Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 29. forduló

2021.06.12 - 17:00

Abony, Abonyi sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
TÓTH ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSERESNYÉS CSABA, KUN ATTILA
Abonyi Kid FC
Zsámboki SE
90'
45'

Gólok

BALOG MIHÁLY

10'

1 - 0

 

DEBRECZENI ERIK

58'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Ecser SE Ecser SE 29 26 0 3 89 17 72 78 9
2 Péceli SSE Péceli SSE 29 24 3 2 86 28 58 75 8.8
3 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 29 21 4 4 103 40 63 67 8.9
4 Sülysápi SE Sülysápi SE 29 21 3 5 98 45 53 66 8.7
5 Inárcs VSE Inárcs VSE 29 18 3 8 115 52 63 57 8.6
6 Dány KSK Dány KSK 29 16 2 11 72 47 25 50 8.6
7 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 29 15 1 13 64 53 11 46 8.4
8 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 29 10 2 17 55 85 -30 32 8.8
9 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 29 9 6 14 49 66 -17 32 8.7 (-1 pont)
10 Zsámboki SE Zsámboki SE 29 9 2 18 43 62 -19 29 8.1
11 Turai TC Turai TC 29 8 5 16 59 78 -19 29 8.4
12 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 29 7 6 16 49 90 -41 27 8.4
13 Úri KSK Úri KSK 29 8 2 19 48 85 -37 26 8.3
14 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 29 8 1 20 34 102 -68 25 8.3
15 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 29 5 3 21 50 93 -43 18 8.1
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 29 4 3 22 27 98 -71 15 7.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Sülysápi SE 15 11 3 1 25 7 18 36 14 9 4 1 24 9 15 31 29 20 7 2 49 16 33 67
2 Újszilvás KSE Abonyi Kid FC 15 10 2 3 25 8 17 32 14 9 2 3 18 6 12 29 29 19 4 6 43 14 29 61
3 Újszilvás KSE Inárcs VSE 14 10 3 1 41 9 32 33 15 7 5 3 23 10 13 26 29 17 8 4 64 19 45 59
4 Újszilvás KSE Ecser SE 14 6 7 1 16 2 14 25 15 7 6 2 19 6 13 27 29 13 13 3 35 8 27 52
5 Újszilvás KSE Dány KSK 14 7 4 3 14 8 6 25 15 6 8 1 18 11 7 26 29 13 12 4 32 19 13 51
6 Újszilvás KSE Péceli SSE 15 7 8 0 19 4 15 29 14 5 6 3 14 8 6 21 29 12 14 3 33 12 21 50
7 Újszilvás KSE Nyáregyházi SK 15 4 8 3 11 10 1 20 14 5 6 3 11 10 1 21 29 9 14 6 22 20 2 41
8 Újszilvás KSE Turai TC 15 6 4 5 19 17 2 22 14 3 4 7 13 26 -13 13 29 9 8 12 32 43 -11 35
9 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 14 5 5 4 11 8 3 20 15 2 7 6 4 14 -10 12 29 7 12 10 15 22 -7 32
10 Újszilvás KSE Zsámboki SE 14 5 5 4 10 9 1 20 15 2 5 8 13 18 -5 11 29 7 10 12 23 27 -4 31
11 Újszilvás KSE Úri KSK 14 4 4 6 12 17 -5 16 15 2 5 8 6 19 -13 11 29 6 9 14 18 36 -18 27
12 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 14 3 3 8 9 25 -16 12 15 2 9 4 5 6 -1 15 29 5 12 12 14 31 -17 27
13 Újszilvás KSE SK Tóalmás-TT Sport 15 3 6 6 9 11 -2 15 14 2 2 10 9 27 -18 8 29 5 8 16 18 38 -20 23
14 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 15 3 8 4 7 14 -7 17 14 1 1 12 6 30 -24 4 29 4 9 16 13 44 -31 21
15 Újszilvás KSE Újlengyeli DSE 14 2 6 6 9 20 -11 12 15 1 6 8 3 24 -21 9 29 3 12 14 12 44 -32 21
16 Újszilvás KSE Tápiószőlősi KSE 15 4 3 8 14 19 -5 15 14 0 3 11 2 27 -25 3 29 4 6 19 16 46 -30 18
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Ecser SE 14 13 0 1 48 6 42 39 15 13 0 2 41 11 30 39 29 26 0 3 89 17 72 78
2 Újszilvás KSE Péceli SSE 15 14 1 0 48 11 37 43 14 10 2 2 38 17 21 32 29 24 3 2 86 28 58 75
3 Újszilvás KSE Abonyi Kid FC 15 12 2 1 58 15 43 38 14 9 2 3 45 25 20 29 29 21 4 4 103 40 63 67
4 Újszilvás KSE Sülysápi SE 15 11 2 2 51 21 30 35 14 10 1 3 47 24 23 31 29 21 3 5 98 45 53 66
5 Újszilvás KSE Inárcs VSE 14 11 0 3 73 23 50 33 15 7 3 5 42 29 13 24 29 18 3 8 115 52 63 57
6 Újszilvás KSE Dány KSK 14 9 0 5 33 16 17 27 15 7 2 6 39 31 8 23 29 16 2 11 72 47 25 50
7 Újszilvás KSE Nyáregyházi SK 15 10 0 5 41 24 17 30 14 5 1 8 23 29 -6 16 29 15 1 13 64 53 11 46
8 Újszilvás KSE SK Tóalmás-TT Sport 15 6 1 8 27 32 -5 19 14 4 1 9 28 53 -25 13 29 10 2 17 55 85 -30 32
9 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 14 7 2 5 29 29 0 23 15 2 4 9 20 37 -17 9 29 9 6 14 49 66 -17 32
10 Újszilvás KSE Zsámboki SE 14 5 1 8 21 26 -5 16 15 4 1 10 22 36 -14 13 29 9 2 18 43 62 -19 29
11 Újszilvás KSE Turai TC 15 5 5 5 32 29 3 20 14 3 0 11 27 49 -22 9 29 8 5 16 59 78 -19 29
12 Újszilvás KSE Tápiószőlősi KSE 15 5 3 7 28 38 -10 18 14 2 3 9 21 52 -31 9 29 7 6 16 49 90 -41 27
13 Újszilvás KSE Úri KSK 14 4 1 9 24 41 -17 13 15 4 1 10 24 44 -20 13 29 8 2 19 48 85 -37 26
14 Újszilvás KSE Újlengyeli DSE 14 6 0 8 26 47 -21 18 15 2 1 12 8 55 -47 7 29 8 1 20 34 102 -68 25
15 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 14 3 2 9 34 56 -22 11 15 2 1 12 16 37 -21 7 29 5 3 21 50 93 -43 18
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 15 3 3 9 15 39 -24 12 14 1 0 13 12 59 -47 3 29 4 3 22 27 98 -71 15
 
Abonyi Kid FC
4 - 40 - 34 - 12 - 22 - 06 - 08 - 13 - 12 - 07 - 13 - 21 - 09 - 05 - 02 - 0
Dány KSK
3 - 40 - 12 - 02 - 32 - 01 - 26 - 01 - 32 - 13 - 0-4 - 04 - 22 - 01 - 0
Ecser SE
0 - 13 - 02 - 03 - 02 - 12 - 0-5 - 24 - 09 - 03 - 03 - 04 - 03 - 25 - 0
Galgahévíz SK
1 - 21 - 60 - 30 - 7-1 - 34 - 55 - 84 - 42 - 11 - 43 - 16 - 53 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 17 - 41 - 33 - 07 - 01 - 38 - 12 - 55 - 0-7 - 29 - 07 - 09 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 43 - 01 - 23 - 04 - 10 - 33 - 21 - 42 - 00 - 43 - 03 - 04 - 05 - 26 - 2
Péceli SSE
3 - 24 - 23 - 23 - 01 - 04 - 16 - 01 - 03 - 11 - 14 - 13 - 07 - 02 - 13 - 0
SK Tóalmás-TT Sport
0 - 43 - 21 - 23 - 01 - 03 - 20 - 42 - 41 - 43 - 34 - 25 - 00 - 10 - 21 - 2
Sülysápi SE
2 - 12 - 11 - 32 - 14 - 01 - 21 - 14 - 21 - 17 - 38 - 210 - 12 - 02 - 14 - 2
Tápiógyörgye KSK
-1 - 31 - 20 - 73 - 32 - 10 - 33 - 11 - 42 - 23 - 13 - 04 - 03 - 03 - 2
Tápiószőlősi KSE
1 - 12 - 30 - 13 - 02 - 21 - 60 - 53 - 10 - 53 - 32 - 16 - 02 - 12 - 61 - 3
Turai TC
3 - 31 - 13 - 03 - 31 - 21 - 11 - 51 - 31 - 54 - 05 - 02 - 24 - 20 - 12 - 1
Újlengyeli DSE
0 - 110 - 60 - 43 - 02 - 53 - 2-1 - 51 - 33 - 24 - 05 - 43 - 01 - 20 - 3
Újszilvás KSE
1 - 20 - 20 - 60 - 21 - 90 - 30 - 32 - 21 - 12 - 11 - 03 - 41 - 22 - 11 - 1
Úri KSK
1 - 50 - 30 - 63 - 02 - 51 - 32 - 42 - 1-1 - 14 - 52 - 41 - 23 - 12 - 1
Zsámboki SE
2 - 40 - 20 - 33 - 21 - 30 - 12 - 22 - 40 - 20 - 24 - 11 - 01 - 0-5 - 0

Meccsek

Abonyi Kid FC

2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Tápiószőlősi KSE
2020. 08. 30. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
Újszilvás KSE
Abonyi Kid FC
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 09. 12. 12:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 09. 12. 12:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Abonyi Kid FC
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Péceli SSE
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Turai TC
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Abonyi Kid FC
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Dány KSK
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újlengyeli DSE
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Abonyi Kid FC
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Ecser SE
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Abonyi Kid FC
Tápiógyörgye KSK
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 20. 15:00
Abonyi sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újszilvás KSE
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Abonyi Kid FC
2021. 04. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Sülysápi SE
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Abonyi Kid FC
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Nyáregyházi SK
2021. 04. 24. 16:30
Turai sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Turai sportpálya
Turai TC
Abonyi Kid FC
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Inárcs VSE
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Abonyi Kid FC
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Galgahévíz SK
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Abonyi Kid FC
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Úri KSK
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Abonyi Kid FC
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Zsámboki SE
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Abonyi Kid FC

Zsámboki SE

2020. 08. 23. 17:00
Zsámboki sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 08. 30. 10:00
Péteri sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Péteri sportpálya
Sülysápi SE
Zsámboki SE
2020. 09. 06. 16:30
Zsámboki sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Péceli SSE
2020. 09. 12. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 12. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Zsámboki SE
2020. 09. 20. 16:00
Zsámboki sportpálya
2020. 09. 20. 16:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Turai TC
2020. 09. 27. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Zsámboki SE
2020. 10. 04. 16:00
Zsámboki sportpálya
2020. 10. 04. 16:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Dány KSK
2020. 10. 11. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 11. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Zsámboki SE
2020. 10. 18. 15:00
Zsámboki sportpálya
2020. 10. 18. 15:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Újlengyeli DSE
2020. 10. 24. 14:00
Úri sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Zsámboki SE
2020. 11. 01. 13:30
Zsámboki sportpálya
2020. 11. 01. 13:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Ecser SE
2020. 11. 08. 13:30
Zsámboki sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Tápiószőlősi KSE
2021. 02. 21. 15:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 02. 21. 15:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
Tápiógyörgye KSK
Zsámboki SE
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 07. 14:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Zsámboki SE
2021. 03. 13. 15:00
Kókai sportpálya
2021. 03. 13. 15:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Zsámboki SE
2021. 03. 21. 15:00
Zsámboki sportpálya
2021. 03. 21. 15:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Sülysápi SE
2021. 03. 27. 15:30
Péceli sportpálya
2021. 03. 27. 15:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Zsámboki SE
2021. 05. 12. 17:30
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 12. 17:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Nyáregyházi SK
2021. 04. 11. 16:00
Turai sportpálya
2021. 04. 11. 16:00
Turai sportpálya
Turai TC
Zsámboki SE
2021. 04. 18. 16:00
Zsámboki sportpálya
2021. 04. 18. 16:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Inárcs VSE
2021. 04. 25. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 04. 25. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Zsámboki SE
2021. 05. 02. 16:30
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 02. 16:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Galgahévíz SK
2021. 05. 08. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Zsámboki SE
2021. 05. 16. 17:00
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 16. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Úri KSK
2021. 05. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Zsámboki SE
2021. 05. 29. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Zsámboki SE
2021. 06. 06. 17:00
Zsámboki sportpálya
2021. 06. 06. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Tápiógyörgye KSK
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Zsámboki SE
2021. 05. 26.
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 26.
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Újszilvás KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple