Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U14-es bajnokság, Keleti csoport 19. forduló

2021.05.18 - 18:00

Dabas, FC Dabas Utánpótlás Sporttelep (Kiss Ernő utca)

Pest

U14-es bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
MÁRTON LAJOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PÁLFI BENCE
FC Dabas
Dabas-Gyón FC
70'
35'

Gólok

ZÁBRÁDI BENJÁMIN

3'

1 - 0

 

ZÁBRÁDI BENJÁMIN

4'

2 - 0

 

ISZTOLYKA BENCE ÁRON

20'

3 - 0

 

JORDÁN MÁTÉ

23'

4 - 0

 

ISZTOLYKA BENCE ÁRON

29'

5 - 0

 

JORDÁN MÁTÉ

33'

6 - 0

 

JOZIC MÁRKÓ

35'

7 - 0

 

ISZTOLYKA BENCE ÁRON

37'

8 - 0

 

JORDÁN MÁTÉ

39'

9 - 0

 

JORDÁN MÁTÉ

49'

10 - 0

 

KEMENCEI MILÁN

56'

11 - 0

 

NAGY ZSOMBOR

59'

12 - 0

 

SZABÓ BENCE

62'

13 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Szanda Focisuli SE Szanda Focisuli SE 17 16 0 1 116 13 103 48 6.6
2 FC Dabas  FC Dabas  17 15 1 1 173 10 163 46 6.3
3 Kincsem Lovaspark SE Kincsem Lovaspark SE 18 13 2 3 158 28 130 41 6.4
4 Kakucs KSE Kakucs KSE 17 13 0 4 149 20 129 39 6.9
5 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 18 11 1 6 63 60 3 34 5.8
6 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 17 6 0 11 37 111 -74 18 6.2
7 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 17 5 1 11 45 97 -52 16 6.1
8 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 17 5 0 12 29 125 -96 15 5.4
9 Üllői DSE Üllői DSE 17 4 1 12 45 80 -35 13 5.4
10 Szentmártonkátai KSE Szentmártonkátai KSE 18 2 0 16 26 137 -111 6 5.3
11 Táborfalva KSE Táborfalva KSE 17 2 0 15 19 179 -160 6 5.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Táborfalva KSE FC Dabas 9 9 0 0 46 1 45 27 8 6 1 1 36 4 32 19 17 15 1 1 82 5 77 46
2 Táborfalva KSE Szanda Focisuli SE 8 7 1 0 22 2 20 22 9 7 0 2 31 6 25 21 17 14 1 2 53 8 45 43
3 Táborfalva KSE Kincsem Lovaspark SE 9 7 2 0 32 6 26 23 9 6 1 2 46 9 37 19 18 13 3 2 78 15 63 42
4 Táborfalva KSE Kakucs KSE 7 4 1 2 27 5 22 13 10 8 0 2 46 2 44 24 17 12 1 4 73 7 66 37
5 Táborfalva KSE Tápiószecső FC 8 4 1 3 17 10 7 13 10 7 0 3 17 14 3 21 18 11 1 6 34 24 10 34
6 Táborfalva KSE Dabas-Gyón FC 8 2 1 5 8 19 -11 7 9 3 2 4 15 20 -5 11 17 5 3 9 23 39 -16 18
7 Táborfalva KSE Üllői DSE 8 2 0 6 7 18 -11 6 9 2 3 4 17 18 -1 9 17 4 3 10 24 36 -12 15
8 Táborfalva KSE Aranyszarvas SE 9 2 2 5 8 27 -19 8 8 2 0 6 4 20 -16 6 17 4 2 11 12 47 -35 14
9 Táborfalva KSE Szentmártonkátai KSE 10 2 2 6 9 38 -29 8 8 1 1 6 6 27 -21 4 18 3 3 12 15 65 -50 12
10 Táborfalva KSE Tápiószőlősi KSE 9 2 1 6 4 35 -31 7 8 1 2 5 7 31 -24 5 17 3 3 11 11 66 -55 12
11 Táborfalva KSE Táborfalva KSE 10 0 0 10 3 67 -64 0 7 0 1 6 3 32 -29 1 17 0 1 16 6 99 -93 1
12 Táborfalva KSE szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Táborfalva KSE Szanda Focisuli SE 8 8 0 0 51 5 46 24 9 8 0 1 65 8 57 24 17 16 0 1 116 13 103 48
2 Táborfalva KSE FC Dabas 9 9 0 0 99 3 96 27 8 6 1 1 74 7 67 19 17 15 1 1 173 10 163 46
3 Táborfalva KSE Kincsem Lovaspark SE 9 7 1 1 78 11 67 22 9 6 1 2 80 17 63 19 18 13 2 3 158 28 130 41
4 Táborfalva KSE Kakucs KSE 7 5 0 2 64 7 57 15 10 8 0 2 85 13 72 24 17 13 0 4 149 20 129 39
5 Táborfalva KSE Tápiószecső FC 8 4 1 3 29 28 1 13 10 7 0 3 34 32 2 21 18 11 1 6 63 60 3 34
6 Táborfalva KSE Aranyszarvas SE 9 3 0 6 22 70 -48 9 8 3 0 5 15 41 -26 9 17 6 0 11 37 111 -74 18
7 Táborfalva KSE Dabas-Gyón FC 8 2 1 5 20 37 -17 7 9 3 0 6 25 60 -35 9 17 5 1 11 45 97 -52 16
8 Táborfalva KSE Tápiószőlősi KSE 9 2 0 7 13 59 -46 6 8 3 0 5 16 66 -50 9 17 5 0 12 29 125 -96 15
9 Táborfalva KSE Üllői DSE 8 2 0 6 18 35 -17 6 9 2 1 6 27 45 -18 7 17 4 1 12 45 80 -35 13
10 Táborfalva KSE Szentmártonkátai KSE 10 2 0 8 16 74 -58 6 8 0 0 8 10 63 -53 0 18 2 0 16 26 137 -111 6
11 Táborfalva KSE Táborfalva KSE 10 1 0 9 11 110 -99 3 7 1 0 6 8 69 -61 3 17 2 0 15 19 179 -160 6
12 Táborfalva KSE szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Aranyszarvas SE
7 - 30 - 121 - 170 - 70 - 153 - 2-2 - 65 - 34 - 5
Dabas-Gyón FC
10 - 00 - 111 - 60 - 11--6 - 20 - 22 - 41 - 1
FC Dabas
-13 - 05 - 05 - 13 - 120 - 015 - 018 - 012 - 08 - 1
Kakucs KSE
11 - 121 - 1--1 - 23 - 0-0 - 120 - 08 - 2
Kincsem Lovaspark SE
8 - 1-2 - 22 - 03 - 415 - 123 - 35 - 09 - 011 - 0
Szanda Focisuli SE
-3 - 03 - 2-4 - 110 - 011 - 13 - 011 - 06 - 1
Szentmártonkátai KSE
4 - 23 - 50 - 161 - 80 - 180 - 90 - 22 - 83 - 43 - 2
Táborfalva KSE
1 - 20 - 8-0 - 190 - 130 - 175 - 30 - 104 - 50 - 14
Tápiószecső FC
4 - 24 - 11 - 80 - 55 - 51 - 44 - 310 - 0--
Tápiószőlősi KSE
3 - 40 - 70 - 131 - 60 - 170 - 73 - 1-2 - 34 - 1
Üllői DSE
0 - 39 - 01 - 101 - 53 - 70 - 6-4 - 00 - 4-

Meccsek

FC Dabas

2020. 09. 06. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2020. 09. 06. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Tápiószőlősi KSE
2020. 09. 13. 10:00
Rákoczifalva SE
2020. 09. 13. 10:00
Rákoczifalva SE
Szanda Focisuli SE
FC Dabas
2020. 09. 19. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2020. 09. 19. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Kincsem Lovaspark SE
2020. 09. 26. 10:00
Szentmártonkátai sportpálya
2020. 09. 26. 10:00
Szentmártonkátai sportpálya
Szentmártonkátai KSE
FC Dabas
2020. 10. 03. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2020. 10. 03. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Tápiószecső FC
2020. 10. 28. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 10. 28. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői DSE
FC Dabas
2020. 10. 25. 15:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 10. 25. 15:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
FC Dabas
2020. 11. 01. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2020. 11. 01. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Kakucs KSE
2020. 11. 07. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 11. 07. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas
2021. 03. 14. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2021. 03. 14. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Táborfalva KSE
2021. 03. 21. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 21. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
FC Dabas
2021. 03. 27. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2021. 03. 27. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Szanda Focisuli SE
2021. 04. 11. 10:00
Kincsem Lovaspark
2021. 04. 11. 10:00
Kincsem Lovaspark
Kincsem Lovaspark SE
FC Dabas
2021. 04. 17. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2021. 04. 17. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Szentmártonkátai KSE
2021. 04. 24. 15:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 04. 24. 15:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
FC Dabas
2021. 05. 01. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2021. 05. 01. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Üllői DSE
2021. 05. 18. 18:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep (Kiss Ernő utca)
2021. 05. 18. 18:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep (Kiss Ernő utca)
FC Dabas
Dabas-Gyón FC
2021. 05. 22. 15:00
Kakucsi Sportpálya
2021. 05. 22. 15:00
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
FC Dabas
2021. 05. 29. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2021. 05. 29. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Aranyszarvas SE
2021. 06. 05.
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep (Kiss Ernő utca)
2021. 06. 05.
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep (Kiss Ernő utca)
Táborfalva KSE
FC Dabas

Dabas-Gyón FC

2020. 10. 27. 17:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 10. 27. 17:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Tápiószecső FC
2020. 09. 24. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2020. 09. 24. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői DSE
Dabas-Gyón FC
2020. 09. 29. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 09. 29. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 04. 11:00
Kakucsi Sportpálya
2020. 10. 04. 11:00
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Dabas-Gyón FC
2020. 10. 10. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 10. 10. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Aranyszarvas SE
2020. 10. 16. 17:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2020. 10. 16. 17:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Dabas-Gyón FC
2020. 10. 25. 15:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 10. 25. 15:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
FC Dabas
2020. 11. 01.
Rákoczifalva SE
2020. 11. 01.
Rákoczifalva SE
Szanda Focisuli SE
Dabas-Gyón FC
2020. 11. 07. 14:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 11. 07. 14:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Kincsem Lovaspark SE
2020. 11. 15. 10:00
Szentmártonkátai sportpálya
2020. 11. 15. 10:00
Szentmártonkátai sportpálya
Szentmártonkátai KSE
Dabas-Gyón FC
2021. 04. 01. 11:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 04. 01. 11:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Dabas-Gyón FC
2021. 04. 15. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2021. 04. 15. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Üllői DSE
2021. 04. 17. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 04. 17. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Dabas-Gyón FC
2021. 04. 25. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2021. 04. 25. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Kakucs KSE
2021. 05. 01. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 05. 01. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Dabas-Gyón FC
2021. 05. 09. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2021. 05. 09. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Táborfalva KSE
2021. 05. 18. 18:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep (Kiss Ernő utca)
2021. 05. 18. 18:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep (Kiss Ernő utca)
FC Dabas
Dabas-Gyón FC
2021. 05. 23. 14:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2021. 05. 23. 14:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Szanda Focisuli SE
2021. 05. 29. 10:00
Kincsem Lovaspark
2021. 05. 29. 10:00
Kincsem Lovaspark
Kincsem Lovaspark SE
Dabas-Gyón FC
2021. 06. 05. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2021. 06. 05. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Szentmártonkátai KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple