Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2021. 05. 04

MLSZ MLSZ Országos U-14
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
BUDAPEST HONVÉD - MFA
21 2021.05.04 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Kiemelt U-13 Közép-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
MONORI SE
VS DUNAKESZI
22 2021.05.04 17:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Kiemelt U-13 Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
CREDOBUS Mosonmagyaróvár
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
18 2021.05.04 17:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Kiemelt U-12 Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
CREDOBUS Mosonmagyaróvár
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
18 2021.05.04 17:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női NB II. Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FC AJKA
AIRNERGY FC
17 2021.05.04 18:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-19 Kiemelt csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FERENCVÁROSI TC
ETO FC GYŐR
23 2021.05.04 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 HNP Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
GÖDÖLLŐI SK
14 2021.05.04 12:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 HNP Észak-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MTE 1904 MOSONMAGYARÓVÁR
CSEPEL FC
12 2021.05.04 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-14 HNP Dél-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ASTRA HFC-SIKLÓS
FERENCVÁROSI TC
17 2021.05.04 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női Futsal NB II. Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SK TÓALMÁS TT SPORT
REKLÁMPRESS - BTC
17 2021.05.04 19:30 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-14 DÉL
mérkőzés ford. dátum státusz
KISKUNHALASI FC
TOMPAI SE
2 2021.05.04 15:00 Jegyzőköny
végleges
SÜKÖSD SC
MÉLYKÚTI SE
9 2021.05.04 17:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun NŐI MEGYEI I.
mérkőzés ford. dátum státusz
KISKŐRÖSI LC
KECSKEMÉTI LC
9 2021.05.04 17:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun EDZŐMÉRKŐZÉSEK - 2021
mérkőzés ford. dátum státusz
MERCEDES-KLC U-14
KTE LA U-13
1 2021.05.04 17:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Megyei U14 Rájátszás 9-16 helyért
mérkőzés ford. dátum státusz
LOVÁSZHETÉNYI FC
VÉMÉND KSE
3 2021.05.04 16:00 Jegyzőköny
végleges
Békés U-17 Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BATTONYAI TK
MEZŐHEGYESI SE
8 2021.05.04 16:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei U-14 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
SZERENCSI VSE
SÁTORALJAÚJHELYI TKSE
19 2021.05.04 16:00 Jegyzőköny
végleges
BŐCS KSC
MVSI
20 2021.05.04 17:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ Regionális U-14 Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BSE PALÓC FARKASOK
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
23 2021.05.04 Jegyzőköny
végleges
MVSC-MISKOLC
FC HATVAN
22 2021.05.04 14:30 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ Regionális U-15 Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BSE PALÓC FARKASOK
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
23 2021.05.04 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ III. osztály 1.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ERŐS VÁR FC
LŐRINCI KITARTÁS SE
17 2021.05.04 20:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ III. osztály 3.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ISSIMO SE
BP. ERDÉRT SE
17 2021.05.04 19:15 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-19 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚJPESTI HALADÁS FC
BVSC-ZUGLÓ
16 2021.05.04 16:00 Jegyzőköny
végleges
FERIHEGY SA VECSÉS
PESTSZENTIMREI SK
22 2021.05.04 18:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-16 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
KELEN SC
PUEBLA FS TFC
19 2021.05.04 14:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-16 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
ASR GÁZGYÁR
ÚJPESTI HALADÁS FC
14 2021.05.04 18:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-15 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
GERRZO KFT
SZIGETHALOM SC
18 2021.05.04 14:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest ÖREGFIÚK II. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
MUN SE
RTK
20 2021.05.04 19:45 Jegyzőköny
végleges
KISE
1908 SZAC BUDAPEST
20 2021.05.04 20:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest ÖREGFIÚK III. OSZTÁLY 1. CSOPORT RÁJÁTSZÁS ALSÓHÁZ
mérkőzés ford. dátum státusz
NIMRÓD SE
2011 CHAMPION FC
4 2021.05.04 20:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest ÖREGFIÚK III. OSZTÁLY 2. CSOPORT RÁJÁTSZÁS ALSÓHÁZ
mérkőzés ford. dátum státusz
MAXIMO SE
ÉRDI VSE
4 2021.05.04 20:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest ÖREGFIÚK III. OSZTÁLY 2. CSOPORT RÁJÁTSZÁS FELSŐ HÁZ
mérkőzés ford. dátum státusz
BUDAKESZI SC
MATÁV TELEKOM
4 2021.05.04 19:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest VETERÁN I. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
RTK
MTK
20 2021.05.04 17:30 Jegyzőköny
végleges
REAC
BVSC-ZUGLÓ
20 2021.05.04 18:30 Jegyzőköny
végleges
BUDATÉTÉNY SE
BUDAÖRSI SC
20 2021.05.04 18:30 Jegyzőköny
végleges
FERENCVÁROSI TC
GÖDÖLLŐI SK
20 2021.05.04 19:30 Jegyzőköny
végleges
POMÁZ ICO
CSEP-GÓL FC
20 2021.05.04 19:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest VETERÁN II. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
MERKAPT SE
FC DABAS
20 2021.05.04 17:30 Jegyzőköny
végleges
MATÁV TELEKOM
GAMMA LSE
20 2021.05.04 19:00 Jegyzőköny
végleges
IKARUS BSE
BEAC
20 2021.05.04 19:15 Jegyzőköny
végleges
DUNAHARASZTI MTK
1908 SZAC BUDAPEST
20 2021.05.04 19:30 Jegyzőköny
végleges
CSMTE-SKÁLA
CITY TAXI SE
20 2021.05.04 19:45 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád - Csanád Megyei U19 "A"
mérkőzés ford. dátum státusz
ESK Kiskundorozsma
Csengelei KSE
10 2021.05.04 17:00 Jegyzőköny
végleges
Makó I.
Mórahalom VSE
14 2021.05.04 18:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád III. "B" POLISÉF LIGA
mérkőzés ford. dátum státusz
B-oldal
Jóság Presszó
19 2021.05.04 19:00 Jegyzőköny
végleges
Trollfoci
PUFFIN CORPORATION
19 2021.05.04 20:00 Jegyzőköny
végleges
Flegmatico
Pindúrpandúrok
19 2021.05.04 21:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád III.A. SZ-PLAST LIGA FELSŐHÁZ
mérkőzés ford. dátum státusz
UtolShow FC
Platán SE
1 2021.05.04 20:00 Jegyzőköny
végleges
Border Watcher
Párttitkár FC
1 2021.05.04 21:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád III.A. SZ-PLAST LIGA ALSÓHÁZ
mérkőzés ford. dátum státusz
Duranda FC
Kokszos Vízilovak
1 2021.05.04 18:00 Jegyzőköny
végleges
AIMGY
Szentimentál SE
1 2021.05.04 19:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád FUTSAL U15 RÁJÁTSZÁS
mérkőzés ford. dátum státusz
MÓRAHALOM VSE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
1 2021.05.04 18:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád FUTSAL U17 RÁJÁTSZÁS
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚJSZEGEDI TC
M-FOCI KFT.
1 2021.05.04 18:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád FUTSAL U19 RÁJÁTSZÁS
mérkőzés ford. dátum státusz
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
DESZK SC
1 2021.05.04 18:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér VISZLÓ TRANS Megyei I. osztály Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
BODAJK
KISLÁNG
23 2021.05.04 18:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér MLSZ Regionális U-15 Közép-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNAHARASZTI MTK
IVÁNCSA KSE
25 2021.05.04 15:30 Jegyzőköny
végleges
IKARUS-MAROSHEGY
VESZPRÉMI FC USE
22 2021.05.04 16:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér MLSZ Regionális U-17 Közép-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
IVÁNCSA KSE
BICSKEI TC
22 2021.05.04 17:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér ALBA LIGA III/a. csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
POLYAX KFT.
VÉRNARANCS
9 2021.05.04 20:15 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Campus II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
TÍZPRÓBÁSOK
PAPA SE
15 2021.05.04 19:00 Jegyzőköny
végleges
GYALOG GALOPP
AKRASZ-BAU SE
15 2021.05.04 20:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Diablo III. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
UNIÓ TAXI
HANGOVER
12 2021.05.04 18:00 Jegyzőköny
végleges
ROLAND FUVAR - FC FAKABÁT
G.M-B.W.S.
18 2021.05.04 18:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Varázs-kép IV. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
BRAND PIZZÉRIA
DINGÉP
17 2021.05.04 19:00 Jegyzőköny
részleges
DORTGRUND
FM SOLAR VILL.
16 2021.05.04 20:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei I. U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
LÉBÉNY SE
FSC HEGYKŐ
26 2021.05.04 18:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 Gy.B.
mérkőzés ford. dátum státusz
BŐNY SE "A"
ÁSVÁNYRÁRÓ KSE
14 2021.05.04 17:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar Megyei U-16 A.cs
mérkőzés ford. dátum státusz
TÉGLÁSI VSE
LOKI FS
17 2021.05.04 15:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar Megyei U-14 A.cs
mérkőzés ford. dátum státusz
TÉGLÁSI VSE
LOKI FS
17 2021.05.04 17:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar Futsal U-17
mérkőzés ford. dátum státusz
MVFC
DASE
12 2021.05.04 16:30 Jegyzőköny
végleges
DSC-SI
Magyar Mélyépítő HSE
14 2021.05.04 19:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar Futsal U-15
mérkőzés ford. dátum státusz
DEAC
Debreceni Sport Club
19 2021.05.04 15:30 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom MLSZ Regionális U-17 Közép "B" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PÉNZÜGYŐR SE
CSEPEL FC SE
10 2021.05.04 16:00 Jegyzőköny
végleges
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
BSC 1924 FUTBALL KFT.
21 2021.05.04 17:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom MLSZ Regionális U-19 Közép "B" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BKV ELŐRE SC
PÉNZÜGYŐR SE
27 2021.05.04 18:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom GYÉMÁNT FÜRDŐ M.II.O. U14 DÉL ALAPSZAKASZ
mérkőzés ford. dátum státusz
KOCS KSE
BÁBOLNAI SE II. - TÁRKÁNY
11 2021.05.04 16:00 Jegyzőköny
végleges
Nógrád MLSZ Regionális U-14 Közép "A" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
IKARUS BSE
1908 SZAC BUDAPEST
19 2021.05.04 16:00 Jegyzőköny
végleges
Pest IV. osztályú felnőtt bajnokság, Délkeleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Jászkarajenői SC
Dabas-Gyón FC II.
12 2021.05.04 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest II. osztályú U19-es bajnokság, Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Pilisvörösvári UFC
PILE-Szántó SE
17 2021.05.04 17:30 Jegyzőköny
végleges
Pest II. osztályú U19-es bajnokság, Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CSO-KI Sport
Bagi TC '96
7 2021.05.04 17:00 Jegyzőköny
végleges
Mogyoród FC
Aszódi FC
11 2021.05.04 19:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U15-ös bajnokság, Északnyugati csoport, felsőház
mérkőzés ford. dátum státusz
Pomázi Focisuli SE
Pilisvörösvári UFC
1 2021.05.04 17:30 Jegyzőköny
végleges
Pest U15-ös bajnokság, Délkeleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FC Dabas
Inárcs VSE
11 2021.05.04 Jegyzőköny
végleges
Pest U14-es bajnokság, Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Kincsem Lovaspark SE
Kakucs KSE
11 2021.05.04 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U14-es bajnokság, Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Szentendre VSE
Solymári SC
7 2021.05.04 Jegyzőköny
végleges
Pest Öregfiú-bajnokság, Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DBSE-SZKHSE
Leányfalui SE
15 2021.05.04 19:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Nyír-Wetland Megye I. osztály felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
KEMECSE SE
GYULAHÁZA KSE
21 2021.05.04 17:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U16 Bajnokság Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
CSENGER FC
TUZSÉR SE
13 2021.05.04 14:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U14 Bajnokság Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÍRMEGGYES SPORTKLUB
JÁNKMAJTIS KSE
14 2021.05.04 15:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U14 Bajnokság Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
IBRÁNY SE
BIRI S.E.
10 2021.05.04 16:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Leány U19 Bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÍRSÉG NSC
CIGÁND SE
8 2021.05.04 17:30 Jegyzőköny
végleges
Tolna Megyei U-14
mérkőzés ford. dátum státusz
BÁTASZÉK SE
DOMBÓVÁRI FE
10 2021.05.04 16:00 Jegyzőköny
végleges
Tolna Futsal U17 Alsóház
mérkőzés ford. dátum státusz
BONYHÁD-BÖRZSÖNY SE
TOLNA VFC
1 2021.05.04 17:00 Jegyzőköny
végleges
Tolna Futsal U17 Felsőház
mérkőzés ford. dátum státusz
BONYHÁD VLC
DOMBÓVÁRI FE
2 2021.05.04 20:00 Jegyzőköny
végleges
Tolna Futsal U20 Felsőház
mérkőzés ford. dátum státusz
PEAC
SZEKSZÁRDI FC.
2 2021.05.04 15:00 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-14 Szombathelyi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SCHOTT LUKÁCSHÁZA SE
KŐSZEGI LÓRÁNT FC
20 2021.05.04 17:00 Jegyzőköny
végleges
VAFA
GRUNDBALL PFC
20 2021.05.04 17:00 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-14 Körmendi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZARVASKEND SE
EGYHÁZASRÁDÓCI SE
20 2021.05.04 17:00 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-14 Sárvári csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Sárvár FC U-14
LURKÓ UFC
17 2021.05.04 17:00 Jegyzőköny
végleges
KIRÁLY SE 'B'
JÁNOSHÁZA VSE
17 2021.05.04 18:00 Jegyzőköny
végleges
Vas MLSZ Regionális U-15 Észak-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FC AJKA
SC SOPRON
24 2021.05.04 16:00 Jegyzőköny
végleges
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
PÁPAI ELC
20 2021.05.04 17:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém VEHIR.hu Megyei I. o. férfi felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
FŰZFŐI AK
TIHANYI FC
23 2021.05.04 18:30 Jegyzőköny
végleges
Veszprém VEHIR.hu Megyei Női bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
VESZPRÉM FC U19
PELC - NYÁRÁD
14 2021.05.04 18:30 Jegyzőköny
végleges
Veszprém CoreComm SI Megyei U14 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
ŐSI PSK
GYULAFIRÁTÓT SE
14 2021.05.04 17:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém ADA BAU KFT. U15 Futsal bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
MAGYARPOLÁNY SE
FŰZFŐI AK
20 2021.05.04 15:30 Jegyzőköny
végleges
Veszprém ADA BAU KFT Kispályás bajnokság II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
FÚJTATÓK
BÁDOG MÁGUS
2 2021.05.04 19:00 Jegyzőköny
végleges
Rólomester
TIPPMIX
2 2021.05.04 19:00 Jegyzőköny
végleges
RÁCS FC
SKORPIÓ
2 2021.05.04 20:00 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei U14 Zalaegerszegi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ZALALÖVŐI TK
CSÁCSBOZSOK-NEMESAPÁTI SE
1 2021.05.04 17:00 Jegyzőköny
végleges
Zala Nk. Kispálya Senior 37
mérkőzés ford. dátum státusz
FC BLACKBURRY
ZALA VOLÁN
10 2021.05.04 18:00 Jegyzőköny
végleges
IGAZSÁGÜGY
SYMPATIC
10 2021.05.04 18:45 Jegyzőköny
végleges
FC KAU SENIOR
TIP TOP sr.
10 2021.05.04 18:45 Jegyzőköny
végleges
PUNCS-ZNET TELEKOM
GELKA
10 2021.05.04 19:30 Jegyzőköny
végleges
ISTIVÁN AUTÓ
KUSTÁN ÉS TÁRSAI
10 2021.05.04 19:30 Jegyzőköny
végleges
MU-VILL
HIDROFILT
10 2021.05.04 20:15 Jegyzőköny
végleges
2. FC ALMALÉ
KANIZSA KLUB
10 2021.05.04 20:15 Jegyzőköny
végleges
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple