Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2018. 10. 10

MLSZ U-15 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
HONVÉD-MFA
10 2018.10.10 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-14 I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
HONVÉD-MFA
10 2018.10.10 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-12 I. osztály Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
EGER LABDARÚGÓ SE
4 2018.10.10 16:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-13 I. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
VASAS KUBALA AKADÉMIA
FERENCVÁROSI TC
3 2018.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 NP Kiemelt csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
FERENCVÁROSI TC
2 2018.10.10 15:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 NP Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PUSKÁS AKADÉMIA FC
MERCEDES-KLC
5 2018.10.10 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 HNP Közép csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ASTRA-ALEF HFC
BUDAÖRS
3 2018.10.10 15:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-14 Észak-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
VFC USE
HALADÁS - VIKTÓRIA
3 2018.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-14 ÉSZAK
mérkőzés ford. dátum státusz
MERCEDES-KLC "C"
MERCEDES-KLC "B"
3 2018.10.10 14:00 Jegyzőköny
végleges
Baranya NK ÉPÍTŐ Megyei II.o. ffi felnőtt
mérkőzés ford. dátum státusz
Csofém DIANA SE Nagyárpád
DRÁVASZABOLCSI DFC
2 2018.10.10 18:00 Jegyzőköny
végleges
Békés U-16 Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KONDOROSI TE
BÉKÉSCSABAI MÁV SE
3 2018.10.10 15:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-14 II. o. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FC TISZAÚJVÁROS
KBSC FC KFT.
1 2018.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén MLSZ U-15 II. o. Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FC TISZAÚJVÁROS
KBSC FC KFT.
1 2018.10.10 18:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ III. osztály 1.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
BP. POLGÁRI SC
CSHC 94 FC
1 2018.10.10 19:30 Jegyzőköny
végleges
MAFC WANDERERS
FERENCVÁROSI FC
1 2018.10.10 20:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IV. osztály 2.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
RÉGI FOCIBARÁTOK
CSEP-GÓL FC SE II.
1 2018.10.10 19:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IV. osztály 3.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
MAHATMA GANDI
HENGER VL FC
3 2018.10.10 20:10 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IV. osztály 4.csop.
mérkőzés ford. dátum státusz
Szt. Pál Akadémia-HSE II.
BSE
3 2018.10.10 19:00 Jegyzőköny
végleges
MAXIMO HUNGARIA SE
ERZSÉBET S.K.
3 2018.10.10 19:45 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ SERDÜLŐ U-14 II. OSZT. KÖZ. B.
mérkőzés ford. dátum státusz
BVSC-ZUGLÓ
BKV ELŐRE SC
7 2018.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-19 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
HIDEGKÚTI SC
CSEPEL FC SE
5 2018.10.10 18:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ IFJÚSÁGI U-17
mérkőzés ford. dátum státusz
CSEP-GÓL FC
RÁKOSMENTI KSK
7 2018.10.10 15:00 Jegyzőköny
végleges
GOLDBALL `94. FC
KÖRNYE
6 2018.10.10 15:45 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U-15
mérkőzés ford. dátum státusz
GOLDBALL `94. FC
GLORIETT SE
4 2018.10.10 17:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U14 1. CSOP.
mérkőzés ford. dátum státusz
T-BÁLINT LA
ÚFC
1 2018.10.10 17:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U14 2. CSOP.
mérkőzés ford. dátum státusz
Csep-Gól FC
GERRZO KFT
4 2018.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ NŐI BAJNOKSÁG
mérkőzés ford. dátum státusz
KORMÁNYŐR SE
BVSC-ZUGLÓ
6 2018.10.10 19:00 Jegyzőköny
végleges
KŐBÁNYÁÉRT FNLA
FC HATVAN
4 2018.10.10 19:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS III. OSZT 1 CSOP
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNA SK
HONVÉD SAS-HEGY
1 2018.10.10 20:15 Jegyzőköny
végleges
Budapest VETERÁN II. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
MERKAPT MARATON SE
CITY TAXI SE
7 2018.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BUDAPEST KUPA
mérkőzés ford. dátum státusz
MLTC
1908 SZAC BUDAPEST
2 2018.10.10 19:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest BUDAPESTI REGIONÁLIS FELNŐTT FUTSAL 1. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
KASTÉLYDOMBI SE
FTC FUTSAL-FISHER KLÍM II
5 2018.10.10 20:30 Jegyzőköny
végleges
II. KER. UFC
Szent István SE- OTP Bank
5 2018.10.10 20:30 Jegyzőköny
végleges
MÁLTAI SE
HIDEGKÚTI SC
5 2018.10.10 21:15 Jegyzőköny
végleges
Budapest BUDAPESTI REGIONÁLIS FELNŐTT FUTSAL 2. CSOPORT
mérkőzés ford. dátum státusz
LA ESCUELA FUTSAL CLUB
EMERICUS KSE
5 2018.10.10 21:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei U19 korosztályú bajnokság 'B' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KSE BALÁSTYA
SZATYMAZ SE
2 2018.10.10 15:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei U14 korosztályú bajnokság 'B' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MÓRAHALOM VSE
ÜLLÉSI ISE
5 2018.10.10 15:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád SALLER LIGA I. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
LELKES AMATŐRÖK
GOOOL PARÁDÉ
5 2018.10.10 19:00 Jegyzőköny
végleges
HQ TEAM
GUMISZIGET
5 2018.10.10 19:00 Jegyzőköny
végleges
Újváros-Babszem.hu
JATE KLUB
5 2018.10.10 20:00 Jegyzőköny
végleges
FOCÉ
ECONYOMIK
5 2018.10.10 20:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér U-14 Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MIE
BODAJK
5 2018.10.10 15:45 Jegyzőköny
végleges
Fejér Öregfiúk Nyugati Csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FŐNIX
PEREMARTON
5 2018.10.10 18:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér MLSZ U-14 II. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
ÉRDI VSE
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
1 2018.10.10 18:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér ALBA LIGA III/a. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
SHS GROUP
FREESTYLE
3 2018.10.10 20:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér ALBA LIGA III/b. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
SIBERIA FC VÁRKÖRÚT
U 34
3 2018.10.10 20:00 Jegyzőköny
végleges
PIZZAFALÓ PIZZÉRIA
ALBA DÉGIA
3 2018.10.10 21:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér ALBA LIGA III/c. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
TEKERGŐK
FULL KILÉT
3 2018.10.10 21:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér ALBA LIGA Női Bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
KALAFA SE
IKARUS-MAROSHEGY
2 2018.10.10 19:00 Jegyzőköny
végleges
POLGÁRDI VSE
CSÁKVÁR TK
2 2018.10.10 20:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Diablo III. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
ZÉRÓ TOLERANCIA
WONDERFOOTS
3 2018.10.10 18:00 Jegyzőköny
végleges
BONGÓ
NAPOSPARTY
6 2018.10.10 19:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Varázs-Kép IV. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
DR INK TEAM
EGY LÁDA SÖR
7 2018.10.10 18:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Decathlon Senior
mérkőzés ford. dátum státusz
SUNSET
AFRICAS
6 2018.10.10 19:00 Jegyzőköny
végleges
ISD POWER KFT
VARÁZS KÉP OB
6 2018.10.10 20:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Duna Takarék Megyei I. U-19
mérkőzés ford. dátum státusz
LOLAND NYÚL SC
LIPÓT PÉKSÉG SE
7 2018.10.10 16:30 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 Győr "A"
mérkőzés ford. dátum státusz
DANA GYŐRÚJFALU SE `A`
GYŐRASSZONYFA SE
4 2018.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 Győr "C"
mérkőzés ford. dátum státusz
GYŐRÚJBARÁT SE
ÖTTEVÉNY TC
4 2018.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 Sopron "A"
mérkőzés ford. dátum státusz
PETŐHÁZI SE
KÓPHÁZA SE
4 2018.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar MLSZ U-15 II.osztály Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
NYÍRBÁTORI LSZ KFT.
2 2018.10.10 13:00 Jegyzőköny
végleges
Hajdú-Bihar MLSZ U-14 II.osztály Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
NYÍRBÁTORI LSZ KFT.
2 2018.10.10 15:00 Jegyzőköny
végleges
Heves U15 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
BODON FC Pétervására
BESENYŐTELEK SC
6 2018.10.10 15:30 Jegyzőköny
végleges
Heves U15 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
HERÉD LC
EGER SE
6 2018.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
Heves MLSZ U-17 III. KÖZÉP "B" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
SZENT ISTVÁN SE
8 2018.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
Heves MLSZ U-19 III. KÖZÉP "B" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
SZENT ISTVÁN SE
8 2018.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
Heves Megyei Leány U18
mérkőzés ford. dátum státusz
EGER SE
BODON PÉTER FC
5 2018.10.10 16:30 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom GYÉMÁNTFÜRDŐ NŐI UP U - 17
mérkőzés ford. dátum státusz
KÖRNYE SE
FORTUNA SE
6 2018.10.10 17:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom MLSZ KÖZÉP C U 17
mérkőzés ford. dátum státusz
AIRNERGY FC
GRUND 1986 FC
7 2018.10.10 14:00 Jegyzőköny
végleges
Nógrád Megyei II. osztály ifjúsági/U19 - nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
SZENDEHELY FC
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
3 2018.10.10 15:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U19-es bajnokság, Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Pomáz-ICO SE
PILE-Szántó SE
5 2018.10.10 18:00 Jegyzőköny
végleges
Pest I. osztályú felnőtt bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
Dabas-Gyón FC
Maglódi TC
6 2018.10.10 17:30 Jegyzőköny
végleges
Pest U19-es bajnokság, Délkeleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Törteli KSK
Ceglédberceli KSE
4 2018.10.10 18:00 Jegyzőköny
végleges
Pest U15-ös bajnokság, Déli csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Dunavarsányi TE
Bolha-FTSE-Tárnok
4 2018.10.10 17:30 Jegyzőköny
végleges
Pest U15-ös bajnokság, Délkeleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Ferihegy-Vecsés
Nagykőrösi Kinizsi SE
3 2018.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
Aranyszarvas SE
Farmos SE
5 2018.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
Pest II. osztályú U14-es bajnokság, Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Gödöllői SK III.
Főnix ISE-Gödöllő
7 2018.10.10 16:30 Jegyzőköny
végleges
Pest U15-ös leány bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
Piliscsaba SE
Airnergy FC
4 2018.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy MLSZ U-19 III. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
LUA BAJA
NAGYATÁDI FC
2 2018.10.10 13:00 Jegyzőköny
végleges
SZENTLŐRINC SE
Sport36 Komló
7 2018.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy MLSZ U-17 III. osztály Dél-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
SZENTLŐRINC SE
Sport36 Komló
7 2018.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
Somogy Megyei U-14 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
LENGYELTÓTI VSE
KÉTHELYI SE
5 2018.10.10 15:00 Jegyzőköny
végleges
Tolna Megyei U-16 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
FADDI SE
TOLNA VFC
5 2018.10.10 18:00 Jegyzőköny
végleges
Tolna Megyei U-14
mérkőzés ford. dátum státusz
MAJOSI SE
BONYHÁD VLC
1 2018.10.10 16:30 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-14 'Szombathelyi' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
CSEPREGI SE
VÉP VSE
5 2018.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
SZOMBATHELYI HVSE 'A'
GENCSAPÁTI KSE
5 2018.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
GRUNDBALL PFC
KŐSZEGI FC
5 2018.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-14 'Körmendi' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PETŐFI SE VASSZÉCSENY
RUM KSC.
5 2018.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-14 'Sárvári' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZOMBATHELYI HVSE "B"
RÁBAPATYI KSK.
5 2018.10.10 15:00 Jegyzőköny
végleges
CVSE - VULKÁN FÜRDŐ
URAIÚJFALU SE
5 2018.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
RÉPCELAKI SE
FOCI FUTBALL CLUB HOSE SE
5 2018.10.10 16:30 Jegyzőköny
végleges
Vas Halmosi Zoltán Vas Megyei Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
KEMENESMAGASI FC
RÉPCELAKI SE
4 2018.10.10 15:30 Jegyzőköny
végleges
TUTITEXTIL-KÖRMEND VSE.
VASVÁR VSE.
4 2018.10.10 15:30 Jegyzőköny
végleges
BOBA SE.
SZARVASKEND SE.
4 2018.10.10 15:30 Jegyzőköny
végleges
CELLDÖMÖLKI VSE
RUM KSC.
4 2018.10.10 15:30 Jegyzőköny
végleges
ALSÓÚJLAKI SC
SITKE KKSE.
4 2018.10.10 15:30 Jegyzőköny
végleges
BOZSOKI SE
TANAKAJD TC
4 2018.10.10 15:30 Jegyzőköny
végleges
BÜKI TK
SCHOTT LUKÁCSHÁZA SE.
4 2018.10.10 15:30 Jegyzőköny
végleges
Vas MLSZ U-14 II.o. Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
FC AJKA
PÁPAI ELC
8 2018.10.10 16:30 Jegyzőköny
végleges
Vas MLSZ U-15 II.o. Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
FC AJKA
PÁPAI ELC
8 2018.10.10 16:30 Jegyzőköny
végleges
Veszprém MTD Hungária Megyei U16 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
FAK
TIHANYI FC
10 2018.10.10 16:30 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei U14 Zalaegerszegi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
TÜRJE SE
PÁTERDOMB LSC
5 2018.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
TECHNOROLL TESKÁND KSE
HELSA ANDRÁSHIDA TE
5 2018.10.10 17:00 Jegyzőköny
végleges
POLICE - OLA LSK
ZUSC I.
5 2018.10.10 17:00 Jegyzőköny
végleges
ZALAWARE BOTFA
CSÁCS-SE
5 2018.10.10 17:00 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei U14 Nagykanizsai csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
FC NAGYKANIZSA
HORVÁTH-MÉH KISKANIZSA
4 2018.10.10 15:00 Jegyzőköny
végleges
KESZTHELYI HALADÁS SC
SEMJÉNHÁZA SE
4 2018.10.10 15:00 Jegyzőköny
végleges
FC NAGYKANIZSA
SEMJÉNHÁZA SE
4 2018.10.10 15:30 Jegyzőköny
végleges
SZEPETNEK SE
KESZTHELYI HALADÁS SC
4 2018.10.10 15:30 Jegyzőköny
végleges
SZEPETNEK SE
SEMJÉNHÁZA SE
4 2018.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
KESZTHELYI HALADÁS SC
HORVÁTH-MÉH KISKANIZSA
4 2018.10.10 16:00 Jegyzőköny
végleges
HORVÁTH-MÉH KISKANIZSA
SZEPETNEK SE
4 2018.10.10 16:30 Jegyzőköny
végleges
FC NAGYKANIZSA
KESZTHELYI HALADÁS SC
4 2018.10.10 16:30 Jegyzőköny
végleges
FC NAGYKANIZSA
SZEPETNEK SE
4 2018.10.10 17:00 Jegyzőköny
végleges
HORVÁTH-MÉH KISKANIZSA
SEMJÉNHÁZA SE
4 2018.10.10 17:00 Jegyzőköny
végleges
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol