Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2021. 09. 15

MLSZ Merkantil Bank Liga NB II.
mérkőzés ford. dátum státusz
SOROKSÁR SC
III. KER. TVE
8 2021.09.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
BUDAÖRS
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
8 2021.09.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
SZENTLŐRINC
DOROGI FC
8 2021.09.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
VASAS FC
PMFC
8 2021.09.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
KECSKEMÉTI TE HUFBAU
BUDAFOKI MTE
8 2021.09.15 18:00 Jegyzőköny
végleges
BFC SIÓFOK
SZOLNOKI MÁV FC
8 2021.09.15 18:00 Jegyzőköny
végleges
AQVITAL FC CSÁKVÁR
WKW ETO FC GYŐR
8 2021.09.15 18:00 Jegyzőköny
végleges
DVTK
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
8 2021.09.15 18:00 Jegyzőköny
végleges
FC AJKA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
8 2021.09.15 18:00 Jegyzőköny
végleges
SZOMBATHELYI HALADÁS
TISZAKÉCSKEI LC
8 2021.09.15 18:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ NB III. Közép csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BALASSAGYARMATI VSE
VÁC FC
1 2021.09.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Országos U19 Alap csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BUDAI FUTBALL CLUB SE
VÁC VLSE
4 2021.09.15 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Országos U12 Dél-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
MTK BUDAPEST
Gödöllői SK
3 2021.09.15 18:15 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány Országos U-15
mérkőzés ford. dátum státusz
ETO FC GYŐR
MTK HUNGÁRIA FC
2 2021.09.15 12:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány Regionális U-19 Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BALMAZÚJVÁROSI FC
NYÍRSÉG NSC
3 2021.09.15 17:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány Regionális U-19 Közép-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CSEPEL FC KFT.
KISE
3 2021.09.15 14:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány Regionális U-16 HNP Közép-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PAKSI SE
SZENTLŐRINC-SELLYE
1 2021.09.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány Regionális U-14 HNP Észak-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
1 2021.09.15 13:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MEGYEI III. KÖZÉP
mérkőzés ford. dátum státusz
KECEL FC II.
KISKŐRÖSI LC II.
1 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-16 DÉL
mérkőzés ford. dátum státusz
MÉLYKÚTI SE
LUA BAJA
6 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MEGYEI KUPA
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNAGYÖNGYE SK
KALOCSAI FC
1 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
FELSŐSZENTIVÁNI SK
BÁCSALMÁSI PVSE
1 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
KUNSZÁLLÁS SE
KECSKEMÉTI LC
1 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
SC HÍRÖS-ÉP EGYESÜLET
KISKUNFÉLEGYHÁZA
1 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
BALLÓSZÖGI FK
LAJOSMIZSEI VLC
1 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
SZABADSZÁLLÁSI SE
KISKŐRÖSI LC
1 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
KECEL FC
1 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
HARTA SE
AKASZTÓ FC
1 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
SOLTVADKERTI TE VARIENS
JÁNOSHALMI FC
1 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MLSZ REGIONÁLIS U-16 DÉLI CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
M-FOCI KFT.
DUNAÚJVÁROS PASE
2 2021.09.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya AutoCity Volkswagen Baranya Megyei I. osztály np ffi felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
PEAC PMFC II.
PTE PEAC
1 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
Gyógyfürdő HARKÁNY
SZEDERKÉNYI SE
1 2021.09.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
PÉCSVÁRAD SE R-Bus
VSK SELLYE
2 2021.09.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya AutoCity Volkswagen Baranya Megyei csp vegyes U14 - Kiemelt cs.
mérkőzés ford. dátum státusz
PEAC
SIKLÓS FC
1 2021.09.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
KOMLÓI BÁNYÁSZ
BÓDI FC
1 2021.09.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya AutoCity Volkswagen Baranya Megyei csp vegyes U14 - Alap cs.
mérkőzés ford. dátum státusz
VÉMÉND KSE
VAJSZLÓI KSK
1 2021.09.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
HIMESHÁZA KSE
BODA ÖSE
1 2021.09.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYKOZÁR KSE
BAKSAI SE
1 2021.09.15 17:00 Jegyzőköny
részleges
Békés Békés Megyei Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
MEZŐHEGYESI SE
OMTK-ULE 1913
2 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
MEZŐBERÉNYI LE
GYOMAENDRŐDI FC
2 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
PUSZTAFÖLDVÁRI SE
KASZAPER FC
2 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
Békés Békés Megyei Ifjúsági Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
Bükkábrányi SC.
Bőcs KSC
2 2021.09.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
Borsodnádasdi LASE
Sajóbábonyi VSE
2 2021.09.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
KKFC Mezőcsát
BTE Felsőzsolca
2 2021.09.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
Encs VSC
MVSC-Miskolc
2 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei U-16 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
BTE-FELSŐZSOLCA
BORSOD SPORT KLUB
2 2021.09.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IV. osztály 1.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FLOTTA 2001 SE II.
KÖZGÁZ SC és DSKE
14 2021.09.15 18:30 Jegyzőköny
végleges
PESTÚJHELYI SC
GAMMA LSE
14 2021.09.15 18:30 Jegyzőköny
végleges
RÓNA SC
INTER 04 II.
14 2021.09.15 20:00 Jegyzőköny
végleges
TABÁNI LC
ISTENHEGY FC
14 2021.09.15 20:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IV. osztály 2.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MARGITSZIGETI FC II.
KISE
14 2021.09.15 19:20 Jegyzőköny
végleges
METIS NFC-STAND 98
"33" FC II.
14 2021.09.15 19:30 Jegyzőköny
végleges
BME V152 FC
AC VILLÁM NAGYTÉTÉNYI II.
14 2021.09.15 21:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ U-15 Alap Közép csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
DALNOKI AKADÉMIA SE
1 2021.09.15 15:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ Regionális U-14 Közép "A" Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PÉCELI SSE
BUDAI FC
1 2021.09.15 14:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-19 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
CSEP-GÓL FC SE
GERRZO KFT.
2 2021.09.15 15:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-19 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
MŰEGYETEMI FC
EMBER-ELŐNY SA
2 2021.09.15 19:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-16
mérkőzés ford. dátum státusz
AIRNERGY FC
GERRZO KFT.
14 2021.09.15 14:00 Jegyzőköny
végleges
BUDATÉTÉNY SE
UTE
14 2021.09.15 15:30 Jegyzőköny
végleges
MLTC
ASR GÁZGYÁR
14 2021.09.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-15 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
SZENT ISTVÁN SE
CSEPEL UP. SE
14 2021.09.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
DALNOKI JENŐ LA
BARCA ACADEMY
14 2021.09.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
PESTSZENTIMREI SK
ÚJPEST FC
14 2021.09.15 19:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-15 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
BUDAKESZI LA
KELEN SC
1 2021.09.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-14 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
SZABADNAP
PUEBLA FS TFC
2 2021.09.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BUDAPEST KUPA
mérkőzés ford. dátum státusz
1.FC SKORPIÓ
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
1 2021.09.15 19:00 Jegyzőköny
végleges
BAK
RAFC
1 2021.09.15 19:30 Jegyzőköny
végleges
HIDEGKÚTI SC
PÉNZÜGYŐR SE
1 2021.09.15 19:30 Jegyzőköny
végleges
FERENCVÁROSI FC
BEAC
1 2021.09.15 20:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest ÖREGFIÚK I. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
SZIGETSZENTMIKLÓS
GOLDBALL '94 FC
1 2021.09.15 19:45 Jegyzőköny
végleges
Budapest ÖREGFIÚK III. OSZTÁLY 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
GYÁLI BKSE
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
1 2021.09.15 19:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS II. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
BUDAÖRSI SC
BUDATÉTÉNY SE
1 2021.09.15 19:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS III. OSZTÁLY 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
HIDEGKÚTI SC
VIZAFOGÓ FC
1 2021.09.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS III. OSZTÁLY 3. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
TBZS CSEPEL FC
TREND CSEPEL RÉF SE
3 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád-Csanád Megyei U19 "C"
mérkőzés ford. dátum státusz
KSE BALÁSTYA
Üllési ISE
2 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád-Csanád Megyei U14 "Zöld"
mérkőzés ford. dátum státusz
BORDÁNY SK
Szentesi Kinizsi SZITE
1 2021.09.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád I. SALLER LIGA
mérkőzés ford. dátum státusz
ECONYOMIK
HARDCORE
2 2021.09.15 19:00 Jegyzőköny
végleges
Alcoholic Bilbao
AS KÓMA
2 2021.09.15 19:00 Jegyzőköny
végleges
Pázsit SE
HQ TEAM
2 2021.09.15 20:00 Jegyzőköny
végleges
Eagles SC
Újváros-Babszem.hu
2 2021.09.15 20:00 Jegyzőköny
végleges
AGRIMILL
SZOTE Football Team
2 2021.09.15 21:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér U-13 Keleti Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TÓVILL-KÁPOLNÁSNYÉK
BARACS
1 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
Fejér Öregfiúk Keleti Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BELOIANNISZ
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2 2021.09.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér MLSZ Regionális U-19 Közép-Nyugat csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MÓRI SE
IVÁNCSA KSE
1 2021.09.15 17:30 Jegyzőköny
végleges
IKARUS-MAROSHEGY
VIADUKT SE-BIATORBÁGY
4 2021.09.15 18:30 Jegyzőköny
végleges
Fejér MLSZ Regionális U-14 Közép-Nyugat csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GOLDBALL `94. FC SE
FŐNIX-GOLD FC
5 2021.09.15 17:30 Jegyzőköny
végleges
Fejér MLSZ Regionális U-13 Észak-Nyugat csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BALATONFÜREDI USC
BALATONALMÁDI SE
2 2021.09.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér DLSZ Diablo III. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
LABDAÉRZÉK-GOURMAND
JÓBARÁTOK
2 2021.09.15 20:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér DLSZ Decathlon Senior o.
mérkőzés ford. dátum státusz
FEJÓ-THERM KFT ÖF
A-SPORT
3 2021.09.15 19:00 Jegyzőköny
végleges
ISD POWER KFT
AFRICAS
3 2021.09.15 20:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Duna Takarék Megyei I. U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
GYIRMÓT SE GYŐR
GYŐRSZENTIVÁN SE
5 2021.09.15 17:30 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
CSORNAI SE
DANA GYŐRÚJFALU SE
4 2021.09.15 19:00 Jegyzőköny
végleges
Jász-Nagykun-Szolnok JNSZ Megyei Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
Jászalsószentgyörgy KSE
JVSE ROSENBERGER
2 2021.09.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
Jászapáti VSE
FC JÁSZSZENTANDRÁS
2 2021.09.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
Jánoshida SE
JÁSZFÉNYSZARU VSE
2 2021.09.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
Mezőtúri AFC
Szajol KLK
2 2021.09.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
Szolnok Fanatic
Rákóczifalva SE
2 2021.09.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom EUROTRADE M.III.O. Észak felnőtt alapszakasz
mérkőzés ford. dátum státusz
TARDOSI FC
BAR-NUL SZOMÓDI SE
1 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom MLSZ Regionális U-19 Közép B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ESMTK
II. KER. UFC
2 2021.09.15 17:30 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom M.I.O. U-14 ÉSZAK
mérkőzés ford. dátum státusz
TOKOD SE
TATABÁNYAI VASAS
3 2021.09.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
CSOLNOKI SZSE
DOROGI FC
3 2021.09.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom Megyei U - 13 A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DOROGI FC I.
DG Tát SE
1 2021.09.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
LÁBATLANI ESE
DG Tát SE
1 2021.09.15 17:40 Jegyzőköny
végleges
FC ESZTERGOM
DOROGI FC II.
1 2021.09.15 17:40 Jegyzőköny
végleges
DOROGI FC I.
LÁBATLANI ESE
1 2021.09.15 18:20 Jegyzőköny
végleges
ZSÁMBÉKI SK
FC ESZTERGOM
1 2021.09.15 18:20 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom Megyei U-13 B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
1 2021.09.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
KISBÉRI SSE
BAKONYSÁRKÁNYI SE
1 2021.09.15 17:40 Jegyzőköny
végleges
ETEI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
1 2021.09.15 17:40 Jegyzőköny
végleges
BÁBOLNAI SE
ETEI SE
1 2021.09.15 18:20 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom Megyei U-13 C csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
VÉRTESSOMLÓI KSK
SZÁKSZENDI SE
1 2021.09.15 17:10 Jegyzőköny
végleges
Tatabányai Vasas
WATI - KECSKÉD KSK
1 2021.09.15 17:50 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom Megyei U-13 D csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ALMÁSFÜZITŐI SC
SZOMÓDI SE
1 2021.09.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
KOCS KSE
Tég - Felsőgalla
1 2021.09.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
BAJ KSE
SZOMÓDI SE
1 2021.09.15 17:40 Jegyzőköny
végleges
Tég - Felsőgalla
KOCS KSE
1 2021.09.15 17:40 Jegyzőköny
végleges
ALMÁSFÜZITŐI SC
BAJ KSE
1 2021.09.15 18:20 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom Megyei Öregfiúk Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
LÁBATLANI ESE
Tatabányai Vasas
5 2021.09.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest IV. osztályú felnőtt bajnokság, Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Solymári SC
Csobánka SE
2 2021.09.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest Pest Megyei Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
Csomádi KSK
Gödöllői SK
3 2021.09.15 Jegyzőköny
végleges
Budajenői KSE
PILE-Szántó SE
3 2021.09.15 Jegyzőköny
végleges
Kistarcsai VSC
VS Dunakeszi
3 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
Fót SE
Péceli SSE
3 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
Bagi TC '96
CSO-KI Sport
3 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
Tápiószecső FC
Maglód-HelloParks
3 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
Örkényi SE
Dunaharaszti MTK
3 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
Taksony SE
UFC Gyömrő
3 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
Hernádi FKSE
Gyáli BKSE
3 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
Ráckeve VAFC
Fémalk-Dunavarsány
3 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
Budakalászi MSE
Viadukt SE-Biatorbágy
3 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
Sóskúti SBKE
VSK Tököl
3 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
SK Tóalmás
Nagykáta SE-Ulviczyk Kft.
2 2021.09.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Ócsa VSE
Bugyi SE
3 2021.09.15 17:30 Jegyzőköny
végleges
Pomáz-ICO SE
Perbál SC
3 2021.09.15 18:30 Jegyzőköny
végleges
Albertirsai SE
Pilisi LK-Legenda Sport
3 2021.09.15 19:00 Jegyzőköny
végleges
Pest MLSZ Regionális U13, Közép-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ESMTK
Soroksár SC
3 2021.09.15 17:30 Jegyzőköny
végleges
Pest U16-os bajnokság, alapszakasz, M-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Solymári SC
Pilisborosjenő USC
1 2021.09.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U16-os bajnokság, alapszakasz, N-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
UDSE
Dunakanyar SE-Szentendre
3 2021.09.15 15:30 Jegyzőköny
végleges
Somogy MLSZ REGIONÁLIS U-19 DÉL-NYUGAT
mérkőzés ford. dátum státusz
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
PVSK
4 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
Somogy MLSZ REGIONÁLIS U-17 DÉL-NYUGAT
mérkőzés ford. dátum státusz
IVÁNCSA KSE
LUA BAJA
4 2021.09.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy Megyei U-16 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
MARCALI VFC
KAPOSVÖLGYE LUE
3 2021.09.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy Megyei 3/4 pályás U-14 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
Kéthelyi SE
Somogyjád SZSE
1 2021.09.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye II. GÉMTECH csoport felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
CSENGERSIMÁÉRT KHE
VÁMOSOROSZI KSE
3 2021.09.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg MLSZ Regionális U17 Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
TARPA SC
GFSE OROS
1 2021.09.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
MÁTÉSZALKAI MTK
CSENGER FC
4 2021.09.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg MLSZ Regionális U19 Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
TARPA SC
MAGYAR MÉLYÉPÍTŐ HSE
1 2021.09.15 18:00 Jegyzőköny
végleges
Tolna MLSZ Regionális U13 Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
SZENTLŐRINC SE
GOLD-SPORT KFT.
3 2021.09.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-14 Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FOCI FC
BÜKI TK
1 2021.09.15 14:30 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-14 Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Vép VSE
Szentgotthárdi VSE
1 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
GRUNDBALL PFC
Sárvár FC 'B' U-14
1 2021.09.15 18:30 Jegyzőköny
végleges
Vas Halmosi Zoltán Vas Megyei Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
TORONY KSK
Pecöl SE
3 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
Medosz Sportegyesület Telekes
KŐSZEGI LÓRÁNT FC
3 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
KEMENESALJA FUTBALL CLUB
Vasi Bádogos Kft. Táplán SE
3 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
Rábatótfalui SE
KÖRMENDI FOOTBALL CLUB
3 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
Söpte Sport Egyesület
Büki TK
3 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
Rábapatyi KSK
JÁNOSHÁZA VSE
3 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
CVSE-Vulkánfürdő
Király SE
3 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
Gérce-Vásárosmiske KSE
Horváth Ranch Kft. Nádasd
3 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
Újperinti SE
Lorry GM Kft Szarvaskend
3 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
PINKAVÖLGYE-FELSŐCSATÁR KSK
CSÁKÁNYDOROSZLÓ KSE
3 2021.09.15 16:30 Jegyzőköny
végleges
Tutitextil-Körmend VSE
Szentgotthárdi VSE
3 2021.09.15 17:00 Jegyzőköny
végleges
CSEPREGI SPORT EGYESÜLET
Sárvár FC
3 2021.09.15 18:30 Jegyzőköny
végleges
Vas MLSZ Regionális U-14 Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
Magnetic Andráshida TE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
4 2021.09.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém CoreComm SI Megyei U16 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
GYULAFIRÁTÓT SE
BALATONFÜREDI USC
2 2021.09.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
TIHANYI FC
BALATONALMÁDI SE
2 2021.09.15 17:30 Jegyzőköny
végleges
Veszprém CoreComm SI Megyei U16 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
UGOD SE
TIAC VSE
2 2021.09.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
DEVECSER SE
ÚRKÚT SK
2 2021.09.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
AJKA KRISTÁLY SE
SÜMEG VSE
2 2021.09.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
VFC USE
SZENTANTALFA NVSE
2 2021.09.15 16:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém ADA BAU KFT Kispályás bajnokság Szerda
mérkőzés ford. dátum státusz
FÚJTATÓK
HASZKOVÓ FC
1 2021.09.15 18:00 Jegyzőköny
végleges
BÁDOG MÁGUS
Z+D
1 2021.09.15 19:00 Jegyzőköny
végleges
BND
SKORPIÓ
1 2021.09.15 19:00 Jegyzőköny
végleges
FC NEXT CUB CADET
INTER CARS
1 2021.09.15 20:00 Jegyzőköny
végleges
Zala MLSZ Regionális U13 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
CSORNAI SE
TIAC VSE
1 2021.09.15 17:30 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei U16 Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FC NAGYKANIZSA
-
SEMJÉNHÁZA SE
1 2021.09.15 15:30 Lezáratlan
mérkőzés
Zala Megyei U14 Zalaegerszegi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
POLICE-OLA LSK
LENTI TE SE
2 2021.09.15 18:00 Jegyzőköny
végleges
Zala NK. Kispálya I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
FC KAU-PRIZMA
DUNÁNTÚLI POSTÁS SE
1 2021.09.15 19:30 Jegyzőköny
végleges
METAXA KANIZSA
SZEMERE-OLAJBÁNYÁSZ
1 2021.09.15 20:15 Jegyzőköny
végleges
Zala NK. Kispálya Senior 45
mérkőzés ford. dátum státusz
TIP TOP
REMÉNY FC
1 2021.09.15 18:00 Jegyzőköny
végleges
IGAZSÁGÜGY
PUNCS-ZNET TELEKOM
1 2021.09.15 18:45 Jegyzőköny
végleges
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->