Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2019. 11. 08

MLSZ MLSZ U-19 II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
BUDAI FUTBALL CLUB SE
ZTE FC
12 2019.11.08 13:30 Jegyzőköny
végleges
VÁC VLSE
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
12 2019.11.08 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ U-15 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
DVSC-DLA
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
12 2019.11.08 12:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ U-14 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
DVSC-DLA
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
12 2019.11.08 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ U-13 I. osztály Dél-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
LUA BAJA
KARCAGI SE
10 2019.11.08 14:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ U-12 I. osztály Dél-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
LUA BAJA
KARCAGI SE
10 2019.11.08 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ U-13 I. osztály Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
LURKÓ UFC
ETO FC GYŐR
10 2019.11.08 18:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ U-12 I. osztály Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
LURKÓ UFC
ETO FC GYŐR
10 2019.11.08 19:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ U-12 I. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEKSZÁRDI UFC
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
10 2019.11.08 16:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ U-13 I. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
KELEN SC
UTE
10 2019.11.08 15:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-19 Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNA ASZFALT TVSE
SZENT MIHÁLY
9 2019.11.08 17:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 NP Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BALATONFÜREDI FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
9 2019.11.08 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-14 Észak-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HALADÁS - VIKTÓRIA
SC SOPRON
9 2019.11.08 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Férfi Futsal NB I.
mérkőzés ford. dátum státusz
RUBEOLA FC
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
9 2019.11.08 18:45 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TIHANYI FC
PTE PEAC R-BUS
10 2019.11.08 19:30 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun LEÁNY U-15
mérkőzés ford. dátum státusz
LUA-BAJA
MADARASI SE
7 2019.11.08 18:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya MLSZ U-15 II. o. Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
FC NAGYKANIZSA
HR-Rent KOZÁRMISLENY
11 2019.11.08 12:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya AutóCity Volkswagen Megyei fiú csökkentett pályaméretű U14 - A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MAJSI TÁNCSICS SE
LÁNYCSÓKI SE
5 2019.11.08 14:00 Jegyzőköny
végleges
Békés U-19 Dél/2. csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Békés U-16 Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BERÉNYI GYERMEK FC
DÉVAVÁNYAI SE
9 2019.11.08 13:30 Jegyzőköny
végleges
ATLETICO BÉKÉSCSABA
BÉKÉSI FC
9 2019.11.08 13:30 Jegyzőköny
végleges
SARKADI KINIZSI LE
SZEGHALMI FC
9 2019.11.08 13:30 Jegyzőköny
végleges
VÉSZTŐI SE
GYOMAENDRŐD GYLE
9 2019.11.08 13:30 Jegyzőköny
végleges
Békés U-16 Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KUNÁGOTA TE
BATTONYAI TK
9 2019.11.08 13:30 Jegyzőköny
végleges
Békés U-15 Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MEDGYESEGYHÁZA SE
BÉKÉSCSABAI MÁV SE
7 2019.11.08 15:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén BAZ megyei U-14 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
SÁROSPATAKI TC
ALSÓZSOLCAI KSC
2 2019.11.08 16:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-14 II. o. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TÁLLYA KSE
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
11 2019.11.08 15:30 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-15 II. o. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TÁLLYA KSE
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
11 2019.11.08 17:30 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-17 III. o. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ÓZDI KSC
FC HATVAN
11 2019.11.08 13:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-19 III. o. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ÓZDI KSC
FC HATVAN
11 2019.11.08 13:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
ÚJPEST FC II.
13 2019.11.08 20:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
RAFC
TESTVÉRISÉG SE II
13 2019.11.08 19:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IV. osztály 1.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
ULC VASLÓ
MŰEGYETEMI FC II.
11 2019.11.08 21:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IV. osztály 3.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
HIDEGKÚTI SC
BUDATÉTÉNY SE II
11 2019.11.08 20:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ SERDÜLŐ U-15 II. OSZT. KÖZ. B.
mérkőzés ford. dátum státusz
GOLDBALL `94. FC
II. KER. UFC
11 2019.11.08 17:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ SERDÜLŐ U-14 II. OSZT. KÖZ. B.
mérkőzés ford. dátum státusz
BKV ELŐRE SC
ÚFC
11 2019.11.08 18:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-14 4. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁROSGAZDA UA
KASTÉLYDOMBI SE
11 2019.11.08 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS I. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
RÁKOSMENTI KSK
HUNGARIAN TALENTS FC
11 2019.11.08 14:30 Jegyzőköny
végleges
VECSÉS FC
RTK
11 2019.11.08 14:30 Jegyzőköny
végleges
ESMTK
PÉNZÜGYŐR SE
11 2019.11.08 18:30 Jegyzőköny
végleges
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
III. KER. TVE
11 2019.11.08 19:30 Jegyzőköny
részleges
Budapest OLD BOYS II. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
SZENIOR SE SZÁZHALOMBATTA
DUNAVARSÁNYI TE
11 2019.11.08 18:30 Jegyzőköny
végleges
BUDATÉTÉNY SE
GAMMA LSE
11 2019.11.08 18:30 Jegyzőköny
végleges
TBZS CSEPEL
-
PESTSZENTIMREI SK
11 2019.11.08 19:00 Lezáratlan
mérkőzés
IKARUS BSE
DIÓSDI TC
11 2019.11.08 19:30 Jegyzőköny
végleges
BUDAÖRSI SC
MLTC
11 2019.11.08 19:45 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS III. OSZT 1 CSOP
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNA SK
MAGYAR TELEKOM DSC
11 2019.11.08 19:00 Jegyzőköny
végleges
MFC FAVORIT SE
HIDEGKÚTI SC
11 2019.11.08 19:00 Jegyzőköny
végleges
POMÁZ ICO SE
ÉRDI VSE
11 2019.11.08 19:30 Jegyzőköny
végleges
BP. ERDÉRT SE
ISSIMO SE
11 2019.11.08 19:45 Jegyzőköny
végleges
PÁTYI SE
GOLDBALL
11 2019.11.08 20:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS III. OSZT 2 CSOP
mérkőzés ford. dátum státusz
Csep-Gól FC
Halásztelki FC
11 2019.11.08 14:00 Jegyzőköny
végleges
CITY TAXI SE
MALÉV SC
11 2019.11.08 14:30 Jegyzőköny
végleges
VASLÓ LC
MAC
11 2019.11.08 14:30 Jegyzőköny
végleges
BP ERŐMŰ SE
KÖZTERÜLET SK
11 2019.11.08 19:00 Jegyzőköny
végleges
1908 SZAC BUDAPEST
Szent Pál Akadémia - HSE
11 2019.11.08 19:30 Jegyzőköny
végleges
MERKAPT SE
DINI SE
11 2019.11.08 20:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest REGIONÁLIS FUTSAL BAJNOKSÁG BUDAPESTI 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
ÜLLŐI DSE
AC VILLÁM
6 2019.11.08 21:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megye U14 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
MAROS-MENTI UFC "A"
DAFC III.
6 2019.11.08 16:30 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megye U14 "Fehér"
mérkőzés ford. dátum státusz
RÖSZKE SK
MÓRAVÁROSI KINIZSI
9 2019.11.08 13:30 Jegyzőköny
részleges
FK 1899 SZEGED
KSE Balástya
2 2019.11.08 14:30 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megye U14 "Zöld"
mérkőzés ford. dátum státusz
Ásotthalmi TE
Szőregi R.S.E.
8 2019.11.08 14:00 Jegyzőköny
végleges
UTC 1913 Labdarúgó Kft
Deszk SC
9 2019.11.08 14:00 Lezáratlan
mérkőzés
APÁTFALVA SC
ST. MIHÁLY FC
9 2019.11.08 14:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Kispályás torna 2019
mérkőzés ford. dátum státusz
Török György +35
A csapat
7 2019.11.08 16:00 Jegyzőköny
végleges
Török György +35
A csapat
7 2019.11.08 18:00 Jegyzőköny
végleges
Török György +35
A csapat
7 2019.11.08 20:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér U-14 Nyugati Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
VIDEOTON BARÁTI KÖR
ENYING
8 2019.11.08 14:00 Jegyzőköny
végleges
MIE
PÁTKA
4 2019.11.08 15:00 Jegyzőköny
végleges
BODAJK
PUSZTAVÁM
9 2019.11.08 15:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér ALBA LIGA III/c. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
APUKÁK FC
SÓSTÓ CF
5 2019.11.08 20:00 Jegyzőköny
végleges
LÁNGOS FC
OXY-TEAM
5 2019.11.08 21:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Campus II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
IRAPUATO
GYALOG GALOPP
9 2019.11.08 18:00 Jegyzőköny
végleges
PAPA SE
KEMI-KER KFT
9 2019.11.08 20:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Diablo III. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
SZÉCHENYI PÉKSÉG
HANGOVER
4 2019.11.08 19:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Varázs-Kép IV. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
FAST FOX
MARADÉK
6 2019.11.08 18:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U16 Móvár
mérkőzés ford. dátum státusz
JÁNOSSOMORJAI SE
HEGYESHALMI SC
11 2019.11.08 15:00 Jegyzőköny
végleges
HALÁSZI SE
DUNAKILITI KSE
11 2019.11.08 16:00 Jegyzőköny
végleges
Heves Megyei U15 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
Bélkő SE - Bélapát
TARNAMENTE SSZE
10 2019.11.08 13:30 Jegyzőköny
végleges
HEVESI LSC
Füzesabony SC
10 2019.11.08 13:30 Jegyzőköny
végleges
Heves Megyei U15 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
MSE-Recsk
Heréd LC
3 2019.11.08 13:00 Jegyzőköny
végleges
Nógrád START HI BO U19 korosztályú bajnokság - Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CERED VSE
SILVER TÜZÉP-KBERÉNY
13 2019.11.08 13:30 Jegyzőköny
végleges
Nógrád U16 korosztályú bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁSZTÓI ULC
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
10 2019.11.08 14:00 Jegyzőköny
végleges
MÁTRATERENYE SE
SZÉCSÉNYI VSE
10 2019.11.08 14:00 Jegyzőköny
végleges
Nógrád MLSZ III. o. U19 Közép-keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYKÁTA SE
MONORI SE
11 2019.11.08 14:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U19-es bajnokság, Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Gödi SE
Foci Suli-Vác
10 2019.11.08 16:30 Jegyzőköny
végleges
Pest I. osztályú U16-os bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
Abonyi KID FC
Üllő SE
10 2019.11.08 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U14-es bajnokság, Északnyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZE-FI LSE
Visegrádi SE
5 2019.11.08 17:30 Jegyzőköny
végleges
Pest I. osztályú serdülő (U17-es) futsalbajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
Kastélydombi SE
Cső-Montage BFC
6 2019.11.08 14:30 Jegyzőköny
végleges
Pest II. osztályú serdülő (U17-es) futsalbajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
Csakacsel Futsal
La Escuela Futsal Club
5 2019.11.08 19:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U17-es leány futsalbajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
Skorpió SE-Salgótarján
FC Dabas
7 2019.11.08 20:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy MLSZ U-19 III. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
SZENTLŐRINC SE
BALATONLELLE SE
11 2019.11.08 13:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy MLSZ U-17 III. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
SZENTLŐRINC SE
BALATONLELLE SE
11 2019.11.08 11:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy Megyei U-16 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
SOMOGYSÁRD SE
TOPONÁR SE
10 2019.11.08 13:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy Megyei U-14 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
1926 PSE FONYÓD
NKSE Balatonszárszó
1 2019.11.08 13:00 Jegyzőköny
végleges
ZAMÁRDI P.SE
LENGYELTÓTI VSE
2 2019.11.08 13:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy Megyei U-14 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
CSURGÓI TK
-
MAGYAREGRES SZ.E.
1 2019.11.08 13:00 Lezáratlan
mérkőzés
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U14 Bajnokság Észak csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
IBRÁNY SE
PAP SE
11 2019.11.08 13:00 Jegyzőköny
végleges
BAKTALÓRÁNTHÁZA VSE
AJAK SE
11 2019.11.08 13:00 Jegyzőköny
végleges
TUZSÉR SE
LEVELEK SE
11 2019.11.08 13:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYHALÁSZI SE
NYÍRMADAI ISE
11 2019.11.08 13:00 Jegyzőköny
végleges
GSE
RAKAMAZI SPARTACUS SE
11 2019.11.08 13:00 Jegyzőköny
végleges
DOMBRÁD SE
VAJAI SE
11 2019.11.08 13:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U14 Bajnokság Kelet csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SONKÁD SE
NYÍRBÁTORI LSE
11 2019.11.08 13:00 Jegyzőköny
végleges
JÁNKMAJTIS KSE
NYÍRMEGGYES SPORTKLUB
11 2019.11.08 13:00 Jegyzőköny
végleges
ARANY SÁRKÁNY FOCISULI
TISZTABEREK SE
11 2019.11.08 13:00 Jegyzőköny
végleges
MILOTA SE
CSENGER FC
11 2019.11.08 13:00 Jegyzőköny
végleges
CSENGER PETŐFI DSZSE
PUSKÁS PARTNER NAGYECSED
11 2019.11.08 13:00 Jegyzőköny
végleges
NYÍRCSAHOLY USE
FEHÉRGYARMAT SC
11 2019.11.08 14:30 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U14 Bajnokság Nyugat csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BIRI SE
ÚJFEHÉRTÓ SE
11 2019.11.08 13:00 Jegyzőköny
végleges
MONBEBE
NYÍRTELEKI SE
11 2019.11.08 13:00 Jegyzőköny
végleges
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
FILO SE
11 2019.11.08 13:00 Jegyzőköny
végleges
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
GFSE OROS
11 2019.11.08 14:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg MLSZ U17 III. Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KARCAGI SE
11 2019.11.08 15:00 Jegyzőköny
végleges
BALMAZÚJVÁROSI FC
TARPA SC
11 2019.11.08 16:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg MLSZ U19 III. Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KARCAGI SE
11 2019.11.08 17:00 Jegyzőköny
végleges
BALMAZÚJVÁROSI FC
TARPA SC
11 2019.11.08 18:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U17 Futsal Bajnokság Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
Nyírbátori SC
`VIKTÓRIA` ULE
3 2019.11.08 18:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U20 Futsal Bajnokság Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
Nyírbátori SC
`VIKTÓRIA` ULE
3 2019.11.08 19:00 Jegyzőköny
végleges
Tolna Megyei II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEKSZÁRDI UFC II.
ŐCSÉNY SK
14 2019.11.08 18:00 Jegyzőköny
végleges
Tolna Megyei U-16
mérkőzés ford. dátum státusz
TEVELI MEDOSZ SE
DOMBÓVÁRI FE
9 2019.11.08 15:00 Jegyzőköny
végleges
Tolna Megyei U-14
mérkőzés ford. dátum státusz
BONYHÁD VLC
KAKASD SE
1 2019.11.08 16:00 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-16 'Északi' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Csepregi SE
Schott Lukácsháza SE
9 2019.11.08 14:00 Jegyzőköny
végleges
UFC KŐSZEG
ÖTE Ikervár FC
9 2019.11.08 14:00 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-16 'Déli' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
RUM KSC.
KIRÁLY SZE
9 2019.11.08 14:00 Jegyzőköny
végleges
VÉP VSE
SZENTGOTTHÁRDI VSE
9 2019.11.08 14:00 Jegyzőköny
végleges
EGYHÁZASRÁDÓCI SE.
JÁKI SE
9 2019.11.08 16:30 Jegyzőköny
végleges
Vas MLSZ U-14 II.o. Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁPAI ELC
SÜMEG VSE
11 2019.11.08 18:00 Jegyzőköny
végleges
Vas MLSZ U-15 II.o. Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁPAI ELC
SÜMEG VSE
11 2019.11.08 16:00 Jegyzőköny
végleges
Zala Zalaegerszegi Kispályás Bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
WINDOOR
JÁTÉK CSATÁROK NÉLKÜL
9 2019.11.08 18:45 Jegyzőköny
végleges
TŰZOLTÓKÉSZÜLÉK
GÉBÁRT
9 2019.11.08 19:30 Jegyzőköny
végleges
PARCO CAFFE & MORE
KGB
9 2019.11.08 19:30 Jegyzőköny
végleges
PEPSI
HŰTVE SZÁLLÍTÁS
9 2019.11.08 20:15 Jegyzőköny
végleges
BABOSDÖBRÉTE SE
Z. POLICE
9 2019.11.08 20:15 Jegyzőköny
végleges
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom