Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2021. 10. 27

MLSZ NB III. Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FÜZESGYARMATI SK
SBTC
13 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MOL Magyar Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
JÁSZBERÉNYI FC
VASAS FC
4 2021.10.27 13:30 Jegyzőköny
végleges
ESMTK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
4 2021.10.27 13:30 Jegyzőköny
végleges
FC NAGYKANIZSA
TATABÁNYAI SC
4 2021.10.27 13:30 Jegyzőköny
végleges
SZEGEDI VSE
CEGLÉDI VSE
4 2021.10.27 13:30 Jegyzőköny
végleges
VSK TÖKÖL
FERENCVÁROSI TC
4 2021.10.27 13:30 Jegyzőköny
végleges
KISVÁRDA MASTER GOOD
MTK BUDAPEST
4 2021.10.27 17:00 Jegyzőköny
végleges
WKW ETO FC GYŐR
PUSKÁS AKADÉMIA FC
4 2021.10.27 17:00 Jegyzőköny
végleges
SZOMBATHELYI HALADÁS
GYIRMÓT FC GYŐR
4 2021.10.27 18:00 Jegyzőköny
végleges
BUDAFOKI MTE
ÚJPEST FC
4 2021.10.27 18:00 Jegyzőköny
végleges
KECSKEMÉTI TE HUFBAU
DVSC
4 2021.10.27 18:00 Jegyzőköny
végleges
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
4 2021.10.27 18:00 Jegyzőköny
végleges
AQVITAL FC CSÁKVÁR
PMFC
4 2021.10.27 18:00 Jegyzőköny
végleges
ZTE FC
BUDAPEST HONVÉD
4 2021.10.27 19:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Országos U19 Alap csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PAKSI FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
8 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
GYIRMÓT SE GYŐR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
8 2021.10.27 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Országos U14 Kiemelt csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Puskás Akadémia FC
DVSC
5 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Országos U14 Alap csoport Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
PAKSI FC
ZTE FC
9 2021.10.27 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
UTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
9 2021.10.27 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Országos U13 Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
PMFC
BVSC-Zugló
8 2021.10.27 12:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Országos U12 Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
PMFC
BVSC-Zugló
8 2021.10.27 13:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Országos U13 Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
DVSC
DVTK
5 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
Várda Labdarugó Akadémia
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
5 2021.10.27 13:00 Jegyzőköny
végleges
DEAC
SBTC SPORT KFT
5 2021.10.27 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Regionális U16 Kiemelt Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
Budai Futball Club SE
Komárom VSE
4 2021.10.27 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Regionális U16 Kiemelt Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
Sajóvölgye FSE
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
7 2021.10.27 12:00 Jegyzőköny
végleges
VÁC VLSE
FILO SE
6 2021.10.27 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Regionális U15 Kiemelt Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
SC SOPRON
Gyirmót SE Győr
6 2021.10.27 15:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Regionális U15 Kiemelt Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
REAC Sportiskola SE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
1 2021.10.27 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női NB II. Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚJPEST FC
MONORI SE
3 2021.10.27 19:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány Országos U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
FERENCVÁROSI TC
FC HATVAN
5 2021.10.27 12:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány Regionális U-19 Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
8 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
TISZAKÉCSKE VSE
NYÍRSÉG NSC
8 2021.10.27 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány Regionális U-19 Közép-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZENTLŐRINC SE
BUDAÖRS
9 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány Regionális U-19 Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁPAI ELC
VESZPRÉM FC USE
8 2021.10.27 17:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány Regionális U-16 NP Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GYULAI AMAZONOK
MERCEDES KLC
3 2021.10.27 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány Regionális U-16 HNP Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÍRSÉG NSC
KOLORCITY KBSC
3 2021.10.27 12:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány Regionális U-16 HNP Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
VFC USE
6 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány Regionális U-14 HNP Észak-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
3 2021.10.27 12:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány Regionális U-14 HNP Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ASTRA-ACTIVTEK HFC-ÜLLŐ
HATVAN LOKOMOTÍV SE
1 2021.10.27 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány Regionális U-14 HNP Dél-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SOROKSÁR SPORT CLUB KFT.
BVSC-ZUGLÓ
6 2021.10.27 13:00 Jegyzőköny
végleges
BUDAPEST HONVÉD
BMTE - AIRNERGY FC
6 2021.10.27 15:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I. osztály U20 Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HALADÁS VSE
SZILÁGYI FUTSAL
2 2021.10.27 17:15 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I. osztály U20 Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÍRGYULAJ KSE
RUBEOLA FC
5 2021.10.27 11:30 Jegyzőköny
végleges
MVFC BERETTYÓÚJFALU
NYOMDAVAR.HU NYÍRBÁTOR
5 2021.10.27 17:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I. osztály U17 Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HALADÁS VSE
SZILÁGYI FUTSAL
2 2021.10.27 15:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I. osztály U17 Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÍRGYULAJ KSE
RUBEOLA FC
5 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-19 ÉSZAK
mérkőzés ford. dátum státusz
KISKUNMAJSAI FC
KEREKEGYHÁZI SE
3 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-16 DÉL
mérkőzés ford. dátum státusz
SOLTVADKERTI TE VARIENS
LUA BAJA
7 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-16 ÉSZAK
mérkőzés ford. dátum státusz
SOLTI FC
MIKLÓSI GYFE
2 2021.10.27 14:30 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun LEÁNY U-15
mérkőzés ford. dátum státusz
BÉKÉSSZENTANDRÁSI HMSE
ARANY BÁCSKA
6 2021.10.27 13:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya AutoCity Volkswagen Baranya m. III. o. Csík J. cs. np ffi felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
MISINAI SASOK HIT SE
PÉCSI SPORTOLDA SE
8 2021.10.27 19:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya AutoCity Volkswagen Baranya Megyei I. osztály np ffi U19
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEDERKÉNYI SE
VSK SELLYE
8 2021.10.27 14:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya AutoCity Volkswagen Baranya Megyei I. osztály np ffi U16
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEDERKÉNYI SE
VSK SELLYE
8 2021.10.27 12:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya AutoCity Volkswagen Baranya Megyei II. osztály np ffi U19 A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Kaitz Agro SOMBEREK SK
TÖTTÖS SE
7 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
MAJSI TÁNCSICS SE
LÁNYCSÓKI SE
7 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
BEREMEND SPORT KFT
HIMESHÁZA KSE
7 2021.10.27 15:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya AutoCity Volkswagen Baranya Megyei II. osztály np ffi U19 B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SÁSD VSK
SZABADSZENTKIRÁLY SE
7 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
PELLÉRD SE 1951
NAGYKOZÁR KSE
7 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
DIANA SE
EGERÁG SE
7 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya AutoCity Volkswagen Baranya Megyei csp vegyes U14 - Kiemelt cs.
mérkőzés ford. dátum státusz
PEAC
SZEDERKÉNYI SE
5 2021.10.27 09:30 Jegyzőköny
végleges
KOMLÓI BÁNYÁSZ
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
5 2021.10.27 15:30 Jegyzőköny
végleges
PÉCSI SPORTOLDA SE
HARKÁNYFÜRDŐ SE
5 2021.10.27 15:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya AutoCity Volkswagen Baranya Megyei csp vegyes U14 - Alap cs.
mérkőzés ford. dátum státusz
HIMESHÁZA KSE
NAGYKOZÁR KSE
5 2021.10.27 15:30 Jegyzőköny
végleges
K. ÓCSÁRD SE
BAKSAI SE
5 2021.10.27 15:30 Jegyzőköny
végleges
VAJSZLÓI KSK
BODA ÖSE
5 2021.10.27 15:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya MLSZ Regionális Alap U-15 Dél-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYATÁDI FC
SZENTLŐRINC SE
1 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
BÁCSALMÁSI PVSE
MOHÁCSI TE 1888
1 2021.10.27 14:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya MLSZ Regionális U-14 Dél-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
LUA BAJA
BONYHÁD VLC
13 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
HR-RENT KOZÁRMISLENY
BÁCSALMÁSI PVSE
13 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
BALATONLELLE SE
MOHÁCSI TE 1888
13 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
SZENTLŐRINC SE
HOLLER UNFC
13 2021.10.27 12:00 Jegyzőköny
végleges
KAPOSVÖLGYE LUE
SZEKSZÁRDI UFC
13 2021.10.27 13:30 Jegyzőköny
végleges
PVSK
FC NAGYKANIZSA
13 2021.10.27 17:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya AutoCity Volkswagen Megyei I. o. ffi np Öregfiú dr. Váradi G. cs
mérkőzés ford. dátum státusz
PMFC
SZEDERKÉNYI SE
1 2021.10.27 19:00 Jegyzőköny
végleges
Békés Megye I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
GYULAI TERMÁL FC
SZEGHALMI FC
3 2021.10.27 18:00 Jegyzőköny
végleges
Békés Békés Megyei Ifjúsági Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
GYOMAENDRŐDI FC
CSABACSŰDI GYLSE
2 2021.10.27 14:30 Jegyzőköny
végleges
Medgyesbodzás SE
BÉKÉSCSABAI MÁV SE
2 2021.10.27 14:30 Jegyzőköny
részleges
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
KÖRÖSLADÁNYI MSK
2 2021.10.27 14:30 Jegyzőköny
végleges
DOBOZI SE
Szabadkígyósi SzSC
2 2021.10.27 14:30 Jegyzőköny
végleges
MEDGYESEGYHÁZA SE
MEZŐHEGYESI SE
2 2021.10.27 14:30 Jegyzőköny
végleges
ELEKI USE
JAMINA SE
2 2021.10.27 14:30 Jegyzőköny
végleges
Békés Megyei U-17 Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SARKADI KINIZSI LE
DÉVAVÁNYAI SE
4 2021.10.27 13:00 Jegyzőköny
végleges
Békés Megyei U-16 Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ATLETICO BÉKÉSCSABA
MEDGYESEGYHÁZA SE
4 2021.10.27 17:15 Jegyzőköny
végleges
Békés Megyei U-13 - I. csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYSZÉNÁS/GÁDOROS
Medgyesegyháza SE
6 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
Battonyai TK
Mezőhegyesi SE
6 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
Medgyesegyháza SE
OMTK-ULE 1913 II.
6 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
Mezőhegyesi SE
OMTK-ULE 1913 I.
6 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
OMTK-ULE 1913 II.
NAGYSZÉNÁS/GÁDOROS
6 2021.10.27 12:00 Jegyzőköny
végleges
OMTK-ULE 1913 I.
Battonyai TK
6 2021.10.27 12:00 Jegyzőköny
végleges
Békés Megyei U-13 - II. csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEGHALMI FC
KÖRÖSTARCSA KSK
6 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSI FC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
6 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
KÖRÖSTARCSA KSK
SÁRRÉTI LABDARÚGÓ EGYESÜLET
6 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
BERÉNYI GYERMEK FC
6 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
SÁRRÉTI LABDARÚGÓ EGYESÜLET
SZEGHALMI FC
6 2021.10.27 12:00 Jegyzőköny
végleges
BERÉNYI GYERMEK FC
BÉKÉSI FC
6 2021.10.27 12:00 Jegyzőköny
végleges
Békés Megyei U-13 - III. csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BÉKÉSSZENTANDRÁSI HMSE
GYOMAENDRŐD GYLE
6 2021.10.27 09:00 Jegyzőköny
végleges
KÖRÖSLADÁNYI MSK
SZARVASI FC
6 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
GYOMAENDRŐD GYLE
KONDOROSI TE
6 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
SZARVASI FC
DÉVAVÁNYAI SE
6 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
KONDOROSI TE
BÉKÉSSZENTANDRÁSI HMSE
6 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
DÉVAVÁNYAI SE
KÖRÖSLADÁNYI MSK
6 2021.10.27 12:00 Jegyzőköny
végleges
Békés Megyei U-13 - IV. csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
BÉKÉSCSABA UFC
6 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
SARKADI KINIZSI LE
-
SZABADKÍGYÓSI SZSC
6 2021.10.27 10:00 Lezáratlan
mérkőzés
BÉKÉSCSABA UFC
LÖKÖSHÁZA KSK
6 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
SZABADKÍGYÓSI SZSC
-
ELEK USE
6 2021.10.27 11:00 Lezáratlan
mérkőzés
LÖKÖSHÁZA KSK
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
6 2021.10.27 12:00 Jegyzőköny
végleges
ELEK USE
-
SARKADI KINIZSI LE
6 2021.10.27 12:00 Lezáratlan
mérkőzés
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei U-14 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
SZERENCSI VSE
BŐCS KSC
1 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
TOKAJI FC
GÖNC VSE
8 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
MVSI
MEGYASZÓ KSE
7 2021.10.27 14:30 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei U-14 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
BÜKKÁBRÁNYI SC
MVSC-Miskolc
1 2021.10.27 14:00 Jegyzőköny
végleges
PARASZNYA SE
GARVITTAX Focisuli Kft.
4 2021.10.27 15:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ Regionális U-13 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
Sátoraljaújhelyi TKSE
Jászberényi FC
7 2021.10.27 12:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ Regionális U-14 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
MVSC-Miskolc
Nagykáta SE
4 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
FC TISZAÚJVÁROS
FC Hatvan
9 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
Encs VSC
Hevesi LSC
7 2021.10.27 13:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ II. osztály 2.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BARCA EH-SZENT ISTVÁN
PÉNZÜGYŐR SE II
9 2021.10.27 19:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ Regionális U-19 Közép "A" Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
III. KER. TVE
MONORI SE
3 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
BVSC-ZUGLÓ
1 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
RÁKOSMENTI KSK
ÉVUFC
2 2021.10.27 14:00 Jegyzőköny
végleges
CSEPEL FC SE
IKARUS BSE
10 2021.10.27 14:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ Regionális U-17 Közép "A" Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BUDAFOKI LC
BVSC-ZUGLÓ
1 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ U-15 Alap Közép csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
1908 SZAC BUDAPEST
CSEPEL FC SE
7 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ Regionális U-14 Közép "A" Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PÉCELI SSE
SOROKSÁR SC
10 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-19 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
CSHC 94 SE
MLTC
8 2021.10.27 10:00 Lezáratlan
mérkőzés
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-17
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚJBUDA FC
SZENT ISTVÁN SE
1 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-16
mérkőzés ford. dátum státusz
BKV ELŐRE SC
NAGYTÉTÉNYI SE
14 2021.10.27 13:00 Jegyzőköny
végleges
ASR GÁZGYÁR
RAFC
9 2021.10.27 17:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-15 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚJPEST FC
PESTSZENTIMREI SK
5 2021.10.27 12:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-14 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
CSHC 94 SE II.
UTE
9 2021.10.27 12:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-14 3. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
Budapest VETERÁN II. OSZTÁLY 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
KELEN SC
BP. ERDÉRT SE
7 2021.10.27 19:45 Jegyzőköny
végleges
Budapest REGIONÁLIS FUTSAL BAJNOKSÁG BUDAPESTI 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
TÖRÖKBÁLINTI FC
AC VILLÁM
5 2021.10.27 20:50 Jegyzőköny
végleges
MAD DOGS FUTSAL KFT.
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
5 2021.10.27 20:50 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád-Csanád Megyei U19 "A"
mérkőzés ford. dátum státusz
Szentesi Kinizsi SZITE
TISZASZIGET SE
3 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
Makó FC
Csongrád
3 2021.10.27 16:30 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád-Csanád Megyei U19 "B"
mérkőzés ford. dátum státusz
RÖSZKE SK
Csanytelek SC
9 2021.10.27 15:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád-Csanád Megyei U16 "Kék"
mérkőzés ford. dátum státusz
Csongrád
Mocorgó UFC
1 2021.10.27 15:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád-Csanád Megyei U14 "Fehér"
mérkőzés ford. dátum státusz
Mórahalom VSE
DAFC Szeged
8 2021.10.27 16:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád-Csanád Megyei Női Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
Szentesi Kinizsi SZITE
Mocorgó UFC
1 2021.10.27 18:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád-Csanád Megyei Leány U16
mérkőzés ford. dátum státusz
Mórahalom VSE II.
SZEOL SC
9 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád MLSZ Regionális U-19 Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
SZEOL SC KFT.
9 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád MLSZ Regionális U-17 Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TISZAKÉCSKE VSE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
1 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
SZOLNOKI MÁV UFC KFT.
DAFC-BORDÁNY
5 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
MERCEDES KLC
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
4 2021.10.27 15:00 Jegyzőköny
végleges
OMTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA UFC
6 2021.10.27 18:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád I. SALLER LIGA
mérkőzés ford. dátum státusz
AS KÓMA
HQ TEAM
8 2021.10.27 19:00 Jegyzőköny
végleges
Alcoholic Bilbao
AGRIMILL
8 2021.10.27 19:00 Jegyzőköny
végleges
HARDCORE
Újváros-Babszem.hu
8 2021.10.27 20:00 Jegyzőköny
végleges
FOCÉ
Eagles SC
8 2021.10.27 20:00 Jegyzőköny
végleges
SZOTE Football Team
Fődigiliszták FC
8 2021.10.27 21:00 Jegyzőköny
végleges
ECONYOMIK
Pázsit SE
8 2021.10.27 21:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér VISZLÓ TRANS Megyei I. osztály U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
ERCSI KINIZSI
MARTONVÁSÁR
10 2021.10.27 14:30 Jegyzőköny
végleges
VIDEOTON BARÁTI KÖR
MIE
10 2021.10.27 14:30 Jegyzőköny
végleges
KISLÁNG
SÁRBOGÁRD
10 2021.10.27 14:30 Jegyzőköny
végleges
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
SÁROSD
10 2021.10.27 14:30 Jegyzőköny
végleges
VAJTA
IKARUS-MAROSHEGY
10 2021.10.27 14:30 Jegyzőköny
végleges
TÓVILL-KÁPOLNÁSNYÉK
VELENCE SE
10 2021.10.27 14:30 Jegyzőköny
végleges
Fejér Megyei II. osztály U-19 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
BODAJK
MÁNY
8 2021.10.27 14:30 Jegyzőköny
végleges
VÁL
PÁKOZD
8 2021.10.27 14:30 Jegyzőköny
végleges
FELCSÚT
PÁTKA
8 2021.10.27 18:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Megyei II. osztály U-19 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
MAGYARALMÁS
BAKONYCSERNYE
8 2021.10.27 14:30 Jegyzőköny
végleges
SÁRSZENTÁGOTA
KÁLOZ
8 2021.10.27 15:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Megyei II. osztály U-19 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
KULCS
ADONY
8 2021.10.27 14:30 Jegyzőköny
végleges
SEREGÉLYES
ELŐSZÁLLÁS
8 2021.10.27 14:30 Jegyzőköny
végleges
BARACS
NAGYKARÁCSONY
8 2021.10.27 14:30 Jegyzőköny
végleges
NAGYVENYIM
MEZŐFALVA
8 2021.10.27 14:30 Jegyzőköny
végleges
Fejér U-16 Nyugati Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁKOZD
BODAJK
8 2021.10.27 14:30 Jegyzőköny
végleges
Fejér U-16 Déli Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ENYING
SÁRBOGÁRD
5 2021.10.27 15:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér MLSZ Regionális U-19 Közép-Nyugat csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
IVÁNCSA KSE
GOLDBALL `94. FC SE
10 2021.10.27 12:00 Jegyzőköny
végleges
DUNAHARASZTI MTK
FC AJKA
9 2021.10.27 14:00 Jegyzőköny
végleges
ÉRDI VSE
BICSKEI TC
10 2021.10.27 17:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér MLSZ Regionális U-14 Közép-Nyugat csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ÉRDI VSE
GOLDBALL `94. FC SE
8 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér DLSZ Diablo III. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
KULCS FC
LABDAÉRZÉK-GOURMAND
1 2021.10.27 19:00 Jegyzőköny
végleges
JÓBARÁTOK
RF-GREEN GO
10 2021.10.27 20:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér DLSZ Varázs-kép IV. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
DORTGRUND
HURKATÖLTŐK SE
5 2021.10.27 18:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér DLSZ Decathlon Senior o.
mérkőzés ford. dátum státusz
BRONZ KÁVÉZÓ DUNABIZTOS
ISD POWER KFT
9 2021.10.27 19:00 Jegyzőköny
végleges
A-SPORT
AFRICAS
9 2021.10.27 20:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron MLSZ Regionális U-19 Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
SÁRVÁR FC
SC SOPRON
9 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
DANA GYŐRÚJFALU SE
KIRÁLY SE
9 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
DAC NÁDORVÁROS 1912
HÉVÍZ SK
9 2021.10.27 14:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
MITE
GYŐRSZENTIVÁN SE
9 2021.10.27 12:00 Jegyzőköny
végleges
DANA GYŐRÚJFALU SE
KIRÁLY SE
9 2021.10.27 12:00 Jegyzőköny
végleges
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
9 2021.10.27 12:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U16 Móvár
mérkőzés ford. dátum státusz
BÖRCS KSE
HEGYESHALMI SC
8 2021.10.27 15:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U16 Sopron
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYCENK SE
PETŐHÁZI SE
8 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
CARBODENT - VITNYÉD SE
SOPRONI FAC 1900
8 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
BELED SE
GÓLIÁT SE SARRÓD
8 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar Megyei I.osztály felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
EGYEKI SBSE
Derecskei LSE
9 2021.10.27 13:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar Megyei II.osztály ifjúsági
mérkőzés ford. dátum státusz
ESBE
Létavértes SC
9 2021.10.27 13:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar Megyei U-16 A.cs
mérkőzés ford. dátum státusz
BOCSKAI SE VÁMOSPÉRCS
SÁRRÉTUDVARI KSE
1 2021.10.27 12:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar Megyei U-16 B.cs
mérkőzés ford. dátum státusz
EGYEKI SBSE
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
1 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
KABAI METEORIT SE
TISZACSEGEI VSE
1 2021.10.27 13:00 Jegyzőköny
végleges
LÉGY ERŐS SPORTEGYESÜLET
MONOSTORPÁLYI SE
8 2021.10.27 18:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar Megyei U-14 A.cs
mérkőzés ford. dátum státusz
BOCSKAI SE VÁMOSPÉRCS
SÁRRÉTUDVARI KSE
1 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
DERECSKEI LSE
PÜSPÖKLADÁNYI LE
2 2021.10.27 14:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar Megyei U-14 B.cs
mérkőzés ford. dátum státusz
GÖRBEHÁZI K.S.E.
NFSE
10 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
HAJDÚSÁMSONI FC SE
POLGÁRI VSE
2 2021.10.27 12:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar MLSZ Regionális U-15 Alap Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
MÁTÉSZALKAI MTK
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
8 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar MLSZ Regionális U-14 Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
BALMAZÚJVÁROSI FC
5 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
Magyar Mélyépítő HSE
CIGÁND SE
5 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
FILO SE
GFSE OROS
11 2021.10.27 12:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar MLSZ Regionális U-13 Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
DSC-SI
NYÍRBÁTORI BSE
2 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
TARPA SC
CIGÁND SE
5 2021.10.27 13:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar Futsal U-20
mérkőzés ford. dátum státusz
Debreceni Sport Club
-
DSC-SI
1 2021.10.27 Lezáratlan
mérkőzés
Heves Megyei I.o.
mérkőzés ford. dátum státusz
Heréd LC
Bélkő SE - Bélapát
3 2021.10.27 19:00 Jegyzőköny
végleges
Heves Megyei II.o. U19
mérkőzés ford. dátum státusz
Egerszóláti Sportkör
SZŐLŐSKERT NAGYRÉDE SC
1 2021.10.27 13:00 Jegyzőköny
végleges
Heves Megyei U16 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
Bélkő SE - Bélapát
Pétervására SE
5 2021.10.27 12:00 Jegyzőköny
végleges
Heves Megyei U16 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
Lőrinci VSC
Heréd LC
11 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
Heves Megyei Leány U19
mérkőzés ford. dátum státusz
MSE Egercsehi
HATVANI LOKOMOTÍV SE
2 2021.10.27 12:00 Jegyzőköny
végleges
Heves MLSZ Regionális U19 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
JÁSZBERÉNYI FC
FC TISZAÚJVÁROS
5 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
GYÖNGYÖSI AK
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
10 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
Heves Regionális Férfi Felnőtt Futsal bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
DEFENDER EGER KFT.
TALENT 2019 SE
1 2021.10.27 20:00 Jegyzőköny
végleges
Jász-Nagykun-Szolnok U-19 I.osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
FEGYVERNEK VSE
JVSE ROSENBERGER
10 2021.10.27 13:00 Jegyzőköny
végleges
Rákóczifalva SE
Tószeg KSE
10 2021.10.27 14:00 Jegyzőköny
végleges
Jász-Nagykun-Szolnok Területi U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
BESENYSZÖGI SE
Jászboldogházi SE
10 2021.10.27 14:00 Jegyzőköny
végleges
Jász-Nagykun-Szolnok Területi U-16 II. csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
JÁSZFÉNYSZARU VSE
Martfüi LSE
7 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom MLSZ Regionális U-14 Közép B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FC ESZTERGOM
Mészöly Focisuli
2 2021.10.27 12:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom MLSZ REGIONÁLIS U-13 KÖZÉP NYUGAT 3/4 P
mérkőzés ford. dátum státusz
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
9 2021.10.27 13:00 Jegyzőköny
végleges
KISE
BUDAI FC SE
9 2021.10.27 14:30 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom M. U-16 ÉSZAK
mérkőzés ford. dátum státusz
Tatabányai Vasas
ALMÁSFÜZITŐI SC
9 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom Megyei U-13 C csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
WATI - KECSKÉD KSK
SZÁKSZENDI SE
4 2021.10.27 16:30 Jegyzőköny
végleges
OROSZLÁNYI UFC
VÉRTESSOMLÓI KSK
4 2021.10.27 16:30 Jegyzőköny
végleges
KÖRNYE SE
SZÁKSZENDI SE
4 2021.10.27 17:10 Jegyzőköny
végleges
Tatabányai Vasas
VÉRTESSOMLÓI KSK
4 2021.10.27 17:10 Jegyzőköny
végleges
WATI - KECSKÉD KSK
KÖRNYE SE
4 2021.10.27 17:50 Jegyzőköny
végleges
OROSZLÁNYI UFC
Tatabányai Vasas
4 2021.10.27 17:50 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom Megyei Női UP U - 15
mérkőzés ford. dátum státusz
RÉDE KSE
BAKONYSZOMBATHELY KSE
2 2021.10.27 16:00 Jegyzőköny
végleges
Nógrád U13 korosztályú bajnokság - Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
IPOLYTARNÓC SE
KARANCSLAPUJTŐ KSE
4 2021.10.27 09:30 Jegyzőköny
végleges
CERED VSE
MÁTRANOVÁKI VSC
4 2021.10.27 09:30 Jegyzőköny
végleges
KÖLYÖKFOCI SE
PALOTÁS SE
4 2021.10.27 09:30 Jegyzőköny
végleges
CSÉCSE SE
HÉHALOM SE
4 2021.10.27 09:30 Jegyzőköny
végleges
KARANCSLAPUJTŐ KSE
CERED VSE
4 2021.10.27 10:15 Jegyzőköny
végleges
MÁTRANOVÁKI VSC
IPOLYTARNÓC SE
4 2021.10.27 10:15 Jegyzőköny
végleges
PALOTÁS SE
HÉHALOM SE
4 2021.10.27 10:15 Jegyzőköny
végleges
CSÉCSE SE
KÖLYÖKFOCI SE
4 2021.10.27 10:15 Jegyzőköny
végleges
IPOLYTARNÓC SE
CERED VSE
4 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
KARANCSLAPUJTŐ KSE
MÁTRANOVÁKI VSC
4 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
KÖLYÖKFOCI SE
HÉHALOM SE
4 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
PALOTÁS SE
CSÉCSE SE
4 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
Nógrád U13 korosztályú bajnokság - Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
SZÜGY SE
UNICUM FC MOHORA
4 2021.10.27 Jegyzőköny
végleges
ÉRSEKVADKERTI UFC
SZÜGY SE
4 2021.10.27 Jegyzőköny
végleges
SZÉCSÉNY VSE
SZÜGY SE
4 2021.10.27 Jegyzőköny
végleges
BERCEL KSK
SZENDEHELY FC
4 2021.10.27 Jegyzőköny
végleges
SZENDEHELY FC
DALNOKI AKADÉMIA SE
4 2021.10.27 Jegyzőköny
végleges
NŐTINCS SE
SZENDEHELY FC
4 2021.10.27 Jegyzőköny
végleges
SZÉCSÉNY VSE
ÉRSEKVADKERTI UFC
4 2021.10.27 09:30 Jegyzőköny
végleges
NŐTINCS SE
BERCEL KSK
4 2021.10.27 09:30 Jegyzőköny
végleges
UNICUM FC MOHORA
SZÉCSÉNY VSE
4 2021.10.27 10:20 Jegyzőköny
végleges
BERCEL KSK
DALNOKI AKADÉMIA SE
4 2021.10.27 10:20 Jegyzőköny
végleges
ÉRSEKVADKERTI UFC
UNICUM FC MOHORA
4 2021.10.27 11:10 Jegyzőköny
végleges
DALNOKI AKADÉMIA SE
NŐTINCS SE
4 2021.10.27 11:10 Jegyzőköny
végleges
Nógrád MLSZ Regionális U-15 Közép-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
KŐBÁNYÁÉRT EGYESÜLET
JÁSZBERÉNYI FC
5 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
Pest III. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Mogyoród FC II.
Püspökszilágy SE
6 2021.10.27 19:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U19-es bajnokság, felsőház, B-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Tura VSK
Kistarcsai VSC
2 2021.10.27 15:30 Jegyzőköny
végleges
Pest U19-es bajnokság, felsőház, D-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Dabas-Gyón FC
Taksony SE
2 2021.10.27 15:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U19-es bajnokság, középház, A-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Gödi SE
Veresegyház LUA
2 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
VS Dunakeszi
Fót SE
2 2021.10.27 18:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U19-es bajnokság, középház, B-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Albertirsai SE
Abonyi Kid FC
2 2021.10.27 18:30 Jegyzőköny
végleges
Pest U19-es bajnokság, alsóház, B-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
szabadnapos
-
Dány KSK
2 2021.10.27 Lezáratlan
mérkőzés
Kerepesi VSE
Valkói KSK
2 2021.10.27 16:30 Jegyzőköny
végleges
Pest U19-es bajnokság, alsóház, E-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
szabadnapos
-
Dunavarsányi TE
2 2021.10.27 Lezáratlan
mérkőzés
Dömsödi USE
Alsónémedi SE
2 2021.10.27 13:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U19-es bajnokság, alsóház, F-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Solymári SC
Leányfalui SE
2 2021.10.27 14:00 Jegyzőköny
végleges
Ürömi SC
Perbál SC
2 2021.10.27 18:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U16-os bajnokság, felsőház, B-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
UFC Gyömrő
Sülysápi Gyerekfoci
2 2021.10.27 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U16-os bajnokság, felsőház, C-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Dunaharaszti MTK
Bolha FTSE-Tárnok
2 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U16-os bajnokság, középház, B-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Felsőpakonyi KSE
Maglód-HelloParks
2 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
Ferihegy-Vecsés I.
Gyáli BKSE
2 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U16-os bajnokság, középház, E-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Dunakanyar SE-Szentendre
Pomázi Focisuli SE II.
2 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
Solymári SC
Nagykovácsi USE
2 2021.10.27 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budakalászi MSE
Dunabogdányi SE
2 2021.10.27 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U16-os bajnokság, alsóház, B-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PILE-Szántó SE
Ferihegy-Vecsés III.
2 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
Üllői SE
Ecser SE
2 2021.10.27 16:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U16-os bajnokság, alsóház, C-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Táborfalva KSE
Tápiószőlősi KSE
2 2021.10.27 15:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U13-as I-II. o. bajnokság, felsőház, A-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Juventus Academy-Vác I.
UDSE
2 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U13-as I-II. o. bajnokság, felsőház, D-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Taksony SE
Dunaharaszti MTK II.
2 2021.10.27 16:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U13-as I-II. o. bajnokság, középház, A-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Budakalászi MSE
Pomázi Focisuli SE I.
2 2021.10.27 14:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U13-as I-II. o. bajnokság, középház, C-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
szabadnapos
-
Abonyi Kid FC
2 2021.10.27 Lezáratlan
mérkőzés
Tápiószelei SE
Pilisi LK
2 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
Dabas-Gyón FC
Monori SE "fehér"
2 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U13-as I-II. o. bajnokság, alsóház, B-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Fót SE
Szadai SE
2 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
Isaszegi SE
Veresegyház VSK
2 2021.10.27 15:30 Jegyzőköny
végleges
Pest U13-as I-II. o. bajnokság, alsóház, F-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Ráckeve VAFC
Törökbálint
2 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U13-as III. o. bajnokság, rájátszás, B-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Csömör KSK
Valkói KSK
2 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U13-as III. o. bajnokság, rájátszás, D-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Üllői DSE
Ferihegy-Vecsés II.
2 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U13-as III. o. bajnokság, rájátszás, F-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Budakeszi LA II.
Százhalombattai VUK SE II.
2 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
Viadukt SE-Biatorbágy III.
Fogócska SE
2 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
Pest Leány U14-es kispályás bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
Gyöngyösi AK
Jászfényszaru VSE
1 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
Nagykáta SE
Gyöngyösi AK
1 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
Jászfényszaru VSE
Nagykáta SE
1 2021.10.27 12:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy MLSZ REGIONÁLIS U-19 DÉL-NYUGAT
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYATÁDI FC
SZENTLŐRINC SE
9 2021.10.27 13:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy MLSZ REGIONÁLIS U-17 DÉL-NYUGAT
mérkőzés ford. dátum státusz
PVSK
HOLLER UNFC
9 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
K. LOBOGÓ FFC SE
LUA BAJA
1 2021.10.27 13:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy Megyei U-16 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
Siófoki Bányász SE
KAPOSVÖLGYE LUE
8 2021.10.27 14:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy Megyei U-16 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
FC BARCS
SOMOGYSÁRD SE
9 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy Megyei 3/4 pályás U-14 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
MARCALI VFC
Dél-Balaton FC
1 2021.10.27 14:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy Megyei 1/2 pályás U13 A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Kaposfüred SC
Toponár SE
3 2021.10.27 14:00 Jegyzőköny
végleges
Toponár SE
K. LOBOGÓ FFC
3 2021.10.27 14:50 Jegyzőköny
végleges
Kaposfüred SC
K. LOBOGÓ FFC
3 2021.10.27 15:40 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Nyír-Wetland Megye I. osztály U19
mérkőzés ford. dátum státusz
LEVELEK SE
CSENGER FC
7 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye II. GÉMTECH csoport U19
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYDOBOSI LSE
MILOTA SE
8 2021.10.27 13:30 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U14 Bajnokság Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
GYULAHÁZA KSE
-
MILOTA SE
3 2021.10.27 13:00 Lezáratlan
mérkőzés
VÁSÁROSNAMÉNY DSE
FEHÉRGYARMATI DFSZSE
11 2021.10.27 15:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U14 Bajnokság Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
LEVELEK SE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
1 2021.10.27 14:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg MLSZ Regionális U17 Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
GFSE OROS
MÁTÉSZALKAI MTK
8 2021.10.27 09:30 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg MLSZ Regionális U19 Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
MÁTÉSZALKAI MTK
NYÍRBÁTORI LSE
4 2021.10.27 14:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg MLSZ Regionális U16 Alap Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
MÁTÉSZALKAI MTK
8 2021.10.27 11:00 Jegyzőköny
végleges
MAGYAR MÉLYÉPÍTŐ HSE
NYÍRBÁTORI LSE
8 2021.10.27 13:00 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABA UFC
BALMAZÚJVÁROSI FC
8 2021.10.27 13:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Leány U15 Bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚJFEHÉRTÓI SK
CSENGER PETŐFI DSZSE
5 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
ZÁHONY VSE
BALMAZÚJVÁROSI FC
5 2021.10.27 13:00 Jegyzőköny
végleges
VÁSÁROSNAMÉNY DSE
PAP SE
5 2021.10.27 14:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U13 Északi-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYDOBOSI LSE
GYULAHÁZA KSE
6 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
VÁSÁROSNAMÉNY DSE
GYULAHÁZA KSE
6 2021.10.27 10:40 Jegyzőköny
végleges
NAGYDOBOSI LSE
VÁSÁROSNAMÉNY DSE
6 2021.10.27 11:20 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U13 Nyugati-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚJFEHÉRTÓ SE
TISZAVASVÁRI SK
5 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
FILO SE
IBRÁNY SE
5 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYHALÁSZI SE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KFT.
5 2021.10.27 10:00 Jegyzőköny
végleges
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TISZAVASVÁRI SK
5 2021.10.27 10:40 Jegyzőköny
végleges
FILO SE
RAKAMAZI SPARTACUS SE
5 2021.10.27 10:40 Jegyzőköny
végleges
NAGYHALÁSZI SE
TISZALÖK VSE
5 2021.10.27 10:40 Jegyzőköny
végleges
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
ÚJFEHÉRTÓ SE
5 2021.10.27 11:20 Jegyzőköny
végleges
TISZAVASVÁRI SE
KEMECSE SE
5 2021.10.27 11:20 Jegyzőköny
végleges
RAKAMAZI SPARTACUS SE
IBRÁNY SE
5 2021.10.27 11:20 Jegyzőköny
végleges
TISZALÖK VSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KFT.
5 2021.10.27 11:20 Jegyzőköny
végleges
KEMECSE SE
TISZAVASVÁRI SK
6 2021.10.27 12:00 Jegyzőköny
végleges
ÚJFEHÉRTÓ SE
TISZAVASVÁRI SE
6 2021.10.27 12:00 Jegyzőköny
végleges
RAKAMAZI SPARTACUS SE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KFT.
6 2021.10.27 12:00 Jegyzőköny
végleges
KEMECSE SE
FILO SE
6 2021.10.27 12:40 Jegyzőköny
végleges
ÚJFEHÉRTÓ SE
NAGYHALÁSZI SE
6 2021.10.27 12:40 Jegyzőköny
végleges
RAKAMAZI SPARTACUS SE
IBRÁNY SE
6 2021.10.27 12:40 Jegyzőköny
végleges
TISZAVASVÁRI SK
FILO SE
6 2021.10.27 13:20 Jegyzőköny
végleges
TISZAVASVÁRI SE
NAGYHALÁSZI SE
6 2021.10.27 13:20 Jegyzőköny
végleges
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TISZALÖK VSE
6 2021.10.27 13:20 Jegyzőköny
végleges
IBRÁNY SE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KFT.
6 2021.10.27 13:20 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U17 Futsal Bajnokság Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
GYULAHÁZAI FUTSAL KFT
BAKTALÓRÁNTHÁZA VSE
3 2021.10.27 17:00 Jegyzőköny
végleges
ARNOLD SPORT
TISZAVASVÁRI FUTSAL CLUB
3 2021.10.27 17:30 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U20 Futsal Bajnokság Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
GYULAHÁZAI FUTSAL KFT
BAKTALÓRÁNTHÁZA VSE
3 2021.10.27 18:00 Jegyzőköny
végleges
TUZSÉR SE
ARNOLD SPORT
3 2021.10.27 18:30 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U15 Futsal Bajnokság Nyugat
mérkőzés ford. dátum