Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2021. 10. 14

MLSZ MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
SBTC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
8 2021.10.14 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
AIRNERGY FC
REAC SPORTISKOLA SE
3 2021.10.14 19:20 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-16 DÉL
mérkőzés ford. dátum státusz
SUNSET-KISKUNHALASI FC
LUA BAJA
5 2021.10.14 15:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya AutoCity Volkswagen Baranya Megyei csp vegyes U15
mérkőzés ford. dátum státusz
POGÁNY BOGÁD SE
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
8 2021.10.14 15:30 Jegyzőköny
végleges
PELLÉRD SE 1951
PEAC
8 2021.10.14 16:00 Jegyzőköny
végleges
BÓDI FC
LOVÁSZHETÉNYI FC
8 2021.10.14 16:30 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei U-16 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
BŐCS KSC
ONGAI SE
7 2021.10.14 15:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei U-14 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
BŐCS KSC
MVSI
6 2021.10.14 16:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ Regionális U-13 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
KBSC FC KFT.
Mátraterenyei SE
4 2021.10.14 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IV. osztály 2.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
AC VILLÁM NAGYTÉTÉNYI II.
SIKETEK SC
9 2021.10.14 20:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ U-16 Alap Közép-Nyugat csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚJBUDA FC KFT.
AIRNERGY FC
4 2021.10.14 19:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ Regionális U-14 Közép "A" Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TAKSONY SPORT KFT.
PÉCELI SSE
5 2021.10.14 18:00 Jegyzőköny
végleges
UD SE
1908 SZAC BUDAPEST
5 2021.10.14 18:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-19 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
SZENT ISTVÁN SE
CSEPEL UP. SE
7 2021.10.14 19:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-19 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
HIDEGKÚTI SC
MŰEGYETEMI FC
7 2021.10.14 19:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS I. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
PÉNZÜGYŐR SE
1.FC SKORPIÓ SE
7 2021.10.14 18:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS II. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
II. KERÜLET UFC
POMÁZ ICO SE
7 2021.10.14 19:30 Jegyzőköny
végleges
PÁTYI SE
BVSC-ZUGLÓ
7 2021.10.14 20:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS III. OSZTÁLY 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
GRUND 1986 FC
HONVÉD SAS-HEGY SE
7 2021.10.14 19:00 Jegyzőköny
végleges
MAXIMO HUNGARIA SE
NIMRÓD SE
7 2021.10.14 20:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS III. OSZTÁLY 3. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
TBZS CSEPEL FC
FC DABAS
7 2021.10.14 16:00 Jegyzőköny
végleges
ÉRDI VSE
SZENIOR SE SZÁZHALOMBATTA
7 2021.10.14 19:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BUDAPESTI FUTSAL U-15 REGIONÁLIS BAJNOKSÁG
mérkőzés ford. dátum státusz
VS DUNAKESZI
CSAK A CSEL SE
3 2021.10.14 20:15 Jegyzőköny
végleges
Csongrád II. B. KÉSZ LIGA
mérkőzés ford. dátum státusz
RETTENTHETETLENEK
DEKA FC
6 2021.10.14 19:00 Jegyzőköny
végleges
Flegmatico
PUFFIN CORPORATION
6 2021.10.14 19:00 Jegyzőköny
végleges
Játék Csatárok Nélkül
B-oldal
6 2021.10.14 20:00 Jegyzőköny
végleges
SÖRDÖGÖK
MÓRAVÁROSI KINIZSI
6 2021.10.14 20:00 Jegyzőköny
végleges
UtolShow FC
FC KARALÁBÉ
6 2021.10.14 21:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér U-13 Keleti Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TÓVILL-KÁPOLNÁSNYÉK
ELŐSZÁLLÁS
5 2021.10.14 15:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér MLSZ Regionális U-19 Közép-Nyugat csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FŐNIX-GOLD FC
ÉRDI VSE
9 2021.10.14 18:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér MLSZ Regionális U-13 Észak-Nyugat csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GYŐRSZENTIVÁN SE
MOSONMAGYARÓVÁRI ITE
7 2021.10.14 15:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér ALBA LIGA Alap B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MDESIGN-ZAMÁRDI PSE
ALBA-CSAVAR
2 2021.10.14 19:15 Jegyzőköny
végleges
VIZI IRODA KFT.
FARKAS FALKA
2 2021.10.14 19:15 Jegyzőköny
végleges
SÁG ÉPÍTŐ
KONTRÁK
2 2021.10.14 20:15 Jegyzőköny
végleges
SÓSTÓ CF
EXPANZIÓ-BLACKHILL
2 2021.10.14 20:15 Jegyzőköny
végleges
Fejér ALBA LIGA III/c. csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
APUKÁK FC
HAVEROCK FC
2 2021.10.14 20:00 Jegyzőköny
végleges
AKKUKER BT.
GYŐZTES GÓLIG
2 2021.10.14 21:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér DLSZ MezDepo I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNAFERR
FEJÓ-THERM KFT
7 2021.10.14 20:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér DLSZ Diablo III. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
REAL CONCORD
CENTER SPORT
4 2021.10.14 19:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér DLSZ Varázs-kép IV. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
FM SOLAR VILL.
DESE
8 2021.10.14 20:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér DLSZ Corso Old Boys oszt.
mérkőzés ford. dátum státusz
AFRICAS OLD BOYS
FÜREDI PANZIÓ SENIOR
7 2021.10.14 18:00 Jegyzőköny
végleges
MEZŐ
HUNGÁRIA OLD BOYS
7 2021.10.14 19:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron MLSZ Regionális U-19 Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
DAC NÁDORVÁROS 1912
8 2021.10.14 16:00 Jegyzőköny
végleges
HÉVÍZ SK
SÁRVÁR FC
8 2021.10.14 17:00 Jegyzőköny
végleges
DANA GYŐRÚJFALU SE
LURKÓ UFC
8 2021.10.14 17:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U16 Győr
mérkőzés ford. dátum státusz
KAJÁRPÉC HEROLD TRANS SE
PANNONHALMA HORN SE
6 2021.10.14 18:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U13 Győr A
mérkőzés ford. dátum státusz
KUNSZIGET SE
OKOS-FOCI MŰHELY SE
4 2021.10.14 17:00 Jegyzőköny
végleges
OKOS-FOCI MŰHELY SE
DAC NÁDORVÁROS 1912
4 2021.10.14 17:50 Jegyzőköny
végleges
KUNSZIGET SE
DAC NÁDORVÁROS 1912
4 2021.10.14 18:40 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron CMB CARGO I. LIGA GYŐRI VÁROSI KISPÁLYÁS BAJNOKSÁG
mérkőzés ford. dátum státusz
SCIFI
KD-SPED FC
6 2021.10.14 19:00 Jegyzőköny
végleges
ISOL-2000
ALIBI FC
6 2021.10.14 19:00 Jegyzőköny
végleges
Panchok FC
KTS KFT.
6 2021.10.14 19:00 Jegyzőköny
végleges
CMB CARGO FALKA
Legenda Sport-Trógerek
6 2021.10.14 20:00 Jegyzőköny
végleges
MEZTELENCSIGÁK
BAUART 2002
6 2021.10.14 20:00 Jegyzőköny
végleges
CSŐ-LAVINA
IVÁN KAMPÓ
6 2021.10.14 21:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar Megyei U-13 C
mérkőzés ford. dátum státusz
DEBRECENI HONVÉD SE
DSC-SI
1 2021.10.14 17:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar MLSZ Regionális U-14 Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
TARPA SC
DEBRECENI HONVÉD SE
8 2021.10.14 11:00 Jegyzőköny
végleges
Heves MLSZ Regionális U19 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
ÓZD VSE
8 2021.10.14 17:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom MLSZ REGIONÁLIS U-13 KÖZÉP NYUGAT 3/4 P
mérkőzés ford. dátum státusz
NYERGESÚJFALU SE
Mészöly Focisuli
7 2021.10.14 18:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom Megyei Női UP U - 15
mérkőzés ford. dátum státusz
DOROGI FC
RÉDE KSE
6 2021.10.14 17:00 Jegyzőköny
végleges
TATAI AC
BÁBOLNAI SE
6 2021.10.14 17:00 Jegyzőköny
végleges
BAKONYSZOMBATHELY KSE
BAKONYSÁRKÁNYI SE
6 2021.10.14 18:00 Jegyzőköny
végleges
KISBÉRI SSE
FORTUNA SE
6 2021.10.14 18:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U19-es bajnokság, alsóház, D-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Astra-Activtek HFC-Üllő II.
Péceli SSE I.
1 2021.10.14 15:50 Jegyzőköny
végleges
Pest U16-os bajnokság, felsőház, D-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Pilisvörösvári UFC I.
Pomázi Focisuli SE I.
1 2021.10.14 17:30 Jegyzőköny
végleges
Pest U16-os bajnokság, középház, A-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Aszód FC Utánpótlásért
GSK
1 2021.10.14 18:00 Jegyzőköny
végleges
Pest Öregfiú-bajnokság, Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Erdőkertesi SE
Bagi TC '96
2 2021.10.14 18:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy MLSZ REGIONÁLIS U-19 DÉL-NYUGAT
mérkőzés ford. dátum státusz
MOHÁCSI TE 1888
SZEKSZÁRDI UFC
8 2021.10.14 14:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYATÁDI FC
KAPOSVÖLGYE LUE
8 2021.10.14 15:00 Jegyzőköny
végleges
PEAC
PVSK
8 2021.10.14 15:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy Megyei 3/4 pályás U-14 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
SEGESDI SE
NAGYBAJOMI AC
7 2021.10.14 14:30 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U17 Futsal Bajnokság Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
JÁNKMAJTIS KSE
KOCSORD SE
19 2021.10.14 18:30 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U20 Futsal Bajnokság Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYDOBOSI LSE
`VIKTÓRIA` ULE
1 2021.10.14 17:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U17 Futsal Bajnokság Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
GYULAHÁZA KSE
BALKÁNYI SE
1 2021.10.14 17:00 Jegyzőköny
végleges
ÚJFEHÉRTÓ SE
GESZTERÉD FUTSAL
1 2021.10.14 17:30 Jegyzőköny
végleges
NYÍRSÉG FC
ARNOLD SPORT
1 2021.10.14 18:30 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U20 Futsal Bajnokság Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
GYULAHÁZA KSE
BALKÁNYI SE
1 2021.10.14 18:00 Jegyzőköny
végleges
ÚJFEHÉRTÓ SE
GESZTERÉD FUTSAL
1 2021.10.14 18:30 Jegyzőköny
végleges
NYÍRSÉG FC
ARNOLD SPORT
1 2021.10.14 19:30 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U15 Futsal Bajnokság Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
CSENGER PETŐFI DSZSE
PUSKÁS AKADÉMIA PARTNER B
1 2021.10.14 16:30 Jegyzőköny
végleges
JÁNKMAJTIS KSE
KOCSORD SE
25 2021.10.14 17:30 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U15 Futsal Bajnokság Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚJFEHÉRTÓI SK
SZENT ISTVÁN SE-TISZADOB
1 2021.10.14 16:00 Jegyzőköny
végleges
GYULAHÁZAI FUTSAL KFT B
BALKÁNYI SE
1 2021.10.14 16:00 Jegyzőköny
végleges
ÚJFEHÉRTÓ SE
GESZTERÉD FUTSAL
1 2021.10.14 16:30 Jegyzőköny
végleges
Tolna Megyei U-16
mérkőzés ford. dátum státusz
ASE PAKS
TEVELI MEDOSZ SE
6 2021.10.14 16:00 Jegyzőköny
végleges
Tolna Megyei futsal bajnokság U15
mérkőzés ford. dátum státusz
KSE ZOMBA
SZEKSZÁRDI FC
3 2021.10.14 17:00 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-14 Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Vép VSE
CSÁKÁNYDOROSZLÓ KSE
5 2021.10.14 16:00 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-16 'Északi' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Répcelaki SE-Sport36
KŐSZEGI LÓRÁNT FC-VAFA
5 2021.10.14 15:00 Jegyzőköny
végleges
CSEPREGI SPORT EGYESÜLET
Rábapatyi KSK
5 2021.10.14 15:30 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-16 'Déli' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ZANATI SE
SÖPTE-GENCSAPÁTI
5 2021.10.14 15:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém GUSTO 13 Bistro&Delicate U14 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
TIHANYI FC
FC ZIRC
6 2021.10.14 16:00 Jegyzőköny
végleges
ŐSI PSK
GYULAFIRÁTÓT SE
6 2021.10.14 16:00 Jegyzőköny
végleges
FŰZFŐI AK
VÁRPALOTAI BSK
6 2021.10.14 17:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém GUSTO 13 Bistro&Delicate U14 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
FC AJKA
BAJNOK DSE
6 2021.10.14 16:00 Jegyzőköny
végleges
UGOD SE
VFC USE
6 2021.10.14 16:00 Jegyzőköny
végleges
DEVECSER SE
SÜMEG VSE
6 2021.10.14 17:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém ADA BAU KFT. U20 Futsal bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚRKÚT SK
MAGYARPOLÁNY SE
9 2021.10.14 18:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém ADA BAU KFT Kispályás bajnokság Csütörtök
mérkőzés ford. dátum státusz
ATOM ANTI BT
GIMOKA
5 2021.10.14 19:00 Jegyzőköny
végleges
TŰZESZ HONVÉD
KERTAI AUTÓJAVÍTÓ
5 2021.10.14 20:00 Jegyzőköny
végleges
VESZ-MONT
LÉNÁRT AUTÓ-MISZTIQUM
5 2021.10.14 20:00 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei I. osztály U19
mérkőzés ford. dátum státusz
MAGNETIC ANDRÁSHIDA TE
ZALASZENTGRÓTI VFC
9 2021.10.14 18:15 Jegyzőköny
végleges
Zala MLSZ Regionális U16 Alap Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁPAI ELC
SÁRVÁR FC
8 2021.10.14 17:00 Jegyzőköny
végleges
CSORNAI SE
MÓRI SE
8 2021.10.14 17:30 Jegyzőköny
végleges
Zala NK. Kispálya II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
HONVÉD 48
FINÁNC KA-MU SE
5 2021.10.14 18:00 Jegyzőköny
végleges
FC SK
KISPÁLYA FC
5 2021.10.14 18:00 Jegyzőköny
végleges
CALCIO JOVIS
PRIMOPACK
5 2021.10.14 18:45 Jegyzőköny
végleges
A-TEAM
FALKEN
5 2021.10.14 18:45 Jegyzőköny
végleges
IZOMLÁZ
KRIPTON FC
5 2021.10.14 19:30 Jegyzőköny
végleges
1. FC CHEMOTOX
SPANNER FK 6 ARASZ
5 2021.10.14 19:30 Jegyzőköny
végleges
Zala Zalaegerszeg Városi Kispályás bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
BAGOD SC
Z. POLICE
5 2021.10.14 20:15 Jegyzőköny
végleges
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->