Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2019. 04. 24

MLSZ Magyar Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
SOROKSÁR SC
BUDAPEST HONVÉD
11 2019.04.24 15:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-17 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
ETO FC GYŐR
DVTK
24 2019.04.24 11:00 Jegyzőköny
végleges
DVSC-DLA
PUSKÁS AKADÉMIA FC
24 2019.04.24 13:00 Jegyzőköny
végleges
FERENCVÁROSI TC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
24 2019.04.24 13:00 Jegyzőköny
végleges
MTK BUDAPEST
BUDAPEST HONVÉD-MFA
24 2019.04.24 15:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-16 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
DVSC-DLA
PUSKÁS AKADÉMIA FC
24 2019.04.24 13:00 Jegyzőköny
végleges
FERENCVÁROSI TC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
24 2019.04.24 13:00 Jegyzőköny
végleges
ETO FC GYŐR
DVTK
24 2019.04.24 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-17 II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
PMFC
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
17 2019.04.24 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-15 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
MTK BUDAPEST
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
19 2019.04.24 12:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-14 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
MTK BUDAPEST
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
19 2019.04.24 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-13 I. osztály Közép-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
VS DUNAKESZI
IKARUS BSE
21 2019.04.24 16:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-19 Észak-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FC HATVAN
DVTK
14 2019.04.24 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 NP Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
BALATONFÜREDI FC
11 2019.04.24 17:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 HNP Közép csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁC VLSE
BUDAPEST HONVÉD
11 2019.04.24 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-14 Észak-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
14 2019.04.24 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-14 Közép csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ASTRA-ALEF HFC
MTK HUNGÁRIA FC
15 2019.04.24 16:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MEGYEI I.
mérkőzés ford. dátum státusz
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
LAJOSMIZSEI VLC
16 2019.04.24 17:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-16 KÖZÉP
mérkőzés ford. dátum státusz
CSÓLYOSPÁLOSI FSE
SZILÁDY RFC
11 2019.04.24 17:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-14 ÉSZAK
mérkőzés ford. dátum státusz
MERCEDES-KLC "C"
KUNSZÁLLÁS SE
10 2019.04.24 17:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-14 KÖZÉP
mérkőzés ford. dátum státusz
KISKŐRÖSI LC
CSÁSZÁRTÖLTÉS EFSK
13 2019.04.24 16:00 Jegyzőköny
végleges
SOLTVADKERTI FOCI-SULI SE
HAJÓS FC
11 2019.04.24 16:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya MLSZ U-15 II. o. Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
LUA BAJA
SZEKSZÁRDI UFC
23 2019.04.24 15:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya MLSZ U-14 II. o. Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
LUA BAJA
SZEKSZÁRDI UFC
23 2019.04.24 17:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Baranya Megyei Öregfiúk Alapszakasz - B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MERENYE SE
HOSSZÚHETÉNYI SE
20 2019.04.24 17:00 Jegyzőköny
végleges
ÖREGFIÚK SANTOS SE
PMFC
20 2019.04.24 17:00 Jegyzőköny
végleges
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
KÖKÉNY FC
20 2019.04.24 17:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Futsal U13 Középdöntő selejtező - Kozármisleny
mérkőzés ford. dátum státusz
PVSK
BONYHÁD VLC
1 2019.04.24 11:00 Jegyzőköny
végleges
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
HÉVÍZ SK
1 2019.04.24 11:40 Jegyzőköny
végleges
HÉVÍZ SK
BONYHÁD VLC
1 2019.04.24 12:30 Jegyzőköny
végleges
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
PVSK
1 2019.04.24 13:10 Jegyzőköny
végleges
PVSK
HÉVÍZ SK
1 2019.04.24 14:00 Jegyzőköny
végleges
BONYHÁD VLC
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
1 2019.04.24 14:40 Jegyzőköny
végleges
Békés U-19 Bajnokság - Kiemelt
mérkőzés ford. dátum státusz
BERÉNYI GYERMEK FC
JAMINA SE
17 2019.04.24 17:00 Jegyzőköny
végleges
Békés U-14 Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEGHALMI FC
KÉTSOPRONYI RÁKÓCZI SE
7 2019.04.24 17:00 Jegyzőköny
végleges
Békés Női keresztpályás
mérkőzés ford. dátum státusz
MEDGYESBODZÁS SE
PUSZTAFÖLDVÁRI LK
9 2019.04.24 17:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ III. osztály 2.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
BÜSKE
KÖZGÁZ DSE
20 2019.04.24 20:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ III. osztály 3.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
ÚJPESTI FLOTTA
20 2019.04.24 19:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IV. osztály 2.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
CSEPEL UP SE
BUDAI FC
18 2019.04.24 18:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ SERDÜLŐ U-15 II. OSZT. KÖZ. B.
mérkőzés ford. dátum státusz
BKV ELŐRE SC
GRUND FC
24 2019.04.24 17:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ SERDÜLŐ U-14 II. OSZT. KÖZ. B.
mérkőzés ford. dátum státusz
BVSC-ZUGLÓ
FC ESZTERGOM
21 2019.04.24 16:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-19 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
Szent Pál Akadémia - HSE
BVSC-ZUGLÓ
20 2019.04.24 14:30 Jegyzőköny
végleges
Puebla FS TFC
FERIHEGY LA VECSÉS
20 2019.04.24 15:00 Jegyzőköny
végleges
MLTC
CSEPEL FC SE
20 2019.04.24 17:30 Jegyzőköny
végleges
Szent István SE- OTP Bank
HIDEGKÚTI SC
20 2019.04.24 18:45 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-19 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
LŐRINCI KITARTÁS SE
PASARÉT FC
20 2019.04.24 17:30 Jegyzőköny
végleges
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
CSEP-GÓL FC
20 2019.04.24 18:45 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-17
mérkőzés ford. dátum státusz
PÉNZÜGYŐR SE
CsHC 94 SE
20 2019.04.24 15:00 Jegyzőköny
végleges
RÁKOSMENTI KSK
CSEP-GÓL FC
20 2019.04.24 16:00 Jegyzőköny
végleges
KÖRNYE
BUDAÖRSI SC
20 2019.04.24 17:00 Jegyzőköny
végleges
TÖRÖKBÁLINTI LA
AIRNERGY FC
20 2019.04.24 17:00 Jegyzőköny
végleges
FERIHEGY LA VECSÉS
III. KER. TVE
20 2019.04.24 18:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-15
mérkőzés ford. dátum státusz
FUTURE STARS FC
KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET
22 2019.04.24 14:00 Jegyzőköny
végleges
FC BUDAPEST
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
22 2019.04.24 15:30 Jegyzőköny
végleges
ASI-DINAMO STAR
Szent Pál Akadémia - HSE
22 2019.04.24 16:30 Jegyzőköny
végleges
GOLDBALL `94. FC
T-BÁLINT LA
22 2019.04.24 17:30 Jegyzőköny
végleges
VÁROSGAZDA
GLORIETT SE
22 2019.04.24 18:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U14 2. CSOP.
mérkőzés ford. dátum státusz
MLTC
GERRZO KFT
18 2019.04.24 15:30 Jegyzőköny
végleges
PUEBLA 13 FC
JÖVŐ SE
18 2019.04.24 17:00 Jegyzőköny
végleges
PESTSZENTIMREI SK
MÉSZÖLY FOCISULI
18 2019.04.24 18:00 Jegyzőköny
végleges
RÁKOSMENTI KSK
Csep-Gól FC
19 2019.04.24 18:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U14 3. CSOP.
mérkőzés ford. dátum státusz
HIDEGKÚTI SC
IKARUS BSE
18 2019.04.24 16:00 Jegyzőköny
végleges
GRUND 1986 FC
KELEN SC
18 2019.04.24 16:30 Jegyzőköny
végleges
ÚJPESTI HALADÁS
MÉSZÖLY FOCISULI
18 2019.04.24 17:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U14 4. CSOP.
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁROSGAZDA
TESTVÉRISÉG SE
20 2019.04.24 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS I. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
III. KER. TVE-SKÁLA
BUDAKESZI SC
12 2019.04.24 19:45 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS II. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
BUDATÉTÉNY SE
DINI SE
14 2019.04.24 19:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BUDAPEST KUPA
mérkőzés ford. dátum státusz
KELEN SC
REAC
6 2019.04.24 19:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei U17 korosztályú bajnokság 'A' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FK 1899 SZEGED
KISTELEKI TE
16 2019.04.24 14:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei U14 korosztályú bajnokság 'B' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ZSOMBÓ SE
RÖSZKE SK
15 2019.04.24 16:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Kispályás Tornák
mérkőzés ford. dátum státusz
Fair Play Szeged fiú
A csapat
13 2019.04.24 09:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád SALLER LIGA I. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
LELKES AMATŐRÖK
GOOOL PARÁDÉ
19 2019.04.24 19:00 Jegyzőköny
végleges
HQ TEAM
GUMISZIGET
19 2019.04.24 19:00 Jegyzőköny
végleges
Újváros-Babszem.hu
JATE KLUB
19 2019.04.24 20:00 Jegyzőköny
végleges
FOCÉ
ECONYOMIK
19 2019.04.24 20:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád KÉSZ LIGA II. "B"
mérkőzés ford. dátum státusz
SZIKK FC
BP SUNCITY OILERS
15 2019.04.24 21:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér THERMOVÁR Megyei II. osztály Észak U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
BODAJK
MIE
24 2019.04.24 17:30 Jegyzőköny
végleges
Fejér U-16 Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
POLGÁRDI
ENYING
14 2019.04.24 17:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér MLSZ U-14 II. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
CSÁKVÁR TK
FŐNIX-GOLD FC
16 2019.04.24 17:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér MLSZ U-17 III. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
BALATONFÜREDI USC
ÉRDI VSE
15 2019.04.24 17:00 Jegyzőköny
végleges
IKARUS-MAROSHEGY
FŐNIX-GOLD FC
21 2019.04.24 18:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Varázs-Kép IV. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
BLD
DORTGRUND
15 2019.04.24 18:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Decathlon Senior
mérkőzés ford. dátum státusz
SUNSET
VARÁZS KÉP OB
15 2019.04.24 19:00 Jegyzőköny
végleges
FEJÓ-THERM KFT ÖF
AFRICAS
15 2019.04.24 20:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U16 Győr
mérkőzés ford. dátum státusz
GYŐRÚJBARÁT SE
PANNONHALMA SE
20 2019.04.24 17:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 Sopron "B"
mérkőzés ford. dátum státusz
NEBULÓ FSE
KAPUVÁRI SE
6 2019.04.24 16:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar MLSZ U-15 II.osztály Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÍRBÁTORI LSZ KFT.
TARPA SC
21 2019.04.24 16:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar MLSZ U-14 II.osztály Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÍRBÁTORI LSZ KFT.
TARPA SC
21 2019.04.24 14:00 Jegyzőköny
végleges
Heves Megyei I.o. U19
mérkőzés ford. dátum státusz
HERÉD LC
HEVESI LSC
20 2019.04.24 16:00 Jegyzőköny
végleges
Heves MLSZ U-17 III. KÖZÉP "B" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
FC HATVAN
25 2019.04.24 15:30 Jegyzőköny
végleges
Heves MLSZ U-19 III. KÖZÉP "B" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
FC HATVAN
25 2019.04.24 15:30 Jegyzőköny
végleges
Heves Heves Megyei Leány U18
mérkőzés ford. dátum státusz
GYÖNGYÖSI AK
FELSŐTÁRKÁNY SC
9 2019.04.24 17:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom MEGYEI KUPA
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNASZENTMIKLÓSI SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
1 2019.04.24 17:30 Jegyzőköny
végleges
SZÁKSZENDI SE
VÉRTESSOMLÓI KSK
1 2019.04.24 17:30 Jegyzőköny
végleges
ETEI SE
VÉRTESSZŐLŐSI SE
1 2019.04.24 17:30 Jegyzőköny
végleges
ZSÁMBÉKI SK
SÁRISÁPI BSE
1 2019.04.24 17:30 Jegyzőköny
végleges
BÁBOLNAI SE
FC ESZTERGOM
1 2019.04.24 17:30 Jegyzőköny
végleges
OBSK OROSZLÁNY
ÁCSI KINIZSI SC
1 2019.04.24 17:30 Jegyzőköny
végleges
GYERMELY - SZOMOR LE
TATAI AC
1 2019.04.24 17:30 Jegyzőköny
végleges
CSÁSZÁRI SE
PILISCSÉVI SE
1 2019.04.24 17:30 Jegyzőköny
végleges
WATI - KECSKÉD KSK
NYERGESÚJFALU SE
1 2019.04.24 17:30 Jegyzőköny
végleges
Nógrád Megyei Kupa III. forduló
mérkőzés ford. dátum státusz
KSE BECSKE
MÁTRATERENYE SE
3 2019.04.24 17:00 Jegyzőköny
végleges
KARANCSLAPUJTŐ KSE
BERKENYE SE
3 2019.04.24 17:00 Jegyzőköny
végleges
MOHORA SE
PALOTÁS SE
3 2019.04.24 17:00 Jegyzőköny
végleges
ÉRSEKVADKERT SE
CERED VSE
3 2019.04.24 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U19-es bajnokság, Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Vác-Deákvár SE
Foci Suli Alapítvány-Vác
12 2019.04.24 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U19-es bajnokság, Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SK Tóalmás
Hévízgyörki Petőfi DSE
17 2019.04.24 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U19-es bajnokság, Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Ürömi SC
Pátyi SE
15 2019.04.24 18:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U16-os bajnokság, Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Bolha-FTSE-Tárnok
Pilisi LK
20 2019.04.24 17:30 Jegyzőköny
végleges
Pest U15-ös bajnokság, Délkeleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Törteli KSK
Újszilvás KSE
14 2019.04.24 16:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy Megyei U-16 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
KADARKÚT KSK
TOPONÁR SE
18 2019.04.24 16:30 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg MLSZ U17 III. Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
TARPA SC
21 2019.04.24 17:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg MLSZ U19 III. Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
MÁTÉSZALKAI MTK
DEBRECENI EAC
20 2019.04.24 15:00 Jegyzőköny
végleges
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
TARPA SC
21 2019.04.24 15:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Leány U19 Bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
PUSKÁS PARTNER NAGYECSED
NYÍRSÉG NSC II.
15 2019.04.24 16:30 Jegyzőköny
végleges
Tolna Megyei U-16 Felsőház
mérkőzés ford. dátum státusz
FADDI SE
BÁTASZÉK SE
4 2019.04.24 17:00 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-14 'Szombathelyi' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CSEPREGI SE
SZOMBATHELYI HVSE 'A'
15 2019.04.24 16:00 Jegyzőköny
végleges
LURKÓ UFC
SCHOTT LUKÁCSHÁZA SE.
15 2019.04.24 16:00 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-14 'Körmendi' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PETŐFI SE VASSZÉCSENY
KÖRMENDI FC
13 2019.04.24 16:30 Jegyzőköny
végleges
KÉK SÜNIK ULC.
TÁPLÁNI KSK
13 2019.04.24 16:30 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-14 'Sárvári' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
RÁBAPATYI KSK.
FOCI FC
15 2019.04.24 16:00 Jegyzőköny
végleges
RÉPCELAKI SE
BÜKI TK
15 2019.04.24 16:30 Jegyzőköny
végleges
Veszprém Báva Szerda
mérkőzés ford. dátum státusz
SKORPIÓ
FC NEXT
4 2019.04.24 18:00 Jegyzőköny
végleges
FC Blaugrana
Haszkovó Fc
4 2019.04.24 18:00 Jegyzőköny
végleges
BÁDOG MÁGUS
Magyar Közút
4 2019.04.24 19:00 Jegyzőköny
végleges
Nodo-Bau
MTD HUNGÁRIA
4 2019.04.24 19:00 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei U16 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
SEMJÉNHÁZA SE
FC KESZTHELY
13 2019.04.24 16:30 Jegyzőköny
végleges
HORVÁTH-MÉH KISKANIZSA
FLEXIBIL-TOP ZALAKOMÁR
14 2019.04.24 17:00 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei U14 Zalaegerszegi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TECHNOROLL TESKÁND KSE
PÁTERDOMB LSC
13 2019.04.24 16:30 Jegyzőköny
végleges
CSÁCS-SE
TÜRJE SE
13 2019.04.24 17:00 Jegyzőköny
végleges
Zala NK. kispályás bajnokság II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
FALKEN
KAMÉNEON FC
3 2019.04.24 19:30 Jegyzőköny
végleges
Zala NK. kispályás bajnokság senior 45 csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TIP TOP `45
IGAZSÁGÜGY `45
2 2019.04.24 18:00 Lezáratlan
mérkőzés
GELKA-HÍRTECH `45
FC REKORD `45
2 2019.04.24 18:45 Jegyzőköny
végleges
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol