Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2018. 11. 09

MLSZ U-17 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
BUDAPEST HONVÉD-MFA
12 2018.11.09 12:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-16 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
BUDAPEST HONVÉD-MFA
12 2018.11.09 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-19 II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
ZTE AKADÉMIA
12 2018.11.09 12:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-13 I. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
BUDAÖRS
FERENCVÁROSI TC
11 2018.11.09 16:40 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Férfi Futsal NB I.
mérkőzés ford. dátum státusz
RUBEOLA FC CSÖMÖR
BME-BT FC
9 2018.11.09 18:45 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TIHANYI FC
MAGLÓDI TC
11 2018.11.09 20:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-14 DÉL
mérkőzés ford. dátum státusz
SÜKÖSDI SC
BÁCSALMÁSI PVSE
8 2018.11.09 13:30 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-14 ÉSZAK
mérkőzés ford. dátum státusz
MERCEDES-KLC "C"
BUGACI KSE
8 2018.11.09 13:30 Jegyzőköny
végleges
MERCEDES-KLC "A"
MERCEDES-KLC "B"
8 2018.11.09 13:30 Jegyzőköny
végleges
KEREKEGYHÁZI SE
TISZAALPÁRI SE
8 2018.11.09 13:30 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-14 KÖZÉP
mérkőzés ford. dátum státusz
CSÁSZÁRTÖLTÉS EFSK
IZSÁKI SÁRFEHÉR SE
8 2018.11.09 13:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya MLSZ U-15 II. o. Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
LUA BAJA
KOZÁRMISLENY FC
11 2018.11.09 12:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya MLSZ U-14 II. o. Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
LUA BAJA
KOZÁRMISLENY FC
11 2018.11.09 14:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Megyei U15 csökkentett pálya fiú - A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Baranya Megyei U14 félpálya fiú - A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MOHÁCSI TE 1888
SPÍLER SE
3 2018.11.09 15:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Megyei U14 félpálya fiú - B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
LOVÁSZHETÉNYI FC
BAKSAI SE
4 2018.11.09 14:00 Jegyzőköny
végleges
Békés U-16 Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KONDOROSI TE
VÉSZTŐI SE
1 2018.11.09 13:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei U-14 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
ALSÓZSOLCAI KSC
TAKTAHARKÁNYI SE
8 2018.11.09 13:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. Megyei U-14 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
BŐCS KSC
Mezőcsát V.T.S.E
8 2018.11.09 13:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-17 III. o. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Balmaz FC-Olasz FS
BTE-Felsőzsolca
11 2018.11.09 18:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-19 III. o. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Balmaz FC-Olasz FS
BTE-Felsőzsolca
11 2018.11.09 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
CSEP-GÓL FC SE
13 2018.11.09 20:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
BVSC-ZUGLÓ
KISE
13 2018.11.09 19:00 Jegyzőköny
végleges
HIDEGKÚTI SC
KELEN SC II.
13 2018.11.09 20:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IV. osztály 1.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
GAMMA LSE
ISTENHEGY FC
11 2018.11.09 20:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U14 4. CSOP.
mérkőzés ford. dátum státusz
ASR GÁZGYÁR
IKARUS BSE
12 2018.11.09 17:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS I. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
1.FC SKORPIÓ KE
HUNGARIAN TALENTS FC
11 2018.11.09 14:30 Jegyzőköny
végleges
BUDAFOKI LC
III. KER. TVE-SKÁLA
11 2018.11.09 19:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYTÉTÉNYI SE
MTK
11 2018.11.09 19:45 Jegyzőköny
végleges
VECSÉSI FC
BUDAKESZI SC
11 2018.11.09 20:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS II. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
BUDATÉTÉNY SE
ESMTK
11 2018.11.09 18:00 Jegyzőköny
végleges
BUDAÖRSI SC
MLTC
11 2018.11.09 19:30 Jegyzőköny
végleges
IKARUS BSE
DIÓSDI TC
11 2018.11.09 19:30 Jegyzőköny
végleges
BP. ERDÉRT SE
DINI SE
11 2018.11.09 19:45 Jegyzőköny
végleges
GAMMA LSE
SZENIOR SE SZ.BATTA
11 2018.11.09 20:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS III. OSZT 1 CSOP
mérkőzés ford. dátum státusz
MERKAPT SE
POMÁZ-ICO SE
11 2018.11.09 14:30 Jegyzőköny
végleges
HIDEGKÚTI SC
GOLDBALL `94. FC
11 2018.11.09 18:30 Jegyzőköny
végleges
MFC FAVORIT SE
MALÉV SC
11 2018.11.09 19:00 Jegyzőköny
végleges
DUNA SK
ÉRDI VSE
11 2018.11.09 20:15 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS III. OSZT 2 CSOP
mérkőzés ford. dátum státusz
CITY TAXI SE
PESTSZENTIMREI SK
11 2018.11.09 14:30 Jegyzőköny
végleges
TBZS CSEPEL FC
Szent Pál Akadémia - HSE
11 2018.11.09 19:00 Jegyzőköny
végleges
ALSÓNÉMEDI SE
CSEP-GÓL FC
11 2018.11.09 19:00 Jegyzőköny
végleges
DUNAHARASZTI MTK
1908 SZAC BUDAPEST
11 2018.11.09 19:30 Jegyzőköny
végleges
KÖZTERÜLET
CSHC 94.
11 2018.11.09 20:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BUDAPESTI REGIONÁLIS FELNŐTT FUTSAL 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
SIKETEK SC
VÁROSGAZDA
8 2018.11.09 19:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Férfi Futsal Regionális Bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁZSIT SE
SZTE EHÖK SE
4 2018.11.09 19:30 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei U14 korosztályú bajnokság 'C' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
DAFC SZEGED II.
9 2018.11.09 14:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád Kispályás Tornák
mérkőzés ford. dátum státusz
Török György +35
A1
4 2018.11.09 16:00 Jegyzőköny
végleges
Török György +35
A1
4 2018.11.09 17:00 Jegyzőköny
végleges
Török György +35
A1
4 2018.11.09 18:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér U-14 Keleti Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BARACS
DUFK
8 2018.11.09 14:30 Jegyzőköny
végleges
Fejér ALBA LIGA III/c. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
APUKÁK FC
AKKUKER BT.
5 2018.11.09 20:00 Jegyzőköny
végleges
SÓSTÓ CF
BLACKOUT
5 2018.11.09 21:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Campus II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
BLACK & WHITE
KEMI-KER KFT
10 2018.11.09 18:00 Jegyzőköny
végleges
GYALOG GALOPP
AKRASZ-BAU SE
10 2018.11.09 19:00 Jegyzőköny
végleges
B.T. MIRAGE
IRAPUATO
10 2018.11.09 20:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Diablo III. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
PW-SHIELD KFT
ROKKANT JÓK
7 2018.11.09 18:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Varázs-Kép IV. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
DR INK TEAM
LABDAÉRZÉK - GOURMAND
1 2018.11.09 17:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron MLSZ U-19 III. ÉSZAK-NYUGAT
mérkőzés ford. dátum státusz
SÁRVÁR FC
NAGYKANIZSAI ULE
13 2018.11.09 15:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron MLSZ U-17 III. ÉSZAK-NYUGAT
mérkőzés ford. dátum státusz
SÁRVÁR FC
NAGYKANIZSAI ULE
13 2018.11.09 13:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 Móvár
mérkőzés ford. dátum státusz
HEGYESHALMI SC
DUNASZIGET KSE
4 2018.11.09 15:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar MLSZ U-15 II.osztály Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
12 2018.11.09 14:00 Jegyzőköny
végleges
DSC-SI
PUSKÁS AKADÉMIA
12 2018.11.09 17:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar MLSZ U-14 II.osztály Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
12 2018.11.09 12:00 Jegyzőköny
végleges
DSC-SI
PUSKÁS AKADÉMIA
12 2018.11.09 15:00 Jegyzőköny
végleges
Heves U15 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
BORSODNÁDASDI LASE
POROSZLÓ SE
10 2018.11.09 13:30 Jegyzőköny
végleges
BODON FC Pétervására
EGERSZALÓK SE
10 2018.11.09 13:30 Jegyzőköny
végleges
Heves U15 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
BODON FC Recsk
10 2018.11.09 13:30 Jegyzőköny
végleges
HERÉD LC
MÁTRAI SE
10 2018.11.09 13:30 Jegyzőköny
végleges
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei U-19 I.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KUNHEGYESI ESE
TISZAFÜREDI VSE
11 2018.11.09 13:00 Jegyzőköny
végleges
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei U-16 I.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KUNHEGYESI ESE
TISZAFÜREDI VSE
11 2018.11.09 11:00 Jegyzőköny
végleges
Jász-Nagykun-Szolnok Területi U-16
mérkőzés ford. dátum státusz
JÁSZBERÉNYI SE
SZANDA FS SE
11 2018.11.09 13:00 Jegyzőköny
végleges
Nógrád Megyei I. osztály ifjúsági/U16
mérkőzés ford. dátum státusz
MÁTRATERENYE SE
ÉRSEKVADKERTI UFC
12 2018.11.09 13:30 Jegyzőköny
végleges
RIMÓC SE
CSÉCSE SE
12 2018.11.09 13:30 Jegyzőköny
végleges
KARANCSLAPUJTŐ KSE
PALOTÁS SE
12 2018.11.09 13:30 Jegyzőköny
végleges
Pest U19-es bajnokság, Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Sülysápi Gyerekfoci
Hévízgyörki Petőfi DSE
7 2018.11.09 18:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U19-es bajnokság, Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Piliscsaba SE
PILE-Szántó SE
9 2018.11.09 14:30 Jegyzőköny
végleges
Pest I. osztályú U14-es bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
Pásztói ULC
FC Dabas
2 2018.11.09 14:30 Jegyzőköny
végleges
Pest II. osztályú U14-es bajnokság, Északnyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Nagykovácsi USE
Pomázi Focisuli II.
3 2018.11.09 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest II. osztályú U14-es bajnokság, Délkeleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SK Tóalmás
Újlengyel DSE
2 2018.11.09 15:00 Jegyzőköny
végleges
Pest II. osztályú U14-es bajnokság, Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Gödöllői SK II.
Aszód FC
7 2018.11.09 15:00 Jegyzőköny
végleges
Pest Pest megyei női 3/4 pályás bajnokság, Északnyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Fortuna SE-Komárom
Budaörs
7 2018.11.09 18:00 Jegyzőköny
végleges
Pest Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Tolna VFC
Vác Futsal SE
8 2018.11.09 20:00 Jegyzőköny
végleges
Zebegény-Garvittax
Dunakeszi Kinizsi FK
8 2018.11.09 20:20 Jegyzőköny
végleges
Üllői DSE
Jászberényi SE
8 2018.11.09 20:30 Jegyzőköny
végleges
Somogy Megyei U-14 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
MÉZGA FFC
NKSE BALATONSZÁRSZÓ
1 2018.11.09 13:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U14 Bajnokság Északi Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GSE C
RAKAMAZI SPARTACUS SE
11 2018.11.09 11:30 Jegyzőköny
végleges
GSE A
TUZSÉR SE B
11 2018.11.09 13:00 Jegyzőköny
végleges
FÉNYESLITKEI SE
IBRÁNY SE
11 2018.11.09 13:00 Jegyzőköny
végleges
DOMBRÁD SE
NAGYHALÁSZI SE
11 2018.11.09 13:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U14 Bajnokság Keleti Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
JÁNKMAJTIS KSE
MÁTÉSZALKAI MTK
11 2018.11.09 13:00 Jegyzőköny
végleges
LEVELEK SE
NYÍRMADAI ISE
11 2018.11.09 13:00 Jegyzőköny
végleges
TISZTABEREK SE
TARPA SC
11 2018.11.09 13:00 Jegyzőköny
végleges
NYÍRGYULAJ KSE
VÁSÁROSNAMÉNY DSE
11 2018.11.09 13:00 Jegyzőköny
végleges
CSENGER FC
FEHÉRGYARMAT SC
11 2018.11.09 13:00 Jegyzőköny
végleges
VAJAI SE
BAKTALÓRÁNTHÁZA VSE
11 2018.11.09 13:30 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U14 Bajnokság Nyugati Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BALKÁNYI SE
MONBEBE
11 2018.11.09 13:00 Jegyzőköny
végleges
TISZAVASVÁRI SE
NYÍRPAZONY SE
11 2018.11.09 13:00 Jegyzőköny
végleges
FILO SE
ÚJFEHÉRTÓ SE
11 2018.11.09 13:00 Jegyzőköny
végleges
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
NAPKORI SZABADIDŐ SE
11 2018.11.09 14:00 Jegyzőköny
végleges
GFSE OROS B
EZÜSTCSIKÓ KHE
11 2018.11.09 14:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Leány U15 Bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚJFEHÉRTÓI SK
DOMBRÁD SE
9 2018.11.09 15:00 Jegyzőköny
végleges
Tolna Megyei U-16 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEDRESI SE
DOMBÓVÁRI FE
9 2018.11.09 14:00 Jegyzőköny
végleges
Tolna Megyei U-16 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
MÓRÁGYI SE
BÁTASZÉK SE
5 2018.11.09 15:00 Jegyzőköny
végleges
MAJOSI SE
TEVELI MEDOSZ SE
9 2018.11.09 15:00 Jegyzőköny
végleges
Tolna Megyei U-14
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNAFÖLDVÁRI FC
ASE PAKS
9 2018.11.09 15:00 Jegyzőköny
végleges
TOLNA VFC
FADDI SE
9 2018.11.09 15:00 Jegyzőköny
végleges
BONYHÁD VLC
DOMBÓVÁRI FE
9 2018.11.09 15:30 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei II.o. U-19 'Északi' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BOZSOKI SE
ZANATI KSE
12 2018.11.09 18:00 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-16 'Északi' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CSEPREGI SE
KŐSZEGI FC
9 2018.11.09 14:00 Jegyzőköny
végleges
UFC KŐSZEG
SCHOTT LUKÁCSHÁZA SE.
9 2018.11.09 14:00 Jegyzőköny
végleges
URAIÚJFALU SE
ÖTE IKERVÁR FC
9 2018.11.09 14:00 Jegyzőköny
végleges
CVSE - VULKÁN FÜRDŐ
RÉPCELAKI SE
9 2018.11.09 16:00 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-16 'Déli' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TÁPLÁNI KSK
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
8 2018.11.09 15:00 Jegyzőköny
végleges
VASVÁR VSE.
PETŐFI SE VASSZÉCSENY
8 2018.11.09 15:00 Jegyzőköny
végleges
KISWIRE-SZENTGOTTHÁRD VSE
RUM KSC.
8 2018.11.09 15:00 Jegyzőköny
végleges
Vas MLSZ U-14 II.o. Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁPAI ELC
KIRÁLY SZE
13 2018.11.09 18:00 Jegyzőköny
végleges
Vas MLSZ U-15 II.o. Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁPAI ELC
KIRÁLY SZE
13 2018.11.09 16:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém MTD Hungária Megyei U16 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
AJKA KRISTÁLY SE
HERENDI PSK
4 2018.11.09 16:00 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei U16 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
SEMJÉNHÁZA SE
FLEXIBIL-TOP ZALAKOMÁR
2 2018.11.09 15:00 Jegyzőköny
végleges
Zala Zalaegerszegi Kispályás bajnokság II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
WINDOOR
JÁTÉK CSATÁROK NÉLKÜL
9 2018.11.09 19:30 Jegyzőköny
végleges
KGB
BABOSDÖBRÉTE SE
9 2018.11.09 20:15 Jegyzőköny
végleges
PD All STAR
GÉBÁRT
9 2018.11.09 20:15 Jegyzőköny
végleges
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol