Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2019. 10. 10

MLSZ MLSZ U-19 II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
BUDAI FUTBALL CLUB SE
8 2019.10.10 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ U-12 I. osztály Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
CSORNAI SE
6 2019.10.10 17:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-19 Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GYULAI AMAZONOK
ASTRA-ALEF HFC
9 2019.10.10 14:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 NP Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁPAI ELC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
5 2019.10.10 15:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 HNP Közép csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CSEPEL FC
ÉRDI VSE
1 2019.10.10 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Férfi Futsal NB I.
mérkőzés ford. dátum státusz
RUBEOLA FC
HALADÁS VSE
7 2019.10.10 19:00 Jegyzőköny
végleges
DEBRECENI EGYETEMI AC
ARAMIS SE
7 2019.10.10 19:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-14 ÉSZAK
mérkőzés ford. dátum státusz
SC HÍRÖS-ÉP
BUGACI KSE
5 2019.10.10 15:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-14 KÖZÉP
mérkőzés ford. dátum státusz
HAJÓS FC
CSÁSZÁRTÖLTÉS EFSK
6 2019.10.10 15:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun LEÁNY U-15
mérkőzés ford. dátum státusz
KEREKEGYHÁZI SE
KISKŐRÖSI LC
3 2019.10.10 14:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya AutóCity Volkswagen Megyei fiú csökkentett pályaméretű U15 - A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
NAGYMÁNYOKI SE
3 2019.10.10 15:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya AutóCity Volkswagen Megyei fiú csökkentett pályaméretű U15 - B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BÓDI FC
VAJSZLÓI KSK
3 2019.10.10 15:30 Jegyzőköny
végleges
KÉTÚJFALUI SE
KOMLÓI BÁNYÁSZ
3 2019.10.10 15:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ IFJÚSÁGI U-19 III. OSZT. KÖZ. A.
mérkőzés ford. dátum státusz
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
TESTVÉRISÉG SE
7 2019.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ IFJÚSÁGI U-17 III. OSZT. KÖZ. A.
mérkőzés ford. dátum státusz
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
TESTVÉRISÉG SE
7 2019.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-19 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
CsHC 94 SE
AIRNERGY FC
7 2019.10.10 15:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-15 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
PESTSZENTIMREI SK
ANGYALFÖLDI SI
7 2019.10.10 17:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-14 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
T-BÁLINT L.A.SE.
GERRZO KFT.
6 2019.10.10 15:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS I. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
B.O.SZ. FC
ESMTK
8 2019.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
HUNGARIAN TALENTS FC
1.FC SKORPIÓ SE
8 2019.10.10 19:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS II. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
MLTC
TBZS CSEPEL
8 2019.10.10 19:00 Jegyzőköny
végleges
PESTSZENTIMREI SK
IKARUS BSE
8 2019.10.10 19:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS III. OSZT 1 CSOP
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁTYI SE
MFC FAVORIT SE
8 2019.10.10 17:30 Jegyzőköny
végleges
ÉRDI VSE
BP. ERDÉRT SE
8 2019.10.10 19:30 Jegyzőköny
végleges
II. KERÜLET UFC
DUNA SK
8 2019.10.10 19:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS III. OSZT 2 CSOP
mérkőzés ford. dátum státusz
GRUND 1986 FC
CITY TAXI SE
8 2019.10.10 19:00 Jegyzőköny
végleges
ALSÓNÉMEDI SE
VASLÓ LC
8 2019.10.10 19:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megye U19 "C"
mérkőzés ford. dátum státusz
ÜLLÉSI ISE
SZATYMAZ SE
6 2019.10.10 14:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Kispályás torna 2019
mérkőzés ford. dátum státusz
Kiszely HFC
A csapat
11 2019.10.10 18:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád KÉSZ LIGA II. B
mérkőzés ford. dátum státusz
6ASF-Mindjó
DEKA FC
5 2019.10.10 19:00 Jegyzőköny
végleges
Sereghajtók
BP SUN CITY OILERS
5 2019.10.10 19:00 Jegyzőköny
végleges
RETTENTHETETLENEK
Játék Csatárok Nélkül
5 2019.10.10 20:00 Jegyzőköny
végleges
Eagles SC
HARDCORE
5 2019.10.10 20:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér U-14 Északi Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁKOZD
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
6 2019.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Alba Liga Alap B osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
HOMEOPÁTIA
B-TEAM
2 2019.10.10 19:15 Jegyzőköny
végleges
MÁSTÉSZTA
AKKUKER BT.
2 2019.10.10 19:15 Jegyzőköny
végleges
KONTRÁK
SÁG ÉPÍTŐ
2 2019.10.10 20:15 Jegyzőköny
végleges
TRIÁD FC
KUTYAÜTŐK
2 2019.10.10 20:15 Jegyzőköny
végleges
KRITIKÁN ALULIAK
ÖREGHEGY FC
2 2019.10.10 21:15 Jegyzőköny
végleges
EXPANZIÓ-BLACKHILL
BÁDOGOS - GRECO PETROL
2 2019.10.10 21:15 Jegyzőköny
végleges
Fejér ALBA LIGA III/c. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
K.F.T.
J-19 SÖRÖZŐ
2 2019.10.10 20:00 Jegyzőköny
végleges
K19 FUTSAL KLUB
EMERSON
2 2019.10.10 21:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Acerbis I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
HARDFERR BAU KFT
KÖDI GENERÁL KFT
6 2019.10.10 19:00 Jegyzőköny
végleges
DUNAFERR
SOLARWELT-DUNABIZTOS
6 2019.10.10 20:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Diablo III. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
HANGOVER
BLD
10 2019.10.10 17:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Varázs-Kép IV. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
IDŐHÚZÓK
FC GREEN-GO
7 2019.10.10 19:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Corso Old Boys osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
FÜREDI PANZIÓ SENIOR
MEZŐ
6 2019.10.10 18:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron MLSZ U-17 III. ÉSZAK-NYUGAT
mérkőzés ford. dátum státusz
MITE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
7 2019.10.10 18:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U16 Sopron
mérkőzés ford. dátum státusz
FERTŐSZENTMIKLÓS SE
SOPRONI FAC 1900
13 2019.10.10 17:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 Győr "A"
mérkőzés ford. dátum státusz
PANNONHALMA HORN SE
DANA GYŐRÚJFALUSE "A"
4 2019.10.10 16:30 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 Győr "B"
mérkőzés ford. dátum státusz
ABDA SC
DANA GYŐRÚJFALU SE "B"
4 2019.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
BŐNY SE
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
4 2019.10.10 17:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 Móvár
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNAKILITI KSE
KIMLE KSE
4 2019.10.10 18:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 Sopron
mérkőzés ford. dátum státusz
SC SOPRON
SOPRONI FAC 1900 "A"
4 2019.10.10 17:30 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron CMB CARGO I. Liga Győri Városi Kispályás Bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
UTB
SCIFI
6 2019.10.10 19:00 Jegyzőköny
végleges
Pedagógus
BAUART 2002
6 2019.10.10 19:00 Jegyzőköny
végleges
Ászok FC
JAKI-GUMI KFT.
6 2019.10.10 20:00 Jegyzőköny
végleges
KD-SPED FC
ISOL-2000
6 2019.10.10 20:00 Jegyzőköny
végleges
KTS KFT.
CSABAGYÖNGYE-ZSÉFI
6 2019.10.10 20:00 Jegyzőköny
végleges
CSŐ-LAVINA
Legenda Sport-Trógerek
6 2019.10.10 21:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar MLSZ U-15 II.osztály Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
FC TISZAÚJVÁROS
TARPA SC
7 2019.10.10 12:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar MLSZ U-14 II.osztály Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
FC TISZAÚJVÁROS
TARPA SC
7 2019.10.10 14:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar Megyei U-14 A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Hajdúböszörményi TE
HAJDÚSÁMSONI TTISZE
3 2019.10.10 18:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom GYÉMÁNT FÜRDŐ NŐI U - 15 A CSOP
mérkőzés ford. dátum státusz
FORTUNA SE
BÁBOLNAI SE
3 2019.10.10 15:00 Jegyzőköny
végleges
SZÁKSZENDI SE
KISBÉRI SSE
3 2019.10.10 15:00 Jegyzőköny
végleges
BAKONYSÁRKÁNYI SE
FORTUNA SE
3 2019.10.10 15:25 Jegyzőköny
végleges
KISBÉRI SSE
BÁBOLNAI SE
3 2019.10.10 15:25 Jegyzőköny
végleges
BAKONYSÁRKÁNYI SE
SZÁKSZENDI SE
3 2019.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
FORTUNA SE
KISBÉRI SSE
3 2019.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
BÁBOLNAI SE
SZÁKSZENDI SE
3 2019.10.10 16:25 Jegyzőköny
végleges
KISBÉRI SSE
BAKONYSÁRKÁNYI SE
3 2019.10.10 16:25 Jegyzőköny
végleges
SZÁKSZENDI SE
FORTUNA SE
3 2019.10.10 17:00 Jegyzőköny
végleges
BÁBOLNAI SE
BAKONYSÁRKÁNYI SE
3 2019.10.10 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U14-es bajnokság, Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Vác-Deákvár SE
Dunakeszi Vasutas SE II.
3 2019.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
Pest Regionális felnőtt futsalbajnokság, Pest megyei csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Kincsem Lovaspark SE II.
Maglódi TC
3 2019.10.10 20:00 Jegyzőköny
végleges
Pest Ifjúsági (U20-as) futsalbajnokság, Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Cső-Montage BFC
Airnergy FC
2 2019.10.10 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest Ifjúsági (U20-as) futsalbajnokság, Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Alsónémedi SE
Jászberényi FC
2 2019.10.10 17:30 Jegyzőköny
végleges
Pest II. osztályú serdülő (U17-es) futsalbajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
Gödöllői SK
Csakacsel Futsal
2 2019.10.10 18:30 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U16 Bajnokság Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
TISZAKANYÁR SE
IBRÁNY SE
8 2019.10.10 15:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U14 Bajnokság Kelet csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CSENGER FC
NYÍRBÁTORI LSE
6 2019.10.10 14:30 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg MLSZ U17 III. Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
LOKI FOCISULI
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
7 2019.10.10 14:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg MLSZ U19 III. Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
LOKI FOCISULI
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
7 2019.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
Tolna Futsal U17 bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
TEVELI MEDOSZ SE
SZEKSZÁRDI UFC
5 2019.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
TEVELI MEDOSZ SE
SZEKSZÁRDI FC
9 2019.10.10 17:00 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-14 Körmendi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KÖRMENDI FC
KÉK SÜNIK ULC.
4 2019.10.10 15:30 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-16 'Északi' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Büki TK U-16
HALADÁS VSE
5 2019.10.10 15:30 Jegyzőköny
végleges
Veszprém MTD Hungária Megyei U14 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
GYULAFIRÁTÓT SE
VFC USE A
6 2019.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
ŐSI PSK
FC ZIRC
6 2019.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
VFC USE C
BALATONALMÁDI SE
6 2019.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
FŰZFŐI AK A
TIHANYI FC
6 2019.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
VÁRPALOTAI BSK
NEMESVÁMOS LSE
6 2019.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
BALATONFÜREDI USC A
START SE
6 2019.10.10 17:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém MTD Hungária Megyei U14 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
UGOD SE
AJKA KRISTÁLY SE
6 2019.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
DEVECSER SE
FC AJKA
6 2019.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
VFC USE D
VFC USE B
6 2019.10.10 17:15 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei U16 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
KINIZSI SK GYENESDIÁS
FLEXIBIL-TOP ZALAKOMÁR
8 2019.10.10 16:30 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei U14 Zalaegeszegi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TARR ANDRÁSHIDA SC
PÁTERDOMB LSC
5 2019.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
Z.BECSALI-TUNGSRAM LSE
TÜRJE SE
5 2019.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom