Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2019. 09. 11

MLSZ MLSZ U-15 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
FERENCVÁROSI TC
MTK BUDAPEST
3 2019.09.11 15:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ U-13 I. osztály Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
DVSC-DLA
BALMAZ FC-OLASZ FS
1 2019.09.11 15:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ U-12 I. osztály Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
DVSC-DLA
BALMAZ FC-OLASZ FS
1 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ U-13 I. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
PVSK
2 2019.09.11 17:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ U-12 I. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
PVSK
2 2019.09.11 17:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ U-13 I. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
DOROGI FC
REAC SPORTISKOLA SE
1 2019.09.11 18:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ U-12 I. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
DOROGI FC
REAC SPORTISKOLA SE
1 2019.09.11 17:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ JET-SOL Liga Női NB I.
mérkőzés ford. dátum státusz
KELEN SC
MTK HUNGÁRIA FC
2 2019.09.11 13:00 Jegyzőköny
végleges
FTC-TELEKOM
ETO FC GYŐR
2 2019.09.11 15:00 Jegyzőköny
végleges
ASTRA-ALEF HFC
HALADÁS-VIKTÓRIA
2 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 NP Kiemelt csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MOL FEHÉRVÁR FC
MTK HUNGÁRIA FC
2 2019.09.11 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-14 Észak-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SC SOPRON
HALADÁS - VIKTÓRIA
2 2019.09.11 14:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-14 Dél-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEKSZÁRDI UFC
MLE - SPORTOLDA
1 2019.09.11 18:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-16 ÉSZAK
mérkőzés ford. dátum státusz
HARTA SE
CSÓLYOSPÁLOSI FSE
1 2019.09.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
IZSÁKI SSE
KISKŐRÖSI LC
1 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-14 DÉL
mérkőzés ford. dátum státusz
KELEBIA KNSK
SÜKÖSD SC
1 2019.09.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
BOROTAI SE
TOMPAI SE
2 2019.09.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya AutóCity Volkswagen Megyei II. o. ffi felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
HOSSZÚHETÉNYI SPORT Kft
BOGÁD SE
1 2019.09.11 17:00 Jegyzőköny
végleges
HIMESHÁZA KSE
Közműépker LÁNYCSÓK SE
1 2019.09.11 17:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya MLSZ U-15 II. o. Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
KAPOSFÜRED SC
1 2019.09.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya MLSZ U-14 II. o. Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
KAPOSFÜRED SC
1 2019.09.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
Békés Békés Megyei Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
BÉKÉSSZENTANDRÁSI HMSE
SZEGHALMI FC
2 2019.09.11 17:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén BAZ megyei U-14 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
SÁTORALJAÚJHELYI TKSE
ALSÓZSOLCAI KSC
1 2019.09.11 17:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-14 II. o. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GYÖNGYÖSI AK
KBSC FC KFT.
2 2019.09.11 14:30 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-15 II. o. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GYÖNGYÖSI AK
KBSC FC KFT.
2 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
KELEN SC II.
NIMRÓD SE
1 2019.09.11 19:45 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ III. osztály 2.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁROSGAZDA
PUEBLA 13 FC
2 2019.09.11 19:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IV. osztály 3.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
BKV ELŐRE II.
BUDATÉTÉNY SE II
2 2019.09.11 20:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ IFJÚSÁGI U-19 III. OSZT. KÖZ. A.
mérkőzés ford. dátum státusz
IKARUS BSE
BUDAÖRS
1 2019.09.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-19 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
HIDEGKÚTI SC
T-BÁLINT L. A. SE.
2 2019.09.11 17:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-19 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
FERENCVÁROSI FC
ISSIMO SE
1 2019.09.11 19:20 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-15 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
ANGYALFÖLDI SI
SZIGETHALOM SC
2 2019.09.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
CSEPEL UP SE
GOLDBALL '94 FC
2 2019.09.11 17:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-15 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
ASTERIX SC
JÖVŐ SE
1 2019.09.11 10:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-14 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
GLORIETT SE
1908 SZAC BUDAPEST
2 2019.09.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
KISE
IKARUS BSE
3 2019.09.11 17:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-14 3. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
IKARUS BSE
ESMTK LE KFT.
1 2019.09.11 14:30 Jegyzőköny
végleges
GLORIETT SE
ÚJBUDA FC
3 2019.09.11 17:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-14 4. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
CsHC 94 SE
VÁROSGAZDA UA
1 2019.09.11 17:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest ÖREGFIÚK II. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
FABULON SC
MUN SE
3 2019.09.11 17:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BUDAPEST KUPA
mérkőzés ford. dátum státusz
BUDAI FC
Szent Pál Akadémia - HSE
1 2019.09.11 19:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megye U19 "A"
mérkőzés ford. dátum státusz
Foliaplast-Bordány SK
TISZASZIGET SE
1 2019.09.11 17:00 Jegyzőköny
végleges
SZENTESI KINIZSI SZITE
SZEOL SC "B"
2 2019.09.11 17:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megye U14 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
MAROS-MENTI UFC "A"
MAROS-MENTI UFC "B"
2 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megye U14 "Piros"
mérkőzés ford. dátum státusz
Csanytelek SC
CSENGELE KSE
2 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megye U14 "Zöld"
mérkőzés ford. dátum státusz
Deszk SC
ST. MIHÁLY FC
1 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Csongrád MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
BÉKÉSCSABA UFC
3 2019.09.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
OMTK-ULE 1913
1 2019.09.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád MLSZ U19 III. osztály Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
OMTK-ULE 1913
1 2019.09.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád SALLER LIGA I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
Újváros-Babszem.hu
FK 1899 SZEGED
1 2019.09.11 19:00 Jegyzőköny
végleges
ECONYOMIK
JATE KLUB
1 2019.09.11 19:00 Jegyzőköny
végleges
KAPUFA FC
FOCÉ
1 2019.09.11 20:00 Jegyzőköny
végleges
SZOTE Football Team
GUMISZIGET
1 2019.09.11 20:00 Jegyzőköny
végleges
AS KÓMA
HQ TEAM
1 2019.09.11 21:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Diablo III. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
BOCA JUNIORS
WONDERFOOTS
8 2019.09.11 18:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Varázs-Kép IV. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
DORTGRUND
FC GREEN-GO
11 2019.09.11 18:00 Jegyzőköny
végleges
NO MÁAM
B.W.S. CORPORATION
5 2019.09.11 19:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Decathlon Senior
mérkőzés ford. dátum státusz
A-SPORT
ISD POWER KFT
2 2019.09.11 19:00 Jegyzőköny
végleges
FEJÓ-THERM KFT ÖF
AFRICAS
2 2019.09.11 20:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Duna Takarék Megyei I.
mérkőzés ford. dátum státusz
BELEDI SE
CSORNAI SE
7 2019.09.11 17:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Keglovich László Megyei Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
KAJÁRPÉC HEROLD TRANS
LOLAND NYÚL SC
3 2019.09.11 17:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U16 Sopron
mérkőzés ford. dátum státusz
SOPRONI FAC 1900
PETŐHÁZI SE
1 2019.09.11 18:00 Jegyzőköny
végleges
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
Tiszafüredi VSE
Törökszentmiklósi FC
6 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom GYÉMÁNT FÜRDŐ M.I.O. U-16
mérkőzés ford. dátum státusz
TATAI AC
ZSÁMBÉKI SK
1 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Nógrád U14 korosztályú bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
MÁTRATERENYE SE
MÁTRAI SPORTCENTRUM
1 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
SZÉCSÉNYI VSE
ÉRSEKVADKERTI UFC
1 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
SBTC KFT.
PÁSZTÓI ULC
1 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
BUJÁKI SC
Bátonyterenyei TC
1 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Pest Pest Megyei Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
Pereg SE
Tököl VSE
2 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Ceglédberceli KSE
Örkény SE
2 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Gödi SE
Vác-Deákvár SE
2 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Leányfalui SE
Szentendre VSE
2 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Dunabogdányi SE
PILE-Szántó SE
2 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Perbál SC
Budakalászi MSE
2 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
SK Tóalmás
Péceli SSE
2 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Püspökszilágy SE
Veresegyház VSK
2 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Ócsa VSE
Vecsési FC
2 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Csévharaszti KSK
UFC Gyömrő
2 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Alsónémedi SE
Felsőpakonyi KSE
2 2019.09.11 17:00 Jegyzőköny
végleges
Bagi TC '96
Nagykáta SE
2 2019.09.11 17:30 Jegyzőköny
végleges
Ecser SE
Péteri KSK
2 2019.09.11 17:30 Jegyzőköny
végleges
Mogyoród FC
Aszód FC
2 2019.09.11 18:00 Jegyzőköny
végleges
Csömöri KSK
CSO-KI Sport
2 2019.09.11 19:00 Jegyzőköny
végleges
Pest MLSZ U-15, II. osztály, Közép A-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Budaörs
UDSE
1 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Pest MLSZ U-14, II. osztály, Közép A-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Budaörs
UDSE
1 2019.09.11 18:00 Jegyzőköny
végleges
Pest II. osztályú U16-os bajnokság, Északkeleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Tura VSK
Iklad KFC
1 2019.09.11 17:30 Jegyzőköny
végleges
Somogy MLSZ U-17 III. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
FC NAGYKANIZSA
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
1 2019.09.11 14:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U16 Bajnokság Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁSÁROSNAMÉNY SE
KOCSORD SE
2 2019.09.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U16 Bajnokság Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
IBRÁNY SE
DEMECSERI VKSE
3 2019.09.11 16:00 Jegyzőköny
végleges
Tolna Megyei U-16
mérkőzés ford. dátum státusz
FADDI SE
SZEKSZÁRDI UFC
1 2019.09.11 18:00 Lezáratlan
mérkőzés
Vas Vas Megyei U-14 Szombathelyi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GRUNDBALL PFC
Gencsapáti KSE
1 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Büki TK U-14
Lurkó UFC
1 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
SÖPTE SPORT EGYESÜLET
UFC KŐSZEG
1 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-14 Körmendi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KÉK SÜNIK ULC.
TÁPLÁNI KSK
1 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
KÖRMENDI FC
RUM KSC.
1 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-14 Sárvári csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SÁRVÁR FC 'A'
FOCI FC
1 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
CVSE - VULKÁN FÜRDŐ
SÁRVÁR FC 'B'
1 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
JÁNOSHÁZA VSE
RÉPCELAKI SE
1 2019.09.11 17:30 Jegyzőköny
végleges
Vas Halmosi Zoltán Vas Megyei Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
RÁBASÖMJÉNI TC
RÁBAPATYI KSK
3 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Perenye SE
SZENTPÉTERFAI SE
3 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Bucsu Községi Sportkör
BOZSOKI SE
3 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
BŐ SK
Schott Lukácsháza SE
3 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
IZSÁKFA FC
ÖTE Ikervár FC
3 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
KONDORFA SE
TUTITEXTIL-KÖRMEND VSE
3 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
TanakajdTC
SZARVASKEND SE
3 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Gérce-Vásárosmiske KSE
Rum KSC
3 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Gyöngyöshermán-SZSE
Egyházasrádóci SE
3 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
CSÁKÁNYDOROSZLÓI KSE
KÖRMENDI FOOTBALL CLUB
3 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Petőfi Se Vasszécseny
Szentgotthárdi VSE
3 2019.09.11 17:30 Jegyzőköny
végleges
Büki TK
KŐSZEGI FC
3 2019.09.11 19:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém MTD Hungária Megyei U16 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
PÉTI MTE
GYULAFIRÁTÓT SE
2 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
VFC USE "A"
FC ZIRC
2 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Veszprém MTD Hungária Megyei U16 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
AJKA KRISTÁLY SE
MAGYARPOLÁNY SE
2 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
PÁPAI ELC
HERENDI PSK
2 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
ÚRKÚT SK
DEVECSER SE
2 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
UGOD SE
VFC USE "B"
2 2019.09.11 16:30 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei U14 Zalaegeszegi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TARR ANDRÁSHIDA SC
HELSA ANDRÁSHIDA TE
1 2019.09.11 17:00 Jegyzőköny
végleges
ZALAWARE-BOTFA
TÜRJE SE
1 2019.09.11 17:00 Jegyzőköny
végleges
CSÁCS NSE
TECHNOROLL TESKÁND KSE
1 2019.09.11 17:00 Jegyzőköny
végleges
PÁTERDOMB LSC
POLICE-OLA LSK
1 2019.09.11 17:00 Jegyzőköny
végleges
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom