Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2018. 09. 22

MLSZ Magyar Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÍRBÁTORI FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
6 2018.09.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYATÁDI FC
PÉNZÜGYŐR SE
6 2018.09.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
FC NAGYKANIZSA
IVÁNCSA KSE
6 2018.09.22 13:30 Jegyzőköny
végleges
FEGYVERNEK VSE
BSS MONOR
6 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
1908 SZAC BUDAPEST
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
6 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
VÁC FC
6 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
PTE-PEAC PANNON ÁSVÁNY
FC AJKA
6 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
KECSKEMÉTI LC
KÖRMENDI FC
6 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
KÖRÖSLADÁNYI MSK
BUDAÖRS
6 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
SZEGEDI VSE
FERENCVÁROSI TC
6 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
BÁTASZÉK SE
ÚJPEST FC
6 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
KIRÁLY SZE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
6 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
KOZÁRMISLENY FC
WKW ETO FC GYŐR
6 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
BKV ELŐRE
DVSC
6 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
SZEKSZÁRDI UFC
DOROGI FC
6 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
BERKENYE SE
DUNA ASZFALT TVSE
6 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
KOMÁROM VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
6 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
SÁRRÉTUDVARI KSE
ZTE FC
6 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
TÁLLYA KSE
MTK BUDAPEST
6 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
FŰZFŐI AK
SOROKSÁR SC
6 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
PUTNOK FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
6 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
THERMAL SPA SIKLÓS FC
PAKSI FC
6 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
BFC SIÓFOK
6 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
FŐV. VÍZMŰVEK SK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
6 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
PMFC
KAZINCBARCIKA
6 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
FELSŐTÁRKÁNY SC
MÉNFŐCSANAK ESK
6 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
LIPÓT PÉKSÉG SE
KECSKEMÉTI TE
6 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
VIADUKT SE BIATORBÁGY
BALATONFÜREDI FC
6 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
DUNAHARASZTI MTK
SZENTLŐRINC SE
6 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
TECHNOROLL TESKÁND KSE
MEZŐFALVA MEDOSZ SE
6 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
RÁKOSMENTE KSK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
6 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
EDELÉNYI FC
SÁRVÁR FC
6 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
GESZTELYI FCE
SAJÓBÁBONY VSE
6 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
TISZAFÜREDI VSE
DABAS-GYÓN FC
6 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
ÚRKÚT SK
BALATONLELLE SE
6 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
FEMAT CSESZTREG SE
MAKÓ FC
6 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
IKARUSZ-MAROSHEGY
TAKSONY SE
6 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
SCHOTT LUKÁCSHÁZA SE
BALASSAGYARMATI VSE
6 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
TISZASZIGET SE
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
6 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
TATABÁNYAI SC
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
6 2018.09.22 17:00 Jegyzőköny
végleges
BVSC-ZUGLÓ
ÉRDI VSE
6 2018.09.22 18:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-19 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
FERENCVÁROSI TC
DVTK
5 2018.09.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
MTK BUDAPEST
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
5 2018.09.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-17 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
PUSKÁS AKADÉMIA FC
MTK BUDAPEST
5 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
ETO FC GYŐR
FERENCVÁROSI TC
5 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
DVTK
DVSC-DLA
5 2018.09.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
BUDAPEST HONVÉD-MFA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
5 2018.09.22 17:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-16 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
PUSKÁS AKADÉMIA FC
MTK BUDAPEST
5 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
ETO FC GYŐR
FERENCVÁROSI TC
5 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
DVTK
DVSC-DLA
5 2018.09.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
BUDAPEST HONVÉD-MFA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
5 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-19 II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
GYIRMÓT SE GYŐR
MOL VIDI FC
5 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
5 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
ZTE AKADÉMIA
5 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
5 2018.09.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
ÚFC
UTE
5 2018.09.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
SZOLNOKI MÁV UP. FC
VASAS KUBALA AKADÉMIA
5 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-17 II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
MOL VIDI FC
GYIRMÓT SE GYŐR
5 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
PMFC
SZEKSZÁRDI UFC
5 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
5 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
ZTE AKADÉMIA
BUDAI FUTBALL CLUB
5 2018.09.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
UTE
ÚFC
5 2018.09.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
5 2018.09.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
PAKSI FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
5 2018.09.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
VASAS KUBALA AKADÉMIA
SZOLNOKI MÁV UP. FC
5 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-16 II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
MOL VIDI FC
GYIRMÓT SE GYŐR
5 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
UTE
ÚFC
5 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
5 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
PMFC
SZEKSZÁRDI UFC
5 2018.09.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
VASAS KUBALA AKADÉMIA
SZOLNOKI MÁV UP. FC
5 2018.09.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
5 2018.09.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
PAKSI FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
5 2018.09.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
ZTE AKADÉMIA
BUDAI FUTBALL CLUB
5 2018.09.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-15 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
FERENCVÁROSI TC
VASAS KUBALA AKADÉMIA
5 2018.09.22 09:00 Jegyzőköny
végleges
DVSC-DLA
PMFC
5 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
MTK BUDAPEST
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
5 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
5 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
ETO FC GYŐR
UTE
5 2018.09.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
5 2018.09.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
DVTK
MOL VIDI FC
5 2018.09.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-14 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
FERENCVÁROSI TC
VASAS KUBALA AKADÉMIA
5 2018.09.22 09:00 Jegyzőköny
végleges
DVSC-DLA
PMFC
5 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
5 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
MTK BUDAPEST
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
5 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
5 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
ETO FC GYŐR
UTE
5 2018.09.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
DVTK
MOL VIDI FC
5 2018.09.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-13 I. osztály Dél-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
4 2018.09.22 11:30 Jegyzőköny
végleges
LUA BAJA
KARCAGI SE
4 2018.09.22 13:30 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABA UFC
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
4 2018.09.22 13:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-12 I. osztály Dél-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
4 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
LUA BAJA
KARCAGI SE
4 2018.09.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABA UFC
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
4 2018.09.22 12:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-13 I. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
PMFC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
4 2018.09.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
TSC TATABÁNYA
PAKSI FC
4 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-12 I. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
PMFC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
4 2018.09.22 13:30 Jegyzőköny
végleges
TSC TATABÁNYA
PAKSI FC
4 2018.09.22 15:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-13 I. osztály Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
DVSC-DLA
4 2018.09.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
TARPA SC
4 2018.09.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
BALMAZ FC-OLASZ FS
DVTK
4 2018.09.22 12:30 Jegyzőköny
végleges
SALGÓTARJÁNI BTC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
4 2018.09.22 14:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-12 I. osztály Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
BALMAZ FC-OLASZ FS
DVTK
4 2018.09.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
DVSC-DLA
4 2018.09.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
SALGÓTARJÁNI BTC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
4 2018.09.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
TARPA SC
4 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-13 I. osztály Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
ZTE AKADÉMIA
HÉVÍZ SK
4 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
SC SOPRON
4 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
NAGYKANIZSAI ULE
4 2018.09.22 14:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-12 I. osztály Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁPAI ELC
ETO FC GYŐR
4 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
SC SOPRON
4 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
ZTE AKADÉMIA
HÉVÍZ SK
4 2018.09.22 11:30 Jegyzőköny
végleges
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
NAGYKANIZSAI ULE
4 2018.09.22 14:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-13 I. osztály Közép-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
GÖDÖLLŐI SK
FC HATVAN
4 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
MTK BUDAPEST
MONORI SE
4 2018.09.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-12 I. osztály Közép-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
BUDAPEST HONVÉD-MFA
BSE PALÓC FARKASOK UPE
4 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
GÖDÖLLŐI SK
FC HATVAN
4 2018.09.22 11:30 Jegyzőköny
végleges
MTK BUDAPEST
MONORI SE
4 2018.09.22 13:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-13 I. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
FERENCVÁROSI TC
UTE
4 2018.09.22 09:00 Jegyzőköny
végleges
VASAS KUBALA AKADÉMIA
SOROKSÁR SPORT CLUB
4 2018.09.22 09:30 Jegyzőköny
végleges
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
DOROGI FC
4 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
VIADUKT SE BIATORBÁGY
DUNAHARASZTI MTK
4 2018.09.22 16:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-12 I. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
VASAS KUBALA AKADÉMIA
SOROKSÁR SPORT CLUB
4 2018.09.22 10:45 Jegyzőköny
végleges
FERENCVÁROSI TC
UTE
4 2018.09.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
DOROGI FC
4 2018.09.22 11:30 Jegyzőköny
végleges
VIADUKT SE BIATORBÁGY
DUNAHARASZTI MTK
4 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
BUDAÖRS
REAC SPORTISKOLA SE
4 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ JET-SOL Liga Női NB I.
mérkőzés ford. dátum státusz
DVTK
HALADÁS VIKTÓRIA
5 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
SZENT MIHÁLY
ETO FC GYŐR
5 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női NB II. Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
AIRNERGY FC
4 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
KŐBÁNYÁÉRT FNLA
KELEN SC
4 2018.09.22 19:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női NB II. Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ZTE FC
BALATONFÜREDI FC
4 2018.09.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
MOL VIDI FC
ZICCER NLSE
4 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-19 Észak-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KAZINCBARCIKA
FC HATVAN
1 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-19 Dél-Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CEGLÉDI VSE
MERCEDES-KLC
1 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-19 Közép csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BUDAÖRS
PAKSI SE
4 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 NP Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SC SOPRON
VFC USE
4 2018.09.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 HNP Észak-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MTE 1904
DOROGI FC
2 2018.09.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-14 Dél-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZENT MIHÁLY
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
1 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női Futsal NB I.
mérkőzés ford. dátum státusz
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE I.
AGENTA GIRLS SZEKSZÁRD FC
1 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Női Futsal NB II. Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
RUBEOLA FC CSÖMÖR
BÉKÉSCSABAI WANTED SC
2 2018.09.22 16:30 Jegyzőköny
végleges
SZOLNOK FANATIC SE
NYÍRSÉG NSC
2 2018.09.22 19:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány Futsal I. osztály U17
mérkőzés ford. dátum státusz
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
SZEKSZÁRDI UFC
1 2018.09.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MEGYEI I.
mérkőzés ford. dátum státusz
KELEBIA KNSK
KECEL FC
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
BÁCSALMÁSI PVSE
KISKŐRÖSI LC
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
LAJOSMIZSEI VLC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MEGYEI II. DÉL
mérkőzés ford. dátum státusz
FELSŐSZENTIVÁNI SK
DUSNOK KSE
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
HÍD SC
GÉDERLAKI KSE
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
DUNAGYÖNGYE SK SZEREMLE
MÉLYKÚTI SE
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MEGYEI II. ÉSZAK
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁLMONOSTORA SE
KEREKEGYHÁZI SE
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
HETÉNYEGYHÁZI SC
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK II.
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
SC HÍRÖS-ÉP
IZSÁKI SÁRFEHÉR SE
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
TISZAALPÁRI SE
NYÁRLŐRINCI LSC
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MEGYEI III. DÉL
mérkőzés ford. dátum státusz
KUNFEHÉRTÓ KSE
RÉMI SZSE
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
VASKÚTI BÁCSKA SE
ÖREGCSERTŐ KSE
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
SZILÁDY RFC KISKUNHALAS
MADARASI SE
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MEGYEI III. ÉSZAK
mérkőzés ford. dátum státusz
TISZAUG KSE
JAKABSZÁLLÁS KSE
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
FÜLÖPSZÁLLÁSI SE
VÁROSFÖLDI SE
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
LADÁNYBENEI LC
HELVÉCIAI VSE
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MEGYEI III. KÖZÉP
mérkőzés ford. dátum státusz
TABDI KSE
AKASZTÓ FC II.
7 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
VADKERT FC
TÁZLÁRI FC
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
KISKŐRÖSI LC II.
KASKANTYÚI FSE
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
KECEL SENIOR FC
SZANKI OLAJBÁNYÁSZ SE
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MEGYEI III. NYUGAT
mérkőzés ford. dátum státusz
SOLTI FC
BÁTYA SE
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
HOMOKMÉGY KSE
DUNAVECSEI SE
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
SZENTMÁRTON SE
FAJSZI SE
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
USZÓD KSE
DUNAPATAJI KSE
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MEGYEI I. U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
KELEBIA KNSK
KECEL FC
7 2018.09.22 13:45 Jegyzőköny
végleges
BÁCSALMÁSI PVSE
KISKŐRÖSI LC
7 2018.09.22 13:45 Jegyzőköny
végleges
LAJOSMIZSEI VLC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
7 2018.09.22 13:45 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MEGYEI II. DÉL U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
FELSŐSZENTIVÁNI SK
DUSNOK KSE
7 2018.09.22 13:45 Jegyzőköny
végleges
HÍD SC
GÉDERLAKI KSE
7 2018.09.22 13:45 Jegyzőköny
végleges
DUNAGYÖNGYE SK SZEREMLE
MÉLYKÚTI SE
7 2018.09.22 13:45 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun MEGYEI II. ÉSZAK U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
SC HÍRÖS-ÉP - UFC
IZSÁKI SÁRFEHÉR SE
7 2018.09.22 13:45 Jegyzőköny
végleges
TISZAALPÁRI SE
NYÁRLŐRINCI LSC
7 2018.09.22 13:45 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-16 ÉSZAK
mérkőzés ford. dátum státusz
KEREKEGYHÁZI SE
JÁSZSZENTLÁSZLÓI SE
2 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
SZABADSZÁLLÁSI SE
UFC KECSKEMÉT
2 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK-FTSI
LAKITELEKI TE
2 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-16 KÖZÉP
mérkőzés ford. dátum státusz
KISKŐRÖS LC
KALOCSAI FC-MÉHECSKÉK SE
2 2018.09.22 09:00 Jegyzőköny
végleges
KECEL FC
SOLTI FC
2 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
SZILÁDY RFC
CSÓLYOSPÁLOSI FSE
2 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
KISKUNHALASI FC
HARTA SE
2 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-14 ÉSZAK
mérkőzés ford. dátum státusz
KUNSZÁLLÁS SE
MERCEDES-KLC "C"
1 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
FÉLEGYHÁZI TSI - A
FÉLEGYHÁZI TSI - B
1 2018.09.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun NŐI MEGYEI I.
mérkőzés ford. dátum státusz
KISKUNMAJSAI FC
MÓRAHALMI TSE
2 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya GIENGER HUNGÁRIA KFT Megyei I.o. ffi felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
VILLÁNY TC
6 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
PVSK
Sport36 KOMLÓI BÁNYÁSZ
6 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
MOHÁCSI TE 1888
SZENTLŐRINCI SE II.
6 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya NK ÉPÍTŐ Megyei II.o. ffi felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
SOMBEREK SK
PALOTABOZSOK SE
6 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Megyei III. o. férfi felnőtt Czibulka csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KISHÁRSÁGY SE
VAJSZLÓI KSK
5 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
GÖRCSÖNY KSK
SZIGETVÁRI LE
5 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya GRAVÍRTECHNIKA Megyei IV. o. Férfi felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
SZENTEGÁT SE
HETVEHELY KSE
4 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
LIPPÓ KSE
MAJSI TÁNCSICS SE
4 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Megyei I. o. - ffi U19
mérkőzés ford. dátum státusz
HARKÁNY SE
LOVÁSZHETÉNYI FC
6 2018.09.22 11:30 Jegyzőköny
végleges
BODA ÖSE
SELLYE VSK
6 2018.09.22 11:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya Megyei I. o. - ffi U16
mérkőzés ford. dátum státusz
HARKÁNY SE
LOVÁSZHETÉNYI FC
6 2018.09.22 09:30 Jegyzőköny
végleges
BODA ÖSE
SELLYE VSK
6 2018.09.22 09:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya Megyei II. o. ffi U19 - A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BICSÉRD KSE
MOZSGÓI SE
3 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
VAJSZLÓI KSK
DIANA SE NAGYÁRPÁD
3 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
EGERÁG SE
PELLÉRD SE Fürge Nyuszi
3 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
KÉTÚJFALUI SE
BOGÁD SE
3 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
NAGYKOZÁR KSE
BÓDI FC
3 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Megyei II. o. ffi U19 - B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HOSSZÚHETÉNYI SE
VÉMÉND KSE
3 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
DRÁVASZABOLCSI DFC
HIMESHÁZA KSE
3 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
PALOTABOZSOK SE
MAGYARBÓLYI LE
3 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya MLSZ U-15 II. o. Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
KOZÁRMISLENY FC
DOMBÓVÁRI FE
4 2018.09.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
SZEKSZÁRDI UFC
SZENTLŐRINCI SE
4 2018.09.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya MLSZ U-14 II. o. Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
KOZÁRMISLENY FC
DOMBÓVÁRI FE
4 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
SZEKSZÁRDI UFC
SZENTLŐRINCI SE
4 2018.09.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Baranya Megyei Öregfiúk Alapszakasz - A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SELLYE VSK
BABARCI SE
2 2018.09.22 15:30 Jegyzőköny
végleges
BÓLYI SE
SZÁRSOMLYÓ SE
2 2018.09.22 15:30 Jegyzőköny
végleges
HARKÁNY SE
ÖREGFIÚK `73 FK BONYHÁD
2 2018.09.22 15:30 Jegyzőköny
végleges
SZEDERKÉNYI SE
PVSK
2 2018.09.22 15:30 Jegyzőköny
végleges
KOZÁRMISLENY SE
HIMESHÁZA KSE
2 2018.09.22 17:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya Baranya Megyei Öregfiúk Alapszakasz - B csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
HOSSZÚHETÉNYI SE
PMFC
3 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
KOMLÓI BÁNYÁSZ
KÖKÉNY FC
3 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
MERENYE SE
PÉCSVÁRADI SPARTACUS SE
3 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
DDGÁZ PÉCSBÁNYA
ÖREGFIÚK SANTOS SE
3 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
PELLÉRD SE Fürge Nyuszi
MAGYARSZÉK HELYI IPAR ÖFC
3 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Békés Megye I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
KONDOROSI TE
GYULAI FC-TERMÁL
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
MEZŐHEGYESI SE
BCS. 1912 ELŐRE II.
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
SZEGHALMI FC
NAGYSZÉNÁS SE
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Békés Megye II. Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KÉTEGYHÁZI SE
KUNÁGOTA TE
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
MEZŐKOVÁCSHÁZI TE
TÓTKOMLÓSI TC
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
GÁDOROS SE
LÖKÖSHÁZA KSK
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
ÚJKÍGYÓS FC
BATTONYAI TK
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Békés Megye II. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BÉKÉSI FC
CSABACSŰDI GYLSE
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
OKÁNY KSK
MEZŐBERÉNYI LE
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
DOBOZI SE
BUCSA SE
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
GYOMAENDRŐDI FC
MEZŐMEGYER SE
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
BÉKÉSCSABAI MÁV SE
BÉKÉSSZENTANDRÁSI HMSE
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Békés Megye III. Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MEDGYESBODZÁS-GÁBORTELEP
OMTK-RÁKÓCZI
5 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
KASZAPER FC
DOMBEGYHÁZ NSE
5 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Békés Megye III. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
GERLAI SE
KARDOS-ÖRMÉNYKÚT KSC
5 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
KÖTEGYÁNI FC
ZSADÁNYI KSE
5 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
KÖRÖSTARCSA KSK
DÉVAVÁNYAI SE II.
5 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Békés U-19 Bajnokság - Kiemelt
mérkőzés ford. dátum státusz
SZARVASI FC 1905
MEZŐHEGYESI SE
5 2018.09.22 12:30 Jegyzőköny
végleges
SZEGHALMI FC
BÉKÉSCSABAI MÁV SE
5 2018.09.22 13:45 Jegyzőköny
végleges
Békés U-19 Bajnokság - Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
BÉKÉSSÁMSONI SK
SZABADKÍGYÓSI SZSC
5 2018.09.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
KEVERMES SE
MAGYARBÁNHEGYESI FC
5 2018.09.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
Békés U-16 Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYSZÉNÁS SE
MEZŐHEGYESI SE
4 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
JAMINA SE
MEZŐKOVÁCSHÁZI TE
4 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
Békés U-16 Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
VÉSZTŐI SE
KÖRÖSLADÁNYI MSK
4 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei I. Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
Mád
Bogács Thermálfürdő
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Bánhorváti-KBSC
Szerencs
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Bőcs
Parasznya
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei I. U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
Mád
Bogács Thermálfürdő
7 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
Bánhorváti
Szerencs
7 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
Bőcs
Parasznya
7 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. Megyei II. Észak Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
Aszaló
Rudabánya
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Bódvaszilas
Sajószentpéter SZSE
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Sajósenye
Szendrő
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. Megyei II. Észak U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
Aszaló
Rudabánya
7 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
Bódvaszilas
Sajószentpéter SZSE
7 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
Sajósenye
Szendrő
7 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. Megyei II. Kelet Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
Sátoraljaújhely
Kenézlő
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Pálháza
Pácin
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Tiszaladány
Tokaj
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Karcsa
Taktaharkány
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Abaújszántó
Tarcal
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. Megyei II. Kelet U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
Sátoraljaújhely
Kenézlő
7 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
Pálháza
Pácin
7 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
Tiszaladány
Tokaj
7 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
Karcsa
Taktaharkány
7 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
Abaújszántó
Tarcal
7 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. Megyei II. Közép Felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
Sajószöged
Nyékládházi DSE
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Mezőkeresztes
Hernádnémeti
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Tiszabábolna
Emőd ÁIDSE
7 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. Megyei II. Közép U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
Sajószöged
Nyékládházi DSE
7 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
Mezőkeresztes
Hernádnémeti
7 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
Tiszabábolna
Emőd ÁIDSE
7 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei III. Dél-Borsod
mérkőzés ford. dátum státusz
Sajóörös
Mezőnyárád
5 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei III. Észak-Borsod
mérkőzés ford. dátum státusz
Borsodszentgyörgy
Alsószuha
5 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Sajókaza
Felsőtelekes
5 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Izsófalva
Trizsi SC
5 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei III. Kelet-Borsod
mérkőzés ford. dátum státusz
Ricse
Keresztéte
5 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei U-14 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
GÖNC VSE
SÁROSPATAKI USI
1 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. Megyei U-14 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
BTE-Felsőzsolca
Mezőcsát V.T.S.E
1 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei Női csökkentett pályaméretű bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
Edelényi FC
Tokaj
3 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-14 II. o. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ÓZDI FC
SAJÓBÁBONY VSE
3 2018.09.22 09:30 Jegyzőköny
végleges
TÁLLYA KSE
KBSC FC KFT.
3 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
FC TISZAÚJVÁROS
Balmaz FC-Olasz FS
3 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
CIGÁND SE
MISKOLC NÉPKERT VOLÁN SE
3 2018.09.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-15 II. o. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TÁLLYA KSE
KBSC FC KFT.
3 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
CIGÁND SE
MISKOLC NÉPKERT VOLÁN SE
3 2018.09.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
ÓZDI FC
SAJÓBÁBONY VSE
3 2018.09.22 11:30 Jegyzőköny
végleges
FC TISZAÚJVÁROS
Balmaz FC-Olasz FS
3 2018.09.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-17 III. o. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KBSC FC KFT.
TÁLLYA KSE
3 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
SAJÓBÁBONY VSE
BTE-Felsőzsolca
3 2018.09.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
ÓZDI FC
CIGÁND SE
3 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-19 III. o. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KBSC FC KFT.
TÁLLYA KSE
3 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
SAJÓBÁBONY VSE
BTE-Felsőzsolca
3 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
ÓZDI FC
CIGÁND SE
3 2018.09.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚJPEST FC. II.
UNIONE FC
6 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
6 2018.09.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
RAFC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
6 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
PESTSZENTIMREI SK
ASR GÁZGYÁR
6 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
BMTE II.
6 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
REAC
TESTVÉRISÉG SE
6 2018.09.22 18:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
KISE
PESTSZENTIMREI SK II.
6 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
THSE-SZABADKIKÖTŐ II.
PÉNZÜGYŐR SE II.
6 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
TF SE
TÖRÖKBÁLINTI FC
6 2018.09.22 17:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ III. osztály 1.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
INTER 04 FC
BP. POLGÁRI SC
4 2018.09.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
GOLDBALL `94. FC
PREVIFITT SE
4 2018.09.22 20:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ III. osztály 2.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
ASR GÁZGYÁR II.
BUDATÉTÉNY SE
4 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
VÁROSGAZDA
MERKAPT SE
4 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ III. osztály 3.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNA SK
BEAC
4 2018.09.22 17:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IV. osztály 1.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
KORMÁNYŐR SE II.
INTER 04 FC II.
4 2018.09.22 09:00 Jegyzőköny
végleges
SIKETEK SC
WOLFS FC
4 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
BP. ERDÉRT SE II.
GAMMA LSE
4 2018.09.22 18:00 Jegyzőköny
végleges
RÓNA SC
ULC VASLÓ
4 2018.09.22 19:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IV. osztály 2.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
CSEPEL UP SE
PUEBLA 13 FC
4 2018.09.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
1.FC SKORPIÓ
EMBER-ELŐNY SA
4 2018.09.22 16:45 Jegyzőköny
végleges
FC PIFU `04
PALOTA SE
4 2018.09.22 17:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IV. osztály 3.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
MUN SE II.
GB Hegyalja 2050
5 2018.09.22 16:30 Jegyzőköny
végleges
HENGER VL FC
ISSIMO SE II.
5 2018.09.22 17:00 Jegyzőköny
végleges
II. KER. UFC II.
UNIONE FC II.
5 2018.09.22 18:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IV. osztály 4.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
RÁKOSLIGETI AC
BEAC II.
4 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
HUNREAL FC
PESTÚJHELYI FC
4 2018.09.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
BSE
ÚJPESTI HALADÁS
4 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
RTK-VASLÓ II.
HANGOS SE
4 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ IFJÚSÁGI U-19 III. OSZT. KÖZ. A.
mérkőzés ford. dátum státusz
ESMTK
1908 SZAC
5 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
BUDAÖRS
BUDAFOKI LC
5 2018.09.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
GOLDBALL `94. FC
RÁKOSMENTI KSK
5 2018.09.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
CSEPEL FC SE
SOROKSÁR SC
5 2018.09.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
III. KER. TVE
BVSC-ZUGLÓ
5 2018.09.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
IKARUS-MOGYORÓD FC
ANGYALFÖLDI SI
5 2018.09.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
MONORI SE
VÁC VLSE
5 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ IFJÚSÁGI U-17 III. OSZT. KÖZ. A.
mérkőzés ford. dátum státusz
BUDAÖRS
BUDAFOKI LC
5 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
GOLDBALL `94. FC
RÁKOSMENTI KSK
5 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
CSEPEL FC SE
SOROKSÁR SC
5 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
III. KER. TVE
BVSC-ZUGLÓ
5 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
IKARUS-MOGYORÓD FC
ANGYALFÖLDI SI
5 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
ESMTK
1908 SZAC
5 2018.09.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
MONORI SE
VÁC VLSE
5 2018.09.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ SERDÜLŐ U-15 II. OSZT. KÖZ. B.
mérkőzés ford. dátum státusz
CsHC 94 SE
ESMTK
5 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
BKV ELŐRE SC
FC ESZTERGOM
5 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
KOMÁROM VSE
DUNAHARASZTI MTK
5 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
DOROGI FC
KISE
5 2018.09.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
II. KER. UFC
CSEPEL FC SE
5 2018.09.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ SERDÜLŐ U-14 II. OSZT. KÖZ. B.
mérkőzés ford. dátum státusz
DOROGI FC
KISE
5 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
II. KER. UFC
CSEPEL FC SE
5 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
GRUND FC
ÚJBUDA FC KFT
5 2018.09.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
CsHC 94 SE
ESMTK
5 2018.09.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
KOMÁROM VSE
DUNAHARASZTI MTK
5 2018.09.22 12:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-19 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
BUDATÉTÉNY SE
FERIHEGY LA VECSÉS
4 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-19 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
FERENCVÁROSI FC
MUN SE
4 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-17
mérkőzés ford. dátum státusz
FERIHEGY LA VECSÉS
BUDAÖRSI SC
4 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
CSEP-GÓL FC
AIRNERGY FC
4 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
TÖRÖKBÁLINTI LA
TESTVÉRISÉG SE
4 2018.09.22 13:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-16
mérkőzés ford. dátum státusz
MÉSZÖLY FOCISULI
VÁROSGAZDA
4 2018.09.22 09:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-15
mérkőzés ford. dátum státusz
CSEPEL UP SE
T-BÁLINT LA
4 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
VÁROSGAZDA
AIRNERGY FC
4 2018.09.22 12:30 Jegyzőköny
végleges
FUTURE STARS FC
ASI-DINAMO STAR
4 2018.09.22 13:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U14 1. CSOP.
mérkőzés ford. dátum státusz
T-BÁLINT LA
KELEN SC
4 2018.09.22 11:30 Jegyzőköny
végleges
GLORIETT SE
RAFC
4 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U14 2. CSOP.
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚFC
MÉSZÖLY FOCISULI
4 2018.09.22 15:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U14 3. CSOP.
mérkőzés ford. dátum státusz
ASI-DINAMO STAR
GERRZO KFT
4 2018.09.22 09:00 Jegyzőköny
végleges
GRUND 1986 FC
MÉSZÖLY FOCISULI
4 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
ÚJPESTI HALADÁS
KISE
4 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U14 4. CSOP.
mérkőzés ford. dátum státusz
VÁROSGAZDA
II. KER. UFC
4 2018.09.22 10:00 Jegyzőköny
végleges
CSILLAGHEGYI MFS
ŐRMEZŐ SE
4 2018.09.22 11:00 Jegyzőköny
végleges
TESTVÉRISÉG SE
BUDAI FC
4 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ NŐI BAJNOKSÁG
mérkőzés ford. dátum státusz
FC HATVAN
KELEN SC
3 2018.09.22 13:30 Jegyzőköny
végleges
METIS NFC
BVSC-ZUGLÓ
3 2018.09.22 14:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ FUTSAL U13 B CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
ELTE-BEAC
DUNAKESZI KINIZSI
1 2018.09.22 15:40 Jegyzőköny
végleges
CSŐ-MONTAGE BFC
RUBEOLA FC
1 2018.09.22 16:15 Jegyzőköny
végleges
VÁROSGAZDA UA
ELTE-BEAC
1 2018.09.22 17:35 Jegyzőköny
végleges
RUBEOLA FC
VÁROSGAZDA UA
1 2018.09.22 18:15 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
SZENTESI KINIZSI SZITE
6 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
ALGYŐ SK
ZSOMBÓ SE
6 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
KISKUNDOROZSMAI ESK
-
SZABADNAPOS
6 2018.09.22 16:00 Lezáratlan
mérkőzés
RÖSZKE SK
CSONGRÁD TSE
6 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei II. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
MÓRAVÁROSI KINIZSI
CSENGELE KSE
6 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
BAKS BARÁTI SE
KISZOMBOR KSK
6 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
CONTITECH-APÁTFALVA SC
CSANYTELEK SC
6 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
ÜLLÉSI ISE
TÖMÖRKÉNY KSE
6 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei III. osztály Homokhát csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BALOTASZÁLLÁS FC
ÁSOTTHALMI TE
4 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
RUZSA KSE
ZÁKÁNYSZÉK KSK
4 2018.09.22 16:00 Jegyzőköny
végleges
BORDÁNY SK
-
SZABADNAPOS
4 2018.09.22 16:00 Lezáratlan
mérkőzés
SÁNDORFALVA SK