Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2018. 10. 12

MLSZ U-17 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
BUDAPEST HONVÉD-MFA
PUSKÁS AKADÉMIA FC
6 2018.10.12 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-16 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
BUDAPEST HONVÉD-MFA
PUSKÁS AKADÉMIA FC
6 2018.10.12 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-19 II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
ÚFC
8 2018.10.12 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-17 II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
PAKSI FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
8 2018.10.12 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-16 II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
PAKSI FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
8 2018.10.12 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-15 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
VASAS KUBALA AKADÉMIA
PUSKÁS AKADÉMIA FC
8 2018.10.12 12:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-14 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
VASAS KUBALA AKADÉMIA
PUSKÁS AKADÉMIA FC
8 2018.10.12 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-13 I. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
PUSKÁS AKADÉMIA FC
TSC TATABÁNYA
7 2018.10.12 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-12 I. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
PUSKÁS AKADÉMIA FC
TSC TATABÁNYA
7 2018.10.12 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-13 I. osztály Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
GYIRMÓT SE GYŐR
ETO FC GYŐR
7 2018.10.12 17:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-12 I. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
VASAS KUBALA AKADÉMIA
REAC SPORTISKOLA SE
7 2018.10.12 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-19 Kiemelt csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ETO FC GYŐR
HALADÁS - VIKTÓRIA
5 2018.10.12 11:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-19 Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNA ASZFALT TVSE
AIRNERGY FC-BMTE
5 2018.10.12 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 NP Kiemelt csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HALADÁS-VIKTÓRIA
ASTRA-ALEF HFC
5 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-14 Dél-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNAÚJVÁROS PASE
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
3 2018.10.12 17:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Férfi Futsal NB I.
mérkőzés ford. dátum státusz
MVFC BERETTYÓÚJFALU
FUTSAL CLUB VESZPRÉM
6 2018.10.12 18:30 Jegyzőköny
végleges
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
RUBEOLA FC CSÖMÖR
6 2018.10.12 19:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
REAC-SISE
ETO SZC FUTSAL CLUB
7 2018.10.12 18:40 Jegyzőköny
végleges
TIHANYI FC
PTE PEAC R-BUS
7 2018.10.12 20:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Férfi Futsal NB II. Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA
SCOREGOAL KECSKEMÉTI FC
7 2018.10.12 21:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-16 DÉL
mérkőzés ford. dátum státusz
BÁCSALMÁSI PVSE
KELEBIAI KNSK
9 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-16 KÖZÉP
mérkőzés ford. dátum státusz
SOLTVADKERTI TE
KISKŐRÖS LC
5 2018.10.12 19:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-14 ÉSZAK
mérkőzés ford. dátum státusz
KEREKEGYHÁZI SE
BUGACI KSE
4 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya MLSZ U-15 II. o. Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
LUA BAJA
SZENTLŐRINCI SE
7 2018.10.12 14:00 Jegyzőköny
végleges
DOMBÓVÁRI FE
SZEKSZÁRDI UFC
7 2018.10.12 16:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya MLSZ U-14 II. o. Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
DOMBÓVÁRI FE
SZEKSZÁRDI UFC
7 2018.10.12 14:00 Jegyzőköny
végleges
LUA BAJA
SZENTLŐRINCI SE
7 2018.10.12 16:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Megyei U15 csökkentett pálya fiú - A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SOMBEREK SK
PÉCSI SPORTOLDA SE
3 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
MAJSI TÁNCSICS SE
3 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
MOHÁCSI TE 1888
KOMLÓI BÁNYÁSZ
3 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Megyei U15 csökkentett pálya fiú - B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
LOVÁSZHETÉNYI FC
BÓDI FC
3 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
Békés U-16 Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEGHALMI FC
BERÉNYI GYERMEK FC
2 2018.10.12 16:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei U-16 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
SÁROSPATAKI TC
SZERENCSI VSE
3 2018.10.12 13:00 Jegyzőköny
végleges
ENCS VSC
ONGA SE
3 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei U-16 Közép
mérkőzés ford. dátum státusz
BÜKKÁBRÁNYI SC
TISZAKESZI KÜSE
3 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei U-14 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
SÁROSPATAKI TC
TAKTAHARKÁNYI SE
4 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
SÁROSPATAKI USI
GESZTELYI FCE
4 2018.10.12 16:30 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-14 II. o. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ÓZDI FC
CIGÁND SE
6 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-15 II. o. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ÓZDI FC
CIGÁND SE
6 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-17 III. o. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CIGÁND SE
FC TISZAÚJVÁROS
6 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-19 III. o. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CIGÁND SE
FC TISZAÚJVÁROS
6 2018.10.12 13:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
HIDEGKÚTI SC
TF SE
9 2018.10.12 20:00 Jegyzőköny
végleges
BVSC-ZUGLÓ
KÖZTERÜLET SK
9 2018.10.12 20:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IV. osztály 1.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
ULC VASLÓ
WOLFS FC
7 2018.10.12 20:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-16
mérkőzés ford. dátum státusz
CSEPEL UP SE
PASARÉT FC
7 2018.10.12 15:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U14 3. CSOP.
mérkőzés ford. dátum státusz
KELEN SC
GRUND 1986 FC
7 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U14 4. CSOP.
mérkőzés ford. dátum státusz
BUDAI FC
CsHC 94 SE
7 2018.10.12 18:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS I. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
RTK
BUDAFOKI LC
8 2018.10.12 16:00 Jegyzőköny
végleges
III. KER. TVE-SKÁLA
NAGYTÉTÉNYI SE
8 2018.10.12 19:45 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS II. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
ESMTK
BP. ERDÉRT SE
8 2018.10.12 18:30 Jegyzőköny
végleges
DUNAVARSÁNYI TE
GAMMA LSE
8 2018.10.12 18:30 Jegyzőköny
végleges
DIÓSDI TC
BVSC-ZUGLÓ
8 2018.10.12 19:30 Jegyzőköny
végleges
MLTC
IKARUS BSE
8 2018.10.12 19:30 Jegyzőköny
végleges
BUDAÖRSI SC
BUDATÉTÉNY SE
8 2018.10.12 19:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS III. OSZT 1 CSOP
mérkőzés ford. dátum státusz
M. TELEKOM
MERKAPT SE
8 2018.10.12 17:00 Jegyzőköny
végleges
MALÉV SC
HIDEGKÚTI SC
8 2018.10.12 18:00 Jegyzőköny
végleges
POMÁZ-ICO SE
MFC FAVORIT SE
8 2018.10.12 19:45 Jegyzőköny
végleges
RÓNA SC
ÉRDI VSE
8 2018.10.12 20:00 Jegyzőköny
végleges
MAC
DUNA SK
8 2018.10.12 20:30 Jegyzőköny
végleges
GOLDBALL `94. FC
BEAC
8 2018.10.12 20:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS III. OSZT 2 CSOP
mérkőzés ford. dátum státusz
CSEP-GÓL FC
CSHC 94.
8 2018.10.12 15:30 Jegyzőköny
végleges
HALÁSZTELEK FC
KÖZTERÜLET
8 2018.10.12 18:30 Jegyzőköny
végleges
Szent Pál Akadémia - HSE
ALSÓNÉMEDI SE
8 2018.10.12 19:00 Jegyzőköny
végleges
TBZS CSEPEL FC
VASLÓ LC
8 2018.10.12 19:00 Jegyzőköny
végleges
1908 SZAC BUDAPEST
GRUND-DINI
8 2018.10.12 19:30 Jegyzőköny
végleges
PESTSZENTIMREI SK
DUNAHARASZTI MTK
8 2018.10.12 20:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei U14 korosztályú bajnokság I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
FK 1899 SZEGED
L-IT-SZEAC
6 2018.10.12 14:00 Jegyzőköny
végleges
SZENTESI KINIZSI SZITE I.
CSONGRÁD TSE
6 2018.10.12 14:00 Jegyzőköny
végleges
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
DAFC SZEGED I.
6 2018.10.12 14:00 Jegyzőköny
végleges
BORDÁNY SK
SZEOL SC KFT.
6 2018.10.12 14:00 Jegyzőköny
végleges
MAROS-MENTI UFC
-
SZABADNAPOS
6 2018.10.12 15:00 Lezáratlan
mérkőzés
Csongrád Csongrád Megyei U14 korosztályú bajnokság 'A' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ALGYŐ SK
CSENGELE KSE
6 2018.10.12 14:00 Jegyzőköny
végleges
KISTELEKI TE
-
SZABADNAPOS
6 2018.10.12 14:00 Lezáratlan
mérkőzés
TÖMÖRKÉNY KSE
BAKS BARÁTI SE
6 2018.10.12 14:00 Jegyzőköny
végleges
APÁTFALVA SC
NAGYMÁGOCS SE
6 2018.10.12 14:30 Jegyzőköny
végleges
MOCORGÓ UFC
MAROS-MENTI UFC II.
6 2018.10.12 16:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei U14 korosztályú bajnokság 'B' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MÓRAHALOM VSE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
6 2018.10.12 14:30 Jegyzőköny
végleges
ÜLLÉSI ISE
KISKUNDOROZSMAI ESK
6 2018.10.12 14:30 Jegyzőköny
végleges
ÁSOTTHALMI TE
KSE BALÁSTYA
6 2018.10.12 14:30 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei U14 korosztályú bajnokság 'C' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DAFC SZEGED II.
ELITSPORT GOLD KFT.
6 2018.10.12 14:00 Jegyzőköny
végleges
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
FÖLDEÁK TC
6 2018.10.12 15:30 Jegyzőköny
végleges
ST. MIHÁLY FC
DESZK SC
6 2018.10.12 16:00 Jegyzőköny
végleges
SZÉKKUTAS TC
SZŐREGI RSE
6 2018.10.12 16:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei Női U18 korosztályú bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
MOCORGÓ UFC
7 2018.10.12 16:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
OMTK-ULE 1913
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
8 2018.10.12 16:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád MLSZ U19 III. osztály Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
OMTK-ULE 1913
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
8 2018.10.12 18:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Kispályás Tornák
mérkőzés ford. dátum státusz
Török György +35
A3
4 2018.10.12 16:00 Jegyzőköny
végleges
Török György +35
A3
4 2018.10.12 17:00 Jegyzőköny
végleges
Török György +35
A3
4 2018.10.12 18:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér U-14 Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BODAJK
BICSKE
6 2018.10.12 16:00 Jegyzőköny
végleges
CSABDI
FEHÉRVÁRCSURGÓ
6 2018.10.12 16:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér U-14 Közép Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁZMÁND
KÁPOLNÁSNYÉK
6 2018.10.12 14:30 Jegyzőköny
végleges
TORDAS
PÁTKA
6 2018.10.12 14:30 Jegyzőköny
végleges
PÁKOZD
ETYEK
6 2018.10.12 14:30 Jegyzőköny
végleges
Fejér U-14 Nyugati Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
POLGÁRDI
ABA SÁRVÍZ
6 2018.10.12 14:30 Jegyzőköny
végleges
ALBA KÖLYÖK
VIDEOTON BARÁTI KÖR
6 2018.10.12 15:45 Jegyzőköny
végleges
Fejér U-14 Keleti Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ERCSI KINIZSI
DPASE
6 2018.10.12 14:30 Jegyzőköny
végleges
RÁCALMÁS
SZABADEGYHÁZA
6 2018.10.12 14:30 Jegyzőköny
végleges
Fejér ALBA LIGA III/c. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
J-19 SÖRÖZŐ
BLACKOUT
3 2018.10.12 20:00 Jegyzőköny
végleges
APUKÁK FC
SÓSTÓ CF
3 2018.10.12 21:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Campus II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
KEMI-KER KFT
VARÁZS KÉP
7 2018.10.12 18:00 Jegyzőköny
végleges
GYALOG GALOPP
B.T. MIRAGE
7 2018.10.12 19:00 Jegyzőköny
végleges
GAZDAGOK ÉS SZÉPEK
BLACK & WHITE
7 2018.10.12 20:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Diablo III. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
UNIÓ TAXI
ROKKANT JÓK
11 2018.10.12 19:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Varázs-Kép IV. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
CROODÉK
IDŐHÚZÓK
2 2018.10.12 18:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron MLSZ U-19 III. ÉSZAK-NYUGAT
mérkőzés ford. dátum státusz
SC SOPRON "A"
SÁRVÁR FC
8 2018.10.12 17:30 Jegyzőköny
végleges
PÁPAI ELC
HÉVÍZ SK
8 2018.10.12 18:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron MLSZ U-17 III. ÉSZAK-NYUGAT
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁPAI ELC
HÉVÍZ SK
8 2018.10.12 16:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 Győr "C"
mérkőzés ford. dátum státusz
GYŐRSZENTIVÁN SE "B"
GYŐRI CÁPÁK
4 2018.10.12 16:30 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 Móvár
mérkőzés ford. dátum státusz
MITE
KIMLE KSE
4 2018.10.12 16:00 Jegyzőköny
végleges
Heves U15 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
BORSODNÁDASDI LASE
Tarnamente SSZE
6 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
MAKLÁR SE
BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT
6 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
FELSŐTÁRKÁNY SC
ANDORNAKTÁLYA SE
6 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
FÜZESABONY SC
POROSZLÓ SE
6 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
HEVESI LSC
EGERSZALÓK SE
6 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
Heves U15 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
ZAGYVASZÁNTÓ SE
6 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
LŐRINCI VSC
BODON FC Recsk
6 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei U-19 I.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TÓSZEG KSE
KUNHEGYESI ESE
7 2018.10.12 14:30 Jegyzőköny
végleges
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
MAFC MEZŐTÚR
7 2018.10.12 14:30 Jegyzőköny
végleges
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei U-16 I.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TÓSZEG KSE
KUNHEGYESI ESE
7 2018.10.12 12:30 Jegyzőköny
végleges
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
MAFC MEZŐTÚR
7 2018.10.12 14:30 Jegyzőköny
végleges
Nógrád Megyei I. osztály ifjúsági/U16
mérkőzés ford. dátum státusz
RIMÓC SE
PÁSZTÓI ULC
6 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
KARANCSLAPUJTŐ KSE
MÁTRATERENYE SE
6 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
HÉHALOM SE
SBTC KFT.
6 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
ÉRSEKVADKERTI UFC
CSÉCSE SE
6 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
Nógrád MLSZ III. o. U19 Közép-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GYÖNGYÖSI AK
GÖDÖLLŐI SK
7 2018.10.12 16:00 Jegyzőköny
végleges
Nógrád MLSZ III. o. U17 Közép-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GYÖNGYÖSI AK
GÖDÖLLŐI SK
7 2018.10.12 16:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U19-es bajnokság, Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Fortuna SC-Kismaros
Fóti SE
11 2018.10.12 16:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U17-es bajnokság, Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Tápiószecső FC
Aranyszarvas SE
5 2018.10.12 18:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U16-os bajnokság, Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Sülysápi Gyerekfoci
Úri KSK
10 2018.10.12 18:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U15-ös bajnokság, Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Pomázi Focisuli
PILE-Szántó SE
2 2018.10.12 17:45 Jegyzőköny
végleges
Pest II. osztályú U14-es bajnokság, Délkeleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Nagykáta SE
Ferihegy-Vecsés
4 2018.10.12 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U15-ös leány bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
Astra HFC
Gödöllői SK
6 2018.10.12 15:30 Jegyzőköny
végleges
Pest Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Zebegény-Garvittax
AC Villám
4 2018.10.12 20:20 Jegyzőköny
végleges
Üllői DSE
Vác Futsal SE
4 2018.10.12 20:30 Jegyzőköny
végleges
Somogy Megyei U-14 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
LENGYELTÓTI VSE
NKSE BALATONSZÁRSZÓ
6 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
KÉTHELYI SE
BALATONLELLE SE
6 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
MÉZGA FFC
6 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
MARCALI VFC
KAPOSVÖLGYE LUE
6 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
FONYÓDI PETŐFI SE
ZAMÁRDI PETŐFI SE
6 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy Megyei U-14 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYATÁDI FC
IGAL SE
6 2018.10.12 14:00 Jegyzőköny
végleges
KAPOSFÜRED SC
TOPONÁR SE
6 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
KISKORPÁDI SE
KAPOSFŐI KISKE
6 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYBAJOMI AC
MAGYAREGRES SZ.E.
6 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U14 Bajnokság Északi Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DOMBRÁD SE
GSE B
7 2018.10.12 14:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U14 Bajnokság Keleti Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
JÁNKMAJTIS KSE
NYÍRMADAI ISE
7 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
MÁTÉSZALKAI MTK
BAKTALÓRÁNTHÁZA VSE
7 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
TISZTABEREK SE
LEVELEK SE
7 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
CSENGER FC
VAJAI SE
7 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U14 Bajnokság Nyugati Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MONBEBE
GFSE OROS A
7 2018.10.12 14:30 Jegyzőköny
végleges
TISZAVASVÁRI SE
NAPKORI SZABADIDŐ SE
7 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
APAGY SE
TISZAVASVÁRI SK
7 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
TISZALÖK VSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
7 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
GFSE OROS B
FILO SE
7 2018.10.12 16:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg MLSZ U17 III. Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MÁTÉSZALKAI MTK
8 2018.10.12 17:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg MLSZ U19 III. Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MÁTÉSZALKAI MTK
8 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Leány U15 Bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÍRSÉG NSC
DOMBRÁD SE
5 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
NYÍRTELEKI SE
VÁSÁROSNAMÉNY DSE
5 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
CSENGER PETŐFI DSZSE
ÚJFEHÉRTÓI SK
5 2018.10.12 15:00 Jegyzőköny
végleges
Tolna Megyei U-16 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
KAKASD SE - DECS
TEVELI MEDOSZ SE
5 2018.10.12 16:00 Jegyzőköny
végleges
Tolna Megyei U-14
mérkőzés ford. dátum státusz
MAJOSI SE
DOMBÓVÁRI FE
5 2018.10.12 16:00 Jegyzőköny
végleges
FADDI SE
BÁTASZÉK SE
5 2018.10.12 16:00 Jegyzőköny
végleges
TOLNA VFC
DUNAFÖLDVÁRI FC
5 2018.10.12 16:00 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-16 'Északi' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CVSE - VULKÁN FÜRDŐ
RÁBAPATYI KSK.
5 2018.10.12 16:30 Jegyzőköny
végleges
CSEPREGI SE
SCHOTT LUKÁCSHÁZA SE.
5 2018.10.12 16:30 Jegyzőköny
végleges
KŐSZEGI FC
ÖTE IKERVÁR FC
5 2018.10.12 16:30 Jegyzőköny
végleges
RÉPCELAKI SE
JÁNOSHÁZA VSE
5 2018.10.12 16:30 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-16 'Déli' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
VÉP VSE
PETŐFI SE VASSZÉCSENY
5 2018.10.12 16:30 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei U16 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
POLICE - OLA LSK
ZVFC
6 2018.10.12 16:00 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei U16 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEPETNEK SE
FEMAT CSESZTREG SE
6 2018.10.12 15:30 Jegyzőköny
végleges
ZNET-TELEKOM BECSEHELY SE
FLEXIBIL-TOP ZALAKOMÁR
6 2018.10.12 16:00 Jegyzőköny
végleges
Zala Zalaegerszegi Kispályás bajnokság II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
JÁTÉK CSATÁROK NÉLKÜL
PD All STAR
5 2018.10.12 19:30 Jegyzőköny
végleges
BABOSDÖBRÉTE SE
WINDOOR
5 2018.10.12 20:15 Jegyzőköny
végleges
ZALA TRANS NEMESSZENTA.
KGB
5 2018.10.12 20:15 Jegyzőköny
végleges
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol