Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2022. 09. 23

MLSZ MLSZ Országos U19 Alap Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Várda Labdarúgó Akadémia
KTE LA.
5 2022.09.23 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Országos U13 Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
PAKSI FUTBALL CLUB KFT.
PMFC
4 2022.09.23 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ MLSZ Országos U12 Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
PAKSI FUTBALL CLUB KFT.
PMFC
4 2022.09.23 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány Regionális U-16 HNP Észak-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BVSC-ZUGLÓ
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
3 2022.09.23 19:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány Regionális U-16 HNP Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TISZAKÉCSKE VSE
MONORI SE
3 2022.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány Regionális U-16 HNP Észak-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FC AJKA
VFC USE
3 2022.09.23 16:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány Regionális U-16 HNP Dél-Nyugat csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
FOOTBALL CLUB NAGYKANIZSA
1 2022.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Férfi Futsal NB I.
mérkőzés ford. dátum státusz
DEAC
SG KECSKEMÉT FUTSAL
5 2022.09.23 18:30 Jegyzőköny
végleges
NYÍRBÁTORI SC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
5 2022.09.23 19:00 Jegyzőköny
végleges
ARAMIS SE
RUBEOLA FC
5 2022.09.23 19:35 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HIDEGKÚTI SC
UTE
5 2022.09.23 19:30 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U16 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
KISKŐRÖSI LC
JÁNOSHALMI FC
2 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U16 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
KISKUNMAJSA FC
KUNSZÁLLÁS SE
2 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U14 "A"
mérkőzés ford. dátum státusz
AKASZTÓI FOCISULI SE
SOLTVADKERTI TE VARIENS
1 2022.09.23 16:30 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U13 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
SÜKÖSDI SC
BÁCSALMÁSI PVSE
2 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun Leány U15
mérkőzés ford. dátum státusz
ARANY BÁCSKA
BUGAC KSE
2 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MLSZ Regionális U15 Délkelet "B"
mérkőzés ford. dátum státusz
SZILÁDY RFC
BÁCSALMÁSI PVSE
4 2022.09.23 16:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya Baranya Megyei II. osztály np ffi U-19 B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZABADSZENTKIRÁLY MGZRT SE
BFA SZIGETVÁR
7 2022.09.23 17:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya Baranya Megyei U-14 Alap csoport csp vegyes
mérkőzés ford. dátum státusz
HIMESHÁZA KSE
SOMBEREK SK
1 2022.09.23 16:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya MLSZ Regionális U17, Délnyugat, B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PVSK
NAGYATÁDI FC
4 2022.09.23 15:30 Jegyzőköny
végleges
Békés Megye II. "B" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GÁDOROS SE
BATTONYAI TK
6 2022.09.23 14:00 Jegyzőköny
végleges
Békés Megyei U-17 Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GYOMAENDRŐDI GYLE
BÉKÉSI FC
3 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Békés Megyei U-17 Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZABADKÍGYÓSI SZSC
TÓTKOMLÓSI TC
3 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
MEZŐHEGYESI SE
ELEKI USE
3 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei I. Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
BTE Felsőzsolca
Ózd-Sajóvölgye
7 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei U-14 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
MEGYASZÓ KSE
ENCS VSC
4 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
SÁTORALJAÚJHELYI TKSE
GESZTELYI FC SE
4 2022.09.23 17:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei U-14 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
EMŐDI ÁLTALÁNOS ISKOLA DSE
BÜKKÁBRÁNYI SC
4 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
MEZŐKERESZTES SE
SAJÓBÁBONY VSE
4 2022.09.23 16:30 Jegyzőköny
végleges
SAJÓSZÖGED KTK
PARASZNYA SE
4 2022.09.23 16:30 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei U-16 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
BŐCS KSC
TÁLLYA KSE
4 2022.09.23 16:30 Jegyzőköny
végleges
SÁTORALJAÚJHELYI TKSE
GESZTELYI FC SE
4 2022.09.23 17:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei U-13 "B" Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HIDASNÉMETI VSC
GÖNC VSE
1 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
ABAÚJSZÁNTÓI VSE
TÁLLYA KSE
1 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
ABAÚJSZÁNTÓI VSE
SÁROSPATAKI TC
1 2022.09.23 16:40 Jegyzőköny
végleges
TÁLLYA KSE
GÖNC VSE
1 2022.09.23 16:40 Jegyzőköny
végleges
TÁLLYA KSE
HIDASNÉMETI VSC
1 2022.09.23 17:20 Jegyzőköny
végleges
GÖNC VSE
SÁROSPATAKI TC
1 2022.09.23 17:20 Jegyzőköny
végleges
GÖNC VSE
ABAÚJSZÁNTÓI VSE
1 2022.09.23 18:00 Jegyzőköny
végleges
SÁROSPATAKI TC
HIDASNÉMETI VSC
1 2022.09.23 18:00 Jegyzőköny
végleges
SÁROSPATAKI TC
TÁLLYA KSE
1 2022.09.23 18:40 Jegyzőköny
végleges
HIDASNÉMETI VSC
ABAÚJSZÁNTÓI VSE
1 2022.09.23 18:40 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
TFSE
6 2022.09.23 19:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ II. osztály 1.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁROSGAZDA EMBER-ELŐNY
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
4 2022.09.23 19:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ II. osztály 2.csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PÉNZÜGYŐR SE II.
BUDAI FC
4 2022.09.23 18:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-13 HNP 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
PUEBLA FS TFC
1908 SZAC BUDAPEST
6 2022.09.23 16:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS I. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
MLTC
VECSÉS FC
4 2022.09.23 17:00 Jegyzőköny
végleges
DTC
BUDAFOKI LC
4 2022.09.23 19:00 Jegyzőköny
végleges
IKARUS BSE
HUNGARIAN TALENTS FC
4 2022.09.23 19:30 Jegyzőköny
végleges
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
B.O.SZ.
4 2022.09.23 19:45 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS II. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
BVSC-ZUGLÓ
RTK
2 2022.09.23 19:30 Jegyzőköny
végleges
POMÁZ ICO SE
BUDATÉTÉNY SE
2 2022.09.23 19:45 Jegyzőköny
végleges
MAC
XV. KERÜLETI ISSIMO SE
2 2022.09.23 20:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS III. OSZTÁLY 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
HIDEGKÚTI SC
FS ZRÍNYI SE
4 2022.09.23 19:00 Jegyzőköny
végleges
BP. ERDÉRT SE
HONVÉD SAS-HEGY SE
4 2022.09.23 19:00 Jegyzőköny
végleges
UNIONE FC
VIZAFOGÓ FC
4 2022.09.23 19:45 Jegyzőköny
végleges
BEAC
RÓNA SC
4 2022.09.23 20:00 Jegyzőköny
végleges
MAGYAR TELEKOM DSC
DUNA SK
4 2022.09.23 20:00 Jegyzőköny
végleges
GOLDBALL '94 FC
HERCULES-ABE
4 2022.09.23 20:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS III. OSZTÁLY 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
MERKAPT SE
BKM-KÖZTERÜLET SK
4 2022.09.23 17:00 Jegyzőköny
végleges
MALÉV SC
HONVÉD BKE
4 2022.09.23 18:30 Jegyzőköny
végleges
GAMMA LSE
MAXIMO HUNGARIA SE
4 2022.09.23 19:00 Jegyzőköny
végleges
DINI SE
MFC FAVORIT SE
4 2022.09.23 19:00 Jegyzőköny
végleges
NIMRÓD SE
KISPEST SE
4 2022.09.23 20:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS III. OSZTÁLY 3. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
BSSE
SZENIOR SE SZÁZHALOMBATTA
4 2022.09.23 19:30 Jegyzőköny
végleges
TBZS CSEPEL FC
CITY TAXI SE
4 2022.09.23 19:45 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád-Csanád Megyei II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
Makó FC II.
Csanytelek SC
6 2022.09.23 18:30 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád-Csanád Megyei U19 "A"
mérkőzés ford. dátum státusz
Szőreg RSE
Apátfalva SC
5 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád-Csanád Megyei U16 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
Csengele KSE
SÁNDORFALVI SKE
3 2022.09.23 17:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád-Csanád Megyei U14 "Fehér"
mérkőzés ford. dátum státusz
MÓRAHALOM VSE U14
Üllési ISE
2 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
ALGYŐ SK
Ásotthalmi TE
2 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
RÖSZKE SK
ZSOMBÓ SE
2 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád-Csanád Megyei Leány U18
mérkőzés ford. dátum státusz
MÓRAHALOM VSE U18
Mocorgó UFC
2 2022.09.23 17:00 Jegyzőköny
végleges
DAFC Szeged
Makó FC
2 2022.09.23 17:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád-Csanád Megyei Leány U15
mérkőzés ford. dátum státusz
KSE Balástya
SZEOL SC
4 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád MLSZ Regionális U14 Dél "A" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
BÉKÉSCSABA UFC
4 2022.09.23 17:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Kispályás torna
mérkőzés ford. dátum státusz
Katolikus Iskolák torna
A1
11 2022.09.23 08:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér U-15 Északi Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
VIDEOTON BARÁTI KÖR
BODAJK
4 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
PÁKOZD
MARTONVÁSÁR
4 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér U-15 Déli Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
RÁCALMÁS
LAJOSKOMÁROM
4 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
SÁRBOGÁRD
ERCSI KINIZSI
4 2022.09.23 17:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér U-13 Északi Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TÓVILL-KÁPOLNÁSNYÉK
HERCEGHALOM
2 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
VELENCE
BICSKE
2 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér U-13 Közép Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
POLGÁRDI
ABA SÁRVÍZ
2 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér U-13 Nyugati Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CSÓR TRUCK-TRAILER
BODAJK
2 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
BAKONYCSERNYE
MIE-DATATRANS
2 2022.09.23 16:30 Jegyzőköny
végleges
Fejér DLSZ Kiemelt alapszakasz ST Solar csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FAST FOX
JÓBARÁTOK
4 2022.09.23 20:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér DLSZ Kiemelt alapszakasz Campus csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
B.T. MIRAGE
GAMMA METAL KFT.
4 2022.09.23 19:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér DLSZ Alapszakasz Varázskép csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
EGY LÁDA SÖR
DR INK TEAM
2 2022.09.23 19:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei II. Kelet U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
ENESE SC
MEZŐÖRS-TÁP
4 2022.09.23 17:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron MLSZ Regionális U12 Északnyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
KOMÁROM VSE
GYŐRSZENTIVÁN SE
4 2022.09.23 17:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 A
mérkőzés ford. dátum státusz
RÁBAPATONAI BSE
GYŐRÚJBARÁT SE
2 2022.09.23 16:30 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U13 Győr A
mérkőzés ford. dátum státusz
MOSONSZENTMIKLÓSI SE
KIMLE KSE
3 2022.09.23 16:30 Jegyzőköny
végleges
KIMLE KSE
OKOS-FOCI MŰHELY
3 2022.09.23 17:20 Jegyzőköny
végleges
MOSONSZENTMIKLÓSI SE
OKOS-FOCI MŰHELY
3 2022.09.23 18:10 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U13 Győr-Móvár
mérkőzés ford. dátum státusz
GÖNYŰ SE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
3 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
PÉR LSE
BŐNY SE "B"
3 2022.09.23 16:30 Jegyzőköny
végleges
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
GYŐRI CÁPÁK
3 2022.09.23 16:50 Jegyzőköny
végleges
BŐNY SE "B"
PÉR LSE
3 2022.09.23 17:20 Jegyzőköny
végleges
GÖNYŰ SE
GYŐRI CÁPÁK
3 2022.09.23 17:40 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U13 Móvár
mérkőzés ford. dátum státusz
HALÁSZI SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
3 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
LIPÓT PÉKSÉG SE
3 2022.09.23 16:50 Jegyzőköny
végleges
HALÁSZI SE
LIPÓT PÉKSÉG SE
3 2022.09.23 17:40 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U13 Rábaköz
mérkőzés ford. dátum státusz
VITNYÉD SE
Rajczi Beton FERTŐSZENTMIKLÓS
3 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
GÓLIÁT SE SARRÓD
SZANY SE
3 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Rajczi Beton FERTŐSZENTMIKLÓS
KÓNY SE
3 2022.09.23 16:50 Jegyzőköny
végleges
SZANY SE
EGYED SE
3 2022.09.23 16:50 Jegyzőköny
végleges
VITNYÉD SE
KÓNY SE
3 2022.09.23 17:40 Jegyzőköny
végleges
GÓLIÁT SE SARRÓD
EGYED SE
3 2022.09.23 17:40 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U13 Sopron
mérkőzés ford. dátum státusz
HARKAI ALPOKALJA SE
SFAC 1900 SE
3 2022.09.23 17:00 Jegyzőköny
végleges
SFAC 1900 SE
HARKAI ALPOKALJA SE
3 2022.09.23 17:50 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Futsal U13
mérkőzés ford. dátum státusz
CREDOBUS Mosonmagyaróvár
ABDA SPORT CLUB VVFK BAU
7 2022.09.23 17:30 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar Megyei U-14 B.cs
mérkőzés ford. dátum státusz
HAJDÚSZOVÁTI SE
NSC Nagyhegyesi SE
4 2022.09.23 14:30 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar MLSZ Regionális U-16 Keleti-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SBTC KFT.
TARPA SC
4 2022.09.23 13:00 Jegyzőköny
végleges
JÁSZBERÉNYI FC
FC HATVAN
4 2022.09.23 18:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar MLSZ Regionális U-13 Északkeleti-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CSENGER FC
MÁTÉSZALKAI MTK
3 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
NYÍRADONY VVTK
BERETTYÓÚJFALUI SE
3 2022.09.23 16:30 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar MLSZ Regionális U-12 Északkeleti-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CSENGER FC
MÁTÉSZALKAI MTK
3 2022.09.23 14:00 Jegyzőköny
végleges
NYÍRADONY VVTK
BERETTYÓÚJFALUI SE
3 2022.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
Heves Megyei U16 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
Andornaktálya SE.
Tiszai SC
1 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom M.I.O. fiú U-14 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
TATABÁNYAI VASAS
CSOLNOKI SZSE
4 2022.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
GYERMELY
OROSZLÁNY SZE
4 2022.09.23 16:30 Jegyzőköny
végleges
Nógrád U16 korosztályú bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
BÁTONYTERENYEI TC
KARANCSLAPUJTŐ KSE
2 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
MTSE-IPOLYTARNÓC
ÉRSEKVADKERTI SE
2 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U17-es bajnokság, A-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Aszód FC Utánpótlásért
Szadai SE
3 2022.09.23 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U17-es bajnokság, C-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Pomázi Focisuli SE
Perbál SC
3 2022.09.23 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U15-ös bajnokság, E-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Felsőpakonyi KSE
MKFC-Szigetszentmiklós
3 2022.09.23 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U13-as bajnokság, alap, E-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Szigetgyöngye SE
Leányfalui SE
2 2022.09.23 17:00 Jegyzőköny
végleges
Visegrádi SE
Dunabogdányi SE
3 2022.09.23 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest Öregfiú-bajnokság, Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Szendehely FC
Vác-Deákvár SE
10 2022.09.23 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest Leány U17-es ¾ pályás bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
Törökbálint
Jászfényszaru VSE
1 2022.09.23 17:30 Jegyzőköny
végleges
Somogy Megyei 3/4 pályás U-14 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
LENGYELTÓTI VSE
DÉL-BALATON FC
3 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
KÉTHELYI SE
MARCALI VFC
3 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
ZAMÁRDI `PETŐFI` SE
3 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
BALATONKERESZTÚR SK
BALATONFÖLDVÁRI SE
3 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy Megyei 3/4 pályás U-14 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
TOPONÁR SE
KADARKÚT KSK
3 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
CSURGÓI TK
AC NAGYBAJOM
3 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
SEGESDI SE
KAPOSFŐI KISKE
3 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
SOMOGYSÁRDI SE
K. LOBOGÓ FFC
3 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U14 Bajnokság Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
DÖGE LSE
GYULAHÁZA KSE
3 2022.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
MÁNDOK VSE
RAMOCSAHÁZA SE
3 2022.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
PAP SE
NYÍRKARÁSZI KSE
3 2022.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
ZÁHONY VSE
-
PETNEHÁZA SE
3 2022.09.23 15:00 Lezáratlan
mérkőzés
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U14 Bajnokság Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
JÁNKMAJTIS KSE
VAJAI SE
3 2022.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
FEHÉRGYARMATI DFSZSE
KOCSORD SE
3 2022.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
MILOTA SE
NYÍRMEGGYES SK
3 2022.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYDOBOSI LSE
SONKÁD SE
3 2022.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
CSENGERSIMÁÉRT KHE
PUSKÁS PARTNER NAGYECSED
3 2022.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U14 Bajnokság Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
FILO SE
BAKTALÓRÁNTHÁZA VSE
3 2022.09.23 14:00 Jegyzőköny
végleges
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
LEVELEK SE
3 2022.09.23 14:30 Jegyzőköny
végleges
TISZAVASVÁRI SE
ARANY SÁRKÁNY FOCISULI
3 2022.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYKÁLLÓI VSE
TISZAVASVÁRI SK
3 2022.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
IBRÁNY SE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
3 2022.09.23 15:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg MLSZ Regionális U15 Kelet A-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
GFSE NYÍRPAZONY
4 2022.09.23 17:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U13 Bajnokság Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
BIRI SE
BALKÁNYI SE
1 2022.09.23 15:30 Jegyzőköny
végleges
BÖKÖNY SE
ÚJFEHÉRTÓ SE
1 2022.09.23 15:30 Jegyzőköny
végleges
BIRI SE
ÚJFEHÉRTÓI SK
1 2022.09.23 16:10 Jegyzőköny
végleges
BALKÁNYI SE
BÖKÖNY SE
1 2022.09.23 16:10 Jegyzőköny
végleges
ÚJFEHÉRTÓ SE
ÚJFEHÉRTÓI SK
1 2022.09.23 16:50 Jegyzőköny
végleges
BIRI SE
BÖKÖNY SE
1 2022.09.23 16:50 Jegyzőköny
végleges
BALKÁNYI SE
ÚJFEHÉRTÓ SE
1 2022.09.23 17:30 Jegyzőköny
végleges
BÖKÖNY SE
ÚJFEHÉRTÓI SK
1 2022.09.23 17:30 Jegyzőköny
végleges
BIRI SE
ÚJFEHÉRTÓ SE
1 2022.09.23 18:10 Jegyzőköny
végleges
BALKÁNYI SE
ÚJFEHÉRTÓI SK
1 2022.09.23 18:10 Jegyzőköny
végleges
Tolna AutóCity Megyei U-16
mérkőzés ford. dátum státusz
KAKASD SE
BÖLCSKEI SE
3 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Tolna Megyei U-13
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁLFAI SE
MAJOSI SE
3 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
BÖLCSKEI SE
NAGYMÁNYOKI SE
3 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
ASE PAKS
KAKASD SE
3 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
BÁTASZÉK SE
DOMBÓVÁRI FE
3 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
TEVELI MEDOSZ SE
KSE ZOMBA
3 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-13 " Szentgotthárdi" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CSÁKÁNYDOROSZLÓI KSE.
KÉK SÜNIK ULC.
1 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
SZENTGOTTHÁRD VSE.
NÁDASD KSE
1 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
KÉK SÜNIK ULC.
SZENTGOTTHÁRD VSE.
2 2022.09.23 16:40 Jegyzőköny
végleges
NÁDASD KSE
CSÁKÁNYDOROSZLÓI KSE.
2 2022.09.23 16:40 Jegyzőköny
végleges
SZENTGOTTHÁRD VSE.
CSÁKÁNYDOROSZLÓI KSE.
3 2022.09.23 17:20 Jegyzőköny
végleges
KÉK SÜNIK ULC.
NÁDASD KSE
3 2022.09.23 17:20 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-16 'Északi' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CVSE-Vulkánfürdő
Rábapatyi KSK
3 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
JÁNOSHÁZA VSE
Söpte SE-Gencsapáti KSE
3 2022.09.23 16:30 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-16 Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KÖRMENDI FOOTBALL CLUB
Tápláni KSK -Nádasd KSE
3 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Rum KSC
Vép VSE
3 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
VASI FOCI AKADÉMIA SE
Szarvaskend-Egyházasrádóci SE.
3 2022.09.23 16:00 Jegyzőköny
végleges
Vas MLSZ Regionális U-19 Nyugat 'A' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Balatonalmádi SE
Balatonfüredi USC
4 2022.09.23 18:00 Jegyzőköny
végleges
Vas MLSZ Regionális U-19 Nyugat 'B' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Lurkó UFC
Király SE
4 2022.09.23 18:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém GUSTO 13 Bistro&Delicate U14 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁRPALOTAI BSK
ŐSI PSK
3 2022.09.23 17:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém MLSZ Regionális U12 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁPAI ELC
SÁRVÁR FC
3 2022.09.23 17:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém ADA BAU KFT Kispályás 35+
mérkőzés ford. dátum státusz
3. FÉLIDŐ
PD TRUCK
2 2022.09.23 18:00 Jegyzőköny
végleges
ANDA FESTÉKHÁZ 35
MIN-TECH
2 2022.09.23 18:00 Jegyzőköny
végleges
HORVÁTH KERT
HASZKOVÓ SENIOR
2 2022.09.23 19:00 Jegyzőköny
végleges
MOLNÁRHŰTŐ & KLÍMATECHNIKA
GÉP-COOP
2 2022.09.23 19:00 Jegyzőköny
végleges
SKORPIÓ OLD BOYS
FÚJTATÓK SENIOR
2 2022.09.23 20:00 Jegyzőköny
végleges
SZTK
ATOM ANTAL 35
2 2022.09.23 20:00 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei U16 Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ZALALÖVŐI TK
POLICE-OLA LSK
2 2022.09.23 17:00 Jegyzőköny
végleges
Zala MLSZ Regionális U-14 Nyugat A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SÁRVÁR FC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
4 2022.09.23 16:30 Jegyzőköny
végleges
Zala Nagykanizsai Kispálya Senior 37
mérkőzés ford. dátum státusz
2. FC ALMALÉ
TIP TOP sr.
2 2022.09.23 18:00 Jegyzőköny
végleges
IGAZSÁGÜGY
FC KAU
2 2022.09.23 18:45 Jegyzőköny
végleges
KUSTÁN ÉS TÁRSAI
KANIZSA ENERGETIKA
2 2022.09.23 18:45 Jegyzőköny
végleges
PUNCS-ZNET TELEKOM
HIDROFILT
2 2022.09.23 19:30 Jegyzőköny
végleges
MUVILL-AQUA FOUR
ISTIVÁN AUTÓ
2 2022.09.23 19:30 Jegyzőköny
végleges
MUVILL-AQUA FOUR
-
KANIZSA ENERGETIKA
4 2022.09.23 19:30 Lezáratlan
mérkőzés
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->