Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2020. 10. 18

MLSZ OTP Bank Liga NB I.
mérkőzés ford. dátum státusz
PAKSI FC
ZTE FC
7 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
BUDAPEST HONVÉD
MOL FEHÉRVÁR FC
7 2020.10.18 17:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Merkantil Bank Liga NB II.
mérkőzés ford. dátum státusz
BFC SIÓFOK
SOROKSÁR SC
12 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
BUDAÖRS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
12 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
SZENTLŐRINC
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
12 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
VASAS FC
DEAC
12 2020.10.18 17:00 Jegyzőköny
végleges
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
FC AJKA
12 2020.10.18 17:00 Jegyzőköny
végleges
GYIRMÓT FC GYŐR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
12 2020.10.18 17:00 Jegyzőköny
végleges
SZOLNOKI MÁV FC
PMFC
12 2020.10.18 17:00 Jegyzőköny
végleges
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
12 2020.10.18 17:00 Jegyzőköny
végleges
DVSC
DOROGI FC
12 2020.10.18 20:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ NB III. Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TISZAKÉCSKEI LC
TISZAFÜREDI VSE
14 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
CEGLÉDI VSE
SBTC
14 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
14 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
SAJÓBÁBONYI VSE
BVSC-ZUGLÓ
14 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
14 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
DVSC II.
PUTNOK FC
14 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
DVTK II.
TÁLLYA KSE
14 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
JÁSZBERÉNYI FC
FC HATVAN
14 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
FÜZESGYARMATI SK
14 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ NB III. Közép csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
MAJOSI SE
14 2020.10.18 11:00 Jegyzőköny
végleges
KÖRÖSLADÁNYI MSK
KECSKEMÉTI TE
14 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
DABAS-GYÓN FC
TAKSONY SE
14 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
ESMTK
HR-RENT KOZÁRMISLENY
14 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
SZEKSZÁRDI UFC
FERENCVÁROSI TC II.
14 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
PAKSI FC II.
14 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
VÁC FC
ÚJPEST FC II.
14 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
IVÁNCSA KSE
MONOR
14 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
RÁKOSMENTE FC
FC DABAS
14 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
SZEGEDI VSE
DUNAÚJVÁROS
14 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ NB III. Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
14 2020.10.18 11:00 Jegyzőköny
végleges
VLS VESZPRÉM
BALATONFÜREDI FC
14 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
NAGYATÁDI FC
BKV ELŐRE
14 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
14 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
LIPÓT PÉKSÉG SE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
14 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MOL FEHÉRVÁR FC II.
14 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BICSKEI TC
14 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
SC SOPRON
ZTE FC II.
14 2020.10.18 15:30 Jegyzőköny
végleges
PÁPAI PERUTZ FC
FC NAGYKANIZSA
14 2020.10.18 17:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Kiemelt U-13 Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
BALMAZÚJVÁROSI FC
Sajóvölgye Focisuli
7 2020.10.18 11:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Kiemelt U-12 Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
BALMAZÚJVÁROSI FC
Sajóvölgye Focisuli
7 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Kiemelt U-13 Dél-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
7 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
SZILÁDY RFC
7 2020.10.18 12:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Kiemelt U-12 Dél-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
7 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
SZILÁDY RFC
7 2020.10.18 11:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Kiemelt U-13 Közép-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
GÖDÖLLŐI SK
Mészöly Focisuli SE
7 2020.10.18 11:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Kiemelt U-12 Közép-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
GÖDÖLLŐI SK
Mészöly Focisuli SE
7 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Kiemelt U-13 Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
DOROGI FC
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
7 2020.10.18 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Kiemelt U-12 Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
DOROGI FC
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
7 2020.10.18 15:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Kiemelt U-13 Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
FC NAGYKANIZSA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
7 2020.10.18 13:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Kiemelt U-12 Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
FC NAGYKANIZSA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
7 2020.10.18 12:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Simple Női Liga NB I.
mérkőzés ford. dátum státusz
MTK HUNGÁRIA FC
ASTRA-ALEF HFC-ÜLLŐ
7 2020.10.18 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női NB II. Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CIGÁND SE
GYULAI AMAZONOK
7 2020.10.18 13:00 Jegyzőköny
végleges
SOROKSÁR SC
KAZINCBARCIKAI SC FC
7 2020.10.18 14:00 Jegyzőköny
végleges
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SZOLNOKI MÁV UFC
7 2020.10.18 16:00 Jegyzőköny
végleges
ÚJPEST FC
FC HATVAN
7 2020.10.18 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női NB II. Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SC SOPRON
CSEPEL UTÁNPÓTLÁS SE
7 2020.10.18 13:00 Jegyzőköny
végleges
MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
BALATONFÜREDI FC
7 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-19 Kiemelt csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HALADÁS-VIKTÓRIA
VESZPRÉM FC USE
8 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
ETO FC GYŐR
VASAS AKADÉMIA
8 2020.10.18 11:00 Jegyzőköny
végleges
DLA
BUDAÖRS
8 2020.10.18 13:30 Jegyzőköny
végleges
KÉSZ - ST. MIHÁLY FC
KELEN SC
8 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
FEHÉRVÁR FC
ASTRA-ALEF HFC - ÜLLŐ
8 2020.10.18 17:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-19 Észak-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DEBRECENI EAC
7 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
GESZTELYI FC SE
BALMAZÚJVÁROSI FC
7 2020.10.18 14:00 Jegyzőköny
végleges
DVTK
VÁRDA SPORT EGYESÜLET
7 2020.10.18 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-19 Közép-Nyugat csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PÉCSI SPORT NONPROFIT ZRT.
PAKSI SE
7 2020.10.18 12:00 Jegyzőköny
végleges
ASTRA HFC-SIKLÓS
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
7 2020.10.18 12:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 NP Kiemelt csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PMFC-SPORTOLDA
MTK HUNGÁRIA FC
7 2020.10.18 14:00 Jegyzőköny
végleges
KELEN SC
FC HATVAN
7 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 NP Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DLA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
7 2020.10.18 10:30 Jegyzőköny
végleges
K.KAZINCBARCIKA SC
DEBRECENI EAC
7 2020.10.18 11:00 Jegyzőköny
végleges
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KECSKEMÉTI LC KTE SI
7 2020.10.18 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 HNP Észak-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
7 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
BALMAZÚJVÁROSI FC
7 2020.10.18 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 HNP Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KÉSZ - ST. MIHÁLY FC
SZOLNOKI MÁV UP FC
7 2020.10.18 10:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 HNP Dél-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PAKSI SE
BUDAPEST HONVÉD
7 2020.10.18 12:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-14 HNP Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
UTE
BMTE - AIRNERGY FC
7 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-14 HNP Észak-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ETO FC GYŐR
SC SOPRON
7 2020.10.18 13:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-14 HNP Dél-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEKSZÁRDI UFC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
7 2020.10.18 11:00 Jegyzőköny
végleges
ASTRA HFC-SIKLÓS
PAKSI SE
7 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I. osztály U20 Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZILÁGYI FUTSAL
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
3 2020.10.18 11:45 Jegyzőköny
végleges
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
HALADÁS VSE
3 2020.10.18 12:00 Jegyzőköny
végleges
ÚJPEST FC-220VOLT
ARAMIS SE
3 2020.10.18 19:50 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I. osztály U17 Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZILÁGYI FUTSAL
SZIGETSZENTMIKLÓS FUTSAL
3 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
DUNAFERR DUE DUTRADE FC
HALADÁS VSE
3 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
ÚJPEST FC-220VOLT
ARAMIS SE
3 2020.10.18 18:10 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KELEN SC
REAC SISE
3 2020.10.18 09:00 Jegyzőköny
végleges
PEAC
HIDEGKÚTI SC
3 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
TIHANYI FC
3 2020.10.18 11:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I. osztály U18 Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CSAKACSEL FUTSAL
MÁD FC
3 2020.10.18 09:30 Jegyzőköny
végleges
MAGLÓDI TC
CSENGER FUTSAL
3 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női Futsal NB I.
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEKSZÁRDI FC
TFSE-SZERTARSPORT.HU
4 2020.10.18 11:00 Jegyzőköny
végleges
BUDAÖRS FUTSAL
TOLNA-MÖZS
4 2020.10.18 12:00 Jegyzőköny
végleges
DEAC
ASTRA-HFC ÜLLŐ
4 2020.10.18 17:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női Futsal NB II. Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KELEN SC
ELTE-BEAC
3 2020.10.18 11:00 Jegyzőköny
végleges
ATOMERŐMŰ SE
DUNAÚJVÁROS
3 2020.10.18 15:00 Jegyzőköny
végleges
KALAFA SE
VIADUKT SE BIATORBÁGY
3 2020.10.18 16:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MEGYEI I.
mérkőzés ford. dátum státusz
SOLTVADKERTI TE
KEREKEGYHÁZI SE
9 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
SZABADSZÁLLÁSI SE
KISKŐRÖSI LC
9 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
KECEL FC
JÁNOSHALMI FC
9 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MEGYEI II. DÉL
mérkőzés ford. dátum státusz
MÉHECSKÉK SE KALOCSA
NEMESNÁDUDVARI KSE
9 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
TOMPAI SE
MÉLYKÚTI SE
9 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
ÉRSEKCSANÁDI KSKE
HAJÓS FC
9 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MEGYEI II. ÉSZAK
mérkőzés ford. dátum státusz
LAKITELEKI TE
KISKUNMAJSAI FC
9 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
CSÓLYOSPÁLOS FSE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK II.
9 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET
NYÁRLŐRINCI LSC
9 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MEGYEI III. DÉL
mérkőzés ford. dátum státusz
BÁCSALMÁSI PVSE II.
DUNAGYÖNGYE SK II.
9 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MEGYEI III. ÉSZAK
mérkőzés ford. dátum státusz
HELVÉCIAI SE
SZANKI OBSE
9 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
KATONATELEPI SE
FÜLÖPSZÁLLÁSI SE
9 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MEGYEI III. KÖZÉP
mérkőzés ford. dátum státusz
CSÁSZÁRTÖLTÉS EFSK
AKASZTÓ FC II.
9 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
BÓCSAI BL SE
TÁZLÁRI FC
9 2020.10.18 17:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MEGYEI III. NYUGAT
mérkőzés ford. dátum státusz
SZAKMÁRI KSE
BÁTYAI SE
9 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
GÉDERLAKI KSE
APOSTAG KSE
9 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-19 DÉL
mérkőzés ford. dátum státusz
GARAI KSE
NEMESNÁDUDVARI KSE
9 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
BÁCSBORSÓDI SK
BÁCSALMÁSI PVSE
9 2020.10.18 11:00 Jegyzőköny
végleges
ÉRSEKCSANÁDI KSKE
JÁNOSHALMI FC
9 2020.10.18 11:00 Jegyzőköny
végleges
TOMPAI SE
MÉLYKÚTI SE
9 2020.10.18 12:15 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-19 ÉSZAK
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÁRLŐRINCI LSC
CSÓLYOSPÁLOS FSE
7 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
SC HÍRÖS-ÉP
TISZAALPÁRI SE
7 2020.10.18 12:15 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-19 KÖZÉP
mérkőzés ford. dátum státusz
IZSÁKI SSE
ELEKTRANS-KISKUNHALASI FC
6 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-16 DÉL
mérkőzés ford. dátum státusz
BÁCSALMÁSI PVSE
KECEL FC
6 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
MÉHECSKÉK SE
HAJÓS FC
6 2020.10.18 12:15 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-16 ÉSZAK
mérkőzés ford. dátum státusz
KEREKEGYHÁZI SE
IZSÁKI SSE
6 2020.10.18 09:30 Jegyzőköny
végleges
AKASZTÓI FOCISULI SE
HARTA SE
6 2020.10.18 11:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-14 ÉSZAK
mérkőzés ford. dátum státusz
KEREKEGYHÁZI SE
KUNSZÁLLÁS SE
5 2020.10.18 12:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-14 KÖZÉP
mérkőzés ford. dátum státusz
KISKŐRÖSI LC
SOLTI FC
5 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun NŐI MEGYEI I.
mérkőzés ford. dátum státusz
ARANY BÁCSKA
LUA-BAJA
6 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya AutóCity Volkswagen Megyei I. o. ffi felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
KÉTÚJFALU SE
THERMAL SPA SIKLÓS FC
9 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
BÓLYI SPORTEGYESÜLET
MOHÁCSI TE 1888
9 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya AutóCity Volkswagen Megyei II. o. ffi felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
HOSSZÚHETÉNYI SPORT KFT
NAGYKOZÁR KSE
9 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
HIMESHÁZA KSE
PALOTABOZSOK SE
9 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
TÖTTÖS SE
PELLÉRD SE 1951
9 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Kaitz Agro SOMBEREK SK
VÉMÉND KSE
9 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
FOCIVILÁG BEREMEND SPORT KFT
PTE PEAC II.
9 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya AutóCity Volkswagen Megyei III. o. Czibulka Mihály cs. ffi felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
KÖKÉNY FC
ORFŰI KSE
7 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
KOMLÓI BÁNYÁSZ II.
BOGÁD SE
7 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
ÚJPETRE KSE
EGERÁG SE
7 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
DRÁVASZABOLCSI DFC
POGÁNYI SE
7 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
GYÓD SK
SZALÁNTA HUNYADI SE
7 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya AutóCity Volkswagen Megyei III. o. Csík Jenő cs. ffi felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
KISHÁRSÁGYI SE
MISINAI SASOK HIT SE
7 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
VAJSZLÓI KSK
BAKSAI SE
7 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
HETVEHELY KSE
NAGYDOBSZA SC
7 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
PATAPOKLOSI SE
HOBOL SE
7 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
SZENTLÁSZLÓ SE
LAKÓCSA KSE
7 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya AutóCity Volkswagen Megyei III. o. Dárdai Ferenc cs. ffi felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
LIPPÓI KSE
SZAJKI SE
7 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
HIDAS ESE
GÖRCSÖNYDOBOKA SB II.
7 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
BÁTA KSE
SÁTORHELYI SE
7 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
BABARCI SE
GERESDLAK DÓZSA SE
7 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya AutóCity Volkswagen Megyei I. o. ffi U19
mérkőzés ford. dátum státusz
BODA ÖSE
SELLYE VSK
7 2020.10.18 11:30 Jegyzőköny
végleges
K. ÓCSÁRD SE
HARKÁNY SE
7 2020.10.18 11:30 Jegyzőköny
végleges
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
BÓDI FC
7 2020.10.18 11:30 Jegyzőköny
végleges
VILLÁNY TC
KÉTÚJFALUI SE
7 2020.10.18 11:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya AutoCity Volkswagen Megyei I. o. ffi U16
mérkőzés ford. dátum státusz
BODA ÖSE
SELLYE VSK
7 2020.10.18 09:30 Jegyzőköny
végleges
K. ÓCSÁRD SE
HARKÁNY SE
7 2020.10.18 09:30 Jegyzőköny
végleges
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
BÓDI FC
7 2020.10.18 09:30 Jegyzőköny
végleges
VILLÁNY TC
KÉTÚJFALUI SE
7 2020.10.18 09:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya Regionális bajnokság U-15 Dél-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNAÚJVÁROS PASE
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
8 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Regionális bajnokság U-14 Dél-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNAÚJVÁROS PASE
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
8 2020.10.18 12:00 Jegyzőköny
végleges
Békés Megye II. "B" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
LŐKÖSHÁZA KSK
KASZAPER FC
9 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
VÉGEGYHÁZI SE
MÉHKERÉKI SE
9 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Békés Megye III. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
FÜZESGYARMATI SK II.
BÉKÉSSÁMSONI SK
9 2020.10.18 15:00 Jegyzőköny
végleges
Békés U-19 "A" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZARVASI FC 1905
CSABACSŰDI GYLSE
9 2020.10.18 11:00 Jegyzőköny
végleges
JAMINA SE
MEZŐMEGYER SE
9 2020.10.18 11:00 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSSZENTANDRÁSI HMSE
NAGYSZÉNÁS SE
9 2020.10.18 11:00 Jegyzőköny
végleges
GÁDOROS SE
CSABAI AK
9 2020.10.18 11:00 Jegyzőköny
végleges
SZABADKÍGYÓSI SZSC
BÉKÉSCSABAI MÁV SE
9 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Békés U-19 "B" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DOBOZI SE
BÉKÉSI FC
1 2020.10.18 11:00 Jegyzőköny
végleges
OKÁNY KSK
BERÉNYI GYERMEK FC
9 2020.10.18 11:00 Jegyzőköny
végleges
SARKADI KINIZSI LE
DÉVAVÁNYAI SE
9 2020.10.18 11:00 Jegyzőköny
végleges
SZEGHALMI FC
GYOMAENDRŐDI FC
9 2020.10.18 14:00 Jegyzőköny
végleges
Békés U-19 "C" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MEZŐKOVÁCSHÁZI TE
KÉTEGYHÁZI SE
9 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
MEZŐHEGYESI SE
CSANÁDAPÁCAI EFC
9 2020.10.18 11:00 Jegyzőköny
végleges
ELEK USE
KUNÁGOTA TE
9 2020.10.18 11:00 Jegyzőköny
végleges
MEDGYESEGYHÁZA SE
TÓTKOMLÓSI TC
9 2020.10.18 12:00 Jegyzőköny
végleges
Békés Barátság Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
PUSZTAFÖLDVÁR
-
SZABADNAP
2 2020.10.18 Lezáratlan
mérkőzés
SZEGHALMI FC
TELEKGERENDÁS ÖREGFIÚK
2 2020.10.18 10:30 Jegyzőköny
végleges
MEZŐKOVÁCSHÁZA
KONDOROS
2 2020.10.18 14:00 Jegyzőköny
végleges
JAMINA SE ÖREGFIÚK
SZABADKÍGYÓS ÖREGFIÚK
2 2020.10.18 14:00 Jegyzőköny
végleges
CSORVÁS
SZARVASI FC
2 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei I. Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
Nyékládházi DE
Encs VSC
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei I. U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
Nyékládházi DE
Encs VSC
10 2020.10.18 12:30 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei II. Észak Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
Sajószentpéter SZSE
Szendrő VSZSKE
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Sajóvámos SKE
Mályinkai SE
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei II. Észak U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
Sajószentpéter SZSE
Szendrő VSZSKE
10 2020.10.18 12:30 Jegyzőköny
végleges
Sajóvámos SKE
Mályinkai SE
10 2020.10.18 12:30 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei II. Kelet Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
Erdőhorváti SC
Pálháza FC
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Pácin SE
Taktaharkány SE
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Megyaszó KSE
Karcsai LSE
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Telkibánya ASE
Gönc VSE
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Garadna-Talentum SC
Tokaj FC
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei II. Kelet U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
Pácin SE
Taktaharkány SE
10 2020.10.18 12:30 Jegyzőköny
végleges
Megyaszó KSE
Karcsai LSE
10 2020.10.18 12:30 Jegyzőköny
végleges
Telkibánya ASE
Gönc VSE
10 2020.10.18 12:30 Jegyzőköny
végleges
Garadna-Talentum SC
Tokaj FC
10 2020.10.18 12:30 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei II. Közép Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
Cserépfalu KSE
Vatta FC
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Bükkábrányi SC
Harsány SE
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Onga SE
Tiszalúc NKSE
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei II. Közép U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
Onga SE
Tiszalúc NKSE
10 2020.10.18 12:30 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei U-16 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
SZIKSZÓI FC
MÁDI FC
7 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei Női csökkentett pályaméretű bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
Kurityán KSC
Hernádnémeti SE
6 2020.10.18 11:00 Jegyzőköny
végleges
Taktaharkányi SE
Sajóvámosi SK
6 2020.10.18 12:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei U-16 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
MVSC-MISKOLC
BORSODNÁDASDI LASE
7 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
PARASZNYA SE
M.V.T.S.E
7 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
TISZAKESZI KÜSE
MEZŐKERESZTES SE
7 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-17 Észak III. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
ALSÓZSOLCAI KSC
SAJÓBÁBONY VSE
8 2020.10.18 12:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYKÁTA SE
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
8 2020.10.18 13:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-19 Észak III. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
ALSÓZSOLCAI KSC
SAJÓBÁBONY VSE
8 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYKÁTA SE
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
8 2020.10.18 13:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei III. o. - Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
BORSODSZENTGYÖRGYI SE
Hangony-Fenyvesalja TC
7 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei III. o. - Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
INÁNCS KSE
HERCEGKÚT TC
7 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
TAKTASZADA KSE
KESZNYÉTEN SE
7 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei III. o. - Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
ALSÓSZUHA SK
FELSŐTELEKES KSE
7 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei III. o. - Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
BÜKKSZENTKERESZT SK
FŐNIX SE
7 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
IKARUS BSE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
9 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
NIMRÓD SE
SZENT PÁL AKADÉMIA HSE
9 2020.10.18 17:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ III. osztály 1.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
LÁNCHÍD FC
LŐRINCI KITARTÁS SE
7 2020.10.18 11:00 Jegyzőköny
végleges
KORMÁNYŐR SE
CSHC’ 94 SE
7 2020.10.18 16:00 Jegyzőköny
végleges
MARGITSZIGETI FC
FERENCVÁROSI FC
7 2020.10.18 18:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ III. osztály 2.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
RÁKOSMENTE FC II
CSEPEL UP SE
7 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
BUDAKESZI SC
TÖRÖKBÁLINTI FC
7 2020.10.18 14:00 Jegyzőköny
végleges
"33" FC
BKV ELŐRE II
7 2020.10.18 19:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ III. osztály 3.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BP. POLGÁRI SC
XII. SVÁBHEGY FC II
7 2020.10.18 14:00 Jegyzőköny
végleges
PALOTA SE
BEAC
7 2020.10.18 17:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IV. osztály 1.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
INTER 04 FC II.
BP. ERDÉRT SE II
7 2020.10.18 13:00 Jegyzőköny
végleges
MŰEGYETEMI FC II.
GOLDBALL’ 94 FC II.
7 2020.10.18 18:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IV. osztály 2.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CARVALHO BLA
SIKETEK SC
7 2020.10.18 13:30 Jegyzőköny
végleges
PIRAMIS PL SE
KŐBÁNYÁÉRT
7 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
ZUGLÓI MEDVÉK SE
EGÉSZSÉG DSE
7 2020.10.18 17:00 Jegyzőköny
végleges
FC BUDAPEST
HÍD-UNIÓ SE
7 2020.10.18 19:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IV. osztály 3.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CMS SE
CSABAGYÖNGYE SE
7 2020.10.18 12:00 Jegyzőköny
végleges
MARGITSZIGETI FC II.
KÖZTERÜLET SK II
7 2020.10.18 16:00 Jegyzőköny
végleges
MUN SE II
HIDEGKÚTI SC II
7 2020.10.18 17:00 Jegyzőköny
végleges
RÚG-6 FC
AMATŐR SE
7 2020.10.18 20:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IV. osztály 4.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
RTK-VASLÓ
KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS FC
7 2020.10.18 11:00 Jegyzőköny
végleges
SZT. PÁL AKADÉMIA HSE II
BEAC II
7 2020.10.18 12:15 Jegyzőköny
végleges
HANGOS SE
FUTBALFÉRIA SC
7 2020.10.18 13:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ IFJÚSÁGI U-19 III. OSZT. KÖZ. A.
mérkőzés ford. dátum státusz
AIRNERGY FC
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
8 2020.10.18 12:00 Jegyzőköny
végleges
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
GRUND 1986 FC
8 2020.10.18 12:00 Jegyzőköny
végleges
GÖDÖLLŐI SK
DABAS-GYÓN FC
8 2020.10.18 13:30 Jegyzőköny
végleges
DALNOKI AKADÉMIA SE
III. KER. TVE
8 2020.10.18 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ IFJÚSÁGI U-17 III. OSZT. KÖZ. A.
mérkőzés ford. dátum státusz
AIRNERGY FC
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
8 2020.10.18 14:00 Jegyzőköny
végleges
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
GRUND 1986 FC
8 2020.10.18 14:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ SERDÜLŐ U-15 II. OSZT. KÖZ. B.
mérkőzés ford. dátum státusz
KISE
ÚJPEST FC
8 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ SERDÜLŐ U-14 II. OSZT. KÖZ. B.
mérkőzés ford. dátum státusz
II. KER. UFC
BKV ELŐRE SC
8 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
MÉSZÖLY FOCISULI SE
FC ESZTERGOM
8 2020.10.18 12:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-19 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
BVSC-ZUGLÓ
REAC SI SE
7 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
FERIHEGY SA VECSÉS
ASR GÁZGYÁR
7 2020.10.18 11:00 Jegyzőköny
végleges
AIRNERGY FC
ÚJPESTI HALADÁS FC
7 2020.10.18 15:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-19 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
PASARÉT FC
II. KER. UFC
7 2020.10.18 09:00 Jegyzőköny
végleges
CSEPEL UP SE
ISSIMO SE
7 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
FERENCVÁROSI FC
PESTÚJHELYI SC
7 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-17
mérkőzés ford. dátum státusz
RÁCKEVE VAFC
VÁROSGAZDA UA
7 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
MLTC
UTE
7 2020.10.18 14:00 Jegyzőköny
végleges
GERRZO KFT.
SZENT ISTVÁN SE
7 2020.10.18 14:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-16 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
II. KERÜLET UFC
7 2020.10.18 15:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-16 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
REAC SI SE
SZENT ISTVÁN SE
7 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
UTE
ASR GÁZGYÁR
7 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-15 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
PÉNZÜGYŐR SE
SZIGETHALOM SC
7 2020.10.18 19:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-15 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
MLTC
RTK-VASLÓ
7 2020.10.18 11:00 Jegyzőköny
végleges
1908 SZAC BUDAPEST
AIRNERGY FC
7 2020.10.18 11:00 Jegyzőköny
végleges
VÁROSGAZDA UA
FERENCVÁROSI TC
7 2020.10.18 12:15 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-14 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
UTE
DALNOKI LA
7 2020.10.18 12:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-14 3. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
1908 SZAC BUDAPEST
PASARÉT FC
7 2020.10.18 09:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-14 4. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
GERRZO KFT
7 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
PUEBLA FS TFC
HIDEGKÚTI SC
7 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
MERKAPT SE
ASR GÁZGYÁR
7 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
ŐRMEZŐ SE
7 2020.10.18 15:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ FUTSAL U11 "A1" CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
CSAK A CSEL SE
TFSE - Szertársport.hu
2 2020.10.18 Jegyzőköny
végleges
TÁPIÓ SE
CSAK A CSEL SE
2 2020.10.18 Jegyzőköny
végleges
CSAK A CSEL SE
ÚJPEST FC-220 VOLT
2 2020.10.18 Jegyzőköny
végleges
TÁPIÓ SE
VS DUNAKESZI
2 2020.10.18 14:00 Jegyzőköny
végleges
VS DUNAKESZI
TFSE - Szertársport.hu
2 2020.10.18 14:40 Jegyzőköny
végleges
ÚJPEST FC-220 VOLT
TFSE - Szertársport.hu
2 2020.10.18 15:20 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ FUTSAL U11 "B1" CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
AIRNERGY FC
FTC-FISHER KLÍMA
2 2020.10.18 11:45 Jegyzőköny
végleges
VÁROSGAZDA UA
KASTÉLYDOMBI SE
2 2020.10.18 12:25 Jegyzőköny
végleges
FTC-FISHER KLÍMA
VÁROSGAZDA UA II.
2 2020.10.18 13:05 Jegyzőköny
végleges
KASTÉLYDOMBI SE
AIRNERGY FC
2 2020.10.18 13:45 Jegyzőköny
végleges
VÁROSGAZDA UA
DUNAÚJVÁROSI EGYETEM DSE
2 2020.10.18 14:25 Jegyzőköny
végleges
DUNAÚJVÁROSI EGYETEM DSE
VÁROSGAZDA UA II.
2 2020.10.18 15:05 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ FUTSAL U13 "A1" CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
BKV ELŐRE SC
ASI DSE III.
2 2020.10.18 14:00 Jegyzőköny
végleges
A.C. ZRINYI
HERCULES SE
2 2020.10.18 14:40 Jegyzőköny
végleges
KISTARCSAI VSC
ASI DSE III.
2 2020.10.18 15:20 Jegyzőköny
végleges
A.C. ZRINYI
BKV ELŐRE SC
2 2020.10.18 16:00 Jegyzőköny
végleges
HERCULES SE
ASI DSE III.
2 2020.10.18 16:40 Jegyzőköny
végleges
BKV ELŐRE SC
KISTARCSAI VSC
2 2020.10.18 17:20 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ FUTSAL U13 "A2" CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
TFSE - Szertársport.hu
SZENT PÁL AKADÉMIA HSE
2 2020.10.18 16:00 Jegyzőköny
végleges
CSAK A CSEL SE
VS DUNAKESZI
2 2020.10.18 16:40 Jegyzőköny
végleges
ÚJPEST FC-220 VOLT
SZENT PÁL AKADÉMIA HSE
2 2020.10.18 17:20 Jegyzőköny
végleges
CSAK A CSEL SE
TFSE - Szertársport.hu
2 2020.10.18 18:00 Jegyzőköny
végleges
VS DUNAKESZI
SZENT PÁL AKADÉMIA HSE
2 2020.10.18 18:40 Jegyzőköny
végleges
TFSE - Szertársport.hu
ÚJPEST FC-220 VOLT
2 2020.10.18 19:20 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ FUTSAL U13 "B1" CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
FTC-FISHER KLÍMA
AIRNERGY FC
2 2020.10.18 15:45 Jegyzőköny
végleges
KASTÉLYDOMBI SE
VÁROSGAZDA UA
2 2020.10.18 16:25 Jegyzőköny
végleges
KASTÉLYDOMBI SE
FTC-FISHER KLÍMA
2 2020.10.18 17:45 Jegyzőköny
végleges
VÁROSGAZDA UA
AIRNERGY FC
2 2020.10.18 18:25 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ FUTSAL U13 "C2" CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
GERRZO KFT.
PÉNZÜGYŐR SE
2 2020.10.18 09:30 Jegyzőköny
végleges
ASI DSE II.
ASI DSE
2 2020.10.18 10:10 Jegyzőköny
végleges
HIDEGKÚTI SC
PÉNZÜGYŐR SE
2 2020.10.18 10:50 Jegyzőköny
végleges
ASI DSE II.
GERRZO KFT.
2 2020.10.18 11:30 Jegyzőköny
végleges
ASI DSE
PÉNZÜGYŐR SE
2 2020.10.18 12:10 Jegyzőköny
végleges
GERRZO KFT.
HIDEGKÚTI SC
2 2020.10.18 12:50 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád - Csanád Megyei I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
Foliaplast-Bordány SK
Székkutas TC
9 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád - Csanád Megyei II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYMÁGOCS SE
MÁRTÉLY SK
9 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
FÖLDEÁK TC
SÁNDORFALVA SK
9 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád - Csanád Megyei III. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
Újszentiván
Szegedi Pázsit SE
9 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Szentesi Kinizsi II.
ÖTTÖMÖS SPORTEGYESÜLET
9 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád - Csanád Megyei IV. osztály Homokhát
mérkőzés ford. dátum státusz
SZATYMAZI SE
Tömörkény KSE II-U19
7 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
FEKETESZÉLI DOMASZÉK SK
SÁNDORFALVA SK II.
7 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
FORRÁSKÚTI FK
Csongrád TSE II
7 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Csanytelek SC II
KSE BALÁSTYA II.
7 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád - Csanád Megyei IV. osztály Tisza-Maros
mérkőzés ford. dátum státusz
KECSKÉSI SPORT EGYESÜLET
NAGYLAK FC
7 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
PITVAROS KSK
MAROS-MENTI UFC
7 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
SZŐREG RSE
KISKUNDOROZSMAI ESK II.
7 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád - Csanád Megyei U19 "A"
mérkőzés ford. dátum státusz
Csongrád TSE
ALGYŐ SK
7 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
Makó I.
Foliaplast-Bordány SK
7 2020.10.18 12:00 Jegyzőköny
végleges
Mórahalom VSE
TISZASZIGET SE
7 2020.10.18 12:30 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád - Csanád Megyei U19 "B"
mérkőzés ford. dátum státusz
RÖSZKE SK
KISTELEKI TE
7 2020.10.18 12:30 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád - Csanád Megyei U19 "C"
mérkőzés ford. dátum státusz
ÁSOTTHALMI TE
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
6 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád - Csanád Megyei U17 "A"
mérkőzés ford. dátum státusz
MÓRAVÁROSI KINIZSI HSE
Szeged-Csanád Grosics A.
6 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád TSE
-
SZABADNAPOS
6 2020.10.18 10:00 Lezáratlan
mérkőzés
Mórahalom VSE
Deszk SC
6 2020.10.18 14:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád-Csanád, Békés Megyei Női Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
Csanytelek SC
SZEGEDI VSE
6 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
Üllés-PizzaMonster
KSE BALÁSTYA
6 2020.10.18 12:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád - Csanád, Békés Megyei Női U19
mérkőzés ford. dátum státusz
Csengelei KSE
Makó I.
6 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
Nagymágocs SE
ESK Kiskundorozsma
6 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád MLSZ U14 II. osztály Dél - Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
M-FOCI KFT.
8 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC
TISZAKÉCSKE VSE
8 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
Szeged-Csanád Grosics A.
SZEOL SC
8 2020.10.18 13:30 Jegyzőköny
végleges
Csongrád MLSZ U15 II. osztály Dél - Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
M-FOCI KFT.
8 2020.10.18 11:30 Jegyzőköny
végleges
SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC
TISZAKÉCSKE VSE
8 2020.10.18 12:00 Jegyzőköny
végleges
Szeged-Csanád Grosics A.
SZEOL SC
8 2020.10.18 13:30 Jegyzőköny
végleges
Csongrád MLSZ U17 III. osztály Dél - Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DAFC SZEGED
SZEOL SC KFT.
8 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
8 2020.10.18 10:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád MLSZ U19 III. osztály Dél - Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DAFC SZEGED
SZEOL SC KFT.
8 2020.10.18 12:00 Jegyzőköny
végleges
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
8 2020.10.18 12:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér VISZLÓ TRANS Megyei I. osztály Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
FŐNIX FC
TORDAS FÉSZ ZRT.
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
IKARUS-MAROSHEGY
BODAJK
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
DUFK
ERCSI KINIZSI
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
KISLÁNG
LAJOSKOMÁROM
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
MARTONVÁSÁR
MÓR
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Fejér THERMOVÁR Megyei II. osztály Észak Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁL
FEHÉRVÁRCSURGÓ
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
SZÁR
ETYEK
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
PUSZTAVÁM-JÜLLICH
HERCEGHALOM
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
PÁTKA
BICSKE II.
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Fejér GROUPAMA Megyei II. osztály Dél Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
SZABADEGYHÁZA
SÁRVÍZ
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
NAGYKARÁCSONY
VAJTA
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
KÁLOZ
SZABADBATTYÁN
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
ADONY
ELŐSZÁLLÁS
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
MEZŐFALVA
SEREGÉLYES
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
LMSK COBRA SPORT
POLGÁRDI
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Fejér AQVITAL Megyei III. osztály Észak Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
ALCSÚTDOBOZ
MPF-RÁCKERESZTÚR
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
VÉRTESACSA
TORDAS FÉSZ ZRT. II.
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
ÚJBAROK
MÁNY II.-CSABDI
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
PÁZMÁND
LOVASBERÉNY
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
GYÚRÓ
KAJÁSZÓ
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Fejér SIMIX ÜVEG-ÁSVÁNY Megyei III. osztály Nyugat Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
MAGYARALMÁS
TÁC-CSŐSZ
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
SÖRÉD
ISZKASZENTGYÖRGY
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
KŐSZÁRHEGY
NÁDASDLADÁNY
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
SÁRSZENTMIHÁLY
VIDEOTON BARÁTI KÖR
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
JENŐ
PAULUS CSÓKAKŐ
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
Fejér HORFER SERLEG Megyei III. osztály Dél Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
CECE
SÁRSZENTÁGOTA
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
KULCS
NAGYVENYIM
10 2020.10.18 14:30 Jegyzőköny
végleges
ALAP