Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2018. 10. 11

MLSZ Leány U-19 Kiemelt csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ASTRA-ALEF HFC
FERENCVÁROSI TC
5 2018.10.11 15:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-19 Észak-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ZTE FC
SC SOPRON
5 2018.10.11 14:00 Jegyzőköny
végleges
FC AJKA
MTE 1904
5 2018.10.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 HNP Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNA ASZFALT TVSE
CEGLÉDI VSE
3 2018.10.11 15:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 HNP Közép csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BUDAPEST HONVÉD
CSEPEL FC
3 2018.10.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-14 DÉL
mérkőzés ford. dátum státusz
KINDERBALL SE
MÉLYKÚTI SE
4 2018.10.11 15:00 Jegyzőköny
végleges
ÉRSEKCSANÁDI KSKE
KELEBIAI KNSK
4 2018.10.11 15:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Megyei U14 félpálya fiú - A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PÉCSI SPORTOLDA SE
SELLYE VSK
3 2018.10.11 15:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Megyei U14 félpálya fiú - B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BAKSAI SE
SZÁSZVÁRI SE
3 2018.10.11 15:00 Jegyzőköny
végleges
BÓDI FC
LOVÁSZHETÉNYI FC
3 2018.10.11 15:00 Jegyzőköny
végleges
KOMLÓI BÁNYÁSZ
KOZÁRMISLENY FC
3 2018.10.11 15:00 Jegyzőköny
végleges
PVSK
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
3 2018.10.11 15:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei U-14 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
SÁTORALJAÚJHELYI TKSE
GÖNC VSE
4 2018.10.11 15:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-19 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
FC BUDAPEST
CSEPEL FC SE
1 2018.10.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U14 2. CSOP.
mérkőzés ford. dátum státusz
JÖVŐ SE
PUEBLA 13 FC
7 2018.10.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS I. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
RKSK
1.FC SKORPIÓ KE
8 2018.10.11 19:30 Jegyzőköny
végleges
MTK
HUNGARIAN TALENTS FC
8 2018.10.11 19:45 Jegyzőköny
végleges
BUDAKESZI SC
B.O.SZ. FC
8 2018.10.11 20:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei Felnőtt Női
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYMÁGOCS SE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2 2018.10.11 15:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MAROS-MENTI UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
8 2018.10.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád MLSZ U19 III. osztály Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MAROS-MENTI UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
8 2018.10.11 18:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Kispályás Tornák
mérkőzés ford. dátum státusz
Kiszely torna
C2
8 2018.10.11 18:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád KÉSZ LIGA II. "B"
mérkőzés ford. dátum státusz
Újváros II.
ReLazio
5 2018.10.11 19:00 Jegyzőköny
végleges
Eagles SC
BP SUNCITY OILERS
5 2018.10.11 19:00 Jegyzőköny
végleges
DEKA FC
Jólövésbedobás FC
5 2018.10.11 20:00 Jegyzőköny
végleges
Játék Csatárok Nélkül
AIMGY
5 2018.10.11 20:00 Jegyzőköny
végleges
6ASF-Mindjó
HARDCORE
5 2018.10.11 21:00 Jegyzőköny
végleges
SZIKK FC
RETTENTHETETLENEK
5 2018.10.11 21:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér U-14 Közép Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FLAVUS VELENCE
GÁRDONY
6 2018.10.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér U-14 Nyugati Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SÁRBOGÁRD
SZABADBATTYÁN
6 2018.10.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér MLSZ U-17 III. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
SZÁZHALOMBATTAI VUK SE
VESZPRÉMI FC USE
8 2018.10.11 14:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér MLSZ U-19 III. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
SZÁZHALOMBATTAI VUK SE
VESZPRÉMI FC USE
8 2018.10.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér ALBA LIGA - alap C csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁROSGONDNOKSÁG SE
SÁG ÉPÍTŐ
3 2018.10.11 19:15 Jegyzőköny
végleges
FORTUNA FC
ALBA-CSAVAR
3 2018.10.11 19:15 Jegyzőköny
végleges
EXPANZIÓ-BLACKHILL
FC CSEL-SZI
3 2018.10.11 20:15 Jegyzőköny
végleges
FC SZÉPLUCK
B-TEAM
3 2018.10.11 20:15 Jegyzőköny
végleges
Fejér ALBA LIGA III/c. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
K.F.T.
LÁNGOS FC
3 2018.10.11 20:00 Jegyzőköny
végleges
AKKUKER BT.
KISPADRA SE
3 2018.10.11 21:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Acerbis I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
SZIL-KER ABLAK
DUNAFERR VASAS
6 2018.10.11 19:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Diablo III. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
REAL CONCORD
WONDERFOOTS
7 2018.10.11 18:00 Jegyzőköny
végleges
UNIÓ TAXI
FC FAKABÁT
8 2018.10.11 18:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Varázs-Kép IV. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
FAST FOX
CROODÉK
5 2018.10.11 19:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Aranyhal Étterem Megyei II. U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
GYŐRÚJBARÁT SE
BÖRCS KSE
9 2018.10.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 Győr "A"
mérkőzés ford. dátum státusz
GÖNYŰ SE
PÁZMÁNDFALU KSE
4 2018.10.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 Győr "B"
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÚL SC
GYÖMÖREI SK
5 2018.10.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
KÓNY SE
KAJÁRPÉC SE
4 2018.10.11 17:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 Móvár
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNAKILITI KSE
LÉBÉNY SE
4 2018.10.11 18:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 Sopron "B"
mérkőzés ford. dátum státusz
KAPUVÁRI SE
SZANY SE
4 2018.10.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron CMB-CARGO I. LIGA Győri Városi Kispályás Bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
PANCHOK FC
ÁSZOK FC
6 2018.10.11 19:00 Jegyzőköny
végleges
UTB
MEZTELENCSIGÁK
6 2018.10.11 19:00 Jegyzőköny
végleges
CSABAGYÖNGYE-ZSÉFI
CSŐ-LAVINA
6 2018.10.11 20:00 Jegyzőköny
végleges
PEDAGÓGUS
FISKÁLIS-BÜHL FC
6 2018.10.11 20:00 Jegyzőköny
végleges
LEGENDA SPORT-TRÓGEREK
KTS KFT.
6 2018.10.11 20:00 Jegyzőköny
végleges
BAUART 2002
ISOL-2000
6 2018.10.11 21:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom MLSZ KÖZÉP C U 19
mérkőzés ford. dátum státusz
TATABÁNYAI SPORT CLUB
FC ESZTERGOM
1 2018.10.11 18:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U19-es bajnokság, Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Veresegyház VSK
Dunakeszi Vasutas SE
10 2018.10.11 18:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U19-es bajnokság, Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Piliscsaba SE
Ürömi SC
5 2018.10.11 15:30 Jegyzőköny
végleges
Törökbálint LASE
Bolha-FTSE-Tárnok
1 2018.10.11 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U15-ös bajnokság, Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Ráckeve VAFC
Hernád SE
3 2018.10.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Pest U15-ös bajnokság, Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Tápiószecső FC
Kistarcsai VSC
3 2018.10.11 14:00 Jegyzőköny
végleges
Pest II. osztályú U14-es bajnokság, Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Verőce SE
Fortuna SC-Kismaros
1 2018.10.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
Dunakeszi Vasutas SE II.
Veresegyház LUA
6 2018.10.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Pest II. osztályú U14-es bajnokság, Közép A-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Budakalászi MSE
Fóti SE
5 2018.10.11 18:00 Jegyzőköny
végleges
Pest Pest megyei öregfiú-bajnokság, Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Vác-Deákvár SE
Verőce SE
2 2018.10.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
Pest Pest megyei öregfiú-bajnokság, Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Tura VSK
Gödöllői SK
2 2018.10.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
Pest Pest megyei öregfiú-bajnokság, Közép-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Péceli SSE
Kistarcsai VSC I.
3 2018.10.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
Pest Pest megyei női 3/4 pályás bajnokság, Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Pénzügyőr SE 'Pinkbull'
Üllő SE
6 2018.10.11 18:30 Jegyzőköny
végleges
Somogy Megyei U-16 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYATÁDI FC
KADARKÚT KSK
9 2018.10.11 18:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U16 Bajnokság Nyugati Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FILO SE
IBRÁNY SE
7 2018.10.11 15:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U14 Bajnokság Keleti Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁSÁROSNAMÉNY DSE
TARPA SC
7 2018.10.11 15:00 Jegyzőköny
végleges
NYÍRGYULAJ KSE
FEHÉRGYARMAT SC
7 2018.10.11 15:30 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U14 Bajnokság Nyugati Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BALKÁNYI SE
ÚJFEHÉRTÓ SE
7 2018.10.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
Tolna Megyei U-14
mérkőzés ford. dátum státusz
TEVELI MEDOSZ SE
ASE PAKS
5 2018.10.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-16 'Északi' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KEMENESALJA FC
UFC KŐSZEG
5 2018.10.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-16 'Déli' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
EGYHÁZASRÁDÓCI SE.
KISWIRE-SZENTGOTTHÁRD VSE
5 2018.10.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
JÁKI SE
VASVÁR VSE.
5 2018.10.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
KÖRMENDI FC
TÁPLÁNI KSK
5 2018.10.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
RUM KSC.
5 2018.10.11 18:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém MTD Hungária Megyei U16 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
PEREMARTON SC BERHIDA
BALATONFÜREDI USC
6 2018.10.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém MTD Hungária Megyei U14 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
GYULAFIRÁTÓT SE
FAK
6 2018.10.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
VÁRPALOTAI BSK
VFC USE A
6 2018.10.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
BALATONALMÁDI SE
VFC USE C
6 2018.10.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
FC ZIRC
ŐSI PSK
6 2018.10.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Veszprém MTD Hungária Megyei U14 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
MAGYARPOLÁNY SE
FC AJKA
6 2018.10.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
DEVECSER SE
TIAC VSE
6 2018.10.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
VFC USE B
AJKA KRISTÁLY SE
6 2018.10.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei U16 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁTERDOMB LSC
ZALALÖVŐI TK
6 2018.10.11 15:30 Jegyzőköny
végleges
ZALASZENTIVÁN SE
TECHNOROLL TESKÁND
6 2018.10.11 16:01 Jegyzőköny
végleges
OLAJMUNKÁS SE
Z.BECSALI-TUNGSRAM
6 2018.10.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei U16 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
FC KESZTHELY LAZZARIN CAF
SEMJÉNHÁZA SE
4 2018.10.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei U14 Zalaegerszegi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Z.BECSALI-TUNGSRAM LSE
ZUSC II.
5 2018.10.11 17:00 Jegyzőköny
végleges
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol