Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2019. 10. 09

MLSZ MLSZ U-17 II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNAÚJVÁROS PASE
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
5 2019.10.09 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ U-16 II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNAÚJVÁROS PASE
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
5 2019.10.09 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ U-15 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
MOL FEHÉRVÁR FC
DVTK
5 2019.10.09 13:00 Jegyzőköny
végleges
FERENCVÁROSI TC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
6 2019.10.09 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ U-14 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
MOL FEHÉRVÁR FC
DVTK
5 2019.10.09 13:00 Jegyzőköny
végleges
FERENCVÁROSI TC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
6 2019.10.09 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ U-13 I. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
PVSK
SZEKSZÁRDI UFC
3 2019.10.09 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ U-13 I. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
DOROGI FC
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
5 2019.10.09 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ U-12 I. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
DOROGI FC
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
5 2019.10.09 17:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-19 Kiemelt csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MOL FEHÉRVÁR FC
DLA-DEAC
6 2019.10.09 12:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 NP Kiemelt csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MTK HUNGÁRIA FC
FERENCVÁROSI TC
5 2019.10.09 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 NP Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BALATONFÜREDI FC
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
1 2019.10.09 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 HNP Észak-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÍRSÉG NSC
KAZINCBARCIKA
4 2019.10.09 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 HNP Észak-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MTE 1904
DOROGI FC
5 2019.10.09 15:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-14 Észak-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
EGER SE
4 2019.10.09 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-14 Közép csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚFC
UTE
5 2019.10.09 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-14 Észak-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁPAI ELC
SC SOPRON
5 2019.10.09 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-14 Dél-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SZEKSZÁRDI UFC
3 2019.10.09 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női Futsal NB I.
mérkőzés ford. dátum státusz
MISKOLCI VÉNUSZ
DEAC SNK KFT.
6 2019.10.09 18:30 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-14 DÉL
mérkőzés ford. dátum státusz
ÉRSEKCSANÁDI KSKE
KELEBIA KNSK
9 2019.10.09 15:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-14 ÉSZAK
mérkőzés ford. dátum státusz
MERCEDES-KLC "A"
SZABADSZÁLLÁSI SE
5 2019.10.09 14:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-14 KÖZÉP
mérkőzés ford. dátum státusz
SOLTI FC
KECEL FC
6 2019.10.09 15:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun LEÁNY U-15
mérkőzés ford. dátum státusz
LUA-BAJA
MERCEDES-KLC
3 2019.10.09 15:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya AutóCity Volkswagen Megyei fiú csökkentett pályaméretű U14 - B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZÁSZVÁRI SE
KOMLÓI BÁNYÁSZ
4 2019.10.09 15:30 Jegyzőköny
végleges
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
PÉCSI VSK
4 2019.10.09 15:30 Jegyzőköny
végleges
NAGYKOZÁR KSE
HOSSZÚHETÉNYI SPORT KFT
4 2019.10.09 15:30 Jegyzőköny
végleges
Békés U-19 Dél/1. csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZABADKÍGYÓSI SZSC
JAMINA SE
5 2019.10.09 15:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. Megyei I. Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
MVSC-Miskolc
Mezőkeresztes VSE
7 2019.10.09 17:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén BAZ megyei U-16 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
SÁTORALJAÚJHELYI TKSE
ALSÓZSOLCAI KSC
1 2019.10.09 16:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén BAZ megyei U-16 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
BTE-Felsőzsolca
BORSODNÁDASDI LASE
5 2019.10.09 17:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
IKARUS BSE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
1 2019.10.09 20:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ III. osztály 1.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
ISTENHEGY FC
BP. POLGÁRI SC
1 2019.10.09 19:45 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IV. osztály 1.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II.
KÖZGÁZ DSE
2 2019.10.09 20:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ IFJÚSÁGI U-17 III. OSZT. KÖZ. A.
mérkőzés ford. dátum státusz
GOLDBALL `94. FC
CSEPEL FC SE
6 2019.10.09 17:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ SERDÜLŐ U-15 II. OSZT. KÖZ. B.
mérkőzés ford. dátum státusz
BARCA ACADEMY ÚJBUDA
ÚFC
5 2019.10.09 18:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-17 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
T-BÁLINT LASE
CSEPEL UP SE
7 2019.10.09 17:00 Jegyzőköny
végleges
BUDAÖRS
III. KER. TVE
4 2019.10.09 18:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-16
mérkőzés ford. dátum státusz
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-15 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
GRUND 1986 FC
HALÁSZTELEK FC
1 2019.10.09 16:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-14 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
MÉSZÖLY FOCISULI
ÚJBUDA FC
6 2019.10.09 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-14 4. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
HIDEGKÚTI SC
TESTVÉRISÉG SE
7 2019.10.09 18:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest VETERÁN II. OSZTÁLY 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
BEAC
CSMTE-SKÁLA
7 2019.10.09 19:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BUDAPEST KUPA
mérkőzés ford. dátum státusz
UNIONE FC
ÚBV
2 2019.10.09 19:45 Jegyzőköny
végleges
Budapest REGIONÁLIS FUTSAL BAJNOKSÁG BUDAPESTI 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
KASTÉLYDOMBI SE
TOLNA VFC
3 2019.10.09 20:30 Jegyzőköny
végleges
ALSÓNÉMEDI SE
KELEN SC
3 2019.10.09 20:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest REGIONÁLIS FUTSAL BAJNOKSÁG BUDAPESTI 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
1988 DÉLI FC
PAFC-MITRE
3 2019.10.09 20:50 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megye IV. Tisza-Maros
mérkőzés ford. dátum státusz
Csongrád SALLER LIGA I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
Újváros-Babszem.hu
JATE KLUB
5 2019.10.09 19:00 Jegyzőköny
végleges
FK 1899 SZEGED
GUMISZIGET
5 2019.10.09 19:00 Jegyzőköny
végleges
FOCÉ
HQ TEAM
5 2019.10.09 20:00 Jegyzőköny
végleges
KAPUFA FC
ECONYOMIK
5 2019.10.09 20:00 Jegyzőköny
végleges
SZOTE Football Team
AS KÓMA
5 2019.10.09 21:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér MLSZ U-17 III. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
FC AJKA
FŐNIX-GOLD FC
1 2019.10.09 18:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér MLSZ U-19 III. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
FC AJKA
FŐNIX-GOLD FC
1 2019.10.09 16:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér ALBA LIGA III/a. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
PLASTOBO FC
ZULU
2 2019.10.09 21:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér ALBA LIGA III/b. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
KARSAI ALBA KFT.
VIDEOTON BARÁTI KÖR
2 2019.10.09 20:00 Jegyzőköny
végleges
VÉRNARANCS
DINNYÉS
2 2019.10.09 21:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér ALBA LIGA III/c. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
LUXINA
FULL KILÉT
2 2019.10.09 20:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Varázs-Kép IV. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
DORTGRUND
NO MÁAM
2 2019.10.09 18:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Decathlon Senior
mérkőzés ford. dátum státusz
A-SPORT
VARÁZS KÉP BARAQZA
6 2019.10.09 19:00 Jegyzőköny
végleges
FEJÓ-THERM KFT ÖF
ISD POWER KFT
6 2019.10.09 20:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 Közép
mérkőzés ford. dátum státusz
MIHÁLYI SE
GYIRMÓT SE "A"
4 2019.10.09 17:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar MLSZ U-15 II.osztály Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
FILO SE
DLA
7 2019.10.09 13:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar MLSZ U-14 II.osztály Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
FILO SE
DLA
7 2019.10.09 15:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar Megyei U-14 B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BLONDY FC ESZTÁR
NAGYRÁBÉ PETŐFI SK
5 2019.10.09 15:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar Futsal U-20
mérkőzés ford. dátum státusz
Hajdúböszörményi TE
Magyar Mélyépítő HSE
1 2019.10.09 18:30 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar Futsal U-18
mérkőzés ford. dátum státusz
Hajdúböszörményi TE
Magyar Mélyépítő HSE
1 2019.10.09 17:00 Jegyzőköny
végleges
Jász-Nagykun-Szolnok Kiemelt U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
Jánoshida Se
KISÚJSZÁLLÁSI SE
8 2019.10.09 14:30 Jegyzőköny
végleges
Jász-Nagykun-Szolnok Kiemelt U-17
mérkőzés ford. dátum státusz
Jánoshida Se
KISÚJSZÁLLÁSI SE
8 2019.10.09 12:30 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom GYÉMÁNT FÜRDŐ U - 14 M.II.O. NYUGAT
mérkőzés ford. dátum státusz
ÁSZÁR KSE
ÁCSI KINIZSI SC
7 2019.10.09 16:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom GYÉMÁNT FÜRDŐ NŐI M.I.O. U-18
mérkőzés ford. dátum státusz
FORTUNA SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
6 2019.10.09 18:00 Jegyzőköny
végleges
Nógrád U14 korosztályú bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
CSÉCSE SE
Bátonyterenyei TC
5 2019.10.09 15:00 Jegyzőköny
végleges
MÁTRATERENYE SE
BUJÁKI SC
5 2019.10.09 15:30 Jegyzőköny
végleges
SZÉCSÉNYI VSE
SBTC KFT.
5 2019.10.09 15:30 Jegyzőköny
végleges
Nógrád MLSZ III. o. U19 Közép-keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GÖDÖLLŐI SK
RÁKOSMENTI KSK
6 2019.10.09 18:00 Jegyzőköny
végleges
VÁROSGAZDA UA
TAKSONY SE
6 2019.10.09 19:00 Jegyzőköny
végleges
Nógrád MLSZ II. o. U15 Közép-keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BARCA ACADEMY MFCB I.
FC DABAS
1 2019.10.09 16:00 Jegyzőköny
végleges
Nógrád MLSZ II. o. U14 Közép-keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BARCA ACADEMY MFCB I.
FC DABAS
1 2019.10.09 18:00 Jegyzőköny
végleges
Pest Pest Megyei Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
Maglódi TC
Vecsési FC
3 2019.10.09 15:00 Jegyzőköny
végleges
Pest II. osztályú U16-os bajnokság, Északkeleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Péceli SSE
Kőbányáért Egyesület
4 2019.10.09 16:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U14-es bajnokság, Északkeleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Iklad KFC
Galgagyörki SE
7 2019.10.09 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U14-es bajnokság, Közép C-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Kiskunlacháza SE
Lurkó FC-Gyál
2 2019.10.09 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest Ifjúsági (U20-as) futsalbajnokság, Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Rubeola FC-Csömör
Puebla FS - TFC
2 2019.10.09 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest Ifjúsági (U20-as) futsalbajnokság, Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Kincsem Lovaspark SE
Városgazda UA
2 2019.10.09 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest I. osztályú serdülő (U17-es) futsalbajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
Rubeola FC-Csömör
Cső-Montage BFC
2 2019.10.09 18:45 Jegyzőköny
végleges
Szigetszentmiklós FC
Sülysápi Gyerekfoci
2 2019.10.09 20:30 Jegyzőköny
végleges
Pest II. osztályú serdülő (U17-es) futsalbajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
Inárcs VSE
Airnergy FC
2 2019.10.09 18:30 Jegyzőköny
végleges
Somogy MLSZ U-19 III. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
SZENTLŐRINC SE
NAGYATÁDI FC
7 2019.10.09 16:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy MLSZ U-17 III. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
SZENTLŐRINC SE
NAGYATÁDI FC
7 2019.10.09 16:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy Megyei U-16 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
B.KERESZTÚR-B.M KSK
4 2019.10.09 13:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy Megyei U-16 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
SEGESDI SE
TOPONÁR SE
6 2019.10.09 15:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYBAJOMI AC
CSURGÓI TK
6 2019.10.09 15:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U14 Bajnokság Észak csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PAP SE
VÁSÁROSNAMÉNY DSE
5 2019.10.09 15:30 Jegyzőköny
végleges
Tolna Futsal U11 bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
DOMBÓVÁRI FE
TOLNA-MÖZS FSE
8 2019.10.09 16:30 Jegyzőköny
végleges
Tolna Futsal U13 bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
TOLNA-MÖZS FSE
DOMBÓVÁRI FE
4 2019.10.09 17:15 Jegyzőköny
végleges
Tolna Futsal U15 bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEKSZÁRDI FC
BONYHÁD VLC
9 2019.10.09 18:00 Jegyzőköny
végleges
BONYHÁD VLC
SZEKSZÁRDI UFC
1 2019.10.09 19:00 Jegyzőköny
végleges
Tolna Futsal U17 bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYMÁNYOKI SE
FADDI SE
3 2019.10.09 18:00 Jegyzőköny
végleges
Tolna Futsal U20 B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
BONYHÁD VLC
3 2019.10.09 19:00 Jegyzőköny
végleges
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
BONYHÁD-BÖRZSÖNY SE
5 2019.10.09 20:00 Jegyzőköny
végleges
BONYHÁD-BÖRZSÖNY SE
BONYHÁD VLC
4 2019.10.09 21:00 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-14 Szombathelyi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HALADÁS VSE 'A'
Lurkó UFC
5 2019.10.09 15:00 Jegyzőköny
végleges
GRUNDBALL PFC
UFC KŐSZEG
5 2019.10.09 15:30 Jegyzőköny
végleges
Büki TK U-14
SÖPTE SPORT EGYESÜLET
5 2019.10.09 15:30 Jegyzőköny
végleges
Gencsapáti KSE
VAFA
5 2019.10.09 15:30 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-14 Körmendi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CSÁKÁNYDOROSZLÓI KSE.
RUM KSC.
5 2019.10.09 15:30 Jegyzőköny
végleges
KÉK SÜNIK ULC.
SZENTGOTTHÁRDI VSE
5 2019.10.09 15:30 Jegyzőköny
végleges
VASVÁR VSE.
HALADÁS VSE 'B'
5 2019.10.09 15:30 Jegyzőköny
végleges
VÉP VSE
TÁPLÁNI KSK
5 2019.10.09 15:30 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-14 Sárvári csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
RÁBAPATYI KSK.
URAIÚJFALU SE
5 2019.10.09 15:30 Jegyzőköny
végleges
SÁRVÁR FC 'A'
ÖTE IKERVÁR FC
5 2019.10.09 15:30 Jegyzőköny
végleges
FOCI FC
SÁRVÁR FC 'B'
5 2019.10.09 16:30 Jegyzőköny
végleges
JÁNOSHÁZA VSE
CVSE - VULKÁN FÜRDŐ
5 2019.10.09 17:30 Jegyzőköny
végleges
Vas Halmosi Zoltán Vas Megyei Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
RÉPCELAKI SE
CVSE-VULKÁN FÜRDŐ
3 2019.10.09 16:00 Jegyzőköny
végleges
Vas MLSZ U-14 II.o. Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
MÉNFŐCSANAK ESK
ZTE FC ZRT.
5 2019.10.09 16:00 Jegyzőköny
végleges
GYIRMÓT SE GYŐR
MITE
7 2019.10.09 18:00 Jegyzőköny
végleges
Vas MLSZ U-15 II.o. Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
MÉNFŐCSANAK ESK
ZTE FC ZRT.
5 2019.10.09 18:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém MTD Hungária Megyei U16 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
GYULAFIRÁTÓT SE
CSETÉNY SE
6 2019.10.09 15:30 Jegyzőköny
végleges
Veszprém MTD Hungária Megyei U16 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
UGOD SE
HERENDI PSK
6 2019.10.09 15:30 Jegyzőköny
végleges
MAGYARPOLÁNY SE
DEVECSER SE
6 2019.10.09 15:30 Jegyzőköny
végleges
VFC USE "B"
B.TOMAJI SE BONVINO
6 2019.10.09 16:30 Jegyzőköny
végleges
PÁPAI ELC
ÚRKÚT SK
6 2019.10.09 18:00 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei U14 Zalaegeszegi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ZALAWARE-BOTFA
CSÁCS NSE
5 2019.10.09 16:30 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei U14 Nagykanizsai csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NTE 1866 MÁV
SEMJÉNHÁZA SE
3 2019.10.09 15:00 Jegyzőköny
végleges
LETENYE SE
HORVÁTH-MÉH KISKANIZSA
3 2019.10.09 15:00 Jegyzőköny
végleges
KESZTHELYI HALADÁS SC
SZEPETNEK SPORTEGYESÜLET
3 2019.10.09 15:30 Jegyzőköny
végleges
FC NAGYKANIZISA
NTE 1866 MÁV
3 2019.10.09 15:30 Jegyzőköny
végleges
HORVÁTH-MÉH KISKANIZSA
KESZTHELYI HALADÁS SC
3 2019.10.09 16:00 Jegyzőköny
végleges
SEMJÉNHÁZA SE
LETENYE SE
3 2019.10.09 16:00 Jegyzőköny
végleges
LETENYE SE
FC NAGYKANIZISA
3 2019.10.09 16:30 Jegyzőköny
végleges
SZEPETNEK SPORTEGYESÜLET
HORVÁTH-MÉH KISKANIZSA
3 2019.10.09 16:30 Jegyzőköny
végleges
KESZTHELYI HALADÁS SC
SEMJÉNHÁZA SE
3 2019.10.09 17:00 Jegyzőköny
végleges
NTE 1866 MÁV
LETENYE SE
3 2019.10.09 17:00 Jegyzőköny
végleges
SZEPETNEK SPORTEGYESÜLET
FC NAGYKANIZISA
3 2019.10.09 17:30 Jegyzőköny
végleges
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom