Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2020. 11. 22

MLSZ OTP Bank Liga NB I.
mérkőzés ford. dátum státusz
MOL FEHÉRVÁR FC
DVTK
11 2020.11.22 17:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Merkantil Bank Liga NB II.
mérkőzés ford. dátum státusz
SOROKSÁR SC
FC AJKA
17 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
SZENTLŐRINC
BUDAÖRS
17 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BFC SIÓFOK
17 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
DOROGI FC
VASAS FC
17 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
DEAC
SZOMBATHELYI HALADÁS
17 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
PMFC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
17 2020.11.22 17:00 Jegyzőköny
végleges
AQVITAL FC CSÁKVÁR
DVSC
17 2020.11.22 17:00 Jegyzőköny
végleges
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
SZOLNOKI MÁV FC
17 2020.11.22 17:00 Jegyzőköny
végleges
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
17 2020.11.22 17:00 Jegyzőköny
végleges
WKW ETO FC GYŐR
GYIRMÓT FC GYŐR
17 2020.11.22 19:45 Jegyzőköny
végleges
MLSZ NB III. Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
SBTC
19 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
JÁSZBERÉNYI FC
DVSC II.
19 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
19 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
FÜZESGYARMATI SK
SAJÓBÁBONYI VSE
19 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
FC HATVAN
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
19 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
TÁLLYA KSE
CEGLÉDI VSE
19 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
PUTNOK FC
TISZAKÉCSKEI LC
19 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
BALASSAGYARMATI VSE
19 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
BVSC-ZUGLÓ
TISZAFÜREDI VSE
19 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
EGER SE
DVTK II.
19 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ NB III. Közép csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FERENCVÁROSI TC II.
HR-RENT KOZÁRMISLENY
19 2020.11.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
ÚJPEST FC II.
KÖRÖSLADÁNYI MSK
19 2020.11.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
PAKSI FC II.
TAKSONY SE
19 2020.11.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
RÁKOSMENTE FC
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
19 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
SZEGEDI VSE
VÁC FC
19 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
DUNAÚJVÁROS
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
19 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
FC DABAS
SZEKSZÁRDI UFC
19 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
MONOR
ESMTK
19 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
MAJOSI SE
DABAS-GYÓN FC
19 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
KECSKEMÉTI TE
IVÁNCSA KSE
19 2020.11.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ NB III. Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
SC SOPRON
19 2020.11.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
MOL FEHÉRVÁR FC II.
NAGYATÁDI FC
19 2020.11.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
19 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
LIPÓT PÉKSÉG SE
PÁPAI PERUTZ FC
19 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
BICSKEI TC
III. KER. TVE
19 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
FC NAGYKANIZSA
TATABÁNYAI SC
19 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
VLS VESZPRÉM
19 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
ZTE FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
19 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
KOMÁROM VSE
BALATONFÜREDI FC
19 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
THSE-SZABADKIKÖTŐ
19 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Kiemelt U-12 Közép-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
GÖDÖLLŐI SK
VS DUNAKESZI
12 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Kiemelt U-12 Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
REAC SPORTISKOLA SE
UTE
9 2020.11.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Kiemelt U-13 Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
HÉVÍZ SK
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
12 2020.11.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Simple Női Liga NB I.
mérkőzés ford. dátum státusz
DVTK
ASTRA-ALEF HFC-ÜLLŐ
11 2020.11.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női NB II. Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZOLNOKI MÁV UFC
VASAS AKADÉMIA
12 2020.11.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
BVSC-ZUGLÓ
KAZINCBARCIKAI SC FC
12 2020.11.22 15:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-19 Kiemelt csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FERENCVÁROSI TC
KÉSZ - ST. MIHÁLY FC
11 2020.11.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
KELEN SC
FC HATVAN
11 2020.11.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
MTK HUNGÁRIA FC
ETO FC GYŐR
11 2020.11.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 NP Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DVTK
SZOLNOK FANATIC SE
7 2020.11.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 HNP Észak-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ZICCER NLSE
FC AJKA
8 2020.11.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
KELEN SC
6 2020.11.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány Futsal I. osztály U17
mérkőzés ford. dátum státusz
DEAC
SZEKSZÁRDI UFC
3 2020.11.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MEGYEI III. DÉL
mérkőzés ford. dátum státusz
TATAHÁZA SE
KENDERES SE
1 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-19 ÉSZAK
mérkőzés ford. dátum státusz
CSÓLYOSPÁLOS FSE
LAJOSMIZSEI VLC
6 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
Békés Megye II. "B" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
VÉGEGYHÁZI SE
BATTONYAI TK
14 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei II. Közép Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
Harsány SE
Körömi SK
15 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-14 Észak II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
MVSC-MISKOLC
SBTC KFT.
14 2020.11.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
MISKOLC NÉPKERT VOLÁN SE
GYÖNGYÖSI AK
15 2020.11.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-15 Észak II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
MVSC-MISKOLC
SBTC KFT.
14 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
MISKOLC NÉPKERT VOLÁN SE
GYÖNGYÖSI AK
15 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ III. osztály 1.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KORMÁNYŐR SE
EMBER-ELŐNY SA
12 2020.11.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ III. osztály 2.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
RÁKOSMENTE FC II
MERKAPT SE
12 2020.11.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IV. osztály 1.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DREAM SE
GAMMA LSE
12 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IV. osztály 3.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CMS SE
MARGITSZIGETI FC II.
12 2020.11.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ IFJÚSÁGI U-19 III. OSZT. KÖZ. A.
mérkőzés ford. dátum státusz
IKARUS BSE
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
13 2020.11.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
GÖDÖLLŐI SK
DALNOKI AKADÉMIA SE
13 2020.11.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ SERDÜLŐ U-15 II. OSZT. KÖZ. B.
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚJPEST FC
BVSC-ZUGLÓ
13 2020.11.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ SERDÜLŐ U-14 II. OSZT. KÖZ. B.
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚJPEST FC
BVSC-ZUGLÓ
13 2020.11.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-19 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚJPESTI HALADÁS FC
ASR GÁZGYÁR
12 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-16 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
GERRZO KFT
ÚJPESTI HALADÁS FC
12 2020.11.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-16 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
MÉSZÖLY FOCISULI SE
IKARUS BSE FK
4 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-15 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
UTE
GERRZO KFT
12 2020.11.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-14 4. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
II. KERÜLET UFC
CSHC’ 94 SE
12 2020.11.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ FUTSAL U11 "B2" CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
CSEPEL UP SE
ŐRMEZŐ SE
5 2020.11.22 09:20 Jegyzőköny
végleges
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
CSEPEL UP SE
5 2020.11.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
DABAS-GYÓN FC
ŐRMEZŐ SE
5 2020.11.22 10:40 Jegyzőköny
végleges
CSEPEL UP SE
DABAS-GYÓN FC
5 2020.11.22 11:20 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ FUTSAL U13 "B2" CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
DABAS-GYÓN FC
KISPEST SE II.
5 2020.11.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
CSEPEL UP SE
ŐRMEZŐ SE
5 2020.11.22 14:40 Jegyzőköny
végleges
ŐRMEZŐ SE
KISPEST SE II.
5 2020.11.22 15:20 Jegyzőköny
végleges
DABAS-GYÓN FC
CSEPEL UP SE
5 2020.11.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
ŐRMEZŐ SE
5 2020.11.22 16:40 Jegyzőköny
végleges
CSEPEL UP SE
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
5 2020.11.22 17:20 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád - Csanád Megyei II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
Csanytelek SC
FÖLDEÁK TC
14 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád - Csanád Megyei III. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
ÖTTÖMÖS SPORTEGYESÜLET
ZSOMBÓ SE
14 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
PUSZTAMÉRGES FMC
Ruzsa KSE
14 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád MLSZ U14 II. osztály Dél - Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
OMTK-ULE 1913
14 2020.11.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád MLSZ U15 II. osztály Dél - Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
OMTK-ULE 1913
14 2020.11.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád FUTSAL U9 PIROS csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Makó FC
Szentesi Kinizsi SZITE
1 2020.11.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
Deszk SC
Apátfalva SC
1 2020.11.22 10:30 Jegyzőköny
részleges
Apátfalva SC
Szentesi Kinizsi SZITE
1 2020.11.22 11:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér VISZLÓ TRANS Megyei I. osztály Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
ENYING
DUFK
15 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér U-16 Északi Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
FELCSÚT
13 2020.11.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér U-16 Déli Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MEZŐFALVA
SÁRVÍZ
13 2020.11.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei II. Kelet U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
ENESE SC
DUNASZENTPÁL SE
8 2020.11.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Futsal U13 "B" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BŐNY SE
Baráti Futsal CSE
4 2020.11.22 09:00 Jegyzőköny
végleges
DANA GYŐRÚJFALU SE
Győri Futsal UP.
4 2020.11.22 09:40 Jegyzőköny
végleges
BŐNY SE
DANA GYŐRÚJFALU SE
4 2020.11.22 10:20 Jegyzőköny
végleges
Baráti Futsal CSE
Győri Futsal UP.
4 2020.11.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
BŐNY SE
Győri Futsal UP.
4 2020.11.22 11:40 Jegyzőköny
végleges
DANA GYŐRÚJFALU SE
Baráti Futsal CSE
4 2020.11.22 12:20 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar Megyei I.osztály felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
Nyíradony VVTK
Derecske LSE
15 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar Megyei I.osztály ifjúsági
mérkőzés ford. dátum státusz
Nyíradony VVTK
Derecske LSE
15 2020.11.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
MARTFŰI LSE
-
TÓSZEG KSE
14 2020.11.22 13:00 Lezáratlan
mérkőzés
Törökszentmiklósi FC
-
KISÚJSZÁLLÁSI SE
14 2020.11.22 13:00 Lezáratlan
mérkőzés
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
FC JÁSZSZENTANDRÁS
-
Jászapáti VSE
2 2020.11.22 13:00 Lezáratlan
mérkőzés
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei III. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
Zagyvarékas KSE
KÉTPÓI KSE
14 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
Jászjákóhalmi SE
-
FC KUN MADARAS
14 2020.11.22 13:00 Lezáratlan
mérkőzés
KŐTELEKI SE
BÁNHALMAI SE
14 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
Jász-Nagykun-Szolnok U-19 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
Tiszaföldvár VSE
-
JVSE ROSENBERGER
14 2020.11.22 10:00 Lezáratlan
mérkőzés
Jánoshida SE
-
KUTE
14 2020.11.22 10:00 Lezáratlan
mérkőzés
Mezőtúri AFC
-
Kunhegyes ESE
14 2020.11.22 10:00 Lezáratlan
mérkőzés
Jászfényszaru VSE
-
ÚJSZÁSZI VVSE
14 2020.11.22 10:00 Lezáratlan
mérkőzés
Nógrád Megyei III. osztály felnőtt - Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
PATAK SE
LEGÉNDI SE
15 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYOROSZI HBB SE
TERESKE KSE
15 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
IPOLYSZÖGI SE
ÉRSEKVADKERT SE II.
16 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
NÓGRÁDSÁP SE
ROMHÁNY SE
17 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
Nógrád MLSZ II. o. U15 Közép "A" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
III. KER. TVE
UDSE
13 2020.11.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
IKARUS BSE
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
13 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
Nógrád MLSZ II. o. U14 Közép "A" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
III. KER. TVE
UDSE
13 2020.11.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
Pest III. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Nagymaros FC
Kék Duna SE
14 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
Pest III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Dány KSK
Nyáregyházi SK
14 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
Pest IV. osztályú felnőtt bajnokság, Délkeleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Pándi KSK
Rebelog FC
13 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
Dánszentmiklósi KSK
SK Farmos
13 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
Pest I. osztályú U17-es bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
Törökbálint
Halásztelki FC
12 2020.11.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
Pest 15. Pest Megyei Ifjúsági (U20-as) Futsal7vége, I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
Cső-Montage BFC
Péceli SSE
1 2020.11.22 13:30 Jegyzőköny
végleges
Airnergy FC
Rubeola FC
1 2020.11.22 16:30 Jegyzőköny
végleges
Pénzügyőr SE I.
Pénzügyőr SE II.
1 2020.11.22 18:00 Jegyzőköny
végleges
Pest 15. Pest Megyei Ifjúsági (U20-as) Futsal7vége, II. osztály, Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
VS Dunakeszi
Csakacsel Futsal
1 2020.11.22 15:30 Jegyzőköny
végleges
Ikarus BSE
SZE-FI LSE
1 2020.11.22 17:00 Jegyzőköny
végleges
Kastélydombi SE
Vác Futsal SE
1 2020.11.22 18:30 Jegyzőköny
végleges
Pest 15. Pest Megyei Ifjúsági (U20-as) Futsal7vége, II. osztály, Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
Ferihegy-Vecsés
Aszódi FC
2 2020.11.22 13:30 Jegyzőköny
végleges
Pest 15. Pest Megyei Ifjúsági (U20-as) Futsal7vége, II. osztály, Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
Fogócska SE
Diósdi TC
1 2020.11.22 17:30 Jegyzőköny
végleges
Pest 10. Pest Megyei Serdülő (U17-es) Futsal7vége, I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
Cső-Montage BFC
Sülysápi Gyerekfoci
2 2020.11.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
Rubeola FC
Airnergy FC
2 2020.11.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
Pest 10. Pest Megyei Serdülő (U17-es) Futsal7vége, II. osztály, Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
Nagymaros FC
VS Dunakeszi
1 2020.11.22 12:30 Jegyzőköny
végleges
SZE-FI LSE
Angyalföldi SI DSE
1 2020.11.22 17:30 Jegyzőköny
végleges
Pest 10. Pest Megyei Serdülő (U17-es) Futsal7vége, II. osztály, Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
Tápiószőlősi KSE
Újhartyán VSE
1 2020.11.22 12:30 Jegyzőköny
végleges
Pest 10. Pest Megyei Serdülő (U17-es) Futsal7vége, II. osztály, Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
Dány KSK
Jászberényi FC
1 2020.11.22 13:30 Jegyzőköny
végleges
Jászberényi SE
Tura VSK
1 2020.11.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
Pest 10. Pest Megyei Serdülő (U17-es) Futsal7vége, II. osztály, Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
Sasfiókák
Asterix SC
1 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
Diósdi TC
Fogócska SE
1 2020.11.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Pest 10. Pest Megyei Serdülő (U17-es) Futsal7vége, II. osztály, Közép
mérkőzés ford. dátum státusz
Péceli SSE
Kastélydombi SE
1 2020.11.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
Pest 9. Pest Megyei U15-ös Futsal7vége, I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
Ikarus BSE "fehér"
Ikarus BSE "kék"
1 2020.11.22 09:30 Jegyzőköny
végleges
MTK Budapest I.
MTK Budapest II.
1 2020.11.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
Rubeola FC
UTE I.
1 2020.11.22 12:30 Jegyzőköny
végleges
Gödöllői SK I.
Gödöllői SK II.
1 2020.11.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
Pest 9. Pest Megyei U15-ös Futsal7vége, II. osztály, Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
VS Dunakeszi I.
VS Dunakeszi II.
1 2020.11.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
Pest 9. Pest Megyei U15-ös Futsal7vége, II. osztály, Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
Tápiószőlősi KSE
FC Dabas
1 2020.11.22 Jegyzőköny
végleges
Kincsem Lovaspark SE
Albertirsai SE
1 2020.11.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
Pest 9. Pest Megyei U15-ös Futsal7vége, II. osztály, Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
Nagykáta SE
Sülysápi Gyerekfoci
1 2020.11.22 10:30 Jegyzőköny
végleges
Pest 9. Pest Megyei U15-ös Futsal7vége, II. osztály, Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
Fogócska SE
Sasfiókák
1 2020.11.22 14:30 Jegyzőköny
végleges
Pest 9. Pest Megyei U15-ös Futsal7vége, II. osztály, Közép
mérkőzés ford. dátum státusz
Monori SE
Ferihegy-Vecsés
1 2020.11.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
Pest 9. Pest Megyei U11-es Futsal7vége, II. osztály, Északnyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
Leányfalui SE
SZE-FI LSE
1 2020.11.22 15:30 Jegyzőköny
végleges
Piliscsabai SE
Leányfalui SE
1 2020.11.22 16:10 Jegyzőköny
végleges
SZE-FI LSE
Piliscsabai SE
1 2020.11.22 16:50 Jegyzőköny
végleges
Pest 9. Pest Megyei U11-es Futsal7vége, II. osztály, Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
FC Dabas
Pereg SE
1 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
MKFC-Szigetszentmiklós
Szigethalom SC
1 2020.11.22 15:10 Jegyzőköny
végleges
Újhartyán VSE
VSK Tököl
1 2020.11.22 15:45 Jegyzőköny
végleges
VSK Tököl
MKFC-Szigetszentmiklós
1 2020.11.22 16:25 Jegyzőköny
végleges
Szigethalom SC
Újhartyán VSE
1 2020.11.22 17:00 Jegyzőköny
végleges
Szigethalom SC
VSK Tököl
1 2020.11.22 17:40 Jegyzőköny
végleges
MKFC-Szigetszentmiklós
Újhartyán VSE
1 2020.11.22 18:15 Jegyzőköny
végleges
Pest 9. Pest Megyei U11-es Futsal7vége, II. osztály, Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
Zsámboki SE
Péceli SSE I.
1 2020.11.22 Jegyzőköny
végleges
Zsámboki SE
Péceli SSE II.
1 2020.11.22 Jegyzőköny
végleges
Péceli SSE I.
Péceli SSE II.
1 2020.11.22 08:35 Jegyzőköny
végleges
Péceli SSE II.
UFC Gyömrő
1 2020.11.22 09:15 Jegyzőköny
végleges
UFC Gyömrő
Péceli SSE I.
1 2020.11.22 11:05 Jegyzőköny
végleges
Pest 9. Pest Megyei U11-es Futsal7vége, II. osztály, Közép "B"
mérkőzés ford. dátum státusz
Kőbányáért Egyesület
Kerepes-Maximo
1 2020.11.22 Jegyzőköny
végleges
Kerepes-Maximo
Kastélydombi SE "sárga"
1 2020.11.22 Jegyzőköny
végleges
Kerepes-Maximo
Kastélydombi SE "szürke"
1 2020.11.22 Jegyzőköny
végleges
Kastélydombi SE "sárga"
Kastélydombi SE "szürke"
1 2020.11.22 12:45 Jegyzőköny
végleges
Kastélydombi SE "szürke"
Kőbányáért Egyesület
1 2020.11.22 13:25 Jegyzőköny
végleges
Kőbányáért Egyesület
Kastélydombi SE "sárga"
1 2020.11.22 15:15 Jegyzőköny
végleges
Pest 4. Pest Megyei Leány (U17-es) Futsal7vége
mérkőzés ford. dátum státusz
Nagykáta SE
Jászberényi FC
2 2020.11.22 09:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy Megye I. U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
HETES VIKÁR SC
-
MARCALI VFC
6 2020.11.22 11:30 Lezáratlan
mérkőzés
Somogy Megye II. U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
BÖHÖNYE KSE
-
LENGYELTÓTI VSE
15 2020.11.22 11:00 Lezáratlan
mérkőzés
Somogy REGIONÁLIS BAJNOKSÁG DÉL-NYUGATI CSOPORT U-17
mérkőzés ford. dátum státusz
PVSK
HR-Rent KOZÁRMISLENY FC
13 2020.11.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye II. Pannónia Zrt. csoport Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
APAGY SE
KÁLMÁNHÁZA SE
14 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye II. Pannónia Zrt. csoport U19
mérkőzés ford. dátum státusz
APAGY SE
KÁLMÁNHÁZA SE
14 2020.11.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U17 Futsal Bajnokság Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM
CIGÁND SE FUTSAL
21 2020.11.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U20 Futsal Bajnokság Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
A STUDIO FUTSAL NYÍREGYHÁZA
ÚJFEHÉRTÓ SE
19 2020.11.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM
CIGÁND SE FUTSAL
21 2020.11.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Leány U19 Futsal Bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÍRSÉG NSC
ÚJFEHÉRTÓI SK A
2 2020.11.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
Tolna Megyei I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
TEVELI MEDOSZ SE
-
BÁTASZÉK SE
14 2020.11.22 13:00 Lezáratlan
mérkőzés
Tolna Megyei II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
KISDOROGI FC
-
MADOCSA SE
13 2020.11.22 13:00 Lezáratlan
mérkőzés
APARHANTI SE
-
DUNAKÖMLŐDI SE
13 2020.11.22 13:00 Lezáratlan
mérkőzés
Tolna Megyei II. o U19
mérkőzés ford. dátum státusz
KISDOROGI FC
-
MADOCSA SE
13 2020.11.22 11:00 Lezáratlan
mérkőzés
APARHANTI SE
-
DUNAKÖMLŐDI SE
13 2020.11.22 11:00 Lezáratlan
mérkőzés
Tolna Megyei III. o. Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
GYAPA DERBI SE.
-
GYÖNKI SE
13 2020.11.22 13:00 Lezáratlan
mérkőzés
PUSZTAHENCSEI KSE
-
SIÓAGÁRDI SE
13 2020.11.22 13:00 Lezáratlan
mérkőzés
IZMÉNY SPORTEGYESÜLET
-
ASE PAKS
13 2020.11.22 13:00 Lezáratlan
mérkőzés
GYÖRKÖNY SE
-
TENGELICI SE
13 2020.11.22 13:00 Lezáratlan
mérkőzés
PÁLFAI SE
-
NÉMETKÉRI SE
13 2020.11.22 13:00 Lezáratlan
mérkőzés
Tolna Megyei III. o. Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
MAGYARKESZI KSE
-
DOMBÓVÁRI LABDARÚGÓ KLUB
13 2020.11.22 13:00 Lezáratlan
mérkőzés
TAMÁSI 2009 FC II.
-
DALMANDI SK
13 2020.11.22 13:00 Lezáratlan
mérkőzés
PINCEHELYI ATE
-
NAK SE
13 2020.11.22 13:00 Lezáratlan
mérkőzés
HŐGYÉSZI SCE
-
DÖBRÖKÖZI KSE
13 2020.11.22 13:00 Lezáratlan
mérkőzés
Vas Vas Megyei III. o. Szombathely
mérkőzés ford. dátum státusz
GERSEKARÁT SE.
Gyöngyösfalu SE
15 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei III. o. Körmend
mérkőzés ford. dátum státusz
Magyarlaki SK.
Magyarszecsőd Se
15 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém CoreComm SI Megyei III. osztály Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
PELC III.
BAKONYTAMÁSI TC
6 2020.11.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém CoreComm SI Megyei U16 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
SÜMEG VSE
AJKA KRISTÁLY SE
6 2020.11.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém ADA BAU KFT. U11 Futsal bajnokság "B"
mérkőzés ford. dátum státusz
GYULAFIRÁTÓT SE
-
SZILÁGYI DSE
4 2020.11.22 08:30 Lezáratlan
mérkőzés
FC ZIRC
-
CSETÉNY SE
4 2020.11.22 09:05 Lezáratlan
mérkőzés
GYULAFIRÁTÓT SE
-
CSETÉNY SE
4 2020.11.22 09:40 Lezáratlan
mérkőzés
SZILÁGYI DSE
-
CSETÉNY SE
4 2020.11.22 10:15 Lezáratlan
mérkőzés
FC ZIRC
-
SZILÁGYI DSE
4 2020.11.22 10:50 Lezáratlan
mérkőzés
FC ZIRC
-
GYULAFIRÁTÓT SE
4 2020.11.22 11:25 Lezáratlan
mérkőzés
Veszprém ADA BAU KFT. U13 Futsal bajnokság "A"
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚRKÚT SK
-
DEVECSER SE
4 2020.11.22 09:00 Lezáratlan
mérkőzés
SÜMEGI TTE
-
MAGYARPOLÁNY SE
4 2020.11.22 09:35 Lezáratlan
mérkőzés
TIAC VSE
-
ÚRKÚT SK
4 2020.11.22 10:10 Lezáratlan
mérkőzés
MAGYARPOLÁNY SE
-
DEVECSER SE
4 2020.11.22 10:45 Lezáratlan
mérkőzés
TIAC VSE
-
SÜMEGI TTE
4 2020.11.22 11:20 Lezáratlan
mérkőzés
ÚRKÚT SK
-
MAGYARPOLÁNY SE
4 2020.11.22 11:55 Lezáratlan
mérkőzés
SÜMEGI TTE
-
DEVECSER SE
4 2020.11.22 12:30 Lezáratlan
mérkőzés
MAGYARPOLÁNY SE
-
TIAC VSE
4 2020.11.22 13:05 Lezáratlan
mérkőzés
ÚRKÚT SK
-
SÜMEGI TTE
4 2020.11.22 13:40 Lezáratlan
mérkőzés
DEVECSER SE
-
TIAC VSE
4 2020.11.22 14:15 Lezáratlan
mérkőzés
Veszprém ADA BAU KFT. U13 Futsal bajnokság "B"
mérkőzés ford. dátum státusz
START SE
-
SZILÁGYI DSE
4 2020.11.22 12:00 Lezáratlan
mérkőzés
ŐSI PSK
-
FŰZFŐI AK
4 2020.11.22 12:35 Lezáratlan
mérkőzés
SZILÁGYI DSE
-
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
4 2020.11.22 13:10 Lezáratlan
mérkőzés
START SE
-
FŰZFŐI AK
4 2020.11.22 13:45 Lezáratlan
mérkőzés
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
-
ŐSI PSK
4 2020.11.22 14:20 Lezáratlan
mérkőzés
FŰZFŐI AK
-
SZILÁGYI DSE
4 2020.11.22 14:55 Lezáratlan
mérkőzés
ŐSI PSK
-
START SE
4 2020.11.22 15:30 Lezáratlan
mérkőzés
FŰZFŐI AK
-
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
4 2020.11.22 16:05 Lezáratlan
mérkőzés
START SE
-
ŐSI PSK
4 2020.11.22 16:40 Lezáratlan
mérkőzés
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
-
START SE
4 2020.11.22 17:10 Lezáratlan
mérkőzés
Veszprém ADA BAU KFT. U13 Futsal bajnokság "C"
mérkőzés ford. dátum státusz
CSETÉNY SE "A"
-
FC ZIRC
4 2020.11.22 09:00 Lezáratlan
mérkőzés
GYULAFIRÁTÓT SE
-
CSETÉNY SE "B"
4 2020.11.22 09:35 Lezáratlan
mérkőzés
CSETÉNY SE "B"
-
CSETÉNY SE "A"
4 2020.11.22 10:10 Lezáratlan
mérkőzés
GYULAFIRÁTÓT SE
-
FC ZIRC
4 2020.11.22 11:20 Lezáratlan
mérkőzés
CSETÉNY SE "A"
-
GYULAFIRÁTÓT SE
4 2020.11.22 11:55 Lezáratlan
mérkőzés
FC ZIRC
-
CSETÉNY SE "B"
4 2020.11.22 12:30 Lezáratlan
mérkőzés
Veszprém ADA BAU KFT. U17 Futsal bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
Veszprém ADA BAU KFT. U20 Futsal bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
GYULAFIRÁTÓT SE
TIAC VSE
1 2020.11.22 12:30 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
TECHNOROLL TESKÁND KSE
HÉVÍZ SK
15 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
HORVÁTH MÉH KISKANIZSA
TARR ANDRÁSHIDA SC
15 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
ZALASZENTMIHÁLY SE
MAGNETIC ANDRÁSHIDA TE II
15 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei III. Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
ZALAWARE BOTFA II.
KEMENDOLLÁRI LSC
15 2020.11.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei III. Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
SÁRMELLÉKI SE
KESZTHELYI HALADÁS SC II.
2 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
TÜRJE SE
LE ALSÓPÁHOK
2 2020.11.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple