Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2019. 03. 20

MLSZ U-17 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
ETO FC GYŐR
FERENCVÁROSI TC
19 2019.03.20 12:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-16 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
PUSKÁS AKADÉMIA FC
MTK BUDAPEST
19 2019.03.20 15:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-19 II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
MOL VIDI FC
GYIRMÓT SE GYŐR
20 2019.03.20 13:00 Jegyzőköny
végleges
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
18 2019.03.20 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-15 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
ETO FC GYŐR
16 2019.03.20 10:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-14 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
ETO FC GYŐR
16 2019.03.20 12:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-13 I. osztály Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
SALGÓTARJÁNI BTC
DVSC-DLA
14 2019.03.20 14:30 Jegyzőköny
részleges
EGER LABDARÚGÓ SE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
11 2019.03.20 16:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-12 I. osztály Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
SALGÓTARJÁNI BTC
DVSC-DLA
14 2019.03.20 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-12 I. osztály Közép-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
BUDAPEST HONVÉD-MFA
MÉSZÖLY FOCISULI SE
16 2019.03.20 18:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-13 I. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
REAC SPORTISKOLA SE
14 2019.03.20 18:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ U-12 I. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
KELEN SC
UTE
14 2019.03.20 15:00 Jegyzőköny
részleges
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
REAC SPORTISKOLA SE
14 2019.03.20 16:30 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Leány U-19 Kiemelt csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
DLA-DEAC
MOL VIDI FC
14 2019.03.20 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-19 Észak-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FC AJKA
SC SOPRON
11 2019.03.20 16:30 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Leány U-16 HNP Közép csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁC VLSE
ASTRA-ALEF HFC
8 2019.03.20 17:00 Jegyzőköny
részleges
BUDAPEST HONVÉD
1. FC FEMINA
9 2019.03.20 17:00 Jegyzőköny
részleges
MLSZ Leány U-16 HNP Észak-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ÉRDI VSE
CSÁKVÁRI TK
8 2019.03.20 14:00 Jegyzőköny
végleges
Békés U-14 Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KÖRÖSTARCSA KSK
BERÉNYI GYERMEK FC
5 2019.03.20 16:00 Jegyzőköny
végleges
SZEGHALMI FC
GYOMAENDRŐD GYLE
5 2019.03.20 17:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
CSEP-GÓL FC SE
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
20 2019.03.20 15:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IV. osztály 4.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
PESTÚJHELYI FC
ERZSÉBET S.K.
15 2019.03.20 20:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest MLSZ SERDÜLŐ U-15 II. OSZT. KÖZ. B.
mérkőzés ford. dátum státusz
BKV ELŐRE SC
PÉNZÜGYŐR SE
19 2019.03.20 17:30 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-19 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
FERIHEGY LA VECSÉS
MLTC
15 2019.03.20 18:30 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-17
mérkőzés ford. dátum státusz
FERIHEGY LA VECSÉS
GOLDBALL `94. FC
16 2019.03.20 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-16
mérkőzés ford. dátum státusz
CSEPEL UP SE
ÚJPESTI HALADÁS
16 2019.03.20 14:00 Jegyzőköny
végleges
GERRZO KFT
CSEP-GÓL FC
16 2019.03.20 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-15
mérkőzés ford. dátum státusz
KASTÉLYDOMBI SE
FC BUDAPEST
19 2019.03.20 15:30 Jegyzőköny
végleges
ASI-DINAMO STAR
GOLDBALL `94. FC
17 2019.03.20 17:30 Jegyzőköny
részleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U14 2. CSOP.
mérkőzés ford. dátum státusz
RÁKOSMENTI KSK
JÖVŐ SE
14 2019.03.20 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U14 3. CSOP.
mérkőzés ford. dátum státusz
ASI-DINAMO STAR
CsHC 94 SE
14 2019.03.20 16:30 Jegyzőköny
részleges
PASARÉT FC
KISE
14 2019.03.20 17:30 Jegyzőköny
részleges
Budapest VETERÁN II. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
BEAC
PESTSZENTIMREI SK
13 2019.03.20 19:00 Jegyzőköny
részleges
Budapest BUDAPESTI REGIONÁLIS FELNŐTT FUTSAL 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
HIDEGKÚTI SC
MÁLTAI SE
14 2019.03.20 20:30 Jegyzőköny
részleges
Budapest BUDAPESTI REGIONÁLIS FELNŐTT FUTSAL 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
EMERICUS KSE
LA ESCUELA FUTSAL CLUB
14 2019.03.20 20:30 Jegyzőköny
részleges
RUBEOLA FC II.
CSŐ-MONTAGE BFC
14 2019.03.20 20:45 Jegyzőköny
részleges
ASTERIX SC
ISSIMO SE
14 2019.03.20 20:50 Jegyzőköny
részleges
Csongrád MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MAROS-MENTI UFC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
16 2019.03.20 17:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád MLSZ U19 III. osztály Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MAROS-MENTI UFC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
16 2019.03.20 15:00 Jegyzőköny
részleges
Csongrád SALLER LIGA I. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
Újváros-Babszem.hu
ECONYOMIK
14 2019.03.20 19:00 Jegyzőköny
részleges
LELKES AMATŐRÖK
GUMISZIGET
14 2019.03.20 19:00 Jegyzőköny
részleges
HQ TEAM
GOOOL PARÁDÉ
14 2019.03.20 20:00 Jegyzőköny
részleges
FOCÉ
JATE KLUB
14 2019.03.20 20:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér MLSZ U-17 III. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNAHARASZTI MTK
IKARUS-MAROSHEGY
17 2019.03.20 18:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér ALBA LIGA III/a. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
BLEKK #4
ZULU
18 2019.03.20 20:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér ALBA LIGA III/b. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
PIZZAFALÓ PIZZÉRIA
MANCZ FC
16 2019.03.20 20:00 Jegyzőköny
részleges
SIBERIA FC VÁRKÖRÚT
IURIDICA FC
16 2019.03.20 21:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér ALBA LIGA III/c. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
J-19 SÖRÖZŐ
LÁNGOS FC
16 2019.03.20 21:00 Jegyzőköny
részleges
Fejér ALBA LIGA Női Bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
IKARUS-MAROSHEGY
KALAFA SE
17 2019.03.20 19:00 Jegyzőköny
részleges
CSÁKVÁR TK
POLGÁRDI VSE
17 2019.03.20 20:00 Jegyzőköny
részleges
Győr-Moson-Sopron Keglovich László Megyei Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
HIMOD SE
MÁRIAKÁLNOK SE
5 2019.03.20 16:00 Jegyzőköny
végleges
BŐSÁRKÁNY KSE
LOLAND NYÚL SC
5 2019.03.20 16:00 Jegyzőköny
részleges
MG.ZRT. HEGYKŐ
KAPUVÁRI SE
5 2019.03.20 16:00 Jegyzőköny
végleges
ABDA SC
GYŐRSZENTIVÁN SE
5 2019.03.20 16:00 Jegyzőköny
végleges
KUNSZIGET SE
BÁCSA FC
5 2019.03.20 16:00 Jegyzőköny
részleges
IVÁN KSE
KORONCÓ KSSZE
5 2019.03.20 16:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron MLSZ U-19 III. ÉSZAK-NYUGAT
mérkőzés ford. dátum státusz
SC SOPRON "B"
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
19 2019.03.20 16:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron MLSZ U-17 III. ÉSZAK-NYUGAT
mérkőzés ford. dátum státusz
SC SOPRON "B"
GYIRMÓT SE GYŐR "B"
19 2019.03.20 16:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 Győr "A"
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁZMÁNDFALU KSE
GYŐRSZENTIVÁN SE "A"
8 2019.03.20 16:30 Jegyzőköny
részleges
DANA GYŐRÚJFALU SE `A`
GÖNYŰ SE
8 2019.03.20 16:30 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar MLSZ U-15 II.osztály Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
MÁTÉSZALKAI MTK
TARPA SC
15 2019.03.20 16:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar MLSZ U-14 II.osztály Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
MÁTÉSZALKAI MTK
TARPA SC
15 2019.03.20 14:00 Jegyzőköny
végleges
Heves U15 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
EGER SE
MÁTRADERECSKE SE
13 2019.03.20 15:00 Jegyzőköny
végleges
Pest III. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Erdőkertesi SE
Csomád KSK
17 2019.03.20 19:00 Jegyzőköny
részleges
Pest U19-es bajnokság, Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Bolha-FTSE-Tárnok
Törökbálint LASE
12 2019.03.20 16:00 Jegyzőköny
végleges
Ürömi SC
Pomáz-ICO SE
12 2019.03.20 18:00 Jegyzőköny
részleges
Pest II. osztályú U14-es bajnokság, Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Dunakeszi Vasutas SE I.
Fortuna SC-Kismaros
9 2019.03.20 16:00 Jegyzőköny
végleges
Pest II. osztályú U14-es bajnokság, Északnyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Perbál SC
Pomázi Focisuli II.
9 2019.03.20 17:00 Jegyzőköny
részleges
PILE-Szántó SE
Solymári SC
9 2019.03.20 18:00 Jegyzőköny
részleges
Pest II. osztályú U14-es bajnokság, Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Gödöllői SK III.
Bagi TC '96
9 2019.03.20 16:30 Jegyzőköny
végleges
Pest II. osztályú U14-es bajnokság, Közép A-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Mogyoród FC
Szentendre VSE
9 2019.03.20 17:30 Jegyzőköny
részleges
Pest Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Csakacsel SE
FC Dabas
24 2019.03.20 21:00 Jegyzőköny
részleges
Somogy MLSZ U-19 III. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
SZENTLŐRINC SE
NAGYATÁDI FC
17 2019.03.20 16:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy MLSZ U-17 III. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
SZENTLŐRINC SE
NAGYATÁDI FC
17 2019.03.20 16:00 Jegyzőköny
részleges
Vas Vas Megyei U-14 'Szombathelyi' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GRUNDBALL PFC
SCHOTT LUKÁCSHÁZA SE.
11 2019.03.20 15:00 Jegyzőköny
részleges
CSEPREGI SE
UFC KŐSZEG
11 2019.03.20 15:00 Jegyzőköny
részleges
Vas Vas Megyei U-14 'Körmendi' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TÁPLÁNI KSK
RUM KSC.
8 2019.03.20 15:00 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-14 'Sárvári' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
URAIÚJFALU SE
BÜKI TK
11 2019.03.20 15:00 Jegyzőköny
végleges
CVSE - VULKÁN FÜRDŐ
FOCI FC
11 2019.03.20 15:00 Jegyzőköny
végleges
ÖTE IKERVÁR FC
RÁBAPATYI KSK.
11 2019.03.20 15:00 Jegyzőköny
végleges
JÁNOSHÁZA VSE
SZOMBATHELYI HVSE "B"
11 2019.03.20 17:00 Jegyzőköny
részleges
Vas Halmosi Zoltán Vas Megyei Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
TUTITEXTIL-KÖRMEND VSE.
RÉPCELAKI SE
5 2019.03.20 15:30 Jegyzőköny
végleges
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol