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 23 15 4 4 76 36 40 49 8.6
4 Inárcs VSE Inárcs VSE 23 15 3 5 92 43 49 48 8.8
5 Sülysápi SE Sülysápi SE 23 15 3 5 61 33 28 48 8.6
6 Dány KSK Dány KSK 23 14 2 7 59 36 23 44 9
7 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 23 13 1 9 56 34 22 40 9
8 Turai TC Turai TC 23 7 5 11 48 52 -4 26 9
9 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 23 7 3 13 35 56 -21 24 8.1
10 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 23 7 1 15 30 69 -39 22 8.4
11 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 23 6 4 13 40 77 -37 22 9
12 Zsámboki SE Zsámboki SE 23 6 2 15 32 52 -20 20 8
13 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 23 6 2 15 43 75 -32 20 8.1
14 Úri KSK Úri KSK 23 6 1 16 42 67 -25 19 8.1
15 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 23 4 3 16 20 72 -52 15 7.8
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 23 4 2 17 34 66 -32 14 8.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Sülysápi SE 12 9 2 1 17 5 12 29 11 7 3 1 16 6 10 24 23 16 5 2 33 11 22 53
2 Galgahévíz SK Inárcs VSE 10 7 2 1 29 7 22 23 13 7 4 2 23 9 14 25 23 14 6 3 52 16 36 48
3 Galgahévíz SK Abonyi Kid FC 12 8 1 3 20 7 13 25 11 7 1 3 11 5 6 22 23 15 2 6 31 12 19 47
4 Galgahévíz SK Dány KSK 11 6 2 3 10 6 4 20 12 6 5 1 17 10 7 23 23 12 7 4 27 16 11 43
5 Galgahévíz SK Péceli SSE 11 6 5 0 18 4 14 23 12 4 5 3 9 6 3 17 23 10 10 3 27 10 17 40
6 Galgahévíz SK Ecser SE 12 5 7 0 13 1 12 22 11 4 6 1 11 5 6 18 23 9 13 1 24 6 18 40
7 Galgahévíz SK Nyáregyházi SK 11 4 5 2 11 9 2 17 12 5 5 2 11 7 4 20 23 9 10 4 22 16 6 37
8 Galgahévíz SK Turai TC 12 5 3 4 16 13 3 18 11 3 3 5 11 17 -6 12 23 8 6 9 27 30 -3 30
9 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 12 4 4 4 10 8 2 16 11 1 5 5 3 11 -8 8 23 5 9 9 13 19 -6 24
10 Galgahévíz SK Zsámboki SE 12 4 4 4 9 9 0 16 11 1 4 6 10 14 -4 7 23 5 8 10 19 23 -4 23
11 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 11 3 2 6 5 16 -11 11 12 2 6 4 4 5 -1 12 23 5 8 10 9 21 -12 23
12 Galgahévíz SK Úri KSK 11 3 3 5 10 15 -5 12 12 1 5 6 5 15 -10 8 23 4 8 11 15 30 -15 20
13 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 12 3 6 3 6 8 -2 15 11 1 0 10 4 23 -19 3 23 4 6 13 10 31 -21 18
14 Galgahévíz SK Újlengyeli DSE 11 2 5 4 8 13 -5 11 12 1 4 7 2 20 -18 7 23 3 9 11 10 33 -23 18
15 Galgahévíz SK SK Tóalmás-TT Sport 12 2 5 5 8 10 -2 11 11 1 1 9 7 24 -17 4 23 3 6 14 15 34 -19 15
16 Galgahévíz SK Tápiószőlősi KSE 12 3 3 6 11 15 -4 12 11 0 2 9 2 24 -22 2 23 3 5 15 13 39 -26 14
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Ecser SE 12 12 0 0 43 5 38 36 11 9 0 2 26 10 16 27 23 21 0 2 69 15 54 63
2 Galgahévíz SK Péceli SSE 11 11 0 0 39 9 30 33 12 8 2 2 31 15 16 26 23 19 2 2 70 24 46 59
3 Galgahévíz SK Abonyi Kid FC 12 9 2 1 47 14 33 29 11 6 2 3 29 22 7 20 23 15 4 4 76 36 40 49
4 Galgahévíz SK Inárcs VSE 10 8 0 2 50 16 34 24 13 7 3 3 42 27 15 24 23 15 3 5 92 43 49 48
5 Galgahévíz SK Sülysápi SE 12 8 2 2 31 17 14 26 11 7 1 3 30 16 14 22 23 15 3 5 61 33 28 48
6 Galgahévíz SK Dány KSK 11 8 0 3 23 10 13 24 12 6 2 4 36 26 10 20 23 14 2 7 59 36 23 44
7 Galgahévíz SK Nyáregyházi SK 11 8 0 3 34 16 18 24 12 5 1 6 22 18 4 16 23 13 1 9 56 34 22 40
8 Galgahévíz SK Turai TC 12 4 5 3 25 21 4 17 11 3 0 8 23 31 -8 9 23 7 5 11 48 52 -4 26
9 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 12 6 2 4 25 27 -2 20 11 1 1 9 10 29 -19 4 23 7 3 13 35 56 -21 24
10 Galgahévíz SK Újlengyeli DSE 11 6 0 5 25 28 -3 18 12 1 1 10 5 41 -36 4 23 7 1 15 30 69 -39 22
11 Galgahévíz SK Tápiószőlősi KSE 12 5 2 5 24 31 -7 17 11 1 2 8 16 46 -30 5 23 6 4 13 40 77 -37 22
12 Galgahévíz SK Zsámboki SE 12 4 1 7 16 24 -8 13 11 2 1 8 16 28 -12 7 23 6 2 15 32 52 -20 20
13 Galgahévíz SK SK Tóalmás-TT Sport 12 4 1 7 23 30 -7 13 11 2 1 8 20 45 -25 7 23 6 2 15 43 75 -32 20
14 Galgahévíz SK Úri KSK 11 3 0 8 20 33 -13 9 12 3 1 8 22 34 -12 10 23 6 1 16 42 67 -25 19
15 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 12 3 3 6 14 29 -15 12 11 1 0 10 6 43 -37 3 23 4 3 16 20 72 -52 15
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 11 2 1 8 19 39 -20 7 12 2 1 9 15 27 -12 7 23 4 2 17 34 66 -32 14
 
Abonyi Kid FC
4 - 40 - 3-2 - 22 - 06 - 08 - 13 - 12 - 07 - 13 - 21 - 09 - 0--
Dány KSK
-0 - 12 - 02 - 32 - 0--1 - 32 - 13 - 0-4 - 04 - 22 - 01 - 0
Ecser SE
-3 - 02 - 03 - 02 - 12 - 0-5 - 24 - 09 - 03 - 03 - 04 - 03 - 2-
Galgahévíz SK
1 - 21 - 60 - 30 - 7-1 - 34 - 5--2 - 11 - 43 - 1-3 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 17 - 41 - 33 - 0-1 - 38 - 1-5 - 0--9 - 0-9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4-1 - 23 - 04 - 10 - 33 - 2-2 - 0--3 - 04 - 05 - 26 - 2
Péceli SSE
3 - 24 - 23 - 2---6 - 01 - 03 - 1-4 - 13 - 07 - 02 - 13 - 0
SK Tóalmás-TT Sport
0 - 43 - 21 - 2--3 - 20 - 42 - 41 - 43 - 34 - 25 - 00 - 1-1 - 2
Sülysápi SE
2 - 1-1 - 32 - 14 - 01 - 21 - 14 - 21 - 17 - 3--2 - 02 - 14 - 2
Tápiógyörgye KSK
-1 - 3-0 - 73 - 32 - 10 - 33 - 11 - 42 - 23 - 1-4 - 03 - 03 - 2
Tápiószőlősi KSE
1 - 12 - 3-3 - 02 - 21 - 60 - 53 - 10 - 5-2 - 16 - 02 - 12 - 6-
Turai TC
3 - 31 - 13 - 03 - 31 - 21 - 1--1 - 54 - 0-2 - 24 - 20 - 12 - 1
Újlengyeli DSE
-0 - 60 - 43 - 02 - 53 - 2--1 - 33 - 24 - 05 - 43 - 01 - 2-
Újszilvás KSE
1 - 2--0 - 21 - 90 - 30 - 32 - 21 - 12 - 11 - 03 - 4-2 - 11 - 1
Úri KSK
1 - 50 - 3-3 - 02 - 51 - 32 - 42 - 1--4 - 52 - 41 - 2-2 - 1
Zsámboki SE
2 - 40 - 20 - 33 - 21 - 30 - 12 - 22 - 40 - 2-4 - 11 - 01 - 0--

Meccsek

Zsámboki SE

2020. 08. 23. 17:00
Zsámboki sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 08. 30. 10:00
Péteri sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Péteri sportpálya
Sülysápi SE
Zsámboki SE
2020. 09. 06. 16:30
Zsámboki sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Péceli SSE
2020. 09. 12. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 12. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Zsámboki SE
2020. 09. 20. 16:00
Zsámboki sportpálya
2020. 09. 20. 16:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Turai TC
2020. 09. 27. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Zsámboki SE
2020. 10. 04. 16:00
Zsámboki sportpálya
2020. 10. 04. 16:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Dány KSK
2020. 10. 11. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 11. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Zsámboki SE
2020. 10. 18. 15:00
Zsámboki sportpálya
2020. 10. 18. 15:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Újlengyeli DSE
2020. 10. 24. 14:00
Úri sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Zsámboki SE
2020. 11. 01. 13:30
Zsámboki sportpálya
2020. 11. 01. 13:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Ecser SE
2020. 11. 08. 13:30
Zsámboki sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Tápiószőlősi KSE
2021. 02. 21. 15:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 02. 21. 15:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
Tápiógyörgye KSK
Zsámboki SE
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 07. 14:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Zsámboki SE
2021. 03. 13. 15:00
Kókai sportpálya
2021. 03. 13. 15:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Zsámboki SE
2021. 03. 21. 15:00
Zsámboki sportpálya
2021. 03. 21. 15:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Sülysápi SE
2021. 03. 27. 15:30
Péceli sportpálya
2021. 03. 27. 15:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Zsámboki SE
2021. 05. 12. 17:30
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 12. 17:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Nyáregyházi SK
2021. 04. 11. 16:00
Turai sportpálya
2021. 04. 11. 16:00
Turai sportpálya
Turai TC
Zsámboki SE
2021. 04. 18. 16:00
Zsámboki sportpálya
2021. 04. 18. 16:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Inárcs VSE
2021. 04. 25. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 04. 25. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Zsámboki SE
2021. 05. 02. 16:30
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 02. 16:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Galgahévíz SK
2021. 05. 08. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Zsámboki SE
2021. 05. 16. 17:00
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 16. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Úri KSK
2021. 05. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Zsámboki SE
2021. 05. 29. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Zsámboki SE
2021. 06. 06. 17:00
Zsámboki sportpálya
2021. 06. 06. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Tápiógyörgye KSK
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Zsámboki SE
2021. 05. 26.
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 26.
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Újszilvás KSE

Galgahévíz SK

2020. 08. 23. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Turai TC
2020. 08. 30. 10:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 08. 30. 10:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 06. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Dány KSK
2020. 09. 13. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Tápiószőlősi KSE
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 27. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 27. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Úri KSK
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Galgahévíz SK
2020. 10. 11. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 11. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Zsámboki SE
2020. 10. 18. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Galgahévíz SK
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Abonyi Kid FC
2020. 11. 01. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Galgahévíz SK
2020. 11. 08. 13:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 02. 21. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 02. 21. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Sülysápi SE
Galgahévíz SK
2021. 02. 27. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 02. 27. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Péceli SSE
2021. 03. 06.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 03. 06.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Galgahévíz SK
2021. 03. 14. 15:00
Turai sportpálya
2021. 03. 14. 15:00
Turai sportpálya
Turai TC
Galgahévíz SK
2021. 03. 20. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Inárcs VSE
2021. 03. 28. 15:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Galgahévíz SK
2021. 04. 03.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 04. 03.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Galgahévíz SK
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Újlengyeli DSE
2021. 04. 17. 16:00
Úri sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Galgahévíz SK
2021. 04. 24.
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 24.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Ecser SE
2021. 05. 02. 16:30
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 02. 16:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Galgahévíz SK
2021. 05. 09. 11:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 09. 11:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Galgahévíz SK
2021. 05. 22. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Újszilvás KSE
2021. 05. 29.
Kókai sportpálya
2021. 05. 29.
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Galgahévíz SK
2021. 06. 05. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Sülysápi SE
2021. 06. 12.
Péceli sportpálya
2021. 06. 12.
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Galgahévíz SK
2021. 05. 26. 18:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 26. 18:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Nyáregyházi SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple