Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 24. forduló

2021.05.09 - 11:00

Galgahévíz, Galgahévízi sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
PÁLFI BENCE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR LÁSZLÓ, KÉRI I. ZOLTÁN
Galgahévíz SK
Tápiógyörgye KSK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

12'

UNGVÁRI BENCE

 

0 - 2

53'

GULYÁS TAMÁS KOPPÁNY
LUKÁCS PATRIK

60'

1 - 2

 

 

1 - 3

63'

UNGVÁRI BENCE
LUKÁCS PATRIK

70'

2 - 3

 

LUKÁCS PATRIK

75'

3 - 3

 

LUKÁCS PATRIK

83'

4 - 3

 

 

4 - 4

87'

NAGY ZOLTÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Ecser SE Ecser SE 24 22 0 2 75 15 60 66 8.7
2 Péceli SSE Péceli SSE 24 19 3 2 71 25 46 60 9
3 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 24 16 4 4 80 39 41 52 8.5
4 Inárcs VSE Inárcs VSE 24 16 3 5 99 43 56 51 9.1
5 Sülysápi SE Sülysápi SE 24 16 3 5 65 34 31 51 8.4
6 Dány KSK Dány KSK 24 14 2 8 62 40 22 44 8.8
7 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 24 13 1 10 57 38 19 40 8.8
8 Turai TC Turai TC 24 7 5 12 49 55 -6 26 9.2
9 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 24 7 4 13 39 60 -21 24 8.4 (-1 pont)
10 Zsámboki SE Zsámboki SE 24 7 2 15 35 52 -17 23 8.2
11 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 24 7 2 15 46 76 -30 23 8.2
12 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 24 6 5 13 41 78 -37 23 8.7
13 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 24 7 1 16 30 72 -42 22 8.3
14 Úri KSK Úri KSK 24 6 1 17 42 73 -31 19 7.9
15 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 24 4 3 17 38 70 -32 15 8.3
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 24 4 3 17 20 79 -59 15 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Sülysápi SE 12 9 2 1 17 5 12 29 12 8 3 1 17 6 11 27 24 17 5 2 34 11 23 56
2 Újszilvás KSE Inárcs VSE 11 8 2 1 32 7 25 26 13 7 4 2 23 9 14 25 24 15 6 3 55 16 39 51
3 Újszilvás KSE Abonyi Kid FC 12 8 1 3 20 7 13 25 12 7 2 3 12 6 6 23 24 15 3 6 32 13 19 48
4 Újszilvás KSE Dány KSK 12 6 3 3 11 7 4 21 12 6 5 1 17 10 7 23 24 12 8 4 28 17 11 44
5 Újszilvás KSE Péceli SSE 12 7 5 0 19 4 15 26 12 4 5 3 9 6 3 17 24 11 10 3 28 10 18 43
6 Újszilvás KSE Ecser SE 12 5 7 0 13 1 12 22 12 5 6 1 13 5 8 21 24 10 13 1 26 6 20 43
7 Újszilvás KSE Nyáregyházi SK 12 4 5 3 11 10 1 17 12 5 5 2 11 7 4 20 24 9 10 5 22 17 5 37
8 Újszilvás KSE Turai TC 13 5 4 4 16 13 3 19 11 3 3 5 11 17 -6 12 24 8 7 9 27 30 -3 31
9 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 12 4 4 4 10 8 2 16 12 2 5 5 4 11 -7 10 24 6 9 9 14 19 -5 26
10 Újszilvás KSE Zsámboki SE 12 4 4 4 9 9 0 16 12 1 5 6 10 14 -4 8 24 5 9 10 19 23 -4 24
11 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 12 3 2 7 5 17 -12 11 12 2 6 4 4 5 -1 12 24 5 8 11 9 22 -13 23
12 Újszilvás KSE Úri KSK 12 3 3 6 10 17 -7 12 12 1 5 6 5 15 -10 8 24 4 8 12 15 32 -17 20
13 Újszilvás KSE Újlengyeli DSE 12 2 6 4 8 13 -5 12 12 1 4 7 2 20 -18 7 24 3 10 11 10 33 -23 19
14 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 12 3 6 3 6 8 -2 15 12 1 0 11 4 26 -22 3 24 4 6 14 10 34 -24 18
15 Újszilvás KSE SK Tóalmás-TT Sport 12 2 5 5 8 10 -2 11 12 1 2 9 7 24 -17 5 24 3 7 14 15 34 -19 16
16 Újszilvás KSE Tápiószőlősi KSE 12 3 3 6 11 15 -4 12 12 0 2 10 2 25 -23 2 24 3 5 16 13 40 -27 14
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Ecser SE 12 12 0 0 43 5 38 36 12 10 0 2 32 10 22 30 24 22 0 2 75 15 60 66
2 Újszilvás KSE Péceli SSE 12 11 1 0 40 10 30 34 12 8 2 2 31 15 16 26 24 19 3 2 71 25 46 60
3 Újszilvás KSE Abonyi Kid FC 12 9 2 1 47 14 33 29 12 7 2 3 33 25 8 23 24 16 4 4 80 39 41 52
4 Újszilvás KSE Inárcs VSE 11 9 0 2 57 16 41 27 13 7 3 3 42 27 15 24 24 16 3 5 99 43 56 51
5 Újszilvás KSE Sülysápi SE 12 8 2 2 31 17 14 26 12 8 1 3 34 17 17 25 24 16 3 5 65 34 31 51
6 Újszilvás KSE Dány KSK 12 8 0 4 26 14 12 24 12 6 2 4 36 26 10 20 24 14 2 8 62 40 22 44
7 Újszilvás KSE Nyáregyházi SK 12 8 0 4 35 20 15 24 12 5 1 6 22 18 4 16 24 13 1 10 57 38 19 40
8 Újszilvás KSE Turai TC 13 4 5 4 26 24 2 17 11 3 0 8 23 31 -8 9 24 7 5 12 49 55 -6 26
9 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 12 6 2 4 25 27 -2 20 12 1 2 9 14 33 -19 4 24 7 4 13 39 60 -21 24
10 Újszilvás KSE Zsámboki SE 12 4 1 7 16 24 -8 13 12 3 1 8 19 28 -9 10 24 7 2 15 35 52 -17 23
11 Újszilvás KSE SK Tóalmás-TT Sport 12 4 1 7 23 30 -7 13 12 3 1 8 23 46 -23 10 24 7 2 15 46 76 -30 23
12 Újszilvás KSE Tápiószőlősi KSE 12 5 2 5 24 31 -7 17 12 1 3 8 17 47 -30 6 24 6 5 13 41 78 -37 23
13 Újszilvás KSE Újlengyeli DSE 12 6 0 6 25 31 -6 18 12 1 1 10 5 41 -36 4 24 7 1 16 30 72 -42 22
14 Újszilvás KSE Úri KSK 12 3 0 9 20 39 -19 9 12 3 1 8 22 34 -12 10 24 6 1 17 42 73 -31 19
15 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 12 2 2 8 23 43 -20 8 12 2 1 9 15 27 -12 7 24 4 3 17 38 70 -32 15
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 12 3 3 6 14 29 -15 12 12 1 0 11 6 50 -44 3 24 4 3 17 20 79 -59 15
 
Abonyi Kid FC
4 - 40 - 3-2 - 22 - 06 - 08 - 13 - 12 - 07 - 13 - 21 - 09 - 0--
Dány KSK
3 - 40 - 12 - 02 - 32 - 0--1 - 32 - 13 - 0-4 - 04 - 22 - 01 - 0
Ecser SE
-3 - 02 - 03 - 02 - 12 - 0-5 - 24 - 09 - 03 - 03 - 04 - 03 - 2-
Galgahévíz SK
1 - 21 - 60 - 30 - 7-1 - 34 - 5-4 - 42 - 11 - 43 - 1-3 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 17 - 41 - 33 - 0-1 - 38 - 1-5 - 0--9 - 07 - 09 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4-1 - 23 - 04 - 10 - 33 - 21 - 42 - 0--3 - 04 - 05 - 26 - 2
Péceli SSE
3 - 24 - 23 - 2---6 - 01 - 03 - 11 - 14 - 13 - 07 - 02 - 13 - 0
SK Tóalmás-TT Sport
0 - 43 - 21 - 2--3 - 20 - 42 - 41 - 43 - 34 - 25 - 00 - 1-1 - 2
Sülysápi SE
2 - 1-1 - 32 - 14 - 01 - 21 - 14 - 21 - 17 - 3--2 - 02 - 14 - 2
Tápiógyörgye KSK
-1 - 3-0 - 73 - 32 - 10 - 33 - 11 - 42 - 23 - 1-4 - 03 - 03 - 2
Tápiószőlősi KSE
1 - 12 - 3-3 - 02 - 21 - 60 - 53 - 10 - 5-2 - 16 - 02 - 12 - 6-
Turai TC
3 - 31 - 13 - 03 - 31 - 21 - 1-1 - 31 - 54 - 0-2 - 24 - 20 - 12 - 1
Újlengyeli DSE
-0 - 60 - 43 - 02 - 53 - 2--1 - 33 - 24 - 05 - 43 - 01 - 20 - 3
Újszilvás KSE
1 - 2--0 - 21 - 90 - 30 - 32 - 21 - 12 - 11 - 03 - 4-2 - 11 - 1
Úri KSK
1 - 50 - 30 - 63 - 02 - 51 - 32 - 42 - 1--4 - 52 - 41 - 2-2 - 1
Zsámboki SE
2 - 40 - 20 - 33 - 21 - 30 - 12 - 22 - 40 - 2-4 - 11 - 01 - 0--

Meccsek

Galgahévíz SK

2020. 08. 23. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Turai TC
2020. 08. 30. 10:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 08. 30. 10:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 06. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Dány KSK
2020. 09. 13. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Tápiószőlősi KSE
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 27. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 27. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Úri KSK
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Galgahévíz SK
2020. 10. 11. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 11. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Zsámboki SE
2020. 10. 18. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Galgahévíz SK
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Abonyi Kid FC
2020. 11. 01. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Galgahévíz SK
2020. 11. 08. 13:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 02. 21. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 02. 21. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Sülysápi SE
Galgahévíz SK
2021. 02. 27. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 02. 27. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Péceli SSE
2021. 03. 06.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 03. 06.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Galgahévíz SK
2021. 03. 14. 15:00
Turai sportpálya
2021. 03. 14. 15:00
Turai sportpálya
Turai TC
Galgahévíz SK
2021. 03. 20. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Inárcs VSE
2021. 03. 28. 15:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Galgahévíz SK
2021. 04. 03.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 04. 03.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Galgahévíz SK
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Újlengyeli DSE
2021. 04. 17. 16:00
Úri sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Galgahévíz SK
2021. 04. 24.
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 24.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Ecser SE
2021. 05. 02. 16:30
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 02. 16:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Galgahévíz SK
2021. 05. 09. 11:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 09. 11:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Galgahévíz SK
2021. 05. 22. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Újszilvás KSE
2021. 05. 29.
Kókai sportpálya
2021. 05. 29.
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Galgahévíz SK
2021. 06. 05. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Sülysápi SE
2021. 06. 12.
Péceli sportpálya
2021. 06. 12.
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Galgahévíz SK
2021. 05. 26. 18:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 26. 18:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Nyáregyházi SK

Tápiógyörgye KSK

2020. 09. 23. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 23. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Újszilvás KSE
2020. 08. 30. 10:00
Kókai sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Tápiógyörgye KSK
2020. 09. 06. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 06. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Sülysápi SE
2020. 09. 12. 16:30
Péceli sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Tápiógyörgye KSK
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Nyáregyházi SK
2020. 09. 27. 16:00
Turai sportpálya
2020. 09. 27. 16:00
Turai sportpálya
Turai TC
Tápiógyörgye KSK
2020. 10. 04. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Inárcs VSE
2020. 10. 11. 15:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiógyörgye KSK
2020. 10. 18. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Galgahévíz SK
2020. 10. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 10. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Tápiógyörgye KSK
2020. 11. 01.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 11. 01.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Úri KSK
2020. 11. 07. 13:30
Ecseri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiógyörgye KSK
2021. 02. 21. 15:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 02. 21. 15:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
Tápiógyörgye KSK
Zsámboki SE
2021. 02. 28. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Tápiószőlősi KSE
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Abonyi Kid FC
Tápiógyörgye KSK
2021. 03. 14. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 03. 14. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Tápiógyörgye KSK
2021. 03. 21. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 03. 27. 15:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 03. 27. 15:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Tápiógyörgye KSK
2021. 04. 04.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 04. 04.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Péceli SSE
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Tápiógyörgye KSK
2021. 04. 18. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 04. 18. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Turai TC
2021. 04. 25. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 04. 25. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 02. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 02. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Dány KSK
2021. 05. 09. 11:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 09. 11:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 16.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 16.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Újlengyeli DSE
2021. 05. 22. 17:00
Úri sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 30. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 30. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Ecser SE
2021. 06. 06. 17:00
Zsámboki sportpálya
2021. 06. 06. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Tápiógyörgye KSK
2021. 06. 12. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 06. 12. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Abonyi Kid FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple