Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2018. 09. 24

MLSZ Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
AIRNERGY FC
TFSE
4 2018.09.24 19:30 Jegyzőköny
végleges
ELTE-BEAC
REAC-SISE
4 2018.09.24 20:00 Jegyzőköny
végleges
PTE PEAC R-BUS
MAGLÓDI TC
4 2018.09.24 20:00 Jegyzőköny
végleges
UTE
TIHANYI FC
4 2018.09.24 20:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Férfi Futsal NB II. Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KAZINCBARCIKAI ÖRDÖGÖK SE
ÚJPEST FC-220 VOLT
4 2018.09.24 19:00 Jegyzőköny
végleges
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
KARTAL SE
4 2018.09.24 19:00 Jegyzőköny
végleges
CSENGER FUTSAL
FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA
4 2018.09.24 19:00 Jegyzőköny
végleges
SCOREGOAL KECSKEMÉTI FC
KISTARCSAI VSC
4 2018.09.24 20:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-14 DÉL
mérkőzés ford. dátum státusz
SÜKÖSDI SC
TOMPA SE
1 2018.09.24 15:30 Jegyzőköny
végleges
BÁCSALMÁSI PVSE
KELEBIAI KNSK
9 2018.09.24 16:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun NŐI MEGYEI I.
mérkőzés ford. dátum státusz
KISKŐRÖSI LC
DUNAÚJVÁROS PASE
2 2018.09.24 16:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei U-14 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
ALSÓZSOLCAI KSC
GESZTELYI FCE
1 2018.09.24 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest ÖREGFIÚK I. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
HALÁSZTELEK FC
FTC ZRT.
5 2018.09.24 19:30 Jegyzőköny
végleges
HONVÉD BK-KISPEST
BVSC-ZUGLÓ
5 2018.09.24 19:30 Jegyzőköny
végleges
ÚJPEST FC
BUDAFOKI LC
5 2018.09.24 19:45 Jegyzőköny
végleges
MTK
RTK
5 2018.09.24 19:45 Jegyzőköny
végleges
Budapest ÖREGFIÚK II. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
FABULON SC
CSILLAGHEGYI MTE
5 2018.09.24 17:00 Jegyzőköny
végleges
MŰEGYETEMI FC
A.C. ZRINYI
5 2018.09.24 19:00 Jegyzőköny
végleges
REAC SPORT KFT.
BUDAÖRSI SC
5 2018.09.24 19:30 Jegyzőköny
végleges
IKARUS
TREND CSEPEL RÉF SE
5 2018.09.24 19:30 Jegyzőköny
végleges
MAC
DUNAHARASZTI MTK
5 2018.09.24 19:30 Jegyzőköny
végleges
ISSIMO SE
1908 SZAC BUDAPEST
5 2018.09.24 20:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest ÖREGFIÚK III. OSZT 1 CSOP
mérkőzés ford. dátum státusz
KISPEST SE
CSEP-GÓL FC SE
3 2018.09.24 19:00 Jegyzőköny
végleges
MALÉV SC
BUDATÉTÉNY SE
3 2018.09.24 20:30 Jegyzőköny
végleges
KÖZTERÜLET SK
DINI SE
3 2018.09.24 20:30 Jegyzőköny
végleges
KORMÁNYŐR SE
GAMMA LSE
3 2018.09.24 20:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest ÖREGFIÚK III. OSZT 2 CSOP
mérkőzés ford. dátum státusz
M.TELEKOM DSC
BEAC
3 2018.09.24 16:15 Jegyzőköny
végleges
MERKAPT SE
MAXIMO-HUNGÁRIA SE
3 2018.09.24 17:00 Jegyzőköny
végleges
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ISSIMO BK-E-TERNAL
3 2018.09.24 19:00 Jegyzőköny
végleges
RÓNA SC
KÜLKER SC
3 2018.09.24 19:00 Jegyzőköny
végleges
B&K MÉLYKÚT
BRSE
3 2018.09.24 19:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest ÖREGFIÚK III. OSZT 3 CSOP
mérkőzés ford. dátum státusz
TESTVÉRISÉG SE
DIÓSDI TC
3 2018.09.24 17:30 Jegyzőköny
végleges
HERCULES-ABE
GRAFITO SC
3 2018.09.24 19:00 Jegyzőköny
végleges
KÁROLI BÖLCSÉSZ
TÖRÖKBÁLINTI TC
3 2018.09.24 19:45 Jegyzőköny
végleges
Budapest VETERÁN II. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
MLTC
CITY TAXI SE
5 2018.09.24 17:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BUDAPESTI REGIONÁLIS FELNŐTT FUTSAL 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
FTC FUTSAL-FISHER KLÍM II
Szent István SE- OTP Bank
3 2018.09.24 20:20 Jegyzőköny
végleges
Budapest BUDAPESTI REGIONÁLIS FELNŐTT FUTSAL 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
CSŐ-MONTAGE BFC
ASTERIX SC
3 2018.09.24 20:30 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Kispályás Tornák
mérkőzés ford. dátum státusz
Török György +45
C2
5 2018.09.24 18:00 Jegyzőköny
végleges
Kiszely torna
C2
8 2018.09.24 18:00 Jegyzőköny
végleges
Török György +45
C2
5 2018.09.24 19:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád SZKITA-SPORT LIGA II.
mérkőzés ford. dátum státusz
SALAPLAST ULTRASPARC
SZOTE Football Team
3 2018.09.24 19:00 Jegyzőköny
végleges
PIZZAMONSTER
Fődigiliszták FC
3 2018.09.24 19:00 Jegyzőköny
végleges
OLD BOYS
AS KÓMA
3 2018.09.24 20:00 Jegyzőköny
végleges
ETIL ALAKULAT
Nabukodonozor
3 2018.09.24 20:00 Jegyzőköny
végleges
KAPUFA FC
FOCÉ II.
3 2018.09.24 21:00 Jegyzőköny
végleges
Suncity all stars
Pindúrpandúrok
3 2018.09.24 21:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér U-14 Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MÓR
BODAJK
3 2018.09.24 16:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér U-14 Nyugati Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ABA SÁRVÍZ
VIDEOTON BARÁTI KÖR
3 2018.09.24 16:00 Jegyzőköny
végleges
DÉG
POLGÁRDI
3 2018.09.24 16:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér ALBA LIGA - alap A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FOUR-TRANS
KUTYAÜTŐK
1 2018.09.24 19:15 Jegyzőköny
végleges
NEW DREAM TEAM
M7 BISTRO
1 2018.09.24 19:15 Jegyzőköny
végleges
KONTRÁK
ÖREG SAM
1 2018.09.24 20:15 Jegyzőköny
végleges
SÁRÉPSZER KFT.
FEHRER HUNGÁRIA
1 2018.09.24 20:15 Jegyzőköny
végleges
Fejér ALBA LIGA III/a. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
ELIT ALAKULAT
ZULU
1 2018.09.24 20:00 Jegyzőköny
végleges
BLEKK #4
BETONPARTNER
1 2018.09.24 21:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér ALBA LIGA III/b. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
KALAFA SE
ALBA DÉGIA
1 2018.09.24 20:00 Jegyzőköny
végleges
VÉRNARANCS
SIBERIA FC VÁRKÖRÚT
1 2018.09.24 21:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Acerbis I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
STEELWORKERS
FEJÓ-THERM KFT
4 2018.09.24 19:00 Jegyzőköny
végleges
GBB ZRT
DUNAFERR VASAS
4 2018.09.24 20:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Diablo III. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
ZÉRÓ TOLERANCIA
FC FAKABÁT
1 2018.09.24 18:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Varázs-Kép IV. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
DR INK TEAM
DORTGRUND
5 2018.09.24 18:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Corso Old Boys
mérkőzés ford. dátum státusz
SPORIK
HUNGÁRIA OLD BOYS
2 2018.09.24 19:00 Jegyzőköny
végleges
AFRICAS OLD BOYS
FÜREDI PANZIÓ SENIOR
2 2018.09.24 20:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar Agrár bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
SZESZPANYOL
MARVEL UNIVERSE
3 2018.09.24 19:00 Jegyzőköny
végleges
SZUTYOK FC
THREEPOINT FC
2 2018.09.24 19:30 Jegyzőköny
végleges
JUHÁSZ MARTIN’S ALL STARS
SZABADÚSZÓK FC
3 2018.09.24 20:00 Jegyzőköny
végleges
VÉNEK
ANTAKLUSKA
4 2018.09.24 20:30 Jegyzőköny
végleges
AGROKÉMIA FC
GVARDIO BRAND
2 2018.09.24 21:00 Jegyzőköny
végleges
MIX TEAM
SAMBAGOL
4 2018.09.24 21:30 Jegyzőköny
végleges
SINTER FC
NAVI TEAM
4 2018.09.24 21:30 Jegyzőköny
végleges
VIVA PUSKÁS
SEVILLA SEKANÁL
4 2018.09.24 22:00 Jegyzőköny
végleges
EGYETEK
FC BALLERS
4 2018.09.24 22:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom ÖREGFIÚK
mérkőzés ford. dátum státusz
VÉRTESSOMLÓI KSK
VÉRTESSZŐLŐSI SE
6 2018.09.24 16:30 Jegyzőköny
végleges
MOCSA KSE
LÁBATLANI ESE
6 2018.09.24 16:30 Jegyzőköny
végleges
KÖRNYE SE
TABAK
6 2018.09.24 16:30 Jegyzőköny
végleges
TATABÁNYAI VASAS
GYERMELY
6 2018.09.24 16:30 Jegyzőköny
végleges
OBSK OROSZLÁNY
WATI-KECSKÉD KSK
6 2018.09.24 18:00 Jegyzőköny
végleges
Pest II. osztályú U14-es bajnokság, Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Bagi TC '96
Aszód FC
2 2018.09.24 17:00 Jegyzőköny
végleges
Pest Pest megyei öregfiú-bajnokság, Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Rétsági Árpád Egylet
Penci SE
5 2018.09.24 16:30 Jegyzőköny
végleges
Püspökhatvani SE
Vácrátóti KSE
5 2018.09.24 16:30 Jegyzőköny
végleges
Nógrád SE
Verőce SE
5 2018.09.24 16:30 Jegyzőköny
végleges
Szobi SC
Vác VLSE
5 2018.09.24 16:30 Jegyzőköny
végleges
Vácduka KSK
Gödi SE
5 2018.09.24 16:30 Jegyzőköny
végleges
Vác-Deákvár SE
FC Sződ SE
5 2018.09.24 16:30 Jegyzőköny
végleges
Pest Pest megyei öregfiú-bajnokság, Északnyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Szentendre VSE
Pomáz-ICO SE
4 2018.09.24 16:30 Jegyzőköny
végleges
Leányfalu SE
Pilisszántó SE
4 2018.09.24 16:30 Jegyzőköny
végleges
PILE SC
Csolnok
4 2018.09.24 18:30 Jegyzőköny
végleges
Solymári SC
Pilisszentiván SE
4 2018.09.24 19:00 Jegyzőköny
végleges
Pest Pest megyei öregfiú-bajnokság, Délkeleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Dömsödi SE
Dabas-Gyón FC
4 2018.09.24 17:45 Jegyzőköny
végleges
Vasadi RSC
Aranyszarvas SE
4 2018.09.24 18:00 Jegyzőköny
végleges
FC Dabas
Albertirsa SE
4 2018.09.24 18:00 Jegyzőköny
végleges
Táborfalva KSE
Kakucs KSE
4 2018.09.24 18:00 Jegyzőköny
végleges
Monori SE
Nagykáta SE
4 2018.09.24 19:00 Jegyzőköny
végleges
Pest Pest megyei öregfiú-bajnokság, Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Veresegyház VSK
Őrbottyán KSE
4 2018.09.24 16:30 Jegyzőköny
végleges
Isaszegi SE
Gödöllői SK
4 2018.09.24 16:30 Jegyzőköny
végleges
Vácszentlászló SE
Tura VSK
4 2018.09.24 16:30 Jegyzőköny
végleges
Heréd LC
Bagi TC '96
4 2018.09.24 18:00 Jegyzőköny
végleges
Szada SE
Hévízgyörki SC
4 2018.09.24 19:30 Jegyzőköny
végleges
Pest Pest megyei öregfiú-bajnokság, Közép-csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Péceli SSE
Fóti SE
5 2018.09.24 16:30 Jegyzőköny
végleges
Kistarcsai VSC II.
Maglódi TC
5 2018.09.24 16:30 Jegyzőköny
végleges
Üllő SE
Mogyoród KSK
5 2018.09.24 18:00 Jegyzőköny
végleges
Tápiószecső FC
VS Dunakeszi
5 2018.09.24 18:00 Jegyzőköny
végleges
Csömör KSK
UFC Gyömrő
5 2018.09.24 19:30 Jegyzőköny
végleges
Pest U15-ös leány bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
Astra HFC
Piliscsaba SE
3 2018.09.24 15:30 Jegyzőköny
végleges
Pest Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Kincsem Lovaspark SE II.
Vác Futsal SE
2 2018.09.24 19:30 Jegyzőköny
végleges
Jászberényi SE
Dunakeszi Kinizsi FK
2 2018.09.24 20:00 Jegyzőköny
végleges
FC Dabas
Tolna VFC
2 2018.09.24 21:15 Jegyzőköny
végleges
Somogy Somogy Megyei Öregfiú Bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
FONYÓDI PETŐFI SE
TABI VÁROSI SC
2 2018.09.24 18:00 Jegyzőköny
végleges
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2 2018.09.24 18:00 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei U14 Zalaegerszegi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Z.BECSALI-TUNGSRAM LSE
HELSA ANDRÁSHIDA TE
3 2018.09.24 16:30 Jegyzőköny
végleges
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol