Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2021. 04. 08

MLSZ MLSZ Kiemelt U-12 Közép-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
MTK BUDAPEST
VÁC VLSE
12 2021.04.08 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Kiemelt U-13 Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEKSZÁRDI UFC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
15 2021.04.08 15:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-19 Észak-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
GESZTELYI FC SE
10 2021.04.08 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-19 Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GYULAI AMAZONOK
CEGLÉDI VSE
17 2021.04.08 11:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-19 Közép-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NYERGESÚJFALU SE
BMTE-AIRNERGY FC
10 2021.04.08 15:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 NP Kiemelt csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KELEN SC
ETO FC GYŐR
13 2021.04.08 14:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 HNP Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
JÁSZBERÉNYI FC
TISZAKÉCSKE VSE
17 2021.04.08 17:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-14 DÉL
mérkőzés ford. dátum státusz
KINDERBALL SE
LUA-BAJA
11 2021.04.08 15:00 Jegyzőköny
végleges
MÉLYKÚTI SE
KELEBIA KNSK
11 2021.04.08 16:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya AutoCity Volkswagen Megyei U15 csp - Kiemelt csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PEAC
NAGYKOZÁR KSE
10 2021.04.08 16:00 Jegyzőköny
végleges
PÉCSI SPORTOLDA "A"
PÉCSVÁRADI SPARTACUS
10 2021.04.08 16:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya AutoCity Volkswagen Megyei U15 csp - Alap csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
LOVÁSZHETÉNYI FC
PÉCSI SPORTOLDA "B"
10 2021.04.08 16:00 Jegyzőköny
végleges
HIMESHÁZA KSE
PELLÉRD SE 1951
10 2021.04.08 17:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya MLSZ Regionális U-14 Dél-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BALATONLELLE SE
NAGYATÁDI FC
23 2021.04.08 11:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei U-16 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
SAJÓSZÖGED KTK
MEZŐKERESZTES SE
15 2021.04.08 14:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IV. osztály 2.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SIKETEK SC
ZUGLÓI MEDVÉK SE
16 2021.04.08 17:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ Regionális U-14 Közép "B" Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KOMÁROM VSE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
16 2021.04.08 17:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-14 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
ASI DSE
SZENT PÁL AKADÉMIA HSE
17 2021.04.08 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS II. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
II. KER. UFC
MLTC
15 2021.04.08 19:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS III. OSZTÁLY 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁTYI SE
DUNA SK
17 2021.04.08 18:15 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád - Csanád, Békés Megyei Női U19
mérkőzés ford. dátum státusz
Nagymágocs SE
Foliaplast-Bordány SK
12 2021.04.08 16:30 Jegyzőköny
végleges
Csongrád I. SALLER LIGA
mérkőzés ford. dátum státusz
FOCÉ
Fődigiliszták FC
13 2021.04.08 20:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád II. "B" KÉSZ LIGA
mérkőzés ford. dátum státusz
Játék Csatárok Nélkül
RETTENTHETETLENEK
15 2021.04.08 19:00 Jegyzőköny
végleges
MÓRAVÁROSI KINIZSI
6ASF-Mindjó
15 2021.04.08 20:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád III. "B" POLISÉF LIGA
mérkőzés ford. dátum státusz
SÖRDÖGÖK
Jóság Presszó
10 2021.04.08 19:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér MLSZ Regionális U-14 Közép-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
IVÁNCSA KSE
VIADUKT SE
21 2021.04.08 16:30 Jegyzőköny
végleges
CSÁKVÁR TK
IKARUS-MAROSHEGY
21 2021.04.08 18:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei I. U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
GYIRMÓT SE
FSC HEGYKŐ
22 2021.04.08 17:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U16 Sopron
mérkőzés ford. dátum státusz
CARBODENT - VITNYÉD SE
RÁBAPORDÁNY KSK
13 2021.04.08 17:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 Gy.A.
mérkőzés ford. dátum státusz
PANNONHALMA HORN SE
GYŐRASSZONYFA-T. SE
12 2021.04.08 17:00 Jegyzőköny
végleges
LOLAND NYÚL SC
DAC UP "C"
8 2021.04.08 17:30 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 M.
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNAKILITI KSE
PÜSKI SE
12 2021.04.08 17:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 Közép
mérkőzés ford. dátum státusz
KAJÁRPÉC SE
SZANY SE
8 2021.04.08 17:00 Jegyzőköny
végleges
GYIRMÓT SE
GYŐR-MÉNFŐCSANAK "A"
12 2021.04.08 17:30 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar Futsal U-17
mérkőzés ford. dátum státusz
HAJDÚSÁMSONI TTISZE
HAJDÚDOROG SE
12 2021.04.08 17:00 Jegyzőköny
végleges
HTE
Debreceni Sport Club
15 2021.04.08 17:30 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar Futsal U-15
mérkőzés ford. dátum státusz
HAJDÚDOROG SE
LOKI FOCISULI DEBRECEN KSE
18 2021.04.08 15:00 Jegyzőköny
végleges
Jász-Nagykun-Szolnok Területi U-16 I. csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Kunhegyes ESE
Mezőtúri AFC
10 2021.04.08 16:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom GYÉMÁNT FÜRDŐ M.I.O. U - 16
mérkőzés ford. dátum státusz
ZSÁMBÉKI SK
WATI - KECSKÉD KSK
13 2021.04.08 15:30 Jegyzőköny
végleges
TATABÁNYAI SPORT CLUB
NAGYIGMÁNDI KSK
11 2021.04.08 17:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom GYÉMÁNT FÜRDŐ NŐI U15
mérkőzés ford. dátum státusz
KISBÉRI SSE II.
BÁBOLNAI SE
10 2021.04.08 17:00 Jegyzőköny
végleges
TATAI AC
FORTUNA SE
10 2021.04.08 17:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom ÖREGFIÚK DÉL
mérkőzés ford. dátum státusz
BAR - NUL SZOMÓDI SE
WATI-KECSKÉD KSK
12 2021.04.08 16:30 Jegyzőköny
végleges
OBSK OROSZLÁNYI
VÉRTESSOMLÓI KSK
12 2021.04.08 16:30 Jegyzőköny
végleges
TATABÁNYAI VASAS
VÉRTESSZŐLŐSI SE
12 2021.04.08 16:30 Jegyzőköny
végleges
Nógrád MLSZ Regionális U-15 Közép "A" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BUDAI FC SE
KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET
13 2021.04.08 16:00 Jegyzőköny
végleges
Pest IV. osztályú felnőtt bajnokság, Délnyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Szigetszentmárton KSE
Dunaharaszti MTK II.
15 2021.04.08 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest II. osztályú U19-es bajnokság, Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Piliscsabai SE
Leányfalui SE
9 2021.04.08 18:00 Jegyzőköny
végleges
Pest II. osztályú U17-es bajnokság, Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Aranyszarvas SE
Újszilvás KSE
11 2021.04.08 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest II. osztályú U17-es bajnokság, Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Gödöllői SK II.
Dány KSK
14 2021.04.08 17:30 Jegyzőköny
végleges
Pest U15-ös bajnokság, Északkeleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Gödi SE
Iklad KFC
11 2021.04.08 Jegyzőköny
végleges
Pest U15-ös bajnokság, Északnyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Pilisvörösvári UFC
Piliscsabai SE
16 2021.04.08 17:00 Jegyzőköny
végleges
Szentendre VSE
Dunabogdányi SE
11 2021.04.08 17:30 Jegyzőköny
végleges
Pest U15-ös bajnokság, Közép-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Sülysápi Gyerekfoci
GEAC
1 2021.04.08 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U14-es bajnokság, Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Fortuna SE-Kismaros
Kék Duna SE
12 2021.04.08 16:30 Jegyzőköny
végleges
Pest U14-es bajnokság, Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Tápiószecső FC
Aranyszarvas SE
14 2021.04.08 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Tizenhárom FC
Rubeola FC
19 2021.04.08 20:30 Jegyzőköny
végleges
Pest 9. Pest Megyei U15-ös Futsal7vége, II. osztály, Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
Dány KSK
Jászberényi SE
14 2021.04.08 17:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U16 Bajnokság Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
TARPA SC
AUSTRIA J.-VÁSÁROSNAMÉNY
14 2021.04.08 16:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U16 Bajnokság Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
KEMECSE SE
BAKTALÓRÁNTHÁZA VSE
16 2021.04.08 16:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Regionális Felnőtt Futsal Bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
BALLA BAU TEAM CIGÁND SE
A STUDIO FUTSAL NYÍREGYHÁZA
13 2021.04.08 19:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U20 Futsal Bajnokság Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
GESZTERÉD FUTSAL
A STUDIO FUTSAL NYÍREGYHÁZA
5 2021.04.08 19:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U15 Futsal Bajnokság Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁSÁROSNAMÉNY DSE
Nyírbátori SC
13 2021.04.08 17:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Leány U17 Futsal Bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚJFEHÉRTÓI SK B
VÁSÁROSNAMÉNY DSE
12 2021.04.08 16:00 Jegyzőköny
végleges
GYULAHÁZAI FUTSAL KFT
NYÍRSÉG NSC
12 2021.04.08 17:00 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-14 Sárvári csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Sárvár FC U-14
Rábapatyi KSK
13 2021.04.08 16:30 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-16 'Északi' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CSEPREGI SPORT EGYESÜLET
SCHOTT LUKÁCSHÁZA SE
9 2021.04.08 16:30 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-16 'Déli' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
VASI FOCI AKADÉMIA SE
Szentgotthárdi VSE
12 2021.04.08 16:30 Jegyzőköny
végleges
Táplán SE
EGYHÁZASRÁDÓCI SE
12 2021.04.08 16:30 Jegyzőköny
végleges
Veszprém CoreComm SI Megyei III. osztály Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
BAKONYNÁNA
HÁRSKÚT SE
16 2021.04.08 17:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém CoreComm SI Megyei U14 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
BALATONALMÁDI SE
SZILÁGYI DSE
14 2021.04.08 16:30 Jegyzőköny
végleges
VFC USE A
FŰZFŐI AK
14 2021.04.08 16:30 Jegyzőköny
végleges
Veszprém CoreComm SI Megyei U14 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
UGOD SE
VFC USE D
10 2021.04.08 16:30 Jegyzőköny
végleges
DEVECSER SE
MAGYARPOLÁNY SE
10 2021.04.08 16:30 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei U16 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
TARR ANDRÁSHIDA SC
ZALASZENTGRÓTI VFC
11 2021.04.08 16:00 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei U16 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
KESZTHELYI HALADÁS SC
SEMJÉNHÁZA SE
11 2021.04.08 16:00 Jegyzőköny
végleges
HORVÁTH MÉH KISKANIZSA
LETENYE SE
11 2021.04.08 16:30 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei U14 Zalaegerszegi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Z.BECSALI-TUNGSRAM LSE
TECHNOROLL TESKÁND KSE
17 2021.04.08 16:30 Jegyzőköny
végleges
ZUSC I.
POLICE-OLA LSK
17 2021.04.08 17:05 Jegyzőköny
végleges
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch