Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2022. 09. 27

Bács-Kiskun U14 "D"
mérkőzés ford. dátum státusz
BÁCSALMÁSI PVSE
LUA BAJA
3 2022.09.27 15:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U13 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
KISKUNHALASI FC
HARTAI SE
1 2022.09.27 16:00 Jegyzőköny
végleges
SOLTVADKERTI TE
KECEL FC
9 2022.09.27 17:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Baranya Megyei I. osztály np ffi U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
PELLÉRD SE
VILLÁNY TC
1 2022.09.27 17:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya MLSZ Regionális U17, Délnyugat, A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
IVÁNCSA KSE
ÚJBUDA FC
4 2022.09.27 18:00 Jegyzőköny
végleges
Békés Megyei U-16 Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GÁDOROS SE
TÓTKOMLÓSI TC
3 2022.09.27 17:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei U-14 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
TÁLLYA KSE
MISKOLC NÉPKERT VOLÁN SE
12 2022.09.27 16:00 Jegyzőköny
végleges
BSK-ALSÓZSOLCA
SÁROSPATAKI TC
4 2022.09.27 16:15 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei U-16 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
TOKAJI FC
BSK-ALSÓZSOLCA
5 2022.09.27 16:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei U-16 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
SAJÓSZÖGED KTK
PARASZNYA SE
4 2022.09.27 15:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ Regionális U-14 Észak-Nyugat "A" Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MÉSZÖLY FOCISULI SE
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
3 2022.09.27 18:15 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-14 HNP 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
CsHC 94 SE
PUEBLA FS TFC
1 2022.09.27 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest ÖREGFIÚK I. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
MTK BUDAPEST
HONVÉD BKE
5 2022.09.27 20:00 Jegyzőköny
végleges
DUNAHARASZTI MTK
RTK
5 2022.09.27 20:15 Jegyzőköny
végleges
Budapest ÖREGFIÚK II. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
PESTSZENTIMREI SK
HALÁSZTELKI FC
5 2022.09.27 19:30 Jegyzőköny
végleges
ERZSÉBET SK
MONOR SE
5 2022.09.27 20:00 Jegyzőköny
végleges
BAK
KELEN SC
5 2022.09.27 20:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest ÖREGFIÚK III. OSZTÁLY 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
MAXIMO HUNGARIA SE
FLOTTA 2001 SE
5 2022.09.27 20:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest ÖREGFIÚK III. OSZTÁLY 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
PALOTA SE
INTER 04
5 2022.09.27 19:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest ÖREGFIÚK III. OSZTÁLY 3. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
BEAC
VIZAFOGÓ FC
3 2022.09.27 18:50 Jegyzőköny
végleges
II. KERÜLET UFC
ÉRDI VSE
3 2022.09.27 19:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest VETERÁN I. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
RTK
METON-FC DABAS SE
5 2022.09.27 17:00 Jegyzőköny
végleges
BUDATÉTÉNY SE
BVSC-ZUGLÓ
5 2022.09.27 19:00 Jegyzőköny
végleges
FERENCVÁROSI TC
BEAC
5 2022.09.27 19:30 Jegyzőköny
végleges
IKARUS BSE
MAGYAR TELEKOM DSC
5 2022.09.27 19:30 Jegyzőköny
végleges
BUDAÖRSI SC
GÖDÖLLŐI SK
5 2022.09.27 20:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest VETERÁN II. OSZTÁLY 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
HALÁSZTELKI FC
1908 SZAC BUDAPEST
5 2022.09.27 18:00 Jegyzőköny
végleges
DINI SE
GAMMA LSE
5 2022.09.27 18:30 Jegyzőköny
végleges
MALÉV SC
MERKAPT SE
5 2022.09.27 19:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest VETERÁN II. OSZTÁLY 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
SZADA-GÖDÖLLŐ
MFC FAVORIT SE
5 2022.09.27 19:30 Jegyzőköny
végleges
KELEN SC
CSMTE-SKÁLA
5 2022.09.27 19:45 Jegyzőköny
végleges
RÓNA SC
BP. ERDÉRT SE
5 2022.09.27 20:00 Jegyzőköny
végleges
MTK BUDAPEST
KISPEST SE
5 2022.09.27 20:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest Futsal NB III., Budapesti Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CSEPEL FC SE
LUDOVIKA SE
1 2022.09.27 18:00 Jegyzőköny
végleges
ÚJPEST FC
CSAK A CSEL SE
1 2022.09.27 20:20 Jegyzőköny
végleges
Csomádi KSK
AIRNERGY FC
1 2022.09.27 20:45 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád-Csanád Megyei U14 "Piros"
mérkőzés ford. dátum státusz
Apátfalva SC
SZŐREGI RSE B
2 2022.09.27 16:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád III.A. SZ-PLAST Liga
mérkőzés ford. dátum státusz
SZ-PLAST Ablak
Nabukodonozor II.
4 2022.09.27 18:00 Jegyzőköny
végleges
Párttitkár FC
Trash Talk Corporation
4 2022.09.27 19:00 Jegyzőköny
végleges
B-oldal II.
Suncity all stars
4 2022.09.27 19:00 Jegyzőköny
végleges
Szentimentál SE
-
SZABADNAPOS
4 2022.09.27 20:00 Lezáratlan
mérkőzés
MÓRAVÁROSI KINIZSI HSE
Pindúrpandúrok
4 2022.09.27 20:00 Jegyzőköny
végleges
Előre Favorit FC
FRÖCCSTERASZ SE
4 2022.09.27 21:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád III.B. Poliséf Liga
mérkőzés ford. dátum státusz
Solvo&Outliers
ISUS FC
4 2022.09.27 18:00 Jegyzőköny
végleges
OLD BOYS
Alcoholic Bilbao II.
4 2022.09.27 19:00 Jegyzőköny
végleges
Papírforma FC
Icu's Finest
4 2022.09.27 20:00 Jegyzőköny
végleges
Have a Nice Team
Justice League
4 2022.09.27 20:00 Jegyzőköny
végleges
Platán SE II.
Legutolshow
4 2022.09.27 21:00 Jegyzőköny
végleges
TOKA JUNIORS
Labdaintolerancia
4 2022.09.27 21:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér VISZLÓ TRANS Megyei I. osztály U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
VELENCE SE
TÓVILL-KÁPOLNÁSNYÉK
7 2022.09.27 16:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér U-13 Közép Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
IKARUS-MAROSHEGY
ENYING
2 2022.09.27 16:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér DLSZ Corso Old Boys osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
MEZŐ
SPORIK
5 2022.09.27 18:00 Jegyzőköny
végleges
AFRICAS OLD BOYS
HUNGÁRIA OLD BOYS
5 2022.09.27 20:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér DLSZ Alapszakasz Diablo csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HANGOVER
RAKÉTA FC
7 2022.09.27 19:00 Jegyzőköny
végleges
FM SOLAR VILL.
SZÖGLET FC
7 2022.09.27 20:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U16 Sopron
mérkőzés ford. dátum státusz
LÖVŐ SE
VITNYÉD SE
4 2022.09.27 17:00 Jegyzőköny
végleges
Heves Megyei Öregfiúk Bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
Mátrai SE
TARNAMENTE SSZE
3 2022.09.27 16:30 Jegyzőköny
végleges
Heves Férfi Futsal NB III., Heves megyei csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Puebla TFC
KINCSEM Futsal
1 2022.09.27 20:30 Jegyzőköny
végleges
Heves Megyei U13 "F"
mérkőzés ford. dátum státusz
TSC-Átány
TISZAI SC
2 2022.09.27 14:30 Jegyzőköny
végleges
TISZAI SC
TSC-Tiszanána
2 2022.09.27 15:15 Jegyzőköny
végleges
TSC-Átány
TSC-Tiszanána
2 2022.09.27 16:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom M.I.O. fiú U-14 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
OROSZLÁNY SZE
DG Tát SE
5 2022.09.27 16:30 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom U-13 Fiú "D" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CSÉMI SE
FORTUNA SE
3 2022.09.27 16:30 Jegyzőköny
végleges
KOPPÁNYMONOSTORI SE
MOCSA KSE
3 2022.09.27 17:30 Jegyzőköny
végleges
FORTUNA SE
CSÉMI SE
3 2022.09.27 18:30 Jegyzőköny
végleges
MOCSA KSE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
3 2022.09.27 18:30 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom U-13 FIÚ "E" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PILISCSÉVI SE
FC ESZTERGOM
2 2022.09.27 16:30 Jegyzőköny
végleges
DOROGI FC II.
LÁBATLANI ESE
2 2022.09.27 16:30 Jegyzőköny
végleges
ZSÁMBÉKI SK
DG Tát SE
2 2022.09.27 17:30 Jegyzőköny
végleges
FC ESZTERGOM
PILISCSÉVI SE
2 2022.09.27 17:30 Jegyzőköny
végleges
LÁBATLANI ESE
DOROGI FC II.
2 2022.09.27 18:30 Jegyzőköny
végleges
DG Tát SE
ZSÁMBÉKI SK
2 2022.09.27 18:30 Jegyzőköny
végleges
Pest U16-os bajnokság, A-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Pest U15-ös bajnokság, F-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Perbál SC
Bolha FTSE-Tárnok
3 2022.09.27 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U13-as bajnokság, kiemelt, E-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Gödöllői SK Kft. I.
Gödöllői SK Kft. II.
3 2022.09.27 18:00 Jegyzőköny
végleges
Pest Öregfiú-bajnokság, Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Penci SE
Vác VLSE
6 2022.09.27 Jegyzőköny
végleges
Váchartyán KSE-Vácrátót
Vác-Deákvár SE
6 2022.09.27 16:30 Jegyzőköny
végleges
Pest Öregfiú-bajnokság, Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Solymári SC
VS Dunakeszi
6 2022.09.27 17:30 Jegyzőköny
végleges
PILE SC
Kistarcsai VSC
6 2022.09.27 18:30 Jegyzőköny
végleges
Pest Leány U17-es ¾ pályás bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
Gödöllői SK
Törökbálint
2 2022.09.27 15:00 Jegyzőköny
végleges
Pest Férfi Futsal NB III., Pest megyei csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Asterix SC-Érd II.
AC Villám
1 2022.09.27 21:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy MLSZ REGIONÁLIS U-12 DÉL-NYUGATI CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEKSZÁRDI UFC
BONYHÁD VLC
4 2022.09.27 17:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy Megyei 1/2 pályás U13 C csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Somogysárd SE.
Kiskorpádi SE
1 2022.09.27 15:00 Jegyzőköny
végleges
Kaposmérő SE
AC Nagybajom
1 2022.09.27 15:00 Jegyzőköny
végleges
Kadarkút VSK
CSURGÓI TK B
1 2022.09.27 15:40 Jegyzőköny
végleges
CSURGÓI TK B
Kaposmérő SE
1 2022.09.27 15:40 Jegyzőköny
végleges
AC Nagybajom
Somogysárd SE.
1 2022.09.27 16:20 Jegyzőköny
végleges
Kiskorpádi SE
Kadarkút VSK
1 2022.09.27 16:20 Jegyzőköny
végleges
Somogysárd SE.
CSURGÓI TK B
1 2022.09.27 17:00 Jegyzőköny
végleges
Kaposmérő SE
Kadarkút VSK
1 2022.09.27 17:00 Jegyzőköny
végleges
Kiskorpádi SE
AC Nagybajom
1 2022.09.27 17:40 Jegyzőköny
végleges
Somogy Megyei 1/2 pályás U13 E csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CSURGÓI TK
BERZENCE SE
1 2022.09.27 14:00 Jegyzőköny
végleges
BERZENCE SE
LAkücsa KSE U13
1 2022.09.27 14:40 Jegyzőköny
végleges
CSURGÓI TK
csokonyavisonta kse
1 2022.09.27 15:20 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei U13 Bajnokság Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
JÁNKMAJTIS KSE
CSENGER PETŐFI DSZ.SE
3 2022.09.27 15:00 Jegyzőköny
végleges
Fehérgyarmati DFSZSE
TISZTABEREK SE
4 2022.09.27 15:00 Jegyzőköny
végleges
VÁMOSOROSZI KSE
NÁBRÁD SE
4 2022.09.27 15:00 Jegyzőköny
végleges
CSENGERSIMÁÉRT KHE
CSENGER PETŐFI DSZ.SE
3 2022.09.27 15:40 Jegyzőköny
végleges
Fehérgyarmati DFSZSE
VÁMOSOROSZI KSE
4 2022.09.27 15:40 Jegyzőköny
végleges
TISZTABEREK SE
NÁBRÁD SE
4 2022.09.27 15:40 Jegyzőköny
végleges
JÁNKMAJTIS KSE
CSENGERSIMÁÉRT KHE
3 2022.09.27 16:20 Jegyzőköny
végleges
Fehérgyarmati DFSZSE
NÁBRÁD SE
4 2022.09.27 16:20 Jegyzőköny
végleges
TISZTABEREK SE
VÁMOSOROSZI KSE
4 2022.09.27 16:20 Jegyzőköny
végleges
Tolna Megyei U13 Korosztályú Futsal Bajnokság B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BONYHÁD VLC
MAJOSI SE
6 2022.09.27 17:00 Jegyzőköny
végleges
Tolna Megyei U15 Korosztályú Futsal Bajnokság B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TEVELI MEDOSZ SE
BONYHÁD VLC
2 2022.09.27 16:30 Jegyzőköny
végleges
Tolna Megyei U20 Korosztályú Futsal Bajnokság B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BONYHÁD-BÖRZSÖNY SE
NAGYMÁNYOKI SE
2 2022.09.27 20:00 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-14 Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KŐSZEGI LÓRÁNT FC
Büki TK
3 2022.09.27 16:30 Jegyzőköny
végleges
Rum KSC
CVSE-Vulkánfürdő
3 2022.09.27 16:30 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-14 Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Kiswire Szentgotthárdi VSE
CSÁKÁNYDOROSZLÓ KSE
3 2022.09.27 16:30 Jegyzőköny
végleges
Körmendi FC-Vasi Sekolo Kft.
Nádasd KSE-Táplán SE
3 2022.09.27 16:30 Jegyzőköny
végleges
EGYHÁZASRÁDÓC-SZARVASKEND SE
VASVÁR VSE
3 2022.09.27 16:30 Jegyzőköny
végleges
ILLÉS SPORT ALAPÍTVÁNY
Vép VSE
3 2022.09.27 16:30 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-16 'Északi' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
RÉPCELAKI SE
Büki TK
1 2022.09.27 16:30 Jegyzőköny
végleges
Vas MLSZ Regionális U-17 Nyugat 'B' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Mosonmagyaróvári ITE
Üstökös FC Győr
4 2022.09.27 17:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém GUSTO 13 Bistro&Delicate U13 3. csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HERENDI PSK
START SE
2 2022.09.27 16:00 Jegyzőköny
végleges
GYULAFIRÁTÓT SE
SZENTANTALFA NVSE
2 2022.09.27 16:00 Jegyzőköny
végleges
START SE
SZENTANTALFA NVSE
2 2022.09.27 16:40 Jegyzőköny
végleges
HERENDI PSK
GYULAFIRÁTÓT SE
2 2022.09.27 16:40 Jegyzőköny
végleges
SZENTANTALFA NVSE
HERENDI PSK
2 2022.09.27 17:20 Jegyzőköny
végleges
GYULAFIRÁTÓT SE
START SE
2 2022.09.27 17:20 Jegyzőköny
végleges
Veszprém GUSTO 13 Bistro&Delicate U13 4. csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PÉTI MTE
ŐSI PSE
2 2022.09.27 16:00 Jegyzőköny
végleges
PV ŐSKÜ FC
VÁRPALOTAI BSK
2 2022.09.27 16:00 Jegyzőköny
végleges
ŐSI PSE
VÁRPALOTAI BSK
2 2022.09.27 16:40 Jegyzőköny
végleges
PÉTI MTE
PV ŐSKÜ FC
2 2022.09.27 16:40 Jegyzőköny
végleges
VÁRPALOTAI BSK
PÉTI MTE
2 2022.09.27 17:20 Jegyzőköny
végleges
PV ŐSKÜ FC
ŐSI PSE
2 2022.09.27 17:20 Jegyzőköny
végleges
Veszprém GUSTO 13 Bistro&Delicate U13 6. csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KLÍMA-PARK MAGYARPOLÁNY SE
SÜMEG VSE
2 2022.09.27 16:00 Jegyzőköny
végleges
SÜMEG VSE
DEVECSER SE
2 2022.09.27 16:45 Jegyzőköny
végleges
DEVECSER SE
KLÍMA-PARK MAGYARPOLÁNY SE
2 2022.09.27 17:30 Jegyzőköny
végleges
Veszprém GUSTO 13 Bistro&Delicate U13 8. csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FŰZFŐI AK
ALSÓÖRS SE
2 2022.09.27 16:00 Jegyzőköny
végleges
BALATONALMÁDI SE
TIHANYI FC
2 2022.09.27 16:00 Jegyzőköny
végleges
ALSÓÖRS SE
TIHANYI FC
2 2022.09.27 16:40 Jegyzőköny
végleges
FŰZFŐI AK
BALATONALMÁDI SE
2 2022.09.27 16:40 Jegyzőköny
végleges
TIHANYI FC
FŰZFŐI AK
2 2022.09.27 17:20 Jegyzőköny
végleges
BALATONALMÁDI SE
ALSÓÖRS SE
2 2022.09.27 17:20 Jegyzőköny
végleges
Veszprém ADA BAU KFT Kispályás Alap "A" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GAME OVER
MÁSIK CSAPAT
3 2022.09.27 19:00 Jegyzőköny
végleges
V-BOYS
VESZTARG-SZALAI FUVAR
3 2022.09.27 19:00 Jegyzőköny
végleges
RÁCS FC
BÁDOG MÁGUS
3 2022.09.27 20:00 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei U16 Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
LETENYE SE
HORVÁTH-MÉH KISKANIZSAI SÁSKÁK
2 2022.09.27 17:00 Jegyzőköny
végleges
Zala MLSZ Regionális U-15 Nyugat B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HÉVÍZ SK
FC AJKA
4 2022.09.27 17:00 Jegyzőköny
végleges
Zala Nagykanizsai Kispálya I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
FC CHEMOTOX
NILFISK
3 2022.09.27 18:00 Jegyzőköny
végleges
SZEMERE-OLAJBÁNYÁSZ
A-TEAM
3 2022.09.27 18:45 Jegyzőköny
végleges
FC KAU-PRIZMA
PRIMOPACK
3 2022.09.27 19:30 Jegyzőköny
végleges
METAXA KANIZSA
KRIPTON SE
3 2022.09.27 20:15 Jegyzőköny
végleges
Zala Nagykanizsai Kispálya II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
KISPÁLYA FC
CALCIO JOVIS
3 2022.09.27 18:00 Jegyzőköny
végleges
KAMU-PALIN FC
PANNON EGYETEM
3 2022.09.27 18:45 Jegyzőköny
végleges
SPANNER FK 6 ARASZ
SEMMIESETRE SE
3 2022.09.27 19:30 Jegyzőköny
végleges
FALKEN
BLACK JACK-ARZENÁL SPORT
3 2022.09.27 20:15 Jegyzőköny
végleges
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->