Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2020. 09. 16

MLSZ Merkantil Bank Liga NB II.
mérkőzés ford. dátum státusz
SOROKSÁR SC
SZOMBATHELYI HALADÁS
9 2020.09.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
DOROGI FC
SZENTLŐRINC
9 2020.09.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
DEAC
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
9 2020.09.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
DVSC
9 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
PMFC
BUDAÖRS
9 2020.09.16 19:00 Jegyzőköny
végleges
FC AJKA
BFC SIÓFOK
9 2020.09.16 19:00 Jegyzőköny
végleges
VASAS FC
SZOLNOKI MÁV FC
9 2020.09.16 19:00 Jegyzőköny
végleges
WKW ETO FC GYŐR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
9 2020.09.16 19:00 Jegyzőköny
végleges
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
9 2020.09.16 19:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ NB III. Közép csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
ESMTK
6 2020.09.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ NB III. Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BICSKEI TC
KOMÁROM VSE
8 2020.09.16 18:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Kiemelt U-13 Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
GYIRMÓT SE GYŐR
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
3 2020.09.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-19 Közép-Nyugat csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
SZENTLŐRINC SE
1 2020.09.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 HNP Észak-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
1 2020.09.16 15:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 HNP Észak-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FC AJKA
CSÁKVÁRI TK
2 2020.09.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 HNP Dél-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEKSZÁRDI UFC
BUDAPEST HONVÉD
1 2020.09.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
PAKSI SE
-
REAC SISE-FEMINA
2 2020.09.16 16:00 Lezáratlan
mérkőzés
Baranya AutóCity Volkswagen Megyei I. o. ffi felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
THERMAL SPA SIKLÓS FC
PTE-PEAC
1 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya AutoCity Volkswagen Megyei U14 csp - Kiemelt csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BÓLYI SE
-
PÉCSVÁRADI SPARTACUS
1 2020.09.16 16:30 Lezáratlan
mérkőzés
PÉCSI VASUTAS SK
BÓDI FC
1 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
PEAC
SZENTLŐRINCI SE
1 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya AutoCity Volkswagen Megyei U14 csp - Alap csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BEREMENDI ÉSK
SZEDERKÉNYI SE
1 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
NAGYKOZÁR KSE
HOSSZÚHETÉNYI SPORT KFT
1 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
VAJSZLÓI KSK
SELLYE VSK
1 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
MLE SE
-
LOVÁSZHETÉNYI FC
1 2020.09.16 16:30 Lezáratlan
mérkőzés
BODA ÖSE
VÉMÉND KSE
1 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya Regionális bajnokság U-14 Dél-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KAPOSVÖLGYE LUE
LUA BAJA
2 2020.09.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya AutoCity Volkswagen Megyei Öregfiú np - dr. Váradi G. csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEDERKÉNYI SE
KISNYÁRÁD LÁNYCSÓK
1 2020.09.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Békés Békés Megyei Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
KUNÁGOTA TE
MEZŐKOVÁCSHÁZA TE
2 2020.09.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
MEDGYESEGYHÁZA SE
BÉKÉSCSABAI MÁV SE
2 2020.09.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
OKÁNY KSK
DÉVAVÁNYAI SE
2 2020.09.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
VÉGEGYHÁZI SPORTEGYESÜLET
MEZŐHEGYESI SE
2 2020.09.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
GERLAI SE
KÉTEGYHÁZI SE
2 2020.09.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
KÖRÖSTARCSA KSK
GYOMAENDRŐDI FC
2 2020.09.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
M.BODZÁS-GÁBORTELEP SE
SZABADKÍGYÓSI SZSC
2 2020.09.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
Békés U-15 Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TÓTKOMLÓSI TC
OMTK-ULE 1913 II.
1 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
részleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei I. Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
Mezőkeresztes VSE
Bánhorváti
6 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-17 Észak III. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
SAJÓBÁBONY VSE
2 2020.09.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ IFJÚSÁGI U-19 III. OSZT. KÖZ. A.
mérkőzés ford. dátum státusz
GRUND 1986 FC
BVSC-ZUGLÓ
4 2020.09.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ IFJÚSÁGI U-17 III. OSZT. KÖZ. A.
mérkőzés ford. dátum státusz
FC DABAS
IKARUS BSE
3 2020.09.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ SERDÜLŐ U-15 II. OSZT. KÖZ. B.
mérkőzés ford. dátum státusz
KOMÁROM VSE
TATAI AC
2 2020.09.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
FC ESZTERGOM
2 2020.09.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ SERDÜLŐ U-14 II. OSZT. KÖZ. B.
mérkőzés ford. dátum státusz
KOMÁROM VSE
TATAI AC
2 2020.09.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-17
mérkőzés ford. dátum státusz
ANGYALFÖLDI SI
AIRNERGY FC
3 2020.09.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-15 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
UTE
GRUND 1986 FC
2 2020.09.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-14 3. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
GLORIETT SE
1908 SZAC BUDAPEST
2 2020.09.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-14 4. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
II. KERÜLET UFC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2 2020.09.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BUDAPEST KUPA
mérkőzés ford. dátum státusz
ZUGLÓI MEDVÉK SE
ÚBV
1 2020.09.16 11:00 Jegyzőköny
végleges
KÖZGÁZ SC DSKE
EMBER-ELŐNY SA
1 2020.09.16 19:30 Jegyzőköny
végleges
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
MLTC
1 2020.09.16 20:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest ÖREGFIÚK II. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
CSMTE
TREND CSEPEL RÉF SE
1 2020.09.16 19:45 Jegyzőköny
végleges
Budapest ÖREGFIÚK III. OSZTÁLY 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
GAMMA LSE
KISPEST SE
1 2020.09.16 21:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest ÖREGFIÚK III. OSZTÁLY 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
ÉRDI VSE
BEAC
1 2020.09.16 19:30 Jegyzőköny
végleges
MAXIMO SE
MARGITSZIGETI FC
2 2020.09.16 20:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS II. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
MLTC
BP.ERŐMŰ SE
1 2020.09.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest VETERÁN II. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
MATÁV TELEKOM
DINI SE
4 2020.09.16 19:30 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád - Csanád Megyei U19 "B"
mérkőzés ford. dátum státusz
RÖSZKE SK
St. Mihály FC
2 2020.09.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
Csongrád I. SALLER LIGA
mérkőzés ford. dátum státusz
ECONYOMIK
HQ TEAM
2 2020.09.16 19:00 Jegyzőköny
végleges
Pázsit SE
FK 1899 SZEGED
2 2020.09.16 19:00 Jegyzőköny
végleges
Délroll Fit Word
KAPUFA FC
2 2020.09.16 20:00 Jegyzőköny
végleges
Eagles SC
Újváros-Babszem.hu
2 2020.09.16 20:00 Jegyzőköny
végleges
SZOTE Football Team
AS KÓMA
2 2020.09.16 21:00 Jegyzőköny
végleges
Fődigiliszták FC
FOCÉ
2 2020.09.16 21:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér MLSZ U-14 Regionális Bajnokság Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
IKARUS-MAROSHEGY
CSEPEL FC
1 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
Fejér MLSZ U-15 Regionális Bajnokság Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
CSÁKVÁR TK
CSHC 94 SE
15 2020.09.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
IKARUS-MAROSHEGY
CSEPEL FC
1 2020.09.16 18:30 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Diablo III. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
CENTER SPORT
REAL CONCORD
7 2020.09.16 19:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Varázs-kép IV. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
IDŐHÚZÓK
EGY LÁDA SÖR
5 2020.09.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
FC GREEN-GO
CSANYESZ ÉS BARÁTAI
8 2020.09.16 20:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Decathlon Senior
mérkőzés ford. dátum státusz
ISD POWER KFT
A-SPORT
3 2020.09.16 19:00 Jegyzőköny
végleges
AFRICAS
FEJÓ-THERM KFT ÖF
3 2020.09.16 20:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei III. Győr B.
mérkőzés ford. dátum státusz
LBW NYÚL SC II.
TÁP SE FC
4 2020.09.16 19:30 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Keglovich László Megyei Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
MET-NA SE VESZKÉNY
KORONCÓ KSSZE
4 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
RÁBAPATONA BESENYŐ SE
MOSONSZENTMIKLÓS SE
4 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
GYŐRZÁMOLY SE
BEZENYE SE
4 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U16 Sopron
mérkőzés ford. dátum státusz
PETŐHÁZI SE
NEBULÓ FUTBALL SE
3 2020.09.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 Közép
mérkőzés ford. dátum státusz
GYŐRSZENTIVÁN SE "B"
EGYED - RÁBAPORDÁNY U14
2 2020.09.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U-15 II.osztály Észak-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MÁTÉSZALKAI MTK
GFSE OROS
1 2020.09.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar U-14 II.osztály Észak-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MÁTÉSZALKAI MTK
GFSE OROS
1 2020.09.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Heves Megyei U17
mérkőzés ford. dátum státusz
MSE-Egercsehi
Pétervására SE
4 2020.09.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
Hevestherm-Hevesi LSC
Felsőtárkány SC
4 2020.09.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
Heves Heves Megyei Leány U20
mérkőzés ford. dátum státusz
Eger SE
Lokomotív SE Hatvan
3 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom MLSZ III.O. UP KÖZÉP B U 17
mérkőzés ford. dátum státusz
TATABÁNYAI SPORT CLUB
KISE
4 2020.09.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom MLSZ III.O. UP Közép B U -19
mérkőzés ford. dátum státusz
TATABÁNYAI SPORT CLUB
KISE
4 2020.09.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom GYÉMÁNT FÜRDŐ NŐI U 18
mérkőzés ford. dátum státusz
ZSÁMBÉKI SK
FORTUNA SE
3 2020.09.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom MŰFÜVES MEGH.KISPÁLYÁS
mérkőzés ford. dátum státusz
ÁSZÁR KSE
TÁRKÁNY KSE
4 2020.09.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
ETEI SE
OROSZLÁNYI UFC
4 2020.09.16 19:00 Jegyzőköny
végleges
Nógrád U 14 korosztályú bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
ÉRSEKVADKERTI UFC
MÁTRADERECSKE SE
1 2020.09.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
RIMÓC SE
BÁTONYTERENYEI TC
1 2020.09.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
SZÉCSÉNY VSE
CSÉCSE SE
1 2020.09.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
Pest III. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Mogyoródi KSK
Fortuna SE-Kismaros
1 2020.09.16 19:00 Jegyzőköny
végleges
Pest Pest Megyei Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
VSK Tököl
Fémalk-Dunavarsány
3 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
Perbál SC
Leányfalui SE
3 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
CSO-KI Sport
Budakalászi MSE
3 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
Vác-Deákvár SE
Gödöllői SK
3 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
Tura VSK
Csomádi KSK
3 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
Tápiószecső FC
Albertirsai SE
3 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
Isaszegi SE
Nagykáta SE
3 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
UFC Gyömrő
Pilisi LK-Legenda Sport
3 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
Alsónémedi SE
Vecsési FC
3 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
Halásztelki FC
Viadukt SE-Biatorbágy
3 2020.09.16 18:30 Jegyzőköny
végleges
Újhartyán VSE
Felsőpakonyi KSE
3 2020.09.16 18:30 Jegyzőköny
végleges
Aranyszarvas SE
Maglódi TC
3 2020.09.16 19:00 Jegyzőköny
végleges
Pest I. osztályú U19-es bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
Törökbálint
UFC Gyömrő
2 2020.09.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
Pest II. osztályú U19-es bajnokság, Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PILE-Szántó SE
Nagykovácsi USE
1 2020.09.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U15-ös bajnokság, Északkeleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Iklad KFC
Gödi SE
2 2020.09.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Petőfi DSE-Hévízgyörk
Tura VSK
3 2020.09.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U15-ös bajnokság, Északnyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZE-FI LSE
Pomázi Focisuli SE
2 2020.09.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U15-ös bajnokság, Közép-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Mogyoródi KSK
Gödöllői SK II.
1 2020.09.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
GEAC
Gyáli BKSE
2 2020.09.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U14-es bajnokság, Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Nagykovácsi USE
Pomázi Focisuli SE
1 2020.09.16 18:30 Jegyzőköny
végleges
Pest U13-as bajnokság, Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Pereg SE
Szigethalom SC
1 2020.09.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
Somogy Megyei 3/4 pályás U-14 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
ÖREGLAKI M. SE
KÉTHELYI SE
2 2020.09.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy Megyei 3/4 pályás U-14 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
CSURGÓI TK
KAPOSFÜRED SC
1 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
részleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U16 Bajnokság Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
TUZSÉR SE
PAP SE
1 2020.09.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U16 Bajnokság Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
IBRÁNY SE
FILO SE
1 2020.09.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U14 Bajnokság Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
TISZAVASVÁRI SE
NYÍRPAZONY SE
11 2020.09.16 17:00 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-14 Szombathelyi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZHELYI HALADÁS VSE 'B'
BÜKI TK
2 2020.09.16 15:00 Jegyzőköny
végleges
Söpte Sport Egyesület
Vép VSE
2 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
GRUNDBALL PFC
Király SE 'A'
2 2020.09.16 18:30 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-14 Sárvári csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Rábapatyi KSK
FOCI FC
2 2020.09.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
CVSE-Vulkánfürdő
KIRÁLY SE 'B'
2 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
Vas Halmosi Zoltán Vas Megyei Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
TUTITEXTIL-Körmend VSE
Répcelaki SE-Sport36
3 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
Rábatótfalui SE
CSÁKÁNYDOROSZLÓ KSE
3 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
Magyarszecsőd Se
Pecöl KMSE
3 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
URAIÚJFALU SE
BÜKI TK
3 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
Szentgotthárdi VSE
CSEPREGI SPORT EGYESÜLET
3 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
TANAKAJD TC
Rábapatyi KSK
3 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
Rum KSC
CVSE-Vulkánfürdő
3 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
Bajánsenye SE
JÁNOSHÁZA VSE
3 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
ÖTE Ikervár FC
Csörnöc-Gyöngye VasvárVSE
3 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
Szeleste-Pósfa Se
Club Walnut Nádasd
3 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
Táplán SE
GYÖNGYÖSHERMÁN-SZSE
3 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
SITKE KKSE
SCHOTT LUKÁCSHÁZA SE
3 2020.09.16 16:30 Jegyzőköny
végleges
Veszprém VEHIR.hu Megyei Női bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
DEVECSER SE
VESZPRÉM FC U19
1 2020.09.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém CoreCoomm SI Megyei U16 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
SZILÁGYI DSE
GYULAFIRÁTÓT SE
3 2020.09.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
BALATONFÜREDI USC
PÉTI MTE
3 2020.09.16 17:30 Jegyzőköny
végleges
VFC USE "A"
CSETÉNY SE
3 2020.09.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém CoreCoomm SI Megyei U16 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚRKÚT SK
MAGYARPOLÁNY SE
3 2020.09.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
B.TOMAJI SE BONVINO
VFC USE "B"
3 2020.09.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém ADA BAU KFT Kispályás 40+ bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
SÜN SC
AJTÓKÓ
2 2020.09.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém ADA BAU KFT Kispályás bajnokság Szerda
mérkőzés ford. dátum státusz
BÁDOG MÁGUS
TIPPMIX
3 2020.09.16 19:00 Jegyzőköny
végleges
BND
SKORPIÓ
3 2020.09.16 19:00 Jegyzőköny
végleges
FC NEXT CUB CADET
LÉNÁRT AUTÓ-MISZTIQUM
3 2020.09.16 20:00 Jegyzőköny
végleges
HASZKOVÓ FC
INTER CARS
3 2020.09.16 20:00 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei U16 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
LENTI TORNA SE
LETENYE SE
1 2020.09.16 16:00 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei U14 Zalaegerszegi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
WINDOOR-PÁTERDOM LSC
ZALALÖVŐI TK
2 2020.09.16 15:00 Jegyzőköny
végleges
BOTFAI LSC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 2020.09.16 17:00 Jegyzőköny
részleges
Zala Nk. Kispálya Senior 45
mérkőzés ford. dátum státusz
REMÉNY FC
IGAZSÁGÜGY
1 2020.09.16 18:00 Jegyzőköny
végleges
PUNCS-ZNET TELEKOM
TIP TOP
1 2020.09.16 18:45 Jegyzőköny
végleges
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple