Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2019. 04. 15

MLSZ Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport Felső-ház
mérkőzés ford. dátum státusz
AIRNERGY FC
MAGLÓDI TC
6 2019.04.15 19:30 Jegyzőköny
végleges
PAFC
PTE PEAC R-BUS
6 2019.04.15 20:30 Jegyzőköny
végleges
TFSE
ETO SZC FUTSAL CLUB
6 2019.04.15 21:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport Alsó-ház
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC-SISE
6 2019.04.15 18:00 Jegyzőköny
végleges
UTE
ELTE-BEAC
6 2019.04.15 20:30 Jegyzőköny
végleges
5 STARS - ÉRDI VSE
TIHANYI FC
6 2019.04.15 20:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Férfi Futsal NB II. Keleti csoport Felső-ház
mérkőzés ford. dátum státusz
KARTAL SE
CSENGER FUTSAL
6 2019.04.15 19:00 Jegyzőköny
végleges
SCOREGOAL KECSKEMÉTI FC
FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA
6 2019.04.15 20:00 Jegyzőköny
végleges
ÚJPEST FC-220 VOLT
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
6 2019.04.15 20:50 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Férfi Futsal NB II. Keleti csoport Alsó-ház
mérkőzés ford. dátum státusz
KAZINCBARCIKAI ÖRDÖGÖK SE
KISTARCSAI VSC
6 2019.04.15 19:00 Jegyzőköny
végleges
MVFC BERETTYÓÚJFALU
KINCSEM LOVASPARK SE
6 2019.04.15 19:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I. osztály U18 Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DEBRECENI EGYETEMI AC
KISTARCSAI VSC
22 2019.04.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-14 DÉL
mérkőzés ford. dátum státusz
TOMPA SE
BÁCSALMÁSI PVSE
12 2019.04.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun FPC FIÚ MEGYEI DÖNTŐ
mérkőzés ford. dátum státusz
SZENT BENEDEK
CSAK KATONÁSAN!
1 2019.04.15 09:00 Jegyzőköny
végleges
MEZGÉS FIÚK
BOLYAI
1 2019.04.15 09:00 Jegyzőköny
végleges
MNÁMK
-
DÓZSA 9.A
1 2019.04.15 09:25 Lezáratlan
mérkőzés
BÁNYAI-BAJA
SZAKI 10/B TOV
1 2019.04.15 09:25 Jegyzőköny
végleges
SZENT BENEDEK
-
MNÁMK
1 2019.04.15 09:50 Lezáratlan
mérkőzés
MEZGÉS FIÚK
BÁNYAI-BAJA
1 2019.04.15 09:50 Jegyzőköny
végleges
CSAK KATONÁSAN!
-
DÓZSA 9.A
1 2019.04.15 10:15 Lezáratlan
mérkőzés
BOLYAI
SZAKI 10/B TOV
1 2019.04.15 10:15 Jegyzőköny
végleges
SZENT BENEDEK
-
DÓZSA 9.A
1 2019.04.15 10:40 Lezáratlan
mérkőzés
MEZGÉS FIÚK
SZAKI 10/B TOV
1 2019.04.15 10:40 Jegyzőköny
végleges
CSAK KATONÁSAN!
-
MNÁMK
1 2019.04.15 11:05 Lezáratlan
mérkőzés
BOLYAI
BÁNYAI-BAJA
1 2019.04.15 11:05 Jegyzőköny
végleges
CSAK KATONÁSAN!
-
MEZGÉS FIÚK
1 2019.04.15 11:30 Lezáratlan
mérkőzés
SZENT BENEDEK
BOLYAI
1 2019.04.15 11:30 Jegyzőköny
végleges
SZENT BENEDEK
MEZGÉS FIÚK
1 2019.04.15 11:55 Jegyzőköny
végleges
CSAK KATONÁSAN!
BOLYAI
1 2019.04.15 12:20 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun FPC LEÁNY MEGYEI DÖNTŐ
mérkőzés ford. dátum státusz
BÁCSALMÁSI HUNYADI
II. RÁKÓCZI
1 2019.04.15 09:00 Jegyzőköny
részleges
TEKÓ FAKÓ
KATEDRA-LÁNYOK
1 2019.04.15 09:00 Jegyzőköny
végleges
MÓRA GIMI LÁNY
CONSTI
1 2019.04.15 09:25 Jegyzőköny
részleges
ARANY CSAPAT
11 B
1 2019.04.15 09:25 Jegyzőköny
végleges
BÁCSALMÁSI HUNYADI
MÓRA GIMI LÁNY
1 2019.04.15 09:50 Jegyzőköny
részleges
TEKÓ FAKÓ
ARANY CSAPAT
1 2019.04.15 09:50 Jegyzőköny
végleges
II. RÁKÓCZI
CONSTI
1 2019.04.15 10:15 Jegyzőköny
részleges
KATEDRA-LÁNYOK
11 B
1 2019.04.15 10:15 Jegyzőköny
végleges
BÁCSALMÁSI HUNYADI
CONSTI
1 2019.04.15 10:40 Jegyzőköny
részleges
TEKÓ FAKÓ
11 B
1 2019.04.15 10:40 Jegyzőköny
végleges
II. RÁKÓCZI
MÓRA GIMI LÁNY
1 2019.04.15 11:05 Jegyzőköny
részleges
KATEDRA-LÁNYOK
ARANY CSAPAT
1 2019.04.15 11:05 Jegyzőköny
végleges
II. RÁKÓCZI
ARANY CSAPAT
1 2019.04.15 11:30 Jegyzőköny
részleges
BÁCSALMÁSI HUNYADI
KATEDRA-LÁNYOK
1 2019.04.15 11:30 Jegyzőköny
végleges
ARANY CSAPAT
KATEDRA-LÁNYOK
1 2019.04.15 11:55 Jegyzőköny
részleges
II. RÁKÓCZI
BÁCSALMÁSI HUNYADI
1 2019.04.15 12:20 Jegyzőköny
végleges
Baranya Megyei U15 csökkentett pálya fiú - B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
VAJSZLÓI KSK
BAKSAI SE
9 2019.04.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest ÖREGFIÚK I. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
HALÁSZTELEK FC
BUDAFOKI LC
17 2019.04.15 18:30 Jegyzőköny
végleges
SZIGETSZENTMIKLÓSI
FTC ZRT.
17 2019.04.15 19:30 Jegyzőköny
végleges
MTK
BVSC-ZUGLÓ
17 2019.04.15 19:45 Jegyzőköny
végleges
ÚJPEST FC
RTK
17 2019.04.15 19:45 Jegyzőköny
végleges
GOLDBALL `94. FC SE
KELEN SC
17 2019.04.15 20:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest ÖREGFIÚK II. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
MŰEGYETEMI FC
1908 SZAC BUDAPEST
19 2019.04.15 19:00 Jegyzőköny
végleges
MAC
FABULON SC
19 2019.04.15 19:30 Jegyzőköny
végleges
CSILLAGHEGYI MTE
REAC SPORT KFT.
19 2019.04.15 19:30 Jegyzőköny
végleges
IKARUS
HIDEGKÚTI SC
19 2019.04.15 19:30 Jegyzőköny
végleges
DUNAHARASZTI MTK
TREND CSEPEL RÉF SE
19 2019.04.15 19:30 Jegyzőköny
végleges
ISSIMO SE
BUDAÖRSI SC
19 2019.04.15 20:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest ÖREGFIÚK III. OSZT 1 CSOP
mérkőzés ford. dátum státusz
CSEP-GÓL FC SE
BUDATÉTÉNY SE
13 2019.04.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
KISPEST SE
KORMÁNYŐR SE
13 2019.04.15 19:00 Jegyzőköny
végleges
MALÉV SC
DINI SE
13 2019.04.15 19:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest ÖREGFIÚK III. OSZT 2 CSOP
mérkőzés ford. dátum státusz
MERKAPT SE
BEAC
13 2019.04.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
RÓNA SC
M.TELEKOM DSC
13 2019.04.15 19:00 Jegyzőköny
végleges
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
BRSE
13 2019.04.15 19:15 Jegyzőköny
végleges
B&K MÉLYKÚT
MAXIMO-HUNGÁRIA SE
13 2019.04.15 19:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest ÖREGFIÚK III. OSZT 3 CSOP
mérkőzés ford. dátum státusz
HERCULES-ABE
SANTIMONA-KRÉTA
13 2019.04.15 19:00 Jegyzőköny
végleges
DIÓSDI TC
GRAFITO SC
13 2019.04.15 19:30 Jegyzőköny
végleges
TESTVÉRISÉG SE
KÁROLI BÖLCSÉSZ
13 2019.04.15 19:45 Jegyzőköny
végleges
Budapest VETERÁN II. OSZTÁLY ALSÓHÁZ
mérkőzés ford. dátum státusz
MLTC
GAMMA LSE
1 2019.04.15 17:30 Jegyzőköny
végleges
DUNAHARASZTI MTK
CITY TAXI SE
1 2019.04.15 20:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei U14 korosztályú bajnokság 'C' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZŐREGI RSE
FÖLDEÁK TC
13 2019.04.15 14:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Kispályás Tornák
mérkőzés ford. dátum státusz
Fair Play Szeged fiú
A csapat
13 2019.04.15 08:30 Jegyzőköny
végleges
Török György +45
C2
5 2019.04.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Török György +45
C2
5 2019.04.15 18:00 Jegyzőköny
részleges
Kiszely torna
C2
8 2019.04.15 18:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád SZKITA-SPORT LIGA II.
mérkőzés ford. dátum státusz
OLD BOYS
Suncity all stars
18 2019.04.15 19:00 Jegyzőköny
végleges
ETIL ALAKULAT
PIZZAMONSTER
18 2019.04.15 19:00 Jegyzőköny
végleges
AS KÓMA
Fődigiliszták FC
18 2019.04.15 20:00 Jegyzőköny
végleges
FOCÉ II.
Pindúrpandúrok
18 2019.04.15 20:00 Jegyzőköny
végleges
SALAPLAST ULTRASPARC
Nabukodonozor
18 2019.04.15 21:00 Jegyzőköny
végleges
KAPUFA FC
SZOTE Football Team
18 2019.04.15 21:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér U-14 Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MÓR
FELCSÚT
13 2019.04.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
Fejér U-14 Nyugati Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ABA SÁRVÍZ
ALBA KÖLYÖK
13 2019.04.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
Fejér ALBA LIGA - Kiemelt Rájátszás
mérkőzés ford. dátum státusz
SÁRÉPSZER KFT.
MASTERPLAST
1 2019.04.15 21:15 Jegyzőköny
végleges
Fejér ALBA LIGA - alap A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KONTRÁK
NEW DREAM TEAM
21 2019.04.15 19:15 Jegyzőköny
végleges
KUTYAÜTŐK
M7 BISTRO
21 2019.04.15 20:15 Jegyzőköny
végleges
VIDEOTON BARÁTI KÖR
ÖREG SAM
21 2019.04.15 20:15 Jegyzőköny
végleges
Fejér ALBA LIGA III/a. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
PRÉMIUM KINCSESBÁNYA
GYŐZTES GÓLIG
22 2019.04.15 20:00 Jegyzőköny
végleges
SZFVÁR-ÖREGHEGY PLÉBÁNIA
RESPECT FC
22 2019.04.15 21:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Acerbis I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
SIKER ABLAK
SZIL-KER ABLAK
13 2019.04.15 18:00 Jegyzőköny
végleges
DUNAFERR VASAS
GBB ZRT
13 2019.04.15 19:00 Jegyzőköny
végleges
FEJÓ-THERM KFT
STEELWORKERS
13 2019.04.15 20:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Diablo III. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
HANGOVER
PW-SHIELD KFT
22 2019.04.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Varázs-Kép IV. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
NO MÁAM
EGY LÁDA SÖR
14 2019.04.15 18:00 Jegyzőköny
végleges
DORTGRUND
LABDAÉRZÉK - GOURMAND
18 2019.04.15 19:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Corso Old Boys
mérkőzés ford. dátum státusz
SPORIK
AFRICAS OLD BOYS
10 2019.04.15 19:00 Jegyzőköny
végleges
CSANYESZ ÉS BARÁTAI
FÜREDI PANZIÓ SENIOR
10 2019.04.15 20:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron CMB-CARGO I. LIGA Győri Városi Kispályás Bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
UTB
CMB CARGO FALKA
18 2019.04.15 20:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom ÖREGFIÚK
mérkőzés ford. dátum státusz
WATI-KECSKÉD KSK
LÁBATLANI ESE
11 2019.04.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
KÖRNYE SE
MOCSA KSE
11 2019.04.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
VÉRTESSOMLÓI KSK
TATABÁNYAI VASAS
11 2019.04.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
GYERMELY
BAR-NUL SZOMÓDI SE
11 2019.04.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
TABAK
VÉRTESSZŐLŐSI SE
11 2019.04.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest Pest megyei öregfiú-bajnokság, Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Püspökhatvani SE
Rétsági Árpád Egylet
22 2019.04.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Szobi SC
FC Sződ SE
22 2019.04.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Nógrád SE
Vácduka KSK
22 2019.04.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Vácrátóti KSE
Vác-Deákvár SE
22 2019.04.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Vác VLSE
Gödi SE
22 2019.04.15 18:00 Jegyzőköny
végleges
Pest Pest megyei öregfiú-bajnokság, Északnyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Pilisszentiván SE
Solymári SC
13 2019.04.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Csolnok
PILE SC
13 2019.04.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pilisszántó SE
Leányfalu SE
13 2019.04.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Piliscsaba SE
DBSE-SZKHSE
13 2019.04.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pomáz-ICO SE
Szentendre VSE
13 2019.04.15 19:15 Jegyzőköny
végleges
Pest Pest megyei öregfiú-bajnokság, Délkeleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Aranyszarvas SE
Vasadi RSC
13 2019.04.15 18:00 Jegyzőköny
végleges
Dabas-Gyón FC
Dömsödi SE
13 2019.04.15 18:00 Jegyzőköny
végleges
Albertirsa SE
FC Dabas
13 2019.04.15 18:00 Jegyzőköny
végleges
Nagykáta SE
Monori SE
13 2019.04.15 18:30 Jegyzőköny
végleges
Kakucs KSE
Táborfalva KSE
13 2019.04.15 18:30 Jegyzőköny
végleges
Pest Pest megyei öregfiú-bajnokság, Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Bagi TC '96
Heréd LC
13 2019.04.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Hévízgyörki SC
Szada SE
13 2019.04.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Gödöllői SK
Isaszegi SE
13 2019.04.15 19:30 Jegyzőköny
végleges
Pest Pest megyei öregfiú-bajnokság, Közép-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
UFC Gyömrő
Csömör KSK
16 2019.04.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Fóti SE
Péceli SSE
16 2019.04.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Kistarcsai VSC I.
Mendei LSE
16 2019.04.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
VS Dunakeszi
Tápiószecső FC
16 2019.04.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Mogyoród KSK
Üllő SE
16 2019.04.15 18:30 Jegyzőköny
végleges
Pest Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Jászberényi SE
Kincsem Lovaspark SE II.
28 2019.04.15 20:00 Jegyzőköny
végleges
Főnix ISE-Gödöllő
FC Dabas
28 2019.04.15 20:20 Jegyzőköny
végleges
Somogy Megyei U-16 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
TOPONÁR SE
SEGESDI SE
17 2019.04.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy Megyei U-14 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
CSURGÓI TK
NAGYATÁDI FC
13 2019.04.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
Somogy Somogy Megyei Öregfiú Bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
BALATONLELLE SE
9 2019.04.15 18:00 Jegyzőköny
végleges
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
FONYÓDI PETŐFI SE
9 2019.04.15 18:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Leány U15 Futsal Bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
Vas Vas Megyei U-14 'Körmendi' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KÖRMENDI FC
TÁPLÁNI KSK
9 2019.04.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei U14 Zalaegerszegi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HELSA ANDRÁSHIDA TE
Z.BECSALI-TUNGSRAM LSE
12 2019.04.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Zala NK. kispályás bajnokság I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
FC KAU-PRIZMA
DYNAMIC
2 2019.04.15 18:00 Jegyzőköny
végleges
SHOWTIME K&H
1. FC CHEMOTOX
2 2019.04.15 18:45 Jegyzőköny
végleges
METAXA KANIZSA
DUNÁNTÚLI POSTÁS SE
2 2019.04.15 19:30 Jegyzőköny
végleges
SZEMERE-OLAJBÁNYÁSZ
FC BLACKBURRY
2 2019.04.15 20:15 Jegyzőköny
végleges
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol