Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Mérkőzésnap - 2018. 11. 08

MLSZ U-13 I. osztály Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
TARPA SC
EGER LABDARÚGÓ SE
9 2018.11.08 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ U-12 I. osztály Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
TARPA SC
EGER LABDARÚGÓ SE
9 2018.11.08 14:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-19 Észak-Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BALATONFÜREDI FC
ZTE FC
1 2018.11.08 16:00 Jegyzőköny
végleges
PÁPAI ELC
VFC USE
1 2018.11.08 16:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Leány U-16 HNP Közép csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ASTRA-ALEF HFC
CSEPEL FC
5 2018.11.08 14:30 Jegyzőköny
végleges
BUDAPEST HONVÉD
VÁC VLSE
4 2018.11.08 15:00 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Férfi Futsal Magyar Kupa
mérkőzés ford. dátum státusz
AIRNERGY FC
ELTE-BEAC
2 2018.11.08 19:30 Jegyzőköny
végleges
MLSZ Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
HEGYVIDÉK -GERRZO
1 2018.11.08 16:00 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-16 KÖZÉP
mérkőzés ford. dátum státusz
SOLTVADKERTI TE
HARTA SE
9 2018.11.08 16:30 Jegyzőköny
végleges
Bács-Kiskun U-14 DÉL
mérkőzés ford. dátum státusz
KINDERBALL SE
HÍD SC
8 2018.11.08 13:30 Jegyzőköny
végleges
Baranya Megyei U14 félpálya fiú - A csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
BÓLYI SE
NAGYKOZÁR KSE
5 2018.11.08 16:00 Jegyzőköny
végleges
Békés U-19 Bajnokság - Kiemelt
mérkőzés ford. dátum státusz
TÓTKOMLÓSI TC
JAMINA SE
11 2018.11.08 18:30 Jegyzőköny
végleges
Békés U-16 Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
SZARVASI FC
GYOMAENDRŐD GYLE
11 2018.11.08 13:30 Jegyzőköny
végleges
Békés U-14 Északi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ATLETICO BÉKÉSCSABA
KÖRÖSTARCSA KSK
4 2018.11.08 15:00 Jegyzőköny
végleges
Borsod-Abaúj-Zemplén B.A.Z. megyei U-14 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
SÁTORALJAÚJHELYI TKSE
SÁROSPATAKI USI
8 2018.11.08 15:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ IFJÚSÁGI U-19 III. OSZT. KÖZ. A.
mérkőzés ford. dátum státusz
SOROKSÁR SC
1908 SZAC
12 2018.11.08 14:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest MLSZ SERDÜLŐ U-15 II. OSZT. KÖZ. B.
mérkőzés ford. dátum státusz
BVSC-ZUGLÓ
RÁKOSMENTI KSK
12 2018.11.08 17:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U14 1. CSOP.
mérkőzés ford. dátum státusz
FC BUDAPEST
GERRZO KFT
5 2018.11.08 16:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BLSZ SERDÜLŐ U14 2. CSOP.
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚJBUDA FC
JÖVŐ SE
2 2018.11.08 17:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS I. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
B.O.SZ. FC
RTK
11 2018.11.08 14:30 Jegyzőköny
végleges
PÉNZÜGYŐR SE
RKSK
11 2018.11.08 19:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS II. OSZTÁLY
mérkőzés ford. dátum státusz
BVSC-ZUGLÓ
DUNAVARSÁNYI TE
11 2018.11.08 14:30 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS III. OSZT 1 CSOP
mérkőzés ford. dátum státusz
HONVÉD SAS-HEGY
RÓNA SC
11 2018.11.08 20:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest OLD BOYS III. OSZT 2 CSOP
mérkőzés ford. dátum státusz
GRUND-DINI
HALÁSZTELEK FC
11 2018.11.08 19:00 Jegyzőköny
végleges
Budapest BUDAPEST KUPA
mérkőzés ford. dátum státusz
TÖRÖKBÁLINTI FC
PESTSZENTIMREI SK
2 2018.11.08 19:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Férfi Futsal Regionális Bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
SZENT MIHÁLY KFT.
SZEGEDI VSE
4 2018.11.08 19:00 Jegyzőköny
végleges
Csongrád Csongrád Megyei Leány U14 korosztályú bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
Csongrád KÉSZ LIGA II. "B"
mérkőzés ford. dátum státusz
BP SUNCITY OILERS
Újváros II.
9 2018.11.08 19:00 Jegyzőköny
végleges
AIMGY
6ASF-Mindjó
9 2018.11.08 19:00 Jegyzőköny
végleges
RETTENTHETETLENEK
DEKA FC
9 2018.11.08 20:00 Jegyzőköny
végleges
Játék Csatárok Nélkül
Eagles SC
9 2018.11.08 20:00 Jegyzőköny
végleges
HARDCORE
Jólövésbedobás FC
9 2018.11.08 21:00 Jegyzőköny
végleges
ReLazio
SZIKK FC
9 2018.11.08 21:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér MLSZ U-14 II. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
VESZPRÉMI FC USE
2 2018.11.08 14:00 Jegyzőköny
végleges
IKARUS-MAROSHEGY
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
1 2018.11.08 15:30 Jegyzőköny
végleges
Fejér MLSZ U-15 II. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
VESZPRÉMI FC USE
2 2018.11.08 14:00 Jegyzőköny
végleges
IKARUS-MAROSHEGY
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
1 2018.11.08 17:30 Jegyzőköny
végleges
Fejér MLSZ U-17 III. osztály Közép-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
IKARUS-MAROSHEGY
IVÁNCSA KSE
11 2018.11.08 19:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Acerbis I. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
DUNAFERR VASAS
DUNABIZTOS MICRO
9 2018.11.08 20:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Diablo III. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
HANGOVER
FC FAKABÁT
3 2018.11.08 18:00 Jegyzőköny
végleges
NAPOSPARTY
UNIÓ TAXI
3 2018.11.08 19:00 Jegyzőköny
végleges
Fejér Markó Lajos Varázs-Kép IV. osztály
mérkőzés ford. dátum státusz
BLD
LABDAÉRZÉK - GOURMAND
8 2018.11.08 17:00 Jegyzőköny
végleges
NO MÁAM
KFC
8 2018.11.08 17:00 Jegyzőköny
részleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U16 Győr
mérkőzés ford. dátum státusz
NYÚL SC
BŐNY SE
11 2018.11.08 16:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 Győr "A"
mérkőzés ford. dátum státusz
GÖNYŰ SE
GYŐRSZENTIVÁN SE "A"
6 2018.11.08 15:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 Móvár
mérkőzés ford. dátum státusz
LÉBÉNY SE
MITE
5 2018.11.08 15:30 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei U14 Sopron "A"
mérkőzés ford. dátum státusz
FERTŐD SE
NAGYCENK SE
5 2018.11.08 15:00 Jegyzőköny
végleges
SOPRONI FAC 1900
KÓPHÁZA SE
7 2018.11.08 15:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron Megyei Női Kispálya
mérkőzés ford. dátum státusz
CSORNAI SE
BEZI KSE
11 2018.11.08 18:00 Jegyzőköny
végleges
Győr-Moson-Sopron CMB-CARGO I. LIGA Győri Városi Kispályás Bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
MEZTELENCSIGÁK
CMB CARGO FALKA
9 2018.11.08 19:00 Jegyzőköny
végleges
CSŐ-LAVINA
LEGENDA SPORT-TRÓGEREK
9 2018.11.08 19:00 Jegyzőköny
végleges
BAUART 2002
PANCHOK FC
9 2018.11.08 19:00 Jegyzőköny
végleges
ISOL-2000
UTB
9 2018.11.08 20:00 Jegyzőköny
végleges
CSABAGYÖNGYE-ZSÉFI
PEDAGÓGUS
9 2018.11.08 20:00 Jegyzőköny
végleges
KTS KFT.
ÁSZOK FC
9 2018.11.08 20:00 Jegyzőköny
végleges
FISKÁLIS-BÜHL FC
JAKI-GUMI KFT.
9 2018.11.08 21:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom MLSZ KÖZÉP C U 19
mérkőzés ford. dátum státusz
TATABÁNYAI SPORT CLUB
KOMÁROM VSE
8 2018.11.08 18:00 Jegyzőköny
végleges
Komárom-Esztergom MLSZ KÖZÉP C U 17
mérkőzés ford. dátum státusz
TATABÁNYAI SPORT CLUB
KOMÁROM VSE
8 2018.11.08 16:00 Jegyzőköny
végleges
Pest II. osztályú U14-es bajnokság, Keleti csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
Isaszegi SE
Gödöllői SK II.
4 2018.11.08 14:30 Jegyzőköny
végleges
Pest Pest megyei női futsalbajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
Airnergy FC
Üllő SE
5 2018.11.08 20:30 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg MLSZ U17 III. Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
TARPA SC
DEBRECENI SPORTCENTRUM
11 2018.11.08 11:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg MLSZ U19 III. Észak-Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
TARPA SC
DEBRECENI SPORTCENTRUM
11 2018.11.08 13:00 Jegyzőköny
végleges
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Leány U15 Bajnokság
mérkőzés ford. dátum státusz
PUSKÁS PARTNER NAGYECSED
VÁSÁROSNAMÉNY DSE
9 2018.11.08 15:00 Jegyzőköny
végleges
Tolna Megyei U-14
mérkőzés ford. dátum státusz
MAJOSI SE
TEVELI MEDOSZ SE
9 2018.11.08 17:30 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-16 'Északi' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
KEMENESALJA FC
JÁNOSHÁZA VSE
9 2018.11.08 15:00 Jegyzőköny
végleges
Vas Vas Megyei U-16 'Déli' csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
JÁKI SE
VÉP VSE
8 2018.11.08 15:00 Jegyzőköny
végleges
EGYHÁZASRÁDÓCI SE.
KÖRMENDI FC
8 2018.11.08 17:00 Jegyzőköny
végleges
Vas MLSZ U-14 II.o. Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
SC SOPRON
CSORNAI SE
13 2018.11.08 18:00 Jegyzőköny
végleges
Vas MLSZ U-15 II.o. Észak-Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
SC SOPRON
CSORNAI SE
13 2018.11.08 16:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém MTD Hungária Megyei U14 Kelet
mérkőzés ford. dátum státusz
BALATONFÜREDI USC
VÁRPALOTAI BSK
9 2018.11.08 15:30 Jegyzőköny
végleges
ŐSI PSK
BALATONALMÁDI SE
9 2018.11.08 15:30 Jegyzőköny
végleges
VFC USE A
FAK
9 2018.11.08 16:00 Jegyzőköny
végleges
VFC USE C
FC ZIRC
9 2018.11.08 17:00 Jegyzőköny
végleges
Veszprém MTD Hungária Megyei U14 Nyugat
mérkőzés ford. dátum státusz
TIAC VSE
FC AJKA
9 2018.11.08 15:30 Jegyzőköny
végleges
UGOD SE
MAGYARPOLÁNY SE
9 2018.11.08 15:30 Jegyzőköny
végleges
AJKA KRISTÁLY SE
NEMESVÁMOSI LSE
9 2018.11.08 15:30 Jegyzőköny
végleges
SÜMEG VSE
VFC USE B
9 2018.11.08 15:30 Jegyzőköny
végleges
Veszprém Megyei U11 Futsal "C" csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
ÚRKÚT SK
-
MAGYARPOLÁNY SE
1 2018.11.08 12:35 Lezáratlan
mérkőzés
Zala Megyei U16 Észak
mérkőzés ford. dátum státusz
OLAJMUNKÁS SE
ZALALÖVŐI TK
1 2018.11.08 15:00 Jegyzőköny
végleges
TECHNOROLL TESKÁND
HELSA ANDRÁSHIDA TE
1 2018.11.08 18:30 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei U16 Dél
mérkőzés ford. dátum státusz
KESZTHELYI HALADÁS SC
KINIZSI SK GYENESDIÁS
6 2018.11.08 15:00 Jegyzőköny
végleges
Zala Megyei U14 Zalaegerszegi csoport
mérkőzés ford. dátum státusz
PÁTERDOMB LSC
ZUSC I.
9 2018.11.08 17:00 Jegyzőköny
végleges
CSÁCS-SE
ZUSC II.
9 2018.11.08 17:00 Jegyzőköny
végleges
PÁTERDOMB LSC
-
ZUSC II.
10 2018.11.08 17:00 Lezáratlan
mérkőzés
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol